Здравей Гост

Как да съсипем враговете си

• 48 Отговора
  • 15309 Прегледи
Re: Как да съсипем враговете си
« Отговор #40 -: Май 31, 2013, 04:07:56 pm »
това са измислици, един казва да се изгорят, друг да се хвърлят в река, в същност няма значение. Но ако вярваш, че ще ти помогне да ги хвърлиш в реката, най-вероятно си прав. Ако пък вярваш, че изгарянето ще помогне - пак си прав.

Цитат
Въпросната жена съм далеко от мисълта да ми е направила нещо , но силата на мисълта е много голямо оръжие
И аз съм на мнение, че вярата и силата на мисълта е това, което има значение, както и някой по-рано каза в темата. smeshko - ти също вече си била с убеждението че тази жена е имала лоши цели и другите са ти го казали, ти си вярвала(подсъзнателно ако ще), че тези бижута ще ти навредят, така че е съвсем логично, че в последствие са ти се случили кофти неща, след като самата ти си го очаквала (съзнателно или не)
Преди време една циганка ме беше спряла и ми каза, че ми е направена черна магия, просто й отговорих, че не вярвам в това, следователно няма как да ми повлияе и така и не се "възползвах" от предложението й да ми я разваля и да й плащам... що за глупости

За съжаление не са измислици. Това за реката не е произволно, то се основава на определени принципи.
Заблуда е, че можеш да се отървеш от магиите, като не вярваш в тях. Ако имаш такава вяра, че чрез нея да можеш да ходиш по водата, ще се спасиш, но ако в опита си да подражаваш на Христос, потънеш, тогава и от магиите няма да можеш да се избавиш. Малцина са хората, които само с вяра могат да си помогнат.
Да,  имам един лекар близък който издаде две книги ,в последния раздел обяснява връзката между определени заболявания и магиите , самия той казва , че най добре е човек да не вярва в тях , но това не винаги ще му помогне
Магията сама по себе си какво е ?Насочва мислено на негатимвна енергия към някой или нещо , когато си обект на постоянна негативна енергия , организма ти отслабва , получава се главоболие , депресия до тежки психични отклонения , и от там до физически проблеми
Хората в такъв момент си казват , ама нищо ми нямаше , и изведнъж ме сполетява това или онова!
Хората пък които имат постояно негативно отношение към света , към хората около тях , събитията , мислят винаги лошо и негативно сами си причиняват магии!Много е важно да се мисли положително , да обичаш хората ,да обичаш утрешния ден , да се радваш дори на дъжда , и мрачното време  :blink:
« Последна редакция: Май 31, 2013, 04:24:03 pm от sme6ko_84 »

« Отговор #41 -: Май 31, 2013, 10:15:12 pm »

предлагам да се обърнем с колективно искане съм админа да изтрие темата!
който е съгласен - да копира това и да го посне!

аз предложих да се трие, а вие разширявате темата и я актуализирате!
наливате масло в огъня!
Вече съм другаде!  На по-артист-ично място! Лесно ще се сетите къде....

« Отговор #42 -: Май 31, 2013, 10:25:07 pm »

аз предложих да се трие, а вие разширявате темата и я актуализирате!
наливате масло в огъня!
НЕКА СЕ ИЗТРИЕ!ОЩЕ В НАЧАЛОТО БЯХ ЗА ИЗТРИВАНЕ!

« Отговор #43 -: Юни 01, 2013, 01:46:24 pm »
Вярвам,че има разни енергийни въздействия и не отричам,че има магии,но категорично не вярвам че могат да ти навредят,ако се заключиш за тях! Ако им теглиш по една майна и откажеш да вярваш в тях!
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

*

Uran

• 6041
« Отговор #44 -: Юни 01, 2013, 07:54:15 pm »
Не бива да се разпространява подобно инфо.
Тинейджърите са склонни да се шегуват с подобни неща без да влагат зла умисъл- просто експириънс.

п.п.Аз имам съмнения за подобно вмешателство в енергетиката ми, но не ми се ходи по врачки и баячки.

« Отговор #45 -: Юни 01, 2013, 09:36:26 pm »
Под секрет да ви кажа, че без нокът от среднощна кукумявка рецептата не работи. ;D

Не се впечатлявайте от подобни глупости. Това, че мислиш на някого лошото, не значи, че ще му се случи. Ето, например, нашите родни подли политици. Колко пъти ги проклинаме и още са живи.

*

Veselin

• 2737
« Отговор #46 -: Юни 02, 2013, 10:49:47 am »
Така е. Има много хора, които им правят енергийни защити. Особено на Боко.

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #47 -: Юни 02, 2013, 10:52:15 am »
Не бива да се разпространява подобно инфо.
Тинейджърите са склонни да се шегуват с подобни неща без да влагат зла умисъл- просто експириънс.

п.п.Аз имам съмнения за подобно вмешателство в енергетиката ми, но не ми се ходи по врачки и баячки.

Така е, като малки с една приятелка попаднахме на сайт на английски, от който решихме да си правим магии за да си променим цвета на очите, тя много искаше сини, пък аз зелени  :blink:

Странното е, че темата наистина не е за тук, но продължава да не се изтрива, а ние продължаваме да човъркаме и любопитстваме и да я подклаждаме, дори и да знаем, че не е хубаво. Малко както когато попаднеш в "странната" част на youtube, и продължаваш като хипнотизиран да цъкаш странни и 'извратени' видеота, като по някое време се чудиш, абе как се озовах тук, защо продължавам да гледам такива неща?!  ;D И въпреки това продължаваш...

*

lealya

• *
  • 172
« Отговор #48 -: Юни 02, 2013, 11:55:20 am »
С тези неща шега не бива.Лично изпитах на собствения си гръб намесата в енергийния ми баланс.В рамките на около две седмици отслабнах драстично,чувствах се зле,сякаш гаснеш.Правих си различни изследвания и лекарите нищо не откриха,видях се в чудо.Направих две посещения при човек който изчиства енергийни влияния,само час след първото посещение се почувствах добре.Мисълта е много силно оръжие колкото може да помогне толкова може и да навреди.Сега вече знам как да се пазя и да използвам собствената си енергия за да се защитя от подобни вмешателства при нужда.И аз съм за това темата да бъде премахната.