Здравей Гост

мъдрите мисли на астросайта-виртуалния ни дом

• 129 Отговора
  • 19016 Прегледи
*

Asol

• 4140
Re:мъдрите мисли на астросайта-виртуалния ни дом
« Отговор #40 -: Юни 19, 2010, 08:01:35 pm »
Гледа от високо,този ,който си мисли,че има покритие, Каприз....Не става дума за това кой как изглежда...За мен, външният вид никога не е бил от значение,а излъчването на очите...Когато индивидът осъзнае, че е над другите, той едва ли би парадирал с това, освен,ако няма комплекси...

« Отговор #41 -: Юли 13, 2010, 12:34:37 pm »
  Цитат на Дияна : А истината е калейдоскоп от гледни точки.
 и още един от нея : Това му е хубавото на живеенето, все зад някой ъгъл те дебне вдъхновението.

*

Nebesna

« Отговор #42 -: Юли 24, 2010, 12:02:14 pm »
Цитат на: daisyline

"За себе си съм приела, че стационарното положение е "Окото на бурята".

*

tool

« Отговор #43 -: Август 13, 2010, 11:45:52 am »
да правиш прогностика на някой или нещо го намирам за много голяма отговорност (това са програми, които се проектират в бъдещето). Който се смята за достатъчно компетентен - нека да прави. За това се изисква контрол на мисли и емоция! 

*

Nebesna

« Отговор #44 -: Август 13, 2010, 12:28:10 pm »
Много точно Крис, ти си много мъдър за възрастта си  :clap:, Браво!
Аз имах същите прозрения и опасения преди да започна да се занимавам с прогностичните методи.

*

Asol

• 4140
« Отговор #45 -: Август 26, 2010, 11:04:58 am »
Всичко, с което се срещаме, с което се борим или на което се отдаваме, е част от нас и ни изгражда. Няма как да отделиш храма от калта, с която са слепени тухлите му. Плутон има и друга роля - според мен основната му - да ни научи да не съдим. А ни учи, като ни навре на кучето в ...за. Защото познанието за човешкото идва не само от най-високите, но и от най-низките му проявления.

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #46 -: Август 26, 2010, 05:30:47 pm »
ЦИТАТ НА КРИС!

В съвремието ни няма по трудно нещо за хората от това да бъдат себе си.  ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

kris

• 2298
  • (:
« Отговор #47 -: Септември 12, 2010, 09:46:40 pm »
 :blink:
« Последна редакция: Декември 27, 2013, 01:16:11 pm от kris »

*

Марая

• 28282
« Отговор #48 -: Септември 12, 2010, 10:56:05 pm »

Отдавна не бях влизала във форума, влязох е какво откривам - пак сте ме обсъждали! Странно!

Ако в държавата се случва нещо лошо, Иван Костов е виновен! Ако във форума астроложките пак се изакат, Хелото е виновна.

Сега разбрах защо вече изобщо не се пише по темите за астрология и защо никой не иска да каже нищо смислено по въпросите на астрологията - астроложките вземат пари и не искат да си дават занаята! За това се плаща!!!!!

Щом влезе нов потребител, първото нещо, което правят астроложките, забелязах най-вече Скарлет и бившата Небесна, е да обяват, че за това се плаща! После на ЛС атакуват потребителя!

Преди отговаряха на всички нови потребители, пишеха за астрология, сега вземат пари за прогнози, не пишат нищо за астрология, за да не се научат другите на занаята и да ги изместят.
Явно преди няколко месеца са направили интригата и са се съюзили. Оооо, как им пречеха моите намеси, когато казваха на новите потребители, че се плаща. Всъщност, една нова преди време потребителка ме беше информирала, че на ЛС са и препоръчали да си направи хороскоп при Скарлет.

Еййй, хиени!

Не можеха да се хвалят и рекламират, докато аз бях във форума и изтипосвах истинския им образ.

Отгоре на форума трябва да пише: Внимание, хапят! Тук не се пише за астрология - който иска да се учи, да купува книги и да чете и да ходи на курсове! Тук не се правят безплатни хороскопи - за тях се плаща! За повече подробности във връзка с форума, обадете се на Скарлет и Небесна, без допълнителни импулси.

КИНГ-КОНГ! ;D ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
« Отговор #49 -: Септември 14, 2010, 11:22:47 am »
Асол, не бих си позволила на хора, които познавам от 1 час да давам каквато и да е информаия от сорта на кой какво ми е казал и какво от казаното се е случило.
На въпросната личност споменах сама да прецени и че не съм аз човека, който може да я напъти.
Изтъкнах й също, че и двете съфорумки са разглеждали радикса ми и че съм доволна и от двете /което е самата истина и никога не съм го крила от никого/. Разглеждането и коментирането на радикс не е прогностика обаче.
Без да знае и малка част от живота ми, Марая е виждала в картата ми неща, които дори и професионален астролог не беше ги забелязал преди години.
Небесна от своя страна е казвала всичко по хорарите ми с абсолютна точност.

И накрая, Асол, ти би могла само да бъдеш доволна, че не беше замесена в тая "пошлост" преди дни, защото уверявам те, въобще не е приятно някой да се съмнява в лоялността ти и да я подлага на публично достояние.
[/quote]
[/b][/size]

*

Марая

• 28282
« Отговор #50 -: Септември 14, 2010, 12:36:42 pm »
Към Дивна: Чест ти прави това, че си лоялен човек. Високо ценя това качество в хората. :blink: За другото нямам навика да участвам в подобен тип взаимоотношения или да позволявам на някой да ме въвлича в такива. Само си мисля, че донякъде си пристрастна. Нещата не са само черни или само бели за всички. Пък ако някой е сгрешил не е нужно да го осъждаме, човешко е. ;)
:o :o :o :o

Аз пък не разбирам защо постоянно се поставя на въпрос или изтъква кой познавал или не, да не сме се събрали на надиграване.

Колкото до съденето, ми то за някои значи има прошка, а за други - не. И това се вижда във всеки случай. Няма как да се избяга от субективната оценка за нещата, колкото и да се стараем, тя винаги се пречупва през собствената призма.

В случая не намирам основания за пристрастност на Дивна, но със сигурност и тя дава оценка на база личните си впечатления.
Излишни са думите.... :clap: :wink2:

*

Stella

• 7765
« Отговор #51 -: Септември 19, 2010, 08:13:11 pm »
На символично равнище навлизането на Уран отвътре в орбитите на двамата гиганти преди да се оттегли,може да се тълкува като някакъв вид импулсиране,предаване на първичният управляващ божествен бащински принцип на единия и другия,след като той в програмата на битието като времева динамика е нямало да играе постоянно тази роля като пряк участник.

Мноооо съм тъпа!
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Asol

• 4140
« Отговор #52 -: Октомври 01, 2010, 08:48:45 pm »

Хармонично общуване с другите – когато са в “ян” елементи, възможностите сами идват и ние само трябва осъзнато да се възползваме от тях. Създаваме и утвърждаваме партньорства, приятелства, любов, изградени на взаимно уважение, привличане и разбирателство.

У нас има скрита програма, която интуитивно ни насочва един към друг. Твърде често ние се опитваме да “влезем в нечия кожа” за да разберем и опознаем човека.
Способността ни да се откриваме и привличаме е вродена и ние търсим в другия себе си. Дори когато не разбираме интуитивното привличане и не го приемаме, пак действаме по тоя начин и това идва от дълбокото вътрешно осъзнаване, че сме неделима част от едно голямо цяло.
 Ако отречем или пренебрегнем привличането, завладява ни чувство на тъга или самота.

*

abroad

« Отговор #53 -: Октомври 09, 2010, 04:56:11 am »

Моите съвети са добронамерени и идват от истинската ми същност, така че няма как Его-то ми да си присвои тези "победи".

А усещането от "поражението" ще бъде много по-приятно отколкото си мислиш и ще ти донесе импулс на енергия.
Т.е. енергията, която си впрегнала в полза на Его-то си, ще бъде освободена.

Това е добра сделка, не мислиш ли? Нищо не инвестираш, а получаваш толкова ценна енергия ...от нищото.   ;D

:rolleyes:

*

Марая

• 28282
« Отговор #54 -: Октомври 11, 2010, 03:23:08 pm »

Не случайно астрологията е под знака на Уран и е по скоро изкуство и талант, отколкото наука и умения. И много, много труд:)

:72: :clap:

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #55 -: Октомври 15, 2010, 06:51:45 pm »
.
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 08:24:10 am от Синухе »

*

Марая

• 28282
« Отговор #56 -: Октомври 29, 2010, 06:32:39 am »
А изводът е, че това, което съсипва един, може да бъде своеобразен двигател на прогреса при друг.

*

Марая

• 28282
« Отговор #57 -: Ноември 16, 2010, 11:37:26 pm »
Аз не разбирам от астрология, не ви познавам и не зная с какво бих могла да ви зарадвам, а ми се иска по някакъв начин да ви се отблагодаря :)
Не зная дали харесвате поезия, но ще рискувам и ще ви поздравя по моят си начин - с нещо лично.

Венците с тръните ще дойдат после...
Първо трябва да сме ги посяли.
Първо трябва дълго да сме постили
и ризите си до една да сме раздали.
Да сме нахранили приятели и враг
с две риби и с хляба на душата си.
Да сме пречистили с обичта си свят -
на чисто, за да могат...да ни дялат кръстове.
А после, да ни обличат като мисъл,
несмогваща да стопли, но горяща
конопената риза на тъгите,
до кръв протрила надеждата за щастие.

Благодаря! :58:

*

Марая

• 28282
« Отговор #58 -: Декември 09, 2010, 12:19:21 am »
Плутон - Способност за развиване на отношения, невидима мощ и насилие, потискане, фиксиране, загуба на контрол, смърт, мощ и безпомощност на подсъзнанието

„Нищо не е живо като смъртта, и тя е основата на живота!“
„Тайната на мъките е свързана с това, което обожаваме.“

Добрин Антонов- Доби
 :blink:

*

Марая

• 28282
« Отговор #59 -: Декември 10, 2010, 09:57:57 pm »

Искам да кажа , че една програма може да е чудесен помощник , но не прави този , който я ползва астролог .

Точно , вярно и правилно.... :blink:
Астрологията е в приоритетите на Уран , а той не си пада по програмирането.... :blink: