Здравей Гост

ЕЛЕН И НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛИ , ЧЕРНИТЕ МУ МАГИИ

• 113 Отговора
  • 15124 Прегледи
*

priya

• **
  • 1263
Re:ЕЛЕН И НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛИ
« Отговор #100 -: Август 23, 2010, 11:44:14 am »
.
« Последна редакция: Юни 10, 2011, 10:21:24 pm от priya »
"По-умният винаги отстъпва" - това обяснява господството на глупостта в света!

*

priya

• **
  • 1263
« Отговор #101 -: Август 23, 2010, 11:48:22 am »
.
« Последна редакция: Юни 10, 2011, 10:21:39 pm от priya »

*

priya

• **
  • 1263
Re:ЕЛЕН И НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛИ , ЧЕРНИТЕ МУ МАГИИ
« Отговор #102 -: Август 23, 2010, 11:51:33 am »
.
« Последна редакция: Юни 10, 2011, 10:22:00 pm от priya »

*

jinom

• **
  • 1753
« Отговор #103 -: Август 23, 2010, 11:53:18 am »
Просто си махни мисълта от задника. ;D

Нещо ти се уби желанието да спориш.  ;D

Тъкмо щях да ти давам вече данните на няколко домашни прасета.  ;D

*

Nebesna

« Отговор #104 -: Август 23, 2010, 11:57:29 am »

Възпитателния процес се състои именно в това да получиш урок, не когато си подготвен и изпитваш чувство за вина, а когато си от другата страна и чувствайки се навинен получаваш ,,незаслужено ,, наказание.

това по-скоро озлобява, вместо да възпитава.

*

elfidka

• 3129
« Отговор #105 -: Август 23, 2010, 12:05:10 pm »

Възпитателния процес се състои именно в това да получиш урок, не когато си подготвен и изпитваш чувство за вина, а когато си от другата страна и чувствайки се навинен получаваш ,,незаслужено ,, наказание.

това по-скоро озлобява, вместо да възпитава.

И именно затова е пълно с озлобени хора. А не трябва да е така.
Слънце - Везни
Луна – Близнаци
Асц. - Лъв
Венера – Лъв
Марс - Дева

Животът не е поемал към нас задължение да осъществява мечтите ни. Трябва да вземем каквото ни предлага и да сме благодарни, защото и по-лошо би могло да бъде !!!

« Отговор #106 -: Август 23, 2010, 02:09:37 pm »
Цитат
Аз, мисля, че нищо не е случайно, и че много често нещата не стоят по начина по който изглеждат. Имаше една тема по едно време за магиите в натала, и там споделих своето мнение по въпроса. Всичко което ни се случва е, за да ни научи на нещо, някои уроци са много сурови и такива са тези от тях, заради които ни връщат в първи клас, защото сме лоши ученици.
Аз пък завиждам на всички,които вярват в подчертаното и в смисъла му.За съжаление аз не споделям това с прераждането,и изобщо не виждам смисъл в наказанието и страданието,след като поправителния ще е в някой друг живот-я го има я не.Виждам по живота на околните,че дали си лош или добър няма значение-всичко си е чист късмет-каквото си изтеглил като си се родил това е.И докато ние тук,духовни или просто малко по-обърнати навътре.се наприказваме,други-не толкова духовни-се налудуват.Хич не им пука за наказания и прераждания,а живеят както им е удобно.И са 100 пъти по-добре...

Относно коментара на Елфидка - съгласна съм,че всичко,което ни се случва е за да ни научи на нещо,но магията?На какво се предполага,че ни учи?Смятам,че тя е просто деяние на някой с болен мозък и душа,който не може да разсъждава трезво и единственното,за което мечтае е да навреди на някого...а това е толкова подло и долно,че няма на къде повече.Та този същия човек се предполага,че след време ще си получи ''заслуженото'',може би късно,но...за жалост тогава той няма да си даде сметка защо му се случват дадени неща,няма да си спомни лошотията,която е сторил  :blink:  За жалост,от мое наблюдение,лошите хора доста добре си живеят и то дълго и щастливо ...дано има справедливост,ама ще видим...

Мис Каприз,аз вярвам в прераждането,но донякъде съм съгласна с теб,че може би тези не толкова духовни живееят по-добре,хич не се и затормозяват с астрология,философия и други духовни сфери,просто си живеят и не им пука.Но от друга страна като се замисля...дори да има прераждане,защо трябва да оставиш живота ти да мине ей така,без веднъж да се замислиш и почовъркаш вътре в теб,да научиш нови неща,да погледнеш на Света и живота по по-различен начин,да се издигнеш над повърхностните нужди и желания...затова смятам,че си струва философстването и не просто преминаването през този живот  :blink:

А относно като цяло темата...мисля,че вече коментирах по-горе...всеки сам избира пътя си и си носи кръста  :blink:

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #107 -: Август 23, 2010, 02:26:46 pm »
 :blink:
« Последна редакция: Декември 26, 2013, 03:56:37 pm от kris »

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #108 -: Август 23, 2010, 02:54:10 pm »
« Последна редакция: Декември 26, 2013, 03:55:34 pm от kris »

*

priya

• **
  • 1263
« Отговор #109 -: Август 23, 2010, 03:03:40 pm »
.
« Последна редакция: Юни 10, 2011, 10:22:13 pm от priya »

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #110 -: Август 23, 2010, 03:33:39 pm »
« Последна редакция: Декември 26, 2013, 03:55:42 pm от kris »

*

Vision

• 3523
« Отговор #111 -: Август 23, 2010, 05:55:23 pm »

Крис споменава Плутон и Марс заедно.
А ти Вижън, рекни за Плутона в 1 дом, че щерката го има... ;)

плутон в първи дом е много тайнствен и не очаквай от него да си разкрие номерата току така..ако разкрие нещо, можеш да разчиташ, че то е вече старо, а той е поне два хода напред.. :P

Не се излагай!! Провери си правописа!! Точно ТУК!!
''Не знам'' се пише отделно /за разлика от ''Неграмотен''/..

*

elfidka

• 3129
« Отговор #112 -: Август 23, 2010, 07:15:04 pm »

Крис споменава Плутон и Марс заедно.
А ти Вижън, рекни за Плутона в 1 дом, че щерката го има... ;)

плутон в първи дом е много тайнствен и не очаквай от него да си разкрие номерата току така..ако разкрие нещо, можеш да разчиташ, че то е вече старо, а той е поне два хода напред.. :P

С други думи спряга глагола '' Я га дебнем ''  до 101 и обратно. Т.нар. Скорпионска потайност   ;D ;D ;D ;D
Тя добре, че щерката поне има Везнишко слънце, че ако беше се пръкнала 2-3 дена по-късно......мани, мани...
Слънце - Везни
Луна – Близнаци
Асц. - Лъв
Венера – Лъв
Марс - Дева

Животът не е поемал към нас задължение да осъществява мечтите ни. Трябва да вземем каквото ни предлага и да сме благодарни, защото и по-лошо би могло да бъде !!!

*

Vision

• 3523
« Отговор #113 -: Август 23, 2010, 08:29:47 pm »
С други думи спряга глагола '' Я га дебнем ''  до 101 и обратно. Т.нар. Скорпионска потайност   ;D ;D ;D ;D
Тя добре, че щерката поне има Везнишко слънце, че ако беше се пръкнала 2-3 дена по-късно......мани, мани...

най- близо е даже ''я га дебнем да га е*нем''... ;D :P

Не се излагай!! Провери си правописа!! Точно ТУК!!
''Не знам'' се пише отделно /за разлика от ''Неграмотен''/..