Здравей Гост

Human design

• 90 Отговора
  • 43107 Прегледи
*

Инти

• 2068
Re:Human design
« Отговор #60 -: Септември 06, 2010, 12:38:15 am »
ти така и не ми каза точния си час на раждане :unsure:

нагласих го на 23:28

*

Vision

• 3523
« Отговор #61 -: Септември 06, 2010, 01:05:50 am »

хитрушо, твоето разстояние е повече от 3 градуса..като онова коте от Шрек се правиш в очичките обаче.. :25:

3.03 гр. ако трябва да бъдем съвсем точни, мисля си че за 03 минути се поопърлил.

виж Вестата му е наистина опърлена, затова и не знам кога ще го оженим..след 30 г. със сигурност, дотогава ще служи като весталка.. ;)

Не се излагай!! Провери си правописа!! Точно ТУК!!
''Не знам'' се пише отделно /за разлика от ''Неграмотен''/..

*

Инти

• 2068
« Отговор #62 -: Септември 06, 2010, 01:30:54 am »

хитрушо, твоето разстояние е повече от 3 градуса..като онова коте от Шрек се правиш в очичките обаче.. :25:

3.03 гр. ако трябва да бъдем съвсем точни, мисля си че за 03 минути се поопърлил.

виж Вестата му е наистина опърлена, затова и не знам кога ще го оженим..след 30 - г. със сигурност, дотогава ще служи като весталка.. ;)

Ти верваш ли , че ще остане непорочна весталка до 30 -тата си годишнина ;D :P

*

Vision

• 3523
« Отговор #63 -: Септември 06, 2010, 02:37:00 am »

Ти верваш ли , че ще остане непорочна весталка до 30 -тата си годишнина ;D :P

да не забравяме безеякулаторния секс.. ;) той ще ги прави духовно нещата..тантрически..след това ще му отпусне края.. :blink:

Не се излагай!! Провери си правописа!! Точно ТУК!!
''Не знам'' се пише отделно /за разлика от ''Неграмотен''/..

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #64 -: Септември 07, 2010, 01:19:19 pm »
 :blink:
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 03:35:10 pm от kris »

*

sunrain

• 6710
« Отговор #65 -: Септември 07, 2010, 01:35:57 pm »
Там като цяло аспектите се разглеждат по съвсем друг начин, сега на тема древност ли сме.  ;D И чие име цитираш по-конкретно?
Изгрява само онзи ден, за който сме се пробудили.

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #66 -: Септември 07, 2010, 01:49:11 pm »
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 11:17:09 am от kris »

*

Lillie

• 30532
« Отговор #67 -: Септември 07, 2010, 01:54:22 pm »
А Меркурий е единствената планета, която може да бъде изгорена

Е и Венера също.  :blink:
Древните имат указание, че изгорен може да бъде само Меркурий. Вероятно защото е единствената планета, която не се вижда, когато се намира близко до Слънцето.

Като говорим за Антична астрология, доколкото съм чувала (от астролога Румен Колев), според вавилонците не само Меркурий може да бъде "невидим", а също Венера и Марс. Вавилонците имат мит за Ищар и Ерешкигал, в който се разказва как Ищар слиза в царството на мъртвите... Символично този мит се свързва с планетата Венера и нейното изгаряне от Слънцето, т.е. когато става невидима в лъчите му.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

sunrain

• 6710
« Отговор #68 -: Септември 07, 2010, 01:58:40 pm »
Явно нещо не си разбрал добре, защото няма такова нещо при "древните". Понятието изгаряне при тях наистина се свързва с видимостта, това е основата, но от значение са градусите между двете планети. Но прав си, ти имаш правото да вярваш в това.  :blink:   

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #69 -: Септември 07, 2010, 02:00:48 pm »
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 11:16:58 am от kris »

*

sunrain

• 6710
« Отговор #70 -: Септември 07, 2010, 02:09:11 pm »
Така е. Не го отричам.  :blink: Ако го намериш отново това нещо го постни или конкретен цитат.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #71 -: Септември 07, 2010, 02:13:14 pm »
Говорех конкретно за това, което аз съм срещал и знам. Ясно е, че има много текстове и прочие.

Забелязах, че немалка част от древните текстове или по-точно това, което останало след тях и е стигнало до нас (минавайки чрез редица преводи и редакции), на места съдържат противоречива информация. При различните автори от античността също има редица противоречия. Но е важно (според мен) да открием свързващата нишка, тя е важна, а не противоречията.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #72 -: Септември 07, 2010, 02:21:07 pm »
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 11:16:40 am от kris »

*

Lillie

• 30532
« Отговор #73 -: Септември 07, 2010, 02:27:32 pm »
Препис от препис и някои от ключовите неща се губят в превода.
Идентичен е долу-горе случая и с Библията.

