Здравей Гост

xxx

• 23 Отговора
  • 5704 Прегледи
*

priya

• **
  • 1263
« Последна редакция: Юни 10, 2011, 10:08:04 pm от priya »
"По-умният винаги отстъпва" - това обяснява господството на глупостта в света!

*

vanilla

• **
  • 1578
аз ходих извън града в Николаевка...небето там беше невероятно виждаше се млечния път....и доста съзвездия....касиопея, цефей, персей, лебед, скорпион... :rolleyes: :blink:
аз видях 10-тина падащи звезди...имаше няколко много големи и ясни....

http://www.google.com/sky/
има и една яка програма stelarium...когато се зададат координатите в нея...се вижда кои съзвездия изгряват...
много хубаво приказно беше...снощи...снимки има, но само на млечния път и Юпитер ....
когато ги взема ще ги постна...
 :blink:

*

sunrain

• 6710
Голямо изкривяване на врата се получи наистина.  ;D Край морето на Бяла видях няколко, но не изглеждаше като да е пик, в смисъл не бяха много, както друг път. Имаше и облаци, но част от тях се разсеяха и въпреки това не се виждаха много падащи, но все пак поне имах късмет въобще да видя.

Дано желанията ви да се сбъднат.  :blink:
Изгрява само онзи ден, за който сме се пробудили.

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Видях една , но беше ярка и падна в клоните на бора в градината ми! Над мен беше картина - млечния път осеян от безброй блещукащи фенерчета..., всеки има свойта звезда! :blink:
а като желание , когато я видях казах:да се сбъднат всичките ми желания! ;D Какво да правиш - минорно аспектиран Юпитер , търси мажорни резултати! ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците