Здравей Гост

Снимки на аурата

• 193 Отговора
  • 40646 Прегледи
Re:Снимки на аурата
« Отговор #160 -: Март 04, 2011, 08:02:13 pm »
Офиса на Деян Колев е в Студентски град до Зимния дворец, снимката струва 50 лева, дават и няколко листа с обяснения на основните характеристики. Измерват се доста неща... Който иска мога да дам телефони. :blink:

Аз се интересувам!

Пратих ти телефоните на лични, погледни си ги! :blink:

*

gal

• *
  • 351
Re:Снимки на аурата
« Отговор #161 -: Април 16, 2011, 08:53:51 pm »
И аз ходих да се снимам. Беше ми много полезно, тъй като се оказа, че чакрата на гърлото ми почти не бачка. Усещах аз, че нещо не е наред, но не знаех какво точно .. понеже преди години като тренирах Айкидо, имах много голям проблем с киай - бойния вик, даже на един изпит замалко да ме скъсат заради него .. ама минах между капките, де ..  :-X  :P Сега пея под душа, за да мога да си я активирам отново, ама да видим ..  :rolleyes:
Only the open mind can be ready to listen to something that goes against it. The closed mind can listen only to that which supports it.

Re: Снимки на аурата
« Отговор #162 -: Април 09, 2012, 02:08:28 pm »
Марая нов съм и бих се радвал да ми кажеш нещо за моята аура :  цвят и т.н :) мерси

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #163 -: Април 09, 2012, 03:09:20 pm »
Марая нов съм и бих се радвал да ми кажеш нещо за моята аура :  цвят и т.н :) мерси

Да...усещам енергията ти и виждам...Мисля, че си с паранормални способности...Цвета е оранжев....

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #164 -: Април 09, 2012, 05:57:51 pm »
Ами не знам дали съм с паранормални способности ,но не обичам да гледам хората в очите ,защото усещам дали човека от среща е откровен или не ,дори да не го познавам и адски много боли ,когато някой близък човек за теб знаеш,че те гледа в очите и те лъже,а ти знаеш за истинските му намерения.Правиш се на луд и го изживяваш вътрешно! :lol:

*

Марая

• 28282
« Отговор #165 -: Април 09, 2012, 06:13:45 pm »
Ами не знам дали съм с паранормални способности ,но не обичам да гледам хората в очите ,защото усещам дали човека от среща е откровен или не ,дори да не го познавам и адски много боли ,когато някой близък човек за теб знаеш,че те гледа в очите и те лъже,а ти знаеш за истинските му намерения.Правиш се на луд и го изживяваш вътрешно! :lol:

Познато ми е...Вероятно от астрологическа гледна точка имаш добре поставен и силно аспектиран Плутон...Сигурно и Луната...,която се свързва с интуицията притежава космически достойнства.., и ДА ...и на мен ми е познато.
Какъв ти е слънчевия знак? :rolleyes:

И забравих! Извини.... :blink: Добре дошъл! ;)

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #166 -: Април 09, 2012, 06:40:53 pm »

Може ли да имаш такава интуиция и да не я използваш? :blink: Аз също го мога и всъщност ми харесва, всяко потрепване означава нещо, а и повечето хора практически не могат да устоят дълго без да си отместят погледа. Според мен е по-добре да го развиеш, ще ти носи само дивиденти, а и според езика на тялото хора, които не гледат в очите се възприемат подсъзнателно като неискрени, слаби или страхливци, никой няма да те попита специално за истинските ти подбуди. Уилям Аткинсън има упражнения, които може да използваш. На един лист рисуваш цветен кръг голям колкото един лев и поставяш листа на около два метра, не на нивото на очите, а по-високо. Трябва да гледаш в точката без да мигаш възможно най-дълго като започнеш примерно с една минута и така удължаваш докато не стигнеш 10 - 15 мин. Дори с хора е по-лесно понеже контактът става от само себе си и има все пак някакво общуване и размяна на енергии, докато тук наистина се иска търпение и съсредоточеност.
There's a little witch in every woman...

« Отговор #167 -: Април 09, 2012, 07:20:37 pm »
На мен са ми правили изследване на аурата с един руски апарат, но нямам спомен как се казваше. Хубавото е, че навсякъде е плътна и няма абсолютно никакви "пукнатини". Бяха няколко преливащи се цвята като най-външния беше зелен, а навътре имаше синьо и лилаво. Казаха ми, че аурата ми е необичайно широка, което говори за силно енергийно поле. Но последното съм го установила и по друг начин - няма компютър, или техника, които да не се бъгват от мен. Естествено, след това проработват, но в началото дават странни бъгове - просто забиват.
I learned a lot of great lessons from a few fucked up people.