Повечето древни текстове са минали чрез няколко превода преди да стигнат до нас.
Превеждано е от старогръцки и латински, а това изисква изключително добро познаване както на граматиката и семантиката, така и на използваната специализирана терминология. Това, което в крайна сметка стига до нас (нищожна част), вече е "изгубено в превода".
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #74 -: Септември 07, 2010, 06:54:56 pm »
.
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 09:03:10 am от Синухе »

« Отговор #75 -: Септември 08, 2010, 07:20:12 pm »
Здравейте Kris,
Бих желал да Ви помоля/поканя/предложа да ми разчетете / разтълкувате моя Human Design - срещу заплащане разбира се.
Имате ли време и възможност да го направите?
Благодаря предварително!

*

Инти

• 2068
« Отговор #76 -: Септември 09, 2010, 08:13:45 pm »
Крис имаш покана за Хуман Дизайн и то срещу заплащане , къде се губиш ;D ;D

« Отговор #77 -: Октомври 30, 2010, 05:06:45 pm »
Привет,
Снощи на фестивала "Открий себе си" се запознах с този метод (имаше лекция от гост-преподавател).

Доста неща са комбинирали, доста интересно и обещаващо ми се стори, но дали всичко това е доказано, т.е. ако ми кажат че съм projector ( изчакващ да бъда поканен) - и какво цял живот ли трябва да се надявам на това - да очаквам някой да ме покани - и ако нещо са объркали в часа на нараждане или системата не е 100% точна?! какво правим :) Там дадоха пример с Маккартни и Ленън, но това не ми доказва нищо  ;D

Напоследък се интересувам защо съм тук, какво ми е призванието, силните страни - с какво да се зе занимавам занапред?!

Human disign-a може ли да ми даде тези отговори?

Днес пак ще ходя, правят мини Human disign, на място, коеот не разбах какво е... но ми стана интересно като цяло :rolleyes:

Това ли е най-пълната система, чрез която човек може да разбере какъв е и защо е тук?

Eто повече подробности за пълният семинар:
http://www.inspirala.org/site/index.php?option=com_content&view=article&id=16&Itemid=10&lang=bg
« Последна редакция: Октомври 30, 2010, 05:38:55 pm от hakama »
"Пътуването... самото пътуване носи щастието, а не целта му."

*

Diyana

• 2705
« Отговор #78 -: Октомври 31, 2010, 02:40:07 am »
т.е. ако ми кажат че съм projector ( изчакващ да бъда поканен) - и какво цял живот ли трябва да се надявам на това - да очаквам някой да ме покани

Не, не изчакваш, а активираш волно или неволно спящите си центрове и канали, или чрез срещи с подходящи хора или чрез подходящи транзити.
Obscenis, peream, Priape, si non
uti me pudet improbisque verbis
sed cum tu posito deus pudore
ostendas mihi coleos patentes
cum cunno mihi mentula est vocanda

*

Feia

« Отговор #79 -: Януари 28, 2011, 07:49:27 pm »

http://www.jovianarchive.com/Pages/GetYourChart.aspx

Тук си правите картата и после нищо не и разбирате.

http://www.humandesignsystem.com/classes/HDSynthesisChart.php
Тук има някакво инфо.

Мнго е интересно това с Human Design. Интересно е, защото включва и несъзнавани неща, също и обхваща периода преди раждането и влиянието, което той оказва върху човека.

За съжаление не знам откъде да намеря подробна информация. В Интернет има информация само за центровете - чакрите в тази система и за това дали са оцветени или не и какво влияние ни оказва това.

Иначе има курсове.

Вкарах данните на хора, които познавам, които ги пазя в astro.com и направих едно кратко проучване.

Лили, според твоя профил, ти си опортюнистка, съобразяваш се с другите, зависиш от най-близкия си кръг от хора. Имаш добра интуиция за хората от най-близкото си обкръжение. Обаче не ставаш за продавачка, защото можеш да влияеш само на хората от най-близкия си кръг, но не и на познати.
Винаги чакаш възможностите сами да дойдат при теб. Както казват - Не напускай стария си партньор, преди да си намерил нов, не напускай старата работа, преди да си намериш нова. Зависиш от най-близките ти хора.

:rolleyes: