Здравей Гост

ЕЛЕН И НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛИ , ЧЕРНИТЕ МУ МАГИИ

• 113 Отговора
  • 15879 Прегледи
*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
шЪ ПАДНъ ! :57: :57: :57:
Нова тема щото тоя дето са го тЪковали *плеядинците* е силно възмутен от мен! А вероятно и от вас!!! :rolf: :rolf: :rolf:
От два дни издирвал свекърва ми и едва сега тя му вдигнала телефона :rolf: :rolf:
Правела съм се на много велика ,какво щели да правят те доказаните   ясновидци. Била съм се държала отврат във форума , как можело такова нещо, той бил единственния маг , който можел да развали собствената си магия , щял сега да ми направи нова :rolf: :rolf: :rolf:. Бил сега във Варна по работа и неговата приятелка му споделила какви неща съм сътворила.
Думи нямам!ДУМИ!

Админ , АН , пускам нова тема и то специално за това божие творение , защото в този форум влизат много хора , защото той е близко до душата място за много от нас , защото тук обаче наред с конструктивизма ,споделянето и подкрепата , има и други неща ,които знам ,че виждате ,а именно *набиране на клиенти* или *пациенти*. Всеки по един или друг начин в определени моменти от живота си е слаб и безпомощен , *болен* и би следвало да бъде предотвратено псевдопророци и лъжепророци /справка Библията/ ,да манипулират и без това крехкото у хората желание за вяра. Начин за печалба е намерил нашия приятел ,но нека хората знаят:ТОЙ НЕ Е АСТРОЛОГ!той не е ясновидец!той не е институция ,която издава удостоверения за паранормални способности!

ТА КОЙТО ИСКА ДА СТАВА ЧЛЕН НА НЕГОВАТА ШКОЛА И АКАДЕМИЯ -ЧОВЕКА Е ВЪВ ВАРНА! :rolf: :rolf: :rolf: вероятно има и секретарка....
« Последна редакция: Август 23, 2010, 03:00:03 am от Марая »

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

kris

• 2298
  • (:
Re:ЕЛЕН И НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛИ
« Отговор #1 -: Август 22, 2010, 09:48:44 pm »
 :blink:
« Последна редакция: Декември 26, 2013, 03:50:28 pm от kris »

*

Марая

• 28282
Re:ЕЛЕН И НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛИ , ЧЕРНИТЕ МУ МАГИИ
« Отговор #2 -: Август 22, 2010, 09:56:17 pm »
.. хайде качвай се на неуморния уест сайд стори от Петрич, Калифорния  ;D

Аз съм изумена от наглостта и злобата ! И всъщност това за мен е доказателство за психическо отклонение , което в определена степен би могло да бъде опасно! Нета е едно голямо село ,защото се оказа , че въпросния ЛОС , е бачкал при свекърва ми...Разбираш ли Крис ,колко е малък света :o.....Аз минах през Варна ,за да се срещна с тоя *талант-шаман* , а децата ми вече го познавали! ;D ;D ;D
« Последна редакция: Август 23, 2010, 03:00:35 am от Марая »

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #3 -: Август 22, 2010, 10:00:05 pm »
Ама верно ли, че г-н Лосът влиза в тоа форум бе?  :86:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #4 -: Август 22, 2010, 10:00:36 pm »

Нова тема щото тоя дето са го тЪковали *плеядинците* е силно възмутен от мен! А вероятно и от вас!!! :rolf: :rolf: :rolf:

От нас ли? :-\  М'че ний нИ го познавамИ  ;D
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

Марая

• 28282
« Отговор #5 -: Август 22, 2010, 10:01:22 pm »

ами не знам , ама е много възмутен от мен....,миличкия! Паднали са му клиентите.. ;D

*

Марая

• 28282
« Отговор #6 -: Август 22, 2010, 10:03:30 pm »

Ама го оплюхте! :wink2: :rolf: ПадНЪЛЪ/М/ му клиентьелатьа от балъци и отишъл на гости У безсмъртен , да набира *пацьенти*

« Отговор #7 -: Август 22, 2010, 10:04:35 pm »

