Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Пътешествие през 12-ти дом  (Прочетена 16013 пъти)

Вещичка

• Пристрастен
  • Публикации: 5943
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re:Пътешествие през 12-ти дом
« Отговор #20 -: Юли 08, 2010, 05:24:27 pm »

;D Лилавке, сега видях кво общо имаме...Мчи съвпад на възлите имаме, твоята Венера с моя Марс, съответно опозиция с моя Сатурн....Мдааа, и моя Уран е в близост до АСЦ ти откъм 12 дом - ще провокирам 12-домното ти съзнание към размисъл  ;D

или пък можете да се... вземете  ;D ;D ;D  арееееееее водолейската ми венера проговори  :rolf:
Активен

- Бабо, да си барала хапчетата ми, с надпис "LSD" ?
 - Майната им на хапчетата. Иди да видиш к'ви дракони има в кухнята!

http://podaraciunikati.alle.bg/  http://darovenaprirodata.alle.bg/

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #21 -: Юли 08, 2010, 05:30:50 pm »

Мчиии и с тебе можем да се вземем  :rolf: мойто МС съвпада с твойто АСЦ -  ;D ;D ;D иии мойто Луна е в твойто 12 дом - така че преди да кажеш леб, ще знам че е леблебиия  :rolf:
Активен

holanda

• Гост
« Отговор #22 -: Юли 08, 2010, 05:33:31 pm »

;D Лилавке, сега видях кво общо имаме...Мчи съвпад на възлите имаме, твоята Венера с моя Марс, съответно опозиция с моя Сатурн....Мдааа, и моя Уран е в близост до АСЦ ти откъм 12 дом - ще провокирам 12-домното ти съзнание към размисъл  ;D
ем,може и повече да е..аз съм пълна с 6 и 9 в рожденната дата и име/при мен всичко се върти около тези 2 цифри,като 9-ката е много силно активирана и заема голямо участие в живота ми/..някъде четох,че ти си с 6..пък аз съм Везни,нали..таковата..ще се разберем ми е мисълта ;D
Нали ти казвам,че при мен любовите са само временни.Обаче...намеря ли моя човек...оффф...не ми се мисли как ще го закова вкъщи да не бяга :-[..А за размисъл,малко ми трябва да загрея и да проявя интерес.А ти ме ''бaрна'' c най-важната тема.. ;)

Активен

kris

• Редовен участник
  • Публикации: 2298
  • (:
« Отговор #23 -: Юли 08, 2010, 05:40:53 pm »

:blink:
« Последна редакция: Декември 23, 2013, 01:19:42 pm от kris »
Активен

holanda

• Гост
« Последна редакция: Ноември 16, 2010, 01:13:11 am от жълтолилава »
Активен

kris

• Редовен участник
  • Публикации: 2298
  • (:
« Отговор #25 -: Юли 08, 2010, 05:50:07 pm »

:blink:
« Последна редакция: Декември 23, 2013, 01:18:41 pm от kris »
Активен

Oceanborn

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1312
Re: Пътешествие през 12-ти дом
« Отговор #26 -: Ноември 09, 2011, 09:12:01 pm »

Крис,кажи какво мислиш за Нептун в 12 дом, в Козирог? В моята карта е така....
Активен

анима

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 81
« Отговор #27 -: Ноември 12, 2011, 07:41:24 pm »

като гледам моят марс е в водолей 12 дом.има някакви моменти в които дори и аз себе си не мога да се разбера.нещо много внезапно и изведнъж ме ръчка и после пак така ненадейно си отива.
Активен
гледай акъла на другите сами да си открият грешките но си върви по-своя път!!!

анима

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 81
« Отговор #28 -: Ноември 12, 2011, 07:43:23 pm »

я кажете как да го отработвам този марс в водолй в 12 дом а и какво мислите за тази позиция?
Активен
гледай акъла на другите сами да си открият грешките но си върви по-своя път!!!

samoella

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 639
  • И след най-тъмната нощ настъпва утро....
« Отговор #29 -: Ноември 18, 2011, 06:00:50 pm »

Тук в 12 дом сякаш силата и агресията понякога ти я спъва някой,просто те спира за да действаш.Активността ти е затворена на моменти..........
Как да го отработваш -просто трябва да се научиш да се владееш,да контролираш тия сили които те подтикват внезапно,и после много бързо си отиват.
Марс в 12 дом може да е добър ръководител на болници, домове ,затвори и всякакви затворени пространства
Активен
ВЧЕРА Е ИСТОРИЯ
УТРЕ Е МИСТЕРИЯ
ДНЕС Е ПОДАРЪК

Hm

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1397
« Отговор #30 -: Ноември 18, 2011, 09:27:14 pm »

я кажете как да го отработвам този марс в водолй в 12 дом а и какво мислите за тази позиция?

Някои казват, че от поколение на поколение се предава невъзможност на хората на отстояват себе си и собствените си позиции и да се наложат. Това е било проблем и на някои от родителите.
Активен

Anabell

• Редовен участник
  • Публикации: 2022
  • Dreams are today's answers to tomorrow's questions
« Отговор #31 -: Декември 31, 2011, 02:09:57 pm »

Някои казват, че от поколение на поколение се предава невъзможност на хората на отстояват себе си и собствените си позиции и да се наложат. Това е било проблем и на някои от родителите.

Абе има нещо такова, на мен нали съуправителят на АСЦ Плутон на трон в Скорпи е в 12 дом. Давам фактологическа инфо - баща ми е бил доминиран от баща си и аз съм доминирана от майка си. Това, което е общо в модела, че и майка ми и дядо ми нямат качествата, които имаме ние с баща ми (ха колко самохвално... но е факт) и не взимат правилни решения за чедата си. Дядо ми, не разрешава на баща ми да запише техническия техникум, който той си избира; нещо подобно се случи и с мен и майка ми;

Доброто е, че напрежението по Плутон е толкова силно, че се наложи аз да дам сериозен отпор на майка си и чак за висшето си образование успях да си извоювам правото да избирам сама (нали е ясно, доброто образование е СКЪПО... някой трябва да те издържа...).  :P ;D
Активен
When One Door Closes Another Door Opens

Нова

• Редовен участник
  • Публикации: 3491
« Отговор #32 -: Март 05, 2013, 02:12:52 pm »

:aquariuss:
Ах, нафталинеста тема, ама как историята за Нептуновата любов на дейзилайна веднага впечатли дванадесетодомната ми венерка. Човек чак си я помечтава, но да не забравяме, че следва да внимаваме какво си пожелаваме. :rolleyes:
Активен

romantica

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1637
« Отговор #33 -: Ноември 11, 2013, 02:25:00 am »

Цитат
Дванадесети дом е дом на Кармата. Присъствието на Венера в него задава изживяването на кармична любов, която може да бъде удовлетворяваща или разочароваща, в зависимост от аспектите с останалите планети и от цялостната натална картина.

Та... :blink: Кои са аспектите на удовлетворяващата и разочароващата любов?
Активен