Здравей Гост

ЕЛЕН И НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛИ , ЧЕРНИТЕ МУ МАГИИ

• 113 Отговора
  • 15515 Прегледи
*

Mia21

• 2502
Re:ЕЛЕН И НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛИ
« Отговор #40 -: Август 22, 2010, 11:27:12 pm »
Марая, теб вече тотално те признах! Браво! Евала, ашколсун, машалла!След като си в състояние да направиш по-добра антиреклама от "Господари на ефира", къде ги дават по национална телевизия и ги гледа поне половин България, значи си нещо уникално в тази област...За тебе се хванали хората, че си писала два реда във форума... ;D ;D ;D
Божеееее....,колко мъка имало по този свят!  ;D

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #41 -: Август 22, 2010, 11:30:42 pm »
Какво стана пак, бре? Я разкажете по-цветно... ;D Някой пак се е активизирал от горещините ли? За кого говорите? Аз не, че не съм абсолютно боса в тая сфера, ама ми е интересно... ;D ;D ;D

Мия, аз вече попитах ама никой не ме чу  ;D  :-[

мислех да си трая , но понеже Вещичка все е на терсене , ще го кажа!
Беше зимата , с нея си бъбрих в скайпа и споделях , нали и двете имахме дилеми за разводи! :blink:
Та тогава тя ме свърза с ЕЛЕН /известен от Господари на Ефира/ , като маг ;D ;D ;D ;D ;D ;D. страшен шарлатанин. В този период тя много му вярваше и все казваше ,че е много просветен.
ОТИВАМ АЗ НА СРЕЩА С НЕГО  ;D ;D ;D ;D , пристига един дебел и неугледен мъж с една торбичка , извади една линия сложи ми я от дланта към лакатя и започна да си мърмори под носа ,вадейки най- простото махало направено от пласмаса.
Рече и отсече- имаш магия и ще трябва да я развалям! съгласих се ,какво да правя - у зор имам ли друг избор!? ;D ;D ;D
на следващия ден трябваше да отида у тях. Взех голямата ми дъщеря и тръгнах. В центъра на пешаходната зона на София ме прие човека ;D в една схлупена съборетина във вътрешен двор.
ужас! дъщеря ми ме изгледа ,реши ,че съм побъркана , но благо ми рече:
Мамо , ако това ще те успокой ,аз съм с теб!
прие човека ;D в една схлупена съборетина във вътрешен двор.
ужас! дъщеря ми ме изгледа ,реши ,че съм побъркана , но благо ми рече:
Мамо , ако това ще те успокой ,аз съм с теб!
Влязохме -мръсна стая , една кушетка ,библиотека и много книги , само по магия. Тъкмо беше излщзла една книга за акашовите записи и той много категорично заяви ,че отдавна чете от тях. Сподели ,че неговия учител е на 84г. , а изглежда на 34 , че е много добър астролог и ми показа едно пано свързано с астрологията - правено от учителя му!
Каза , че ще ме запознае с него , но след като ме *ИЗЧИСТИ*. ;D ;D
И се започна едно чистене си е е*ало мамата! :57: :57: :57: хвана човека няколко ножа , бая големи с дива скорост започна да ги върти над главата ми и вика НЕМА СЕ ПЛАШИШ! ГОНИМ ВСИЧКО.Да де , ама как да не се плашиш ,като гледам с/у мен дъщеря ми как присвива очи и какви мимики прави! Бях седнала с гръб към него ,на един паянтов стол ,а оня размахваше хладнокръвни оръжия!
С това не приключи 8ЧИСТЕНЕТО* ;D ;D, взе един буркан с едната ръка ,а с другата над главата ми започна да чупи живачни термометри! Дъщеря ми беше в потрес от случилото се , а той явно виждайки ужаса в очите й вика и ти си за чистене!

а тя му вика -ДА ,АМА НЕ! ТИ КАТО ИЗЧИСТИШ МАМА И ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД!
След тая процедура ми даде некакви восъчни пити на които да спя! първия сеанс беше 200лв. абе искаше ми 240 ,ама нали съм била приятелка на Вещицата ,а пък тя негова приятелка , та ми направи човека отстъпка! ;D ;D
След два дни трябваше да отида на *зареждане* и да се видя с учителя му!
оказа се ,че учителя му е кабалист ,който губи говора си ,но доста ерудиран мъж и много вещ в астрологията.
Елен също се бараше разбиращ астрология!
Същата веяер направихме конферентен разговор аз,Вещичка и АЛДЕБАРАН, през скайпа. учител ,говореше леко,говорен дефект -лоша венера! :(
След 2 дни казаха ,че ще ми гостуват...,дадох си адреса, поканили ги у нас и....в един момент малките ми щерки излизат от стаята и виждат Елен. ;D ;D ;DТой работел във фризьорския салон на баба им , като маг-масажист , но нещо го Елен също се бараше разбиращ астрология!
Същата веяер направихме конферентен разговор аз,Вещичка и АЛДЕБАРАН, през скайпа. учител ,говореше леко,говорен дефект -лоша венера! :(
След 2 дни казаха ,че ще ми гостуват...,дадох си адреса, поканили ги у нас и....в един момент малките ми щерки излизат от стаята и виждат Елен. ;D ;D ;DТой работел във фризьорския салон на баба им , като маг-масажист , но нещо го гонели...децата бяха изумели ,като разбраха за какво става дума ,защото свекърва ми и тях беше подложила на *ТЕРАПИЯ* ;D ;D
прибирам се аз гледам децата ме гледат странно ,само учителя му ме чака...
Няма да навлизам повече в подробности , но разбрах едно -магия е всяка мисъл , а ритуала е молба-материализирана молба! не ходя по магове , тоя ми беше ИНАФ ;D ;D мога много неща сама и ми се дава...,но на никой не бих си позволила да правя каквото и да било с/у вселената. не помагам и без да е потърсена помоща ми!

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
« Отговор #42 -: Август 22, 2010, 11:41:37 pm »
...няма нищо случайно на този свят. Много лична информация се споделя тука и рискът е голям.

Дааа! Едва днес го разбрах! Просто не е за вярване! Направо съм изумена от статута на форума и от различното качество на пишещите тук! Представи си , споделянето на това ,което ми се случи с този *божии рап* , колко зле се е отразило някъде!?
Колко мръсно ,долно и подло може да бъде направено нещото ,защото да се засегнеш заради друг за мен означава едно- ти си зависим от някого или нещо в най-добрия случай е психическо отклонение!

Това което винаги съм твърдяла, но никой не ме е вземал насериозно. Параноичка бях. Карай.  ;D   Тук влизат мнооооого хора, гости, мости , много народ чете. Популярен е сайта, просто!

Не е параноя! Има болни хора за съжаление.... :(

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
« Отговор #43 -: Август 22, 2010, 11:48:40 pm »
...няма нищо случайно на този свят. Много лична информация се споделя тука и рискът е голям.

Дааа! Едва днес го разбрах! Просто не е за вярване! Направо съм изумена от статута на форума и от различното качество на пишещите тук! Представи си , споделянето на това ,което ми се случи с този *божии рап* , колко зле се е отразило някъде!?
Колко мръсно ,долно и подло може да бъде направено нещото ,защото да се засегнеш заради друг за мен означава едно- ти си зависим от някого или нещо в най-добрия случай е психическо отклонение!

Това което винаги съм твърдяла, но никой не ме е вземал насериозно. Параноичка бях. Карай.  ;D   Тук влизат мнооооого хора, гости, мости , много народ чете. Популярен е сайта, просто!

Не е параноя! Има болни хора за съжаление.... :(

Има, да. Но няма драма в това. Всеки си носи кръстта. Не могат всички да са физически и психически здрави, за съжаление. А и всеки си е малко луд като цяло.

Не знам какво да кажа. Прочетох там за разни ножове и кирки. Чукам на дърво и казвам да пази господ, защото никой не е застрахован от нищо.
На всички, които се страхуват от такива магии, заклинания и тем подобни - ''каквото има да става, ще става. Щом нещо се прави, то се и разваля.''
Почти всеки в определен етап от живота си се допитва до астролози, магове, ясновидци, ходжи, бобогледачи, картогледачи, на ръка, на пъп и т.н. ( няма нищо срамно в това) , дори от любопитство отиват да им кажат това онова. Лошо е когато стане СИСТЕМНО.

Сега разбра ли защо не се възползвах от услугите за ходжа! Тоя ми беше достатъчен! ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #44 -: Август 22, 2010, 11:49:38 pm »
Почти всеки в определен етап от живота си се допитва до астролози, магове, ясновидци, ходжи, бобогледачи, картогледачи, на ръка, на пъп и т.н. ( няма нищо срамно в това) , дори от любопитство отиват да им кажат това онова. Лошо е когато стане СИСТЕМНО.

Съгласна съм.
Защото тогава ставаш зависим от тях и от информацията (енергията), която получаваш от тях.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #45 -: Август 22, 2010, 11:56:30 pm »
 :blink:

« Последна редакция: Декември 24, 2013, 11:27:13 am от kris »

*

Марая

• 28282
« Отговор #46 -: Август 22, 2010, 11:57:56 pm »
Марая, ти вземаш решението. Аз предложих, защото е изпитан ходжа. Пращала съм поне 10-ина човека, и всички са доволни. Животът им коренно се е променил след посещението им там.
Да отречеш ходжата, значи да отречеш правенето на магии ( турски, копанарски , черни, пембени и кви ли не). Ти вярваш в такива неща, вярвам, че и повечето тук вярват в тях. Има ги, магиите, да! И е страшно когато ни застигне подобно нещо. Но пак казвам, за успокоение на тези които се страхуват - РАЗВАЛЯ СЕ! Всеки решава за себе си, къде да отиде и какво да прави! Пълно е с шарлатани. Мен и срещу 1 млн. долара не биха ме накарали да отида на такова място , непознато място. Защото последствията може да са катастрофални.

ПП: Повече на никого не казвам кой е ходжата какъв е, от къде и т.н. Всеки да се спасява! Казвам това, с цялото ми уважение, към всички четящи тук.

Айя , аз вече бях ходила при ЕЛЕН и за мен беше ясно за какво става дума! Не бих отишла повече на такива места...просто ми беше ясно за какъв безскруполен ,слабоинтелигентен , беден духовно мизерник става дума....

« Отговор #47 -: Август 23, 2010, 12:01:58 am »
Да пукна, при ходжа няма да отида!
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

Марая

• 28282
« Отговор #48 -: Август 23, 2010, 12:05:28 am »
Много насериозно го взехте тоя както и интернетa. За всичко си има начини и мярка.  ;D

Що насареиозно Крис?
Тоя въобще не е за подценяване? от къде накъде ще налага психически тормоз и той и други покрай него или като него?
КЪФ е тоя налъм или некоя скъсна джапанка , или сандалка с езотерични фантифлюшки да налагат тормоз?
Кои са те ? Като нещо на някой не му харесва го прави в прав текст, а не чрез интриги или подобни долнопробни мероприятия присъщи на водната стихия/ще ме простиш!нищо лично/ :wub:

« Отговор #49 -: Август 23, 2010, 12:06:08 am »
Да пукна, при ходжа няма да отида!

Ти, да.
Но има много любопитни хора, други отиват водени от други мотиви. Ако намериш топка косми в гардероба си или одрязано парче от роклята ти, може и друга песен да запееш. Не се заричай само!  Дано никога не ти се налага.

Мога да търся помощ, но няма да е от ходжа.
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #50 -: Август 23, 2010, 12:07:45 am »
Като нещо на някой не му харесва го прави в прав текст, а не чрез интриги или подобни долнопробни мероприятия...

Нали знаеш, че не на всички им стиска.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

katrin_ls

« Отговор #51 -: Август 23, 2010, 12:08:46 am »
Постът беше премахнат.
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 10:23:19 am от aiia »

*

Divna

« Отговор #52 -: Август 23, 2010, 12:16:30 am »
Ох, нямам думи!
Марайче, не се хаби бе жена! Приеми, че си над всичко това!
На простия се отговаря винаги с мълчание. Това си има своето логично обяснение.
Човекът явно не е добре, за да търси свекърва ти и да я занимава нея с тези неща. Защо не е потърсил лично теб?

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #53 -: Август 23, 2010, 12:18:35 am »
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 11:26:28 am от kris »

*

katrin_ls

« Отговор #54 -: Август 23, 2010, 12:21:48 am »
Постът беше премахнат.
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 10:22:48 am от aiia »

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #55 -: Август 23, 2010, 12:25:35 am »
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 11:26:30 am от kris »

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #56 -: Август 23, 2010, 12:30:06 am »
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 11:26:33 am от kris »

*

Марая

• 28282
« Отговор #57 -: Август 23, 2010, 12:31:12 am »
Ох, нямам думи!
Марайче, не се хаби бе жена! Приеми, че си над всичко това!
На простия се отговаря винаги с мълчание. Това си има своето логично обяснение.
Човекът явно не е добре, за да търси свекърва ти и да я занимава нея с тези неща. Защо не е потърсил лично теб?

Виж Дивна ,нещата са много комплицирани! Беше преди време , бях в много лошо положение. Аз споделих , защото сякаш бях зомбирана и бях изпратена при въпросното *недоразумение*. След дни се установи ,че там е ходила даже и любовницата на мъжа ми.Той работеше със свекърва ми , познаваше децата ми , беше правил магии с/у мен на любовницата , а после да ме чисти мен...Въобще не е драма , а част от един човешки път , просто една пресечка от 5-ТО АВЕНЮ ;D :angry:.
и КОГАТО РАЗБРАХ ЗА ВСИЧКОТО ТОВА ,КОГАТО ЗНАЕХ ЗА КАКВО СТАВА ДУМА ,АЗ ПРОСТО ЕЛИМИНИРАХ ВСЯКАКЪВ КОНТАКТ.
Наскоро в темата за ритуалите провокирана от различните мнения споделих с вас тази милимална историйка.
Явно обаче съм засегнала надълбоко , защото *недоразумението* е било информирано и понеже в момента е във Варна -може и да лъже ,така е казал на свекърва ми ,явно пак се е поприсетил за мен!
Как да ме потърси ,аз не си давам личния телефон на всеки! ТОЙ НИКОГА НЕ Е ИМАЛ ЛИЧНИЯ МИ НОМЕР! НИКОГА !контактите ми с него през еднодневни номера .....
Ужасното е , че тук става дума за подмолна и долнопробна борба , в която ни най-малко имам намерение да участвам , защото не съм от хората ,които ще се борят с безсмъртието...Аз живея в реалния свят и съм много земна....С целия ми респект към форума и към сайта ,мога да кажа ,че има хора заради които бих тръгнала ,но те са малко на фона на останалите ,заради които си заслужава да бъда тук , а и да споделя някои такива житейски небивалици...

*

Lillie

• 30532
« Отговор #58 -: Август 23, 2010, 12:31:36 am »
Ха ха, аз явно съм дерт, но мен с други "заклинания" се опитват да ме събарят периодично, ама не магически.  :rolf:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #59 -: Август 23, 2010, 12:35:39 am »
Като нещо на някой не му харесва го прави в прав текст, а не чрез интриги или подобни долнопробни мероприятия...

Нали знаеш, че не на всички им стиска.  ;D

а най-малко безсмъртните са готови на това!
Те нали са безстрашни , що трябва да минат през 10 кладенеца ,за да донесат вода? :rolleyes: