Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: гледане на кафе  (Прочетена 3310 пъти)

iris_n

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 208
гледане на кафе
« -: Януари 10, 2010, 04:02:43 pm »

Някой може ли да ми каже какво означава в чашата за кафе добре очертан огромен крак с добре очертано ходило (крака е изобразен до коляното), разположен от едната страна на чашата по стената й. В самия крак се намира човек с маска, а до него има малък по размер крак, но този път от ходилото до таза очертан (всичко това се намира в големия крак)!
Активен

Hanna

• Гост
Re:гледане на кафе
« Отговор #1 -: Януари 20, 2010, 10:33:49 am »

Някой може ли да ми каже какво означава в чашата за кафе добре очертан огромен крак с добре очертано ходило (крака е изобразен до коляното), разположен от едната страна на чашата по стената й. В самия крак се намира човек с маска, а до него има малък по размер крак, но този път от ходилото до таза очертан (всичко това се намира в големия крак)!

Крак - пътуване, желание да се избяга от сегашната среда, връщане назад.
Средната част на чашата (средата) - нещата ще се случат в средносрочен план.
Човек с маска - фалшивост, потайност; някой важен човек за теб не се представя за това, което е, внимавай да не ти навреди.
Активен

iris_n

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 208
« Отговор #2 -: Януари 20, 2010, 11:04:33 am »

Благодаря ти, Ханна :)
Активен

Nebesna

• Гост
« Отговор #3 -: Март 04, 2010, 12:40:57 am »

Здравейте! Днес пих кафе и на дъното на чашата се образува голям щъркел със хубаво очертано сърце вътре в тялото му. Беше в позиция готов да скочи. Ще се радвам, ако имате предположения какво може да означава. Аз търсих в нета, но не открих нищо. Благодаря!

бебе
Активен

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1324
Re: гледане на кафе
« Отговор #4 -: Декември 20, 2013, 06:32:24 pm »

Подновявам тази доста стара тема, но просто ми се падаха едни интересни знаци при гледане на кафе, които някак не ги намерих из нормалните тълкувания. Попринцип нямам много опит, даже никак, на шега реших и да си гледам на кафе, но излязоха интересни неща.

Първото, което е - след като махнах обърнатата чаша в чинията, падналата утайка в средата на чинията беше образувала нещо като символа ин/ян. Под черната част на символа имаше оцапано кафе от ръба на самата чаша и така въпросната черна част и тази утайка образуваха окото на Хор:

В самата чаша имаше човече, което държи в ръцете си, високо вдигнати нагоре сърце, имаше по средата на чашата и един елен. И горе-долу това е, което мога да си спомня. Но символите в чинията ми направиха най-силно впечатление.
Активен