Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Human design  (Прочетена 38642 пъти)

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Re:Human design
« Отговор #80 -: Януари 28, 2011, 07:52:33 pm »

Интересно.  :blink:
И в търговията съм работила, втората ми специалност (икономическата) е такава. При мен всичко зависи силно от мотивацията. Ако съм достатъчно мотивирана, мога да бъда и добър търговец, и добър консултант. Когато изгубя мотивация и се почувствам използвана, съм най-недоволният и мрънкащ служител.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

priya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1263
« Отговор #81 -: Януари 28, 2011, 08:09:09 pm »

.
« Последна редакция: Юни 11, 2011, 05:09:41 am от priya »
Активен
"По-умният винаги отстъпва" - това обяснява господството на глупостта в света!

Feia

• Гост
« Отговор #82 -: Януари 28, 2011, 08:25:33 pm »

От тези от форума, на които им имам данните, има няколко човека, които имат като моя профил - това са числата, които излизат. Те показват нещо за личността на човека и за живота му.

Тези, които имат като моя профил са - Марая, romantica, Tadj-all и нашият стар познайник Миоджералвомбо (обаче с истинската дата на раждане, а не фалшивата, която беше пуснал във форума).

Сега помислете какво е общото между тези потребители, поне доколкото познавате някои от тях. Някои ги познавам по-добре от писане в Скайп и на ЛС.

Ако информацията, която имам е вярна, този форум също има като моя профил. Това означава, че моето присъстие и това на Марая тук е неизбежно. ;D

« Последна редакция: Януари 28, 2011, 08:37:12 pm от Feia »
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #83 -: Януари 28, 2011, 09:13:40 pm »

От тези от форума, на които им имам данните, има няколко човека, които имат като моя профил - това са числата, които излизат. Те показват нещо за личността на човека и за живота му.

Тези, които имат като моя профил са - Марая, romantica, Tadj-all и нашият стар познайник Миоджералвомбо (обаче с истинската дата на раждане, а не фалшивата, която беше пуснал във форума).

Сега помислете какво е общото между тези потребители, поне доколкото познавате някои от тях. Някои ги познавам по-добре от писане в Скайп и на ЛС.

Ако информацията, която имам е вярна, този форум също има като моя профил. Това означава, че моето присъстие и това на Марая тук е неизбежно. ;D

Хело , какво ти става?!
 ;D
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

gal

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 351
« Отговор #84 -: Януари 28, 2011, 10:14:37 pm »

Кaкво значи да ти е неизбежно присъствието в един форум ?!  :rolleyes:

Активен
Only the open mind can be ready to listen to something that goes against it. The closed mind can listen only to that which supports it.

Feia

• Гост
« Отговор #85 -: Януари 28, 2011, 10:28:47 pm »

Кaкво значи да ти е неизбежно присъствието в един форум ?!  :rolleyes:

Имам предвид, че тъй като имаме еднакъв профил с форума, той вероятно има нужда от хора с такъв профил, които да изявят неговият собствен. Трудно ще се изяви само с хора с други профили.

Активен

Diyana

• Редовен участник
  • Публикации: 2705
« Отговор #86 -: Януари 29, 2011, 01:50:02 am »

По-вероятно е да търсиш и да се заседяваш при този, който допълва и активира неактивните ти чакри/центрове. А и MG е най-разпространеният тип май. Едва ли може да се изведе тенденция...
Активен
Obscenis, peream, Priape, si non
uti me pudet improbisque verbis
sed cum tu posito deus pudore
ostendas mihi coleos patentes
cum cunno mihi mentula est vocanda

Feia

• Гост
« Отговор #87 -: Януари 29, 2011, 02:05:24 am »

По-вероятно е да търсиш и да се заседяваш при този, който допълва и активира неактивните ти чакри/центрове. А и MG е най-разпространеният тип май. Едва ли може да се изведе тенденция...

Ти разбираш ли от Human Design?  :blink:

Активен

Feia

• Гост
« Отговор #88 -: Януари 29, 2011, 02:05:41 am »

.
Активен

priya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1263
« Отговор #89 -: Януари 31, 2011, 04:17:13 pm »

.
« Последна редакция: Юни 11, 2011, 05:43:12 am от priya »
Активен
"По-умният винаги отстъпва" - това обяснява господството на глупостта в света!

bojidartzendov

• Новак
  • Публикации: 1
    • www.bojidartzendov.com
« Отговор #90 -: Юни 01, 2014, 09:54:11 am »

много интересно ,защо точно 88гр. :blink:

на 88 гр. или около три месеца преди раждането става първото запечатване на ДНК структурата или тогава се установяват несъзнаваните характеристики на човека.
Активен