Здравей Гост

Въпрос към г-н Жином

• 7 Отговора
  • 2279 Прегледи
*

Divna

Въпрос към г-н Жином
« -: Юли 06, 2010, 06:13:07 pm »
Г-н Жином,

Какво му липсва на българина, за да запази и съхрани едно хубаво нещо, което вече е създал?

В този форум съм от близо осем месеца и през последните два забелязвам как той от астрологичен се превръща в сайт за обсъждане на сексуални подвизи, детективско разследване ...
Забелязвам, че вече доста от съфорумците, които обичат астрологията влизат все по-рядко и по-рядко, а някой дори вече напълно са се отказали. Това ме натъжава, защото, когато започнах да пиша тук намирах сайта за много добър, но за съжаление на тоя етап не съм на същото мнение.
За себе си не се притеснявам, спокойно мога да вляза и да пиша в друг астрологичен форум, но много от тук присъстващите обичащи астрологията не са в състояние да оперират с чужди езици и това е единственото място, в което могат да развиват своето хоби.
Тук съм, за да общувам със сънародниците си, защото не бях го правила от години и много ми липсваше, и бях много щастлива, че можех да го правя свързвайки го с един от интересите си - астрология, но не бих могла да продължавам ако не се обърне внимание на простотията, която блика от неастрологичните постовете на определени участници във форума.

Питам Ви: Какво е нужно да се направи, за да се подобри състоянието на форума? И въобще, възможно ли е той да остане в действителност астрологичен?

*

jinom

• **
  • 1753
Re:Въпрос към г-н Жином
« Отговор #1 -: Юли 06, 2010, 07:42:55 pm »
Форума все още е преобладаващо астрологичен и ще остане такъв, но няма начин да няма участници и мнения, кото не са свързани с астрологията.

« Отговор #2 -: Юли 06, 2010, 07:50:22 pm »
но няма начин да няма участници и мнения, кото не са свързани с астрологията.

Но трябва да се намери начин човек пишещ основно на астрологични теми да не бъде тормозен от лудите и надървените.
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

Helo

« Отговор #3 -: Юли 06, 2010, 08:04:36 pm »
но няма начин да няма участници и мнения, кото не са свързани с астрологията.

Но трябва да се намери начин човек пишещ основно на астрологични теми да не бъде тормозен от лудите и надървените.

От известно време насам тук повечето хора пишат основно на сексуални теми!

Нямат желание да пишат на астрологични теми!

« Отговор #4 -: Юли 06, 2010, 08:06:52 pm »

Не позна! Те нямат желание да пишат по теми с поствани от теб или с активното ти участие.
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

Vision

• 3523
« Отговор #5 -: Юли 06, 2010, 08:08:27 pm »
.
« Последна редакция: Юни 18, 2011, 04:14:39 pm от Vision »

Не се излагай!! Провери си правописа!! Точно ТУК!!
''Не знам'' се пише отделно /за разлика от ''Неграмотен''/..

*

Helo

« Отговор #6 -: Юли 06, 2010, 08:16:47 pm »

Не позна! Те нямат желание да пишат по теми с поствани от теб или с активното ти участие.

Аз затова и вече не пускам карти и не правя теми - щото видях, че никой не иска да пише за астрология, когато зачекна въпорса. Но пък когато става въпроса за секс са първа писта!!!

*

Helo

« Отговор #7 -: Юли 06, 2010, 08:17:50 pm »
Който иска да пише за астрология той ще пише!

Но когато няма събеседници по темата, кво да пише?