Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Ритуали срещу уруки  (Прочетена 32288 пъти)

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re:Ритуали срещу уруки
« Отговор #20 -: Октомври 25, 2010, 04:23:31 am »

Еее , той не е съвсем за уроки ;D ;D
И като си го купим как да го сготвим и въобще кво да го правим? ;D

С мисъл!  :blink: ;)
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Aurora Borealis

• Пристрастен
  • Публикации: 7514
« Отговор #21 -: Октомври 25, 2010, 04:26:59 am »

Да, но билката е токсична. Остави мисълта. Открехни ни какво се прави с нея   ;)
Активен
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

romantica

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1637
« Отговор #22 -: Октомври 25, 2010, 04:34:31 am »

Aurora, избираш си едно листо, което да е цяло (не начупено), пакетираш го в малко целофанче. И го поставяш в портфейла си  :blink:
Активен

Aurora Borealis

• Пристрастен
« Отговор #23 -: Октомври 25, 2010, 04:41:23 am »

Благодаря, Романтика. Някога така си държах една четирилистна детелина, която ми бяха подарили. Сега се сетих за нея. Къде ли изчезна? :-\
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #24 -: Октомври 25, 2010, 04:46:39 am »

Да, но билката е токсична. Остави мисълта. Открехни ни какво се прави с нея   ;)

Всичко е токсично!
Отровата е в дозата!
Аз правя с нея други неща , не я варя , не я пия , нищо не мия с нея!
Но не е за тук и не мога сега да ти разкажа.....
Утре ще ти пиша на лични за това! :wub:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Aurora Borealis

• Пристрастен
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2010, 04:49:40 am »

Ок, мерси  :blink:

пп На мен от вчера нещо ми е много мистично  :unsure: Обикновено нямам такива вълнения  :-\  Всъщост, това набира скорост от изминалата седмица и си смислех да събера материали от нета и колкото мога да ги систематизирам.

Мисля, че пълнолунието изигра роля за тази тема нищо, че е по оста 3-9 ти. По-скоро е с образователна цел. Така и го бях намислила - хората да могат да намерят информацията и да я прочетат по достъпен начин  :blink:
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 04:56:05 am от Aurora Borealis »
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #26 -: Октомври 25, 2010, 05:16:35 am »

Ок, мерси  :blink:

пп На мен от вчера нещо ми е много мистично  :unsure: Обикновено нямам такива вълнения  :-\  Всъщост, това набира скорост от изминалата седмица и си смислех да събера материали от нета и колкото мога да ги систематизирам.

Мисля, че пълнолунието изигра роля за тази тема нищо, че е по оста 3-9 ти. По-скоро е с образователна цел. Така и го бях намислила - хората да могат да намерят информацията и да я прочетат по достъпен начин  :blink:

Имаш ли спомен къде ти е последния лунар? :blink:
Активен

Aurora Borealis

• Пристрастен
« Отговор #27 -: Октомври 25, 2010, 05:25:44 am »

Имаш ли спомен къде ти е последния лунар? :blink:

На 1.10. Луната е в 7ми лунарен, но акцента на планетите отново е по оста 3-9 дом :blink:

Активен

Kaya

• Редовен участник
  • Публикации: 2893
« Отговор #28 -: Октомври 25, 2010, 04:02:01 pm »

то  и аз съм токсична, ако знаеш какво ям ;D ;D

аз пък имам 4 листан детелина от една приятелка за чр д в портмоненцето ( обаче не обичам да нося)
Активен
Надявам се вселената да помага и на моите другарчета. Ще ги чакам.

priya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1263
« Отговор #29 -: Октомври 25, 2010, 04:24:00 pm »

.
« Последна редакция: Юни 11, 2011, 12:59:29 am от priya »
Активен
"По-умният винаги отстъпва" - това обяснява господството на глупостта в света!

Aurora Borealis

• Пристрастен
« Отговор #30 -: Октомври 30, 2010, 05:00:04 am »

Реших тази вечер да си набаям с гасене на клечки - ей така, мислите ми да отидат в друга посока. Усещам облекчение и изведнъж ми се доспа  :unsure:
Активен

Milkyway

• Редовен участник
  • Публикации: 3770
« Отговор #31 -: Октомври 30, 2010, 02:48:36 pm »

Много хубава тема :blink:

Разказвала съм ви и преди,че живеем обградени от много лоши съседи.
Миналата година на 11 декември се докоснах до отровата на една съседка,никога няма да забравя датата.Тя изля върху мен отровата си,с мен беше детето.То не знам дали е от този случай,но изобщо не иска да се прибираме и да влиза във входа ни.Плаче истерично.Дълго време като се прибирахме,все гледаше тяхната врата.Аз вярвам на неговите усещания и съм сигурна,че усеща лошата енергия.Затова след месеци канения и умувания,реших най-накрая да направим освещаване на апартамента.Утре ще го направим,всичко съм организирала,купила съм няколко иконки и т.н.
Купих също за детето от църковният магазин една малка възглавничка пълна със свети мощи(но забравих от кой дветец)с безопасна ,която се закача на дрехата за предпазване от уроки.Утре като дойде свещенника ще освети всичко.
Нали знаете ,че си имам слънце,меркурий и хирон в 9ти и съм си доста вярваща и религиозна,но не фанатично.

Та искам да ви кажа,че това е последната мярка,която предприех срещу това да  залива лошия енергия семейството ми.
Ще помоля свещенника да напръска и стълбите ,нагоре-надолу защото и до нас са такива хора и над нас :(
Активен

nerealna

• Гост
« Отговор #32 -: Октомври 30, 2010, 07:33:00 pm »

не свещички, не детелинки, не листа ще ви помогнат, а вярата че никой не може да ви навреди чрез магии  ;) но ако листенцето ще ви увеличи вярата, носете си го  ;D
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
Re: Ритуали срещу уруки
« Отговор #33 -: Ноември 18, 2013, 10:25:27 am »

Ако усетя,че някой ме гледа недоброжелателно започвам да го гледам право в очите и повтарям наум "Каквото ми мислиш да ти се връща" Преди много години в нашия вход имаше бабичка с лочи очи.И каквото изречеше се случваше.Веднъж се загледа в едни деца и каза,че ще се спънат и паднат.Така и се случи.Но си спомням един ден както се разхождах,тя беше впила очите си в мен и усетих,че си мисли нещо лошо.Гледаше ме в краката.Тогава улових погледа и и изрекох наум "Каквото ми мислиш да ти се връща".На следващия ден тая същата куцукаше пред блока и повече никога не посмя да ме погледне  :blink:
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд