Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Рецепта за маска за коса с Тривитаминол  (Прочетена 97674 пъти)

Kali

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1411
Re:Рецепта за маска за коса с "Тривитаминол"
« Отговор #20 -: Ноември 27, 2009, 09:47:11 am »

На вас четиримата няма ли да ви е по-лесно да пишете с един ник, например "С, П, Г и Т"-Сульо, Пульо, Гицка и Торбалан?  ;D
Имам и едно питане относно маската за коса, не видях никъде астрологична обосновка или поне малко звезден прах, а за космически камънак въобще да не говорим. С други думи какво ви води насам?
Активен
Ние можем да бъдем промяната, която искаме да видим в света.

Kali

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #21 -: Ноември 27, 2009, 11:08:16 am »

Сульо, ти ли си най-приказливия от четиримата, дето вече ти писах кои са?
Д-р Хвалипръцков хич не ми го хвали, неговите диагнози са все с гъзове с хематоми. Има една рецепта на шестата самодива от царството на Анунаките за изравняване на ушите, потърси я в Гугъл или питай направо майка си.
Активен

Kali

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #22 -: Ноември 27, 2009, 12:08:54 pm »

Уважаеми С, П, Г и Т,
Как върви прегледа? И защо все пак не ни кажете дали ще си говорим за астрология?  :)
Активен

AH

• Редовен участник
  • Публикации: 2201
« Отговор #23 -: Ноември 28, 2009, 07:37:41 am »

На вас четиримата няма ли да ви е по-лесно да пишете с един ник, например "С, П, Г и Т"-Сульо, Пульо, Гицка и Торбалан?  ;D
Имам и едно питане относно маската за коса, не видях никъде астрологична обосновка или поне малко звезден прах, а за космически камънак въобще да не говорим. С други думи какво ви води насам?

Има такива хора, които не си казват без бой какво ги води насам:) - въпрос на търпение и интерес, ако прояви човек такъв ;D
Активен

AH

• Редовен участник
« Отговор #24 -: Ноември 28, 2009, 07:41:05 am »

Уважаеми С, П, Г и Т,
Как върви прегледа? И защо все пак не ни кажете дали ще си говорим за астрология?  :)
Скъпа Кали,какво да си говорим за астрология,само ти ще приказваш за това нещо.ний хабер нямаме от астрологически щуротии.Като сме идиоти ,да не значи ,че не можем да слушкаме с тия големи пеленгатори.можем ,можем!!!!Ше станем маного учени астрологовци след пет /шест ледникови периода .Ти си дудни ,дудни си ,пък ний да попиваме,все що се каже.
  Д-р Хвалипръцков го нямаше в кабинета.ама висеше една табелка на вратата:
   "Търсете само ме по спешност.В дъното на коридора в ляво в кабинет 00.дежирен съм там от снощи.Остри колики и разтройства"
  ама като отидохме ,това било тоалетната.Не знам защо беше боядисана  кафява и имаше странен мирис като за боя.а доктора го нямаше.после плакахме 19 минути ,това е ??? ???

Това за "хаберите" може и да не е съвсем вярно:) - особено, ако отчете човек факта, че окултизмът и в частност астрологията, не е на първо място знание и информираност:)
Активен

AH

• Редовен участник
« Отговор #25 -: Ноември 28, 2009, 11:43:15 pm »

Това за "хаберите" може и да не е съвсем вярно:) - особено, ако отчете човек факта, че окултизмът и в частност астрологията, не е на първо място знание и информираност:)
имаш право,мама каза ,че за астрологията имало най голямо значение интуитивното прозрение.
  Аз сега се блещя над един хороскоп/на брат ми/ дано да получа интуи...  прзр...  каквото беше там забравих.помогнете ,моля! :-X :-X :-X ??? ??? :-\ :-\
[/quote]

Примерно, ако брат ти има Луна в 8-ми дом, и той като теб и с бой няма да си казва какво му е, даже пред себе си и съвсем насаме, пък това е задължителна предпоставка, независимо дали гледаш своя или чужд хороскоп:)
Особено сега:)
И пак сега брат ти може да разчита, че благодарение на находчивостта си успешно ще се справя с разни житейски ситуации:)
И пак сега двигателната сила за много наши действия идва от страха – той създава някаква нервна възбуда, която провокира бързи реакции /още преди да се включи логиката/, като се задейства подсъзнанието, а там са инстинктите за оцеляване:)
Впрочем, последните неща не важат само за хороскопа на брат ти – важат за много хора и идват от аспектите на транзитните Марс/Меркурий и Сатурн/Плутон:)
Активен

abroad

• Редовен участник
  • Публикации: 2187
« Последна редакция: Април 10, 2012, 08:08:05 pm от abroad »
Активен

lazarova

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 287
« Отговор #27 -: Юли 29, 2011, 04:46:48 am »

Който не иска свинска мас може да опита да я замени със зехтин. Аз онзи ден, вдъхновена от разни форуми, си намазах косата със зехтин и така стоях половин час преди да я измия. Сега ми се вижда лъскава и жива и ако не е от балсама значи ще е от зехтина ;D. Тъй или иначе естественото си е най-добро.
Това със зехтина е страхотно! Правя го редовно! Забелязва се ефектът! Моята коса е буйна, но зехтинът я прави лъскава и здрава!
Активен

pope6

• Новак
  • Публикации: 1
Re: Рецепта за маска за коса с Тривитаминол
« Отговор #28 -: Декември 16, 2011, 08:59:58 pm »

:lol:Момичета,аз лично в момента съм с маска на косата и чакам да минат двата часа.Това със свинската мас е пълна глупост,за да не се чудите как да си измиете косата отивате в аптеката и си купувате глицерин,и го използвате вместо маста или захтина.Аз я приготвям с :2с.л. тривитаминол
    2 жълтъка
    2с.л. глицерин
    2с.л. домашна ракия(или друг алкохол)
Ако се чудите какво е действието на алкохола,то ще ви кажа че той помага за измиването на косата от жълтъка и др. съставки,а за русите коси нямам представа дали им вреди.Моята е с най-хубавият цвят -естественият!!!!! :P
Знам също, че количеството на съставките се определя от броя на жълтъците,които ще  използвате.Зависи от това колко е дълга косата ви и какво количество ще ви трябва.Дължината на моята е до раменете и маска с два жълтъка е достатъчна.
Активен

AH

• Редовен участник
« Отговор #29 -: Декември 17, 2011, 02:19:56 am »

:lol:Момичета,аз лично в момента съм с маска на косата и чакам да минат двата часа.Това със свинската мас е пълна глупост,за да не се чудите как да си измиете косата отивате в аптеката и си купувате глицерин,и го използвате вместо маста или захтина.Аз я приготвям с :2с.л. тривитаминол
    2 жълтъка
    2с.л. глицерин
    2с.л. домашна ракия(или друг алкохол)
Ако се чудите какво е действието на алкохола,то ще ви кажа че той помага за измиването на косата от жълтъка и др. съставки,а за русите коси нямам представа дали им вреди.Моята е с най-хубавият цвят -естественият!!!!! :P
Знам също, че количеството на съставките се определя от броя на жълтъците,които ще  използвате.Зависи от това колко е дълга косата ви и какво количество ще ви трябва.Дължината на моята е до раменете и маска с два жълтъка е достатъчна.

добра идея:)

и без това скоро ще имаме празник:)
Активен

aaa...3

• Новак
« Отговор #30 -: Февруари 04, 2012, 04:02:40 pm »

:blink: :blink: :blink:
Активен

des

• Новак
« Отговор #31 -: Февруари 22, 2012, 10:54:25 pm »

mojeli da prespq edna ve4er s .. trivitaminol,ocet,kis.mlqko i nqkav vid alkohol....(po 1,2 c.l.)
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #32 -: Февруари 23, 2012, 09:42:39 am »

mojeli da prespq edna ve4er s .. trivitaminol,ocet,kis.mlqko i nqkav vid alkohol....(po 1,2 c.l.)
Можеш, само после да не съжаляваш  ;D
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

Femme

• Новак
« Отговор #33 -: Септември 12, 2012, 01:52:02 pm »

Моята маска за коса:
жълтък
зехтин
глицерин
рициново масло
витамини А,Е,Д /всички на маслена основа/
бренди/или някакъв алкохол концентрат/
Активен

kristinaaa

• Новак
« Отговор #34 -: Октомври 14, 2013, 08:56:49 pm »

Искам да ви попитам, в маската, където се среща 1 с.л. свинска мас, как слагате маста, 1 с.л. разтопена мас или в твърдо състояние, моля ви посъветвайте ме, защото след едно слагане на маската, сутринта, когато се събудих косата ми беше мазна, а я бях измила 2 пъти със шампоан.
Активен

Ace_of_Pentacles

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 233
« Отговор #35 -: Октомври 27, 2013, 10:11:46 pm »

Кристина, това е изключително мазна маска. Според мен би понесла добре само на много увредена и/или попринцип не склонна към омазнаяване коса. Ако косата ти е нормална, а още повече - мазна, няма как това да не се случи. Насочи се към съставки, които имат изсушаващо действие и добавяй и тях!

Аз лично смесвам тривитаминола с хума. Може да се добави и кисело мляко, ако косата ти не е боядисвана (защото кисело мляко + хума доста отмива цвета).
« Последна редакция: Октомври 27, 2013, 10:21:00 pm от Ace_of_Pentacles »
Активен

remedeos

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1038
« Отговор #36 -: Октомври 28, 2013, 06:17:35 pm »

Аз слагах зехтин вместо св.мас и ефекта беше супер.Само веднъж купих мас ,за да пробвам и щях да оповръщам космоса от погнуса.Бях я разтопила и така се развоня,че мирисът задълго се залепи в съзнанието ми.Зехтинът е къде,къде..Но и с него си плакнех повече от 2 пъти косата,моята е дълга и по-бавно ставаше.
Активен

Ace_of_Pentacles

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 233
« Отговор #37 -: Октомври 28, 2013, 06:41:19 pm »

Аз с свинска мас лично никога не съм пробвала. Но дори и когато съм правела маски, в които съм слагала повечко тривитаминол, виждам как косата ми се омазнява още на следващия ден. Разбираемо е ако има друга мазна съставка и тя да си даде отражението. А зехтинът е невероятен за косата, като имам в къщи и си правя маска от каквото и да е било, винаги добавям малко. Ефектът е видим още от първият път!  :blink:
Активен

Londa

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 561
« Отговор #38 -: Ноември 01, 2013, 08:28:24 am »

Извинявам се за намесата, но да ви споделя, че маслото от жожоба много помага за добрия й вид на косата.Пробвайте! ;)