Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Хорар за любов  (Прочетена 400908 пъти)

Divna

• Редовен участник
  • Публикации: 2478
Re:Хорар за любов
« Отговор #40 -: Февруари 21, 2011, 04:48:40 am »

NЕ Е време за любовни хорари.... ;) ;D :wub:

То кога ли му е било време ...  :-[
Активен

Mirabella

• Пристрастен
  • Публикации: 5209
« Отговор #41 -: Февруари 21, 2011, 04:59:40 am »

Съвпадът между вас показва, че ще има някакво развитие в отношенията ви. Но при това развитие е възможно да бъдат засегнати чувствата ви, защото Луната ще направи квадрати с Плутон (твой У5) и Венера (негов У5). При него сякаш е имало наскоро конфликт на чувствата или проблеми от любовен характер - Венера има разходящ квадрат със Сатурн. Може да е бил наранен. Луната се намира под управлението на Венера, а Плутон - под управлението на Сатурн - сякаш ти се поставяш в положение да си зависима от него и чувствата му. Положителното е, че последният аспект на Луната е тригон с Марс. Ако питаш дали ще има страст - би трябвало да има. Тригонът на Луната с Нептун (който е непосредствено преди този с Марс) пък ти дава шанс да реализираш целите си. Но се пази от прекалено големи надежди и ентусиазъм, защото първият аспект на Луната е опозиция с Юпитер. Успех!!! :wub:
Активен

Divna

• Редовен участник
« Отговор #42 -: Февруари 21, 2011, 05:21:51 am »

Благодаря, Мирабела!  :kissd:

Както винаги се отзоваваш. Тъкмо мислех да се откажа и ти се появи и ми даде мъничко надежда.  :blink:
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #43 -: Февруари 21, 2011, 05:24:50 am »

След няколко седмици.... :wub: :wub:
Има любов...,просто има... :wub:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Stella

• Пристрастен
  • Публикации: 7765
« Отговор #44 -: Февруари 21, 2011, 05:34:47 am »

И аз като Мирабела смятам, че той преживява разрив на любовна връзка с по-млада жена.
Активен
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

Divna

• Редовен участник
« Отговор #45 -: Февруари 21, 2011, 09:07:29 am »

След няколко седмици.... :wub: :wub:
Има любов...,просто има... :wub:

:kissd:
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #46 -: Февруари 26, 2011, 06:07:14 am »

Да приема ли предложението за среща в неделя? :rolleyes:

00:02
26.02.2011
София
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #47 -: Февруари 27, 2011, 01:44:43 am »

На приключенската Луна в Стрелец й предстоят секстил с Нептун (У5) и квадрат с Уран (на К5, в 5-ти дом по Кох). Романтична среща с неочаквана развръзка, може би. Твоят управител Плутон в Козирог е здраво стъпил на земята във 2-рия ти дом. Предстоят му секстили със Слънцето (У10) и Марс (У6). Дали покрай романтиката и ухажването няма да се разисква и бизнес? Въпреки че във въпроса не си споменала човека, с когото ще се срещаш, но се предполага, че ще е среща тет-а-тет, гледам 7-мия ти дом за него. Венера се намира в 10-тия му дом, в апликиращ секстил с неговия У10. Да не излезе някоя взаимно изгодна сделка покрай срещата ви? Неговите намерения са управлявани от Луната и заради предстоящия й секстил с твоя У5 Нептун си мисля, че човекът иска да те ухажва. Управителят на твоя 3-ти дом Сатурн е ретрограден - може би става дума за дълго отлагана среща; в екзалтация в 11-тия ти дом, което може да е индикатор за добре прекарано време. Но Сатурн като У3 пак говори за някаква сериозна среща или сериозни намерения от твоя страна. В разсъжденията си дотук не отчитам предстоящата Т-квадратура на Юпитер-Сатурн и Плутон, защото точният аспект е още далече. Дали не греша?... Ако го отчета, тогава бих тълкувала (на първо четене) като назряващ конфликт между романтичните ти намерения и ценностната ти система. Твоят У5 е точно на IC, затова предполагам, че си в много романтично настроение в момента... Приятно прекарване, ако приемеш! :wub: И извинявай, ако съм сгрешила.
Активен

abroad

• Редовен участник
  • Публикации: 2187
« Отговор #48 -: Февруари 27, 2011, 01:50:53 am »

не, но ти питаш, след като си решила да приемеш :blink:
Активен

Divna

• Редовен участник
« Отговор #49 -: Февруари 27, 2011, 01:54:39 am »

Марая, според мен ти вече си приела срещата. И двамата знаете, че ще се видите. Управителите на двата 3 дома /Сатурн и Луна/ са в разпадащ се секстил.
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #50 -: Февруари 27, 2011, 02:05:11 am »

не, но ти питаш, след като си решила да приемеш :blink:

Не съм Аброд.... :rolleyes: Дори не си вдигам телефона.... :rolleyes:
Нещо не ми се видя читава работата....
Активен

missKapriz

• Гост
« Отговор #51 -: Февруари 27, 2011, 02:12:06 am »

Марая,какво те тревожи-че може да те използва,в смисъл да ти замае главата,а да иска пари-образно казано??!
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #52 -: Февруари 27, 2011, 02:18:04 am »

Марая,какво те тревожи-че може да те използва,в смисъл да ти замае главата,а да иска пари-образно казано??!

Неее...,предстоящите аспекти на аспекти на луната... :blink:Все карета....С лилит , с Уран , с Юпитер.... ;D
Активен

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #53 -: Февруари 27, 2011, 02:20:41 am »

Ако гледаме само традиционните управители, Луната е без курс. Следователно няма да има развитие въпросът, т.е. излиза, че ти няма да приемеш поканата.
Активен

abroad

• Редовен участник
  • Публикации: 2187
« Отговор #54 -: Февруари 27, 2011, 02:21:55 am »

отговорих първосигнално-интуитивно
не отчетох две съществени, според мен, рецепции на Венера/Сатурн и Марс/Юпитер
така или иначе, смятам че се стремиш към срещата, но е вероятно да се забави, т.е. не точно неделя (а и ти не уточняваш коя неделя ;D - шегуам се)
ако не ти си инициатора, смятам че всяко пасивно приемане в случая е добра идея...
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #55 -: Февруари 27, 2011, 02:25:49 am »

отговорих първосигнално-интуитивно
не отчетох две съществени, според мен, рецепции на Венера/Сатурн и Марс/Юпитер
така или иначе, смятам че се стремиш към срещата, но е вероятно да се забави, т.е. не точно неделя (а и ти не уточняваш коя неделя ;D - шегуам се)
ако не ти си инициатора, смятам че всяко пасивно приемане в случая е добра идея...

Не съм инициатор....слава богу ;D :P....
Мерси Аброд! :wub:

Ако гледаме само традиционните управители, Луната е без курс. Следователно няма да има развитие въпросът, т.е. излиза, че ти няма да приемеш поканата.

Мерси Мирабела :wub:
Активен

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #56 -: Март 03, 2011, 09:17:56 pm »

Ето един хорарен въпрос от мен. Влюбен ли е г-н X (споменат по име) в мен? Господинът е старо гадже, което ме потърси преди известно време. Проблемът е, че аз нямам романтични чувства към него, а не искам да го нараня в случай, че той има такива към мен. Ако ви се занимава, можете да хвърлите едно око на картата.

Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #57 -: Март 03, 2011, 09:20:55 pm »

Според мен и той не е много наясно със себе си... Неговият сигнификатор (Меркурий) е в знак на заточение и тъкмо е изгорял от Слънцето, още е в лъчите му. Луната в този хорар също не показва кой знае какво развитие за в бъдеще - има разходящ тригон с ретро Сатурн и единственият аспект, който й предстои, е съвпад с Нептун. Модерният диспозитор на Луната попада в последния градус на знака, класическият е ретрограден. Фазата е балсамична, непосредствено преди новолуние. По-скоро приключване, отколкото ново начало.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #58 -: Март 03, 2011, 09:26:26 pm »

Благодаря ти много, Лили! И аз съм на същото мнение. :58:
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #59 -: Март 03, 2011, 09:30:02 pm »

А сходящият съвпад на Луната с Нептун по-скоро  може да говори за затвърждаване на (вече създадено) погрешно впечатление, отколкото за някакво развитие в перспектива. Ако пък гледаме само планетите от септенера, Луната е без курс, при това готова да "изчезне" (балсамична фаза и най-неблагоприятният лунен дом).
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.