Ама го оплюхте! :wink2: :rolf: ПадНЪЛЪ/М/ му клиентьелатьа от балъци и отишъл на гости У безсмъртен , да набира *пацьенти*

Е не от мен, молА молА. Аз съм го гледала за 5 мин по телевизията и нямам мнение за него.  :blink:
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #8 -: Август 22, 2010, 10:06:28 pm »

ами не знам , ама е много възмутен от мен....,миличкия! Паднали са му клиентите.. ;D

Еми сигурно некоя загрижена пчеличка му е подшушнала да намине към форумо наш, да фърли ясновидски поглед що се твори на туй блажено място.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #9 -: Август 22, 2010, 10:10:42 pm »

Еми сигурно некоя загрижена пчеличка му е подшушнала да намине към форумо наш, да фърли ясновидски поглед що се твори на туй блажено място.  ;D

Не бе Лили ,човека е свалил инфото от акашата!

*

Lillie

• 30532
« Отговор #10 -: Август 22, 2010, 10:13:29 pm »
Ъхъ... Нас ни чете директно от Акашовите записи.  :mellow:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #11 -: Август 22, 2010, 10:28:57 pm »
« Последна редакция: Декември 26, 2013, 03:50:34 pm от kris »

*

Марая

• 28282
« Отговор #12 -: Август 22, 2010, 10:36:33 pm »
Крис ,това имам впредвид! Много се чете и много се вижда! И понеже видях ,че не става дума за сериозно нещо , а за трудно и проблематично , лъжовно и измамно положение ,реших да споделя!
Въпроса е в това ,че той първо се е МОЛИМ НА СВЕКЪРВА МИ ,после е ЗАПЛАШВАЛ С ТЕЖКА ЧЕРНА МАГИЯ и въобще ,въпроса е в това ,ЧЕ ТОЙ НЕ ПИШЕ ТУК ,ИНФОРМИРАН Е ЗА ТОВА ,ЧЕ Е ПИСАНО ЗА НЕГО И НЕ СЕ ВКЛЮЧВА ТУК , А ЗВЪЪНИ ПО ТЕЛЕФОНА Й! Той нищо няма към нея ,познава я от работата й , аз по-късно разбрах за тяхното познанство.....Мойта връзка с него тръгна от Варна....

*

Nebesna

« Отговор #13 -: Август 22, 2010, 10:46:51 pm »
...няма нищо случайно на този свят. Много лична информация се споделя тука и рискът е голям.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #14 -: Август 22, 2010, 10:52:36 pm »
после е ЗАПЛАШВАЛ С ТЕЖКА ЧЕРНА МАГИЯ...

Ако беше ясновидец и духовно чист човек, за какъвто се представя, нямаше да заплашва с черна магия, нито да използва такава! Много псевдоезотерици се навъдиха тук, много! Тъжна и жалка гледка.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #15 -: Август 22, 2010, 10:52:59 pm »
...няма нищо случайно на този свят. Много лична информация се споделя тука и рискът е голям.

Дааа! Едва днес го разбрах! Просто не е за вярване! Направо съм изумена от статута на форума и от различното качество на пишещите тук! Представи си , споделянето на това ,което ми се случи с този *божии рап* , колко зле се е отразило някъде!?
Колко мръсно ,долно и подло може да бъде направено нещото ,защото да се засегнеш заради друг за мен означава едно- ти си зависим от някого или нещо в най-добрия случай е психическо отклонение!

*

jinom

• **
  • 1753
« Отговор #16 -: Август 22, 2010, 10:53:58 pm »

Интересното е, че асто5 май ще се окаже най-посещавания за астрология сайт в бг.  :rolf:

Има разни шашми, чрез които един сайт да излиза по-напред в гугъл и оттам да стане "най посещавания".  :mellow:

*

Divna

« Отговор #17 -: Август 22, 2010, 10:56:31 pm »
А кой е този ЛОС? Изглежда ми доста специален. Много го коментирате. Заслужава ли си тая реклама?

*

jinom

• **
  • 1753
« Отговор #18 -: Август 22, 2010, 10:58:05 pm »

Е, аз мога да изчистя имиджа на някой, ама и аз искам..

;D

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #19 -: Август 22, 2010, 10:58:26 pm »
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 11:29:44 am от kris »