Здравей Гост

бисерите на сайта!

• 1359 Отговора
  • 127743 Прегледи
*

Nebesna

Re:бисерите на сайта!
« Отговор #40 -: Август 17, 2009, 11:34:47 pm »
Van HelPing  ;D също става.. :P
На Хело предлагам Heloween,гледам,че взе да прекръщава нещо.. ;DИ на мен по-интересно ми звучи..

Човек,като остарее/на 47г.съм/ и става за мезе ;D ;D  

Стига рИва, нищо ти няма! Що хора познавам, дето и на 30 години са старци по душа. Ще си позволя да цитирам някои определения от този форум - "застояли" и "стационарни". Има ли стремеж към развитие - няма остаряване. И аз минах четиристака, ама не се чувствам стара, даже не използвам тази дума в речника си. Хич даже не си следя годините и всеки път като отида при личния си лекар почвам да смятам, като ме попита за възрастта.

*

Moonlady

• **
  • 1112
« Отговор #41 -: Август 17, 2009, 11:41:13 pm »
А пък като минеш петдесетака си направо в първи клас
второ ниво - всичко отначало  ;D
Естествени минерали и амулети

*

Nebesna

« Отговор #42 -: Август 18, 2009, 12:31:26 am »
Виж, сега не можем да се занимаваме само със суха теория. Трябва да има и настроение. Така по-лесно се усвояват нещата.

*

veshti4ka

« Отговор #43 -: Август 18, 2009, 01:37:47 pm »
Абе Инти, що не се кръстиш Кинти? Отдавна си го мисля. На мен това по-интересно ми звучи.  ;D

БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕ ХЕЛО, ЩО НЕ СИ ТАТУИРАШ ДОЛАРОВИЯ ЗНАК НА ЗАДНИКА, ЧЕ ДА СИ СЕДНЕШ НА НЕГО БРЕ  ;D ;D ;D ;D ;D

*

Helo

« Отговор #44 -: Август 18, 2009, 01:43:15 pm »
Абе Инти, що не се кръстиш Кинти? Отдавна си го мисля. На мен това по-интересно ми звучи.  ;D

БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕ ХЕЛО, ЩО НЕ СИ ТАТУИРАШ ДОЛАРОВИЯ ЗНАК НА ЗАДНИКА, ЧЕ ДА СИ СЕДНЕШ НА НЕГО БРЕ  ;D ;D ;D ;D ;D

???

Не съм толкоз проста, че да си татуирам долар. Сега се котира еврото.  ;) Ами след десет години, ако с еврото стане това, което и с долара, а аз имам татуирано евро на дупето кво? Трябва да го махам и да слагам новия знак. Затова и няма да си татуирам никаква парична единица. Пък и нали сме се запътили да живеем вечно  ;D през вечността ще се сменят много парични единици. Няма смисъл от татуиране на определени занци.  ;)

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #45 -: Август 18, 2009, 01:45:15 pm »

???

Не съм толкоз проста, че да си татуирам долар. Сега се котира еврото.  ;) Ами след десет години, ако с еврото стане това, което и с долара, а аз имам татуирано евро на дупето кво? Трябва да го махам и да слагам новия знак. Затова и няма да си татуирам никаква парична единица. Пък и нали сме се запътили да живеем вечно  ;D през вечността ще се сменят много парични единици. Няма смисъл от татуиране на определени занци.  ;)

имам предложение , на едната бузка ;Dевро ,на другата долар! ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
« Отговор #46 -: Август 18, 2009, 06:57:11 pm »

цитат на синухе:

ха ха ха   мали представям си ако някой си ги пере само на Луна в Дева хи хи хи   

Имаше един лаф за вещиците,което обяснява много за тях   -тъй като знаят точната дата на смъртта си,само тогава носят чисто бельо   

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
« Отговор #47 -: Август 18, 2009, 06:59:14 pm »
отговор на вещичка към синухе , по повод луната в дева: ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ай сиктир бе драги зрители - ни мъ карай чадо, сега да си снимам кюлотите и да изпляскам снимката тука на ачика да видиш дали само га умиргам ги сменям....

ебаси, аз както смятам да живея поне 1000 години - ми че те гащите ми на първата година ще са развили собствен разум и сами ще избягат от задника ми бре         

*

Nebesna

« Отговор #48 -: Август 18, 2009, 08:05:28 pm »
Кайли:

Ама из мойта фамилия сички се скараха днес във всички посоки за всичко, за което се сетите.
Само с мен не можаха, що аз се правех на умрела лисица.
Не е възможно толко па нерви да не са от некой мунданен транзит.

*

Helo

« Отговор #49 -: Август 18, 2009, 08:52:34 pm »
Цитат
Цитат на: Helo в Днес в 09:46:48
Цитат
Цитат на: pokahontas в Днес в 09:45:39
Ми то трябва да се подстригваш от време на време каквито и маски да правиш  ;D
А баба ми си правеше маска с яйце.

И какъв беше ефекта, хубава ли й беше косата?

И кажи повече за маската - само с жълкът ли беше или и с нещо друго.

бе люсни си един буркан майонеза на главата, а яйцето сварено го нарежи и го плясни и него върху майонезата и после дай на кучето да ти оближе косата - ефекта е невероятен  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D - Вещичка

*

ga3l

« Отговор #50 -: Август 19, 2009, 09:20:23 am »
  етва вече изби рибата:

знам много добре ,коя си ;D,

***** ме посъветва да ти се обадя!

бях във ***** ,звъннах ти ,но не се свързах ,вероятно си била другаде!или уморена! :)

все пак работата в *-* ***** **** ,е тежка! :)

..няма значение,изчети всичко преди да коментираш кое е глупост и кое не е.оставила си добро впечатление у мен   а и още нещо *-* ****** ***** ,ми е казвал ,че си много добра и обективна.

не бих искала да си променям мнението за теб!приятен ден!

Марая, около теб се носи отвратителна енергия.., чак ми се повдига ..   :-X
« Последна редакция: Август 19, 2009, 03:07:52 pm от ga3l »

*

sunrain

• 6710
« Отговор #51 -: Август 19, 2009, 09:42:37 am »
Гал, смятам, че Марая те бърка с друга Гали, то май много станаха ...  :P
Изгрява само онзи ден, за който сме се пробудили.

*

ga3l

« Отговор #52 -: Август 19, 2009, 10:21:16 am »
Гал, смятам, че Марая те бърка с друга Гали, то май много станаха ...  :P

именно де., то инак щях ли да се набера кат служебно балканче на баир ..  ;D

*

Марая

• 28282
« Отговор #53 -: Август 19, 2009, 11:30:52 am »
  етва вече изби рибата:

порто ме посъветва да ти се обадя!

бях във варна ,звъннах ти ,но не се свързах ,вероятно си била другаде!или уморена! :)

все пак работата в х-л черно море ,е тежка! :)

..няма значение,изчети всичко преди да коментираш кое е глупост и кое не е.оставила си добро впечатление у мен   а и още нещо д-р Николай Колев ,ми е казвал ,че си много добра и обективна.

;D ;D ;D ;D , повръщай!
не ти прави чест ,това !
не те отразявам! ;D

*

Helo

« Отговор #54 -: Август 19, 2009, 11:35:42 am »
  етва вече изби рибата:

порто ме посъветва да ти се обадя!

бях във варна ,звъннах ти ,но не се свързах ,вероятно си била другаде!или уморена! :)

все пак работата в х-л черно море ,е тежка! :)

..няма значение,изчети всичко преди да коментираш кое е глупост и кое не е.оставила си добро впечатление у мен   а и още нещо д-р Николай Колев ,ми е казвал ,че си много добра и обективна.

;D ;D ;D ;D , повръщай!
не ти прави чест ,това !
не те отразявам! ;D

Четох, че Плутонинаците като не харесват някого просто го отхвърлят от съзнанието си, той не съществува за тях.

Ти Плутонианка ли си?  ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #55 -: Август 19, 2009, 12:27:18 pm »
Чета ви темите и не мога да разбера...
Защо намесвате човек, дори двама, които нито присъстват, нито пишат тук, в този форум?  :-\

Това са двама астролози, които нямат нищо общо с този форум.
Вече само по заглавието може да се ориентира човек, че форумът е астрологичен.

О, пардон, трима са!  :-[
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #56 -: Август 19, 2009, 12:40:35 pm »
Чета ви темите и не мога да разбера...
Защо намесвате човек, дори двама, които нито присъстват, нито пишат тук, в този форум?  :-\

Това са двама астролози, които нямат нищо общо с този форум.
Вече само по заглавието може да се ориентира човек, че форумът е астрологичен.

О, пардон, трима са!  :-[

личното съобщение ,което изпратих ,тази го изпльоска по брутален начин. е това ми беше достатъчно да разбера ,че онази гали-добрата астроложка ,няма нищо общо с тази квачка тук! ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #57 -: Август 19, 2009, 12:49:14 pm »
Хайде, моля ви, не разваляйте хубавия форум.  :(
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #58 -: Август 19, 2009, 01:01:46 pm »
Що се отнася до личните съобщения и коментари на лични бележки, които добиват публичност, струва ми се, че един слънчев или изгряващ Скорпион рядко би прибягнал до това. Всъщност не само ми се струва, а имам наблюдения. По този начин може да се свери часовникът, ако имате колебания между два съседни Асцендента, Стрелец и Скорпион. Стрелецът е изключително прям, в това му е чарът. За него е важна истината "тук и сега", да си я кажем право в очите пред всички на мегдана. Последствията да ги мислят другите...  :-[
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #59 -: Август 19, 2009, 02:05:44 pm »
Бисер от Вещичка :

Цитат
ти си закостенял козел и нямаш право да ми даваш наклон на оная работа - ще правя каквото си искам, а ти го обличай в каквито си думи искаш

;D ;D ;D

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.