Здравей Гост

2012

• 24 Отговора
  • 2553 Прегледи
*

Helo

2012
« -: Юни 25, 2010, 09:03:58 am »
Снощи един човек с добра интуиция ми заяви, че вижда как щяло да има много трупове във вода около 2012 и населението на Земята значително щяло да намалее и реших да тегля карти Таро и да питам, каквдо ще става през 2012.  ;D

И понеже последно време започнах да тегля карти Таро и съм добра - познават ми  ;D съм сигурна, че не лъжат.

Питах картите дали ще се случи някаква глобална катастрофа на Земята през 2012. Падна се Луната и двете кучета, които вият срещу нея. Което аз тълкувам като израз на вдсеобщата лудост, обхванала много хора около тази дата.

После пак питах същото и ми се падна Влюбените. Разбрах, че всичко ще бъде наред.

*

kabala

• **
  • 1291
    • страницата на Кабала
Re:2012
« Отговор #1 -: Юни 25, 2010, 09:10:08 am »
Влюбените символизират и двата пътя или кръстопътя, на който е застанало човечеството.
Ако човек не знае към какво пристанище да държи курс,за него нито един вятър няма да бъде попътен! , Сенека

*

vanilla

• **
  • 1578
« Отговор #2 -: Юни 25, 2010, 09:29:46 am »
аз препоръчах един филм и пак го препоръчвам ....по тази тема...
Mayas Los Duenos Del Tiempo...
в 7-8 части много интересен.......имаше го в колибката...
ама тя нещо не работи.... :-\

*

Вещичка

• 5943
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
« Отговор #3 -: Юни 27, 2010, 10:09:43 am »
Снощи един човек с добра интуиция ми заяви, че вижда как щяло да има много трупове във вода около 2012 и населението на Земята значително щяло да намалее и реших да тегля карти Таро и да питам, каквдо ще става през 2012.  ;D

И понеже последно време започнах да тегля карти Таро и съм добра - познават ми  ;D съм сигурна, че не лъжат.

Питах картите дали ще се случи някаква глобална катастрофа на Земята през 2012. Падна се Луната и двете кучета, които вият срещу нея. Което аз тълкувам като израз на вдсеобщата лудост, обхванала много хора около тази дата.

После пак питах същото и ми се падна Влюбените. Разбрах, че всичко ще бъде наред.

Хело, ти хубо ги теглиш картите ама ако се научиш и да ги тълкуваш няма да е лошо  :P

Луната е символ освен на лудостта, така и на несигурността на човечеството. погледни картинката на Луната - Лунният диск е вътре в Слънцето - обединение на силите ИН/ЯН. в основата е водата, а от нея излиза рака. кучетата вият срещу Луната - това са страховете на непосветеното съзнание. освен това кучето и вълка са символа на животинското у човека и съответно съпротивлението на промята към човешката му форма. при така зададен въпрос моето тълкуване е: съпротивление на промяната. нежелание да се съобразяват с нея. и насилствената промяна вътре /вода - емоции/ и отвън - евентуално наводнения. рака излиза на светло - демек всички емоции ще излязат навън, а като се замислим колко са чисти емоциите на хората по тая планета, чак косата ми настръхва. пътят между двете кули е път на непознатото и определено ще наложи да се поеме по него, защото новият свят ще ни е напълно непознат. но луната освен всичко е и интуиция и милосърдие!

Влюбените далеч не е позитивна карта в контекста на въпроса - влюбените е раздялата със старото и кръстопътя, на който ще застане човечеството и който всеки индивид по отделно ще трябва да поеме. в смисъла на глобалното влюбените е Божествената Любов, към която трябва да се устреми духа. на тази карта зад мъжа е изобразено дървото на живота, а зад жената е дървото на познанието и когато се обединят ти дават пътя напред. тази карта по своята същност е друго предположение на великата мистерия на женствеността и оттук напълно мога да я свържа с предната ти изтеглена карта - Луната символа на ИН и женското начало  ;)

с няколко думи - всеки отговаря за себе си. ако е устремен в правилната посока ще успее да надживее промените  :blink:

п.с. относно наводненията и жертвите и аз ги сънувам постоянно /поне веднъж месечно/ и това не са сънища свързани с моите емоции, а касаят нещо глобално. да не говорим, че вече все по-често и все повече хора ще започнат да ги сънуват. Майката Земя предупреждава отдавна, но хората не обръщат внимание на това или го отдават на всичко друго, но не и нещо глобално. знаците са навсякъде около нас, но май повечето ги мързи да ги тълкуват...
« Последна редакция: Юни 27, 2010, 10:44:15 am от Вещичка »

- Бабо, да си барала хапчетата ми, с надпис "LSD" ?
 - Майната им на хапчетата. Иди да видиш к'ви дракони има в кухнята!

http://podaraciunikati.alle.bg/  http://darovenaprirodata.alle.bg/

*

Helo

« Отговор #4 -: Юни 27, 2010, 11:18:31 am »
рака излиза на светло - демек всички емоции ще излязат навън

Аз четох на едно място в Интернет, че това, което излизало от водата на тази карта било скорпион.

Иначе рака се свързва с Луната.

:rolleyes:

всички емоции ще излязат навън, а като се замислим колко са чисти емоциите на хората по тая планета, чак косата ми настръхва.

Аз наскоро си възобнових интереса към психологията и психоанализата, покрай нуждата ми да опозная и променя към по-добро себе си и установих едно нещо, дето го подозирах, ама друго е като го прочетеш от утвърдени и добри психоаналитици. И това нещо, е че повечето хора на планетата просто не знаят кои са, защото истинската им личонст е изтлъскана в несъзнаваното. Те са като зомбита. Това, което вършат е продукт на това, което някой им е казал,че е редно да се върши и на някои неща, дето идват от несъзнателното, но по деструктивен начин, защото хората не познават себе си и не са в хармония със себе си - няма обединение на Ин и Ян в психиката. Анимата и Анимуса не са обединени при повечето хора. А тази липса на обединеност между мъжкото и женското в психиката и приемането и на двете, от моите лични наблюдения съм установила, че води до големи проблеми и комплекси и при двата пола.

*

jinom

• **
  • 1753
« Отговор #5 -: Юни 27, 2010, 11:18:54 am »
п.с. относно наводненията и жертвите и аз ги сънувам постоянно /поне веднъж месечно/ и това не са сънища свързани с моите емоции, а касаят нещо глобално.

Жените са черногледи - това е ясно.

*

Вещичка

• 5943
  • Виждам те!
« Отговор #6 -: Юни 27, 2010, 11:25:01 am »
Аз четох на едно място в Интернет, че това, което излизало от водата на тази карта било скорпион.

Иначе рака се свързва с Луната.

:rolleyes:

ами не ми мяза на скорпион, но дори и скорпиона да е - ми още по добре. на картата той полазва земята. навлизането на Плутон в Козирога бележи земетресенията  ;)  а скорпиона ако го свържем с негативната страна на хората, която излиза наяве - миииииии, не ми се мисли честно казано...  :unsure:

*

Вещичка

• 5943
  • Виждам те!
« Отговор #7 -: Юни 27, 2010, 11:26:41 am »
п.с. относно наводненията и жертвите и аз ги сънувам постоянно /поне веднъж месечно/ и това не са сънища свързани с моите емоции, а касаят нещо глобално.

Жените са черногледи - това е ясно.

Жиноме, колкото и невероятно да ти звучи аз съм оптимист в този случай, но и реалист  :tongue2:  ако тръгна да ти предавам теориите, които съм чела и слушала, че ти умре орело от шубе  :rolf: :rolf: :rolf:

*

jinom

• **
  • 1753
« Отговор #8 -: Юни 27, 2010, 12:04:42 pm »
Виж кво става с тия пчели. Уж сме щели да измрем от глад ако изчезнели. Д, ама не.
http://agrosaveti.com/agro-news/aktualni-novini/2672-misteriyata-na-izchezvaneto-na-pchelite.html

*

tool

« Отговор #9 -: Август 13, 2010, 12:15:06 pm »
Контактьорство -  2012 - Крион

2012

(Откъс от ченелинг в ООН)

И, накрая, отново ще ви разкажем за 2012 година. Ако погледнете истинските календари на Ацтеките и Майя, ще видите за какво наистина са говорили те. Това, което те са предсказвали, са шаблони на енергиен потенциал, който е част от часовете на Гая. Те даже съвсем не са календари, както си мислите вие - те са по-скоро енергийни отметки.

2012 година представлява възраждане на мисълта посветена на това кога светлината ще дойде на планетата. Новата енергия няма да поддържа войната или потенциала на войната. Времето, което ще се измества и изменя, е «старото време». Някои са виждали това; и вие сте пребивавали в метафизическата вяра достатъчно дълго, за да видите, че измененията и изместването вече започват да се случват. Вие знаете за какво говоря.

Колко от вас се смятат за Фарове? Позволете ми да ви напомня нещо, за което говорихме в групата миналата седмица: триизмерните фарове на планетата (истинските бетонни фарове), не знаят нищо за бурите. Нищичко. Те не знаят колко силна ще бъде бурята или колко тъмно ще бъде. Те не знаят колко силно ще духа вятърът или колко дълго ще продължи това. Но те и техните наблюдатели могат да видят надигащата се буря и знаят своята роля в ставащото. Знаете ли за какво са построени? Тях не ги вълнува колко тъмно ще бъде и колко дълго ще трае бурята, защото са построени с оглед на всякакво време! Това не ги интересува, защото те са получили толкова силна светлина, за да помагат на всеки попаднал в беда. Разбирате ли?

Ето защо сте тук. Не ви трябва да анализирате бурята, за да си имате работа с нея. Всичко, което трябва да направите, е да стоите там, където стоите, и да поддържате светлината. Ето защо сте дошли на планетата в това време и ето защо сте тук. Духовете обещават: вие имате достатъчно светлина и вашият фар няма да бъде разрушен, защото той е построен за бури. По същество, той е бил построен именно за тази буря. Разбирате ли какво ви казваме? На вас съвсем не ви е нужно да разбирате или постигате нещо. Последното нещо, което очакваме от фара, е да изключи своята светлина, да затвори вратата и да тръгне по друг път, защото се е задала буря. Виждате ли, че това няма смисъл? И това са добри съвременни новини.

Такива са потенциалите, които виждаме ние. И да, всичко може да стане по-тъмно преди да стане по-светло. Спомняте ли си, че 2008 е основна година? Говорихме за това още през 2000 година. В тази година съществуват потенциали, които - ако се проявят, ще изменят много неща - включително това, което става в настоящото здание на ООН.

Иска ви се да се усмихнете? Искате да стоите, да излъчвате силна светлина и да казвате: “На мен ми е все едно как изглежда всичко. Не се страхувам от бурите. Мен ме е грижа само за това какво ще стане, когато свърша своята работа”. И именно затова, скъпо Човешко Същество, ние те обичаме така, както те обичаме.

Това беше послание от ангелската сфера. То е практично и реално. Ние ви почитаме; и всички сме тук, за да ви почетем. И това е така.

http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1056

*

gal

• *
  • 351
« Отговор #10 -: Септември 14, 2010, 12:03:33 pm »
Наближаващата 2012 година, за която непрекъснато се говорят и пишат бивалици и небивалици, нито е толкова страшна, нито толкова неприятна. Тя – чисто и просто е една „граница“. Но каква?

СТО ЧЕТИРИДЕСЕТ И ЧЕТИРИ ХИЛЯДИ 144 000 - Георги Изворски
Only the open mind can be ready to listen to something that goes against it. The closed mind can listen only to that which supports it.

*

Вещичка

• 5943
  • Виждам те!
« Отговор #11 -: Септември 14, 2010, 01:48:56 pm »
Наближаващата 2012 година, за която непрекъснато се говорят и пишат бивалици и небивалици, нито е толкова страшна, нито толкова неприятна. Тя – чисто и просто е една „граница“. Но каква?

СТО ЧЕТИРИДЕСЕТ И ЧЕТИРИ ХИЛЯДИ 144 000 - Георги Изворски

благодаря ти, че си пуснала това. прочетох го на един дъх и отново ще кажа - нищо ново под Слънцето. много са ми разказвали за тези неща, ама пусти ретро Мерк, докато не прочета не вдявам много  ;D

нужно е да го четат всички и дано повече хора го осъзнаят   :P

« Отговор #12 -: Септември 14, 2010, 04:26:16 pm »
Лично не вярвам за 2012 г.

*

Vision

• 3523
« Отговор #13 -: Септември 15, 2010, 11:44:25 pm »

благодаря ти, че си пуснала това. прочетох го на един дъх и отново ще кажа - нищо ново под Слънцето. много са ми разказвали за тези неща, ама пусти ретро Мерк, докато не прочета не вдявам много  ;D

нужно е да го четат всички и дано повече хора го осъзнаят   :P

и аз го прочетох е сега..има много истини, както и малко неистини /според мен, не яхвай метлата/..хареса ми обаче това, което казва за чалгата и ритуалите.. ;D
но иначе като цяло нямам много забележки..малко залита с това месо, ама айде..но се замислих с тия пилета, където каза за хормоните, направо ми се отщяха вече тотално и те.. :( това за месото в римската империя не го вярвам, защото познавам човек, който яде само свински пържоли и е жив!! даже е пълен с енергия..той пък друго, освен месо не признава, с което аз не мога да свикна..другата крайност..и е слаб, не е нито затлъстял, нито болен..кажи ми кое е истина, това, което чета, или това, което виждам с очите си??... :-\

Не се излагай!! Провери си правописа!! Точно ТУК!!
''Не знам'' се пише отделно /за разлика от ''Неграмотен''/..

*

vanilla

• **
  • 1578
« Отговор #14 -: Септември 17, 2010, 10:28:14 am »
я кажете....
мислите ли, че хората които един вид по-късно са започнали да се осъзнават....за тех ще е късно...? :unsure:
и как точно може да се определи до колко си се осъзнал спрямо изискванията(или въобще, защото нали всеки има собствен път), за които се пише на всякъде...? :unsure:
малко ми е кофти, защото се влияя от всички писанки....не мога да кажа,че не ми пука....
и дали висчки тези писаници имат за цел по някакъв начин да разтревожат хората...?..вероятно не.. :-\
аз примерно се тревожа, защото знам, че много малко са хората, които са достигнали по-висшо ниво на съзнание....и аз не съм от тях......и все пак живеем на земята, земната форма и тялото са ни дадени, за да се учим...врзъката ни с тялото е много силна....не се съмнявам, че след смъртта всичко свършва, по скоро ме притеснява самия процес на напускане на тялото......
 :-\ :unsure: :lol:

*

Вещичка

• 5943
  • Виждам те!
« Отговор #15 -: Септември 17, 2010, 12:11:50 pm »
я кажете....
мислите ли, че хората които един вид по-късно са започнали да се осъзнават....за тех ще е късно...? :unsure:
и как точно може да се определи до колко си се осъзнал спрямо изискванията(или въобще, защото нали всеки има собствен път), за които се пише на всякъде...? :unsure:
малко ми е кофти, защото се влияя от всички писанки....не мога да кажа,че не ми пука....
и дали висчки тези писаници имат за цел по някакъв начин да разтревожат хората...?..вероятно не.. :-\
аз примерно се тревожа, защото знам, че много малко са хората, които са достигнали по-висшо ниво на съзнание....и аз не съм от тях......и все пак живеем на земята, земната форма и тялото са ни дадени, за да се учим...врзъката ни с тялото е много силна....не се съмнявам, че след смъртта всичко свършва, по скоро ме притеснява самия процес на напускане на тялото......
 :-\ :unsure: :lol:

сега, дай първо да разберем защо се тревожиш  :(  - това е неправилно. всеки е различен. аз например се занимавам с езотерика от около 3-4 години, а има хора дето го правят от 20 години например - това не ме прави по-малко знаеща или разбираща. след като си тръгнал по Пътя, значи всичко е наред, защото си започнал да си задаваш въпроси и да търсиш отговори.

да не говорим, че сега дето времето се е ускорило до неузнаваеми скорости и нещата се случват много бързо. на хора, които им са трябвали например 2-3 живота /инкарнации/ за да се просветлят, сега са им нужни година-две, а е имало и случаи за една нощ на сън да става всичко...

затова си избий притесненията от главата и гледай с усмивка напред! всичко е наред  :blink:

и никой не цели да тревожи когото и да било - просто всичко писано е с цел да замисли хората и да ги накара да тръгнат по личният си път. далеч съм от мисълта, че всички ще го направят, но и 5 човека да са - все е добро...

притесненията ти идват от личните страхове, а с напредване на знанията ти получаваш ключовете за освобождение от страховете си  :P

*

vanilla

• **
  • 1578
« Отговор #16 -: Септември 17, 2010, 01:27:25 pm »

сега, дай първо да разберем защо се тревожиш  :(  - това е неправилно. всеки е различен. аз например се занимавам с езотерика от около 3-4 години, а има хора дето го правят от 20 години например - това не ме прави по-малко знаеща или разбираща. след като си тръгнал по Пътя, значи всичко е наред, защото си започнал да си задаваш въпроси и да търсиш отговори.

да не говорим, че сега дето времето се е ускорило до неузнаваеми скорости и нещата се случват много бързо. на хора, които им са трябвали например 2-3 живота /инкарнации/ за да се просветлят, сега са им нужни година-две, а е имало и случаи за една нощ на сън да става всичко...

затова си избий притесненията от главата и гледай с усмивка напред! всичко е наред  :blink:

и никой не цели да тревожи когото и да било - просто всичко писано е с цел да замисли хората и да ги накара да тръгнат по личният си път. далеч съм от мисълта, че всички ще го направят, но и 5 човека да са - все е добро...

притесненията ти идват от личните страхове, а с напредване на знанията ти получаваш ключовете за освобождение от страховете си  :P

ами щом имам притеснения значи не съм напреднала със знанията, защото и ключове нямам....мисля си, че имам ..те може да са само илюзия.... :-\
не ме е страх, че ще отида на друго място ...знам че това място го има...има много места зивън нашата реалност, но ме притеснява самия процес ....
дали ще напредна въобще.... :unsure: :-\
ами когато се опитваш да станеш по-добър, да се промениш сякаш всичко се обръща срещу теб....никой не е казал, че ще е лесно, но как да разбера аз, че съм на правия път и че имам напредък....има много хора, които ги мислят и ги говорят тези неща за "края на света" и т.н., но това прави ли ги осъзнати и напреднали....
как да разбера аз, че не се самозалъгвам и заблуждавам....нещо като все едно да искам да пея и да си мисля, че пея много хубаво, а всъщност да пея фалшиво... :(

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #17 -: Септември 17, 2010, 01:31:37 pm »
 :blink:
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 10:59:00 am от kris »

*

Вещичка

• 5943
  • Виждам те!
« Отговор #18 -: Септември 17, 2010, 01:33:54 pm »
Ванила, най-важното е да се успокоиш. ще знаеш какво правиш ако се научиш да се вслушваш в сърцето си - чрез него говори Висшият ти Аз. това е интуицията ти. научи се да я слушаш и да я следваш и никога няма да сбъркаш.

няма никакво значение дали си напреднала или не - важното е да следваш интуицията си- тя те води по Пътя  :blink:

и да ти кажа още нещо: отговорите на всички въпроси са вътре в теб, а не извън теб, тоест отново опираме до интуицията  :P

работи върху нея и върху връзката ти с Висшият ти Аз - това е най-важното. другото идва само после  :P

обръщането срещу теб го предизвикваш самата ти със собствените си страхове. изчисти си мислите и вярвай в себе си. започни да мислиш само хубавото и напредъка и няма да се сблъскваш с негативното. научи се да контролираш мислите - трябва да само добри  ;)

*

vanilla

• **
  • 1578
« Отговор #19 -: Септември 17, 2010, 02:13:16 pm »
има моменти, в които имам чувството, че моето вътрешно аз е заспало и няма да мога да го чуя никога...все едно е заровено ...въпреки, че го търся и го викам....
тогава започвам да се притеснявам, защото имам нужда от него а то го няма...или мълчи някъде....
знам, че неговия път е правилния...и като го няма сякаш си губя пътя и се лутам и се тровя със земните гадости....
проблема е, че когато немога да намеря вътрешното си аз мслите са винаги отрицателни....и неконтролируеми...имам нужда да го чувам постоянно, защото мога да се превърна в много лошо същество и да подлудея......