« Отговор #168 -: Април 09, 2012, 07:34:38 pm »
луна водолей марс в 8ми ,юпитер 12 ,нептун 4 дом , плутон 3 дом  , нептун уран и плутон ретроградни и меркури в 10дом има аспекти с плутон , уран ,нептун ?  :rolleyes: аспекти имам секстили между плутон и нептун и уран и плутон http://www.anesway.info/out/ank_plan.htm ако може допълнителна информация ще съм благодарен :blink:
« Последна редакция: Април 09, 2012, 07:40:25 pm от Imagination »

« Отговор #169 -: Април 10, 2012, 11:47:34 am »
луна водолей марс в 8ми ,юпитер 12 ,нептун 4 дом , плутон 3 дом  , нептун уран и плутон ретроградни и меркури рак в 10дом има аспекти с плутон , уран ,нептун ?  :rolleyes: аспекти имам секстили между плутон и нептун и уран и плутон http://www.anesway.info/out/ank_plan.htm ако може допълнителна информация ще съм благодарен :blink:

« Отговор #170 -: Април 11, 2012, 02:04:30 pm »
нямам търпение ще ми отговорите ли моля  :rolleyes:

« Отговор #171 -: Април 11, 2012, 08:59:07 pm »
Ние ще ти отговорим, но още се опитваме да дешифрираме какво ни каза.
I learned a lot of great lessons from a few fucked up people.

« Отговор #172 -: Април 12, 2012, 02:31:53 pm »
ами попитахте ме какви астрологични аспекти имам и съм публикувал  :P ;D

« Отговор #173 -: Април 12, 2012, 10:58:35 pm »
А моята аура може ли да видите?

*

Anabell

• 2022
  • Dreams are today's answers to tomorrow's questions
« Отговор #174 -: Април 17, 2012, 04:43:58 pm »
На мен са ми правили изследване на аурата с един руски апарат, но нямам спомен как се казваше. Хубавото е, че навсякъде е плътна и няма абсолютно никакви "пукнатини". Бяха няколко преливащи се цвята като най-външния беше зелен, а навътре имаше синьо и лилаво. Казаха ми, че аурата ми е необичайно широка, което говори за силно енергийно поле. Но последното съм го установила и по друг начин - няма компютър, или техника, които да не се бъгват от мен. Естествено, след това проработват, но в началото дават странни бъгове - просто забиват.

при мен също е така, :P днес си дадох новият "smart phone", отново за поправка, защото пак се повреди, това се е случвало с всяка по - чувствителна техника около мен... и не е приятно - чупила съм всичко само с присъствието си - от ютии до компютри, а веднъж бях убедена, че предизвиках и катастрофа (лека)...

Може да е от планетите в 1 и 4 дом, знам ли.

Иначе аз виждам аурата си в бяло и златни трептящи точки, които май доста млади хора имат в БГ, защото във форума на индиготата, бяха отворили цяла тема, за тези светкащи златни снежинки.
When One Door Closes Another Door Opens

« Отговор #175 -: Май 08, 2012, 11:32:41 pm »
Здравей Марая, прочетох доста по темата и ми харесва всичко това с аурата. Много искам да виждам аурата, но не мога. Преди време виждах само бяла светлина и то доста малка. Искам да те попитам да ми кажеш нещо за моята аура, каква е и какво означава. Предварително ти благодаря  :blink:

*

Марая

• 28282
« Отговор #176 -: Май 09, 2012, 12:20:29 am »
Здравей Марая, прочетох доста по темата и ми харесва всичко това с аурата. Много искам да виждам аурата, но не мога. Преди време виждах само бяла светлина и то доста малка. Искам да те попитам да ми кажеш нещо за моята аура, каква е и какво означава. Предварително ти благодаря  :blink:

Здравей и добре дошла!

щом искаш...няма как да не можеш... :blink: Пробвай първо на дланта си...
Аурата ти е пъстра...преобладава оранжевия цвят....

« Отговор #177 -: Май 09, 2012, 01:09:33 am »
Благодаря ти много за бързия отговор. :blink:

*

Papy

• 4343
« Отговор #178 -: Май 10, 2012, 11:08:36 pm »
възможно ли е разни магнитни бури да ме смазват така??? толкова ли ми е слаба аурата???

как да си пазим аурата от магнитни бури

*

Марая

• 28282
« Отговор #179 -: Май 11, 2012, 12:07:07 pm »
възможно ли е разни магнитни бури да ме смазват така??? толкова ли ми е слаба аурата???

как да си пазим аурата от магнитни бури

Аурата е енергийното ни тяло...Тя е отражение както на физическото ,така и на астралното тяло. Или това е нашата защита...Тя е в пъти по-силна от всякакви бури.... ;D
По-скоро е възможно да има чуждо посегателство....