Здравей Гост

бисерите на сайта!

• 1359 Отговора
  • 127930 Прегледи
*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
бисерите на сайта!
« -: Август 17, 2009, 01:11:26 am »
откривам тази тема ,силно провокирана от едно изречение на синухе ,което буквално ме попика от смях.но между другото -изключително ОБЕКТИВНО!
И ето моето предложение:
всеки от нас ,който бива впечатлен от изказването на съфорумник нека го посне тук,защото по този начин ще бъде синтезирана информацията от бисерчета и ще ни бъде забавно да ги четем и да се забавляваме!

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
Re:бисерите на сайта!
« Отговор #1 -: Август 17, 2009, 01:14:38 am »
http://astrosite.org/forum/index.php/topic,3564.20.html- синухе
една фиксирана вода може да бъде толкова застояла,че чак да замирише!
« Последна редакция: Август 17, 2009, 01:47:30 am от Марая »

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #2 -: Август 17, 2009, 01:29:22 am »
Хубава темичка,ако не ни домързи като Хело,може и да извадим някои бисери и от по-стари темички,тука на съхранение да ни са пред очичките като искаме бързо разведряване  :) Сещам се за много бисери,но темите са бая множко,то май в почти всяка тема се намират такива  ;D

Марая,поправи си поста-фиксирана вода е  ;) Кардиналната тече бързо-водопад и ручей,фиксираната застоява или избистря-блато или езеро ,а подвижната е на приливи и отливи- вълните в морето и океана.

И ще е добре като пускаме бисерите да се болднати и оцветени,за да ни се набиват.Какво да се прави-синтетична Везна  :)

*

Марая

• 28282
« Отговор #3 -: Август 17, 2009, 01:45:18 am »
много си прав!благодаря за поправката!аз просто умрях от смях-разбираш ли?! ;D ;D ;Dдруго съм мислила , и съм написала ,но това е без значение,дай малко бисерчета постни и покажи визията!ще го направим!  ;)

*

Марая

• 28282
« Отговор #4 -: Август 17, 2009, 01:53:00 am »
Имаш липсваща стихия въздух-ще има да развиваш обективност не до второ,ами до трето пришествие! цитат на синухе!

*

Nebesna

« Отговор #5 -: Август 17, 2009, 01:54:26 am »
Инти:

Съвсем наскоро една жена ме помоли за един лев, че не и стигали парите за аптеката, и аз й казвам : "Ами имам само пет лева", а тя ми отвръща: "Аз мога да ви върна". Бърка в джоба и вади в шепата си не знам колко на брой по един лев, и това се случи на Нептунова сряда. " Пак състрадателност, пак те мамят  >:(

http://astrosite.org/forum/index.php/topic,3524.20.html

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #6 -: Август 17, 2009, 02:05:13 am »
Helo,ти просто си проклИтичко инатче и това е факт!!!  >:( въобще не се прави на абортирала гугутка - цитат на Марая

Helo,какво чакаш още-най-щастлива ще си ако си отвориш собствена морга и си пиеш сутрешното кафенце там на тишина и спокойствие сред вечно застиналите с лек аромат на органични процеси   ;D ;D ;D - цитат на Синухе

За мен най-доброто качество у един мъж е да е невидим   ;D -цитат на Aurora Borealis

/ Ма недей го чака,а си хвани някое Близначе-ще имаш да му търсиш отраженията,хич няма да го усещаш като е до теб,само като лек свеж полъх на вятъра  ;) -цитат на Синухе

*

Марая

• 28282
« Отговор #7 -: Август 17, 2009, 02:43:39 am »
а какво впрочем значи стационарен юпитер?-въпрос на кайли
"спрял" да "пие вода"пък после,като си "отпочине" ръгва пълен напред! -отговор на асла ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #8 -: Август 17, 2009, 08:18:07 am »
Helo,какво чакаш още-най-щастлива ще си ако си отвориш собствена морга и си пиеш сутрешното кафенце там на тишина и спокойствие сред вечно застиналите с лек аромат на органични процеси   ;D ;D ;D

Ха ха, това е просто уникално!  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #9 -: Август 17, 2009, 08:23:15 am »
Цитат
Сега видехте ли колко е лошо човек да не се вясва в родния си форум с месеци.
Отнема го, върна се блудният син и събрал сума ти кърлежи по руното, дръгне се като крастав.

Цитат от Кайли.  :)
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Skarlet

« Отговор #10 -: Август 17, 2009, 09:07:57 am »
Прекрасна тема.  ;D Имахме нужда от нещо позитивно.Ама аз нямам време да се ровя за стари,ще качвам новите оттук нататък.

*

Helo

« Отговор #11 -: Август 17, 2009, 11:45:21 am »
Цитат
Цитат на: Вещичка в Днес в 07:42:19

представих си го толкоз образно, че не е истина - Хело седнала в люлеещ стол с една ръка си държи чашката с кафето, а от дясната и страна един труп на масата за аутопсия и държи пепелника с димяща цигара вътре. и всичко това на фона на класическа музика и подсвиркващи врабци навън   ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Хахаха и аз вчера си го представих много образно,в допълнение-някъде в центъра на моргата има голяма статуя на Инана ,а Хело и принася в сивмолична жертва мъртвите за асимилиране от зейналата и фитка,за да е в по-голяма връзка с кръговрата на живота  ;D  - Синухе

« Отговор #12 -: Август 17, 2009, 12:06:30 pm »
 ;D ;D ;D ;D ;D - наистина имахме нужда от повече смях....

*

Helo

« Отговор #13 -: Август 17, 2009, 12:48:34 pm »
Ей това бисерче във форума ,заслужава поне 5-6 ''Оскара''
Цитат от Вещичка по въпроса за хорското мнение...''а после ме юркат кво щели да кажат .... миииииииии местя си я от единия крачол в другия '' ;D ;D ;D  
Еййййй ОГЪН МОМИЧЕ :) :)

Аааааааааааааа  ;D ;D ;D Вещичка ти хареса, защото притежава желаните от теб качества - не и пука за мнението на другите.  ;D ;D  :P :P :P

Шегичка!  ;)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
(почти)

« Отговор #14 -: Август 17, 2009, 01:03:50 pm »
а относно ароматните цигари, мама ми е мрънкалото и одобрява само бялата карелия слим /не миришела и била поносима/ - ама тя е като алпийски въздух за деца астмаци да му се невиди....  - цитат на Вещичка
 ;D ;D ;D - дърпаш дърпаш таа бяла карелия, а няма никой насреща...няма никотин, няма катран....хехехехе

*

Helo

« Отговор #15 -: Август 17, 2009, 01:07:28 pm »
па ся са сетих - а бреееееее вий дет не пушите твърдите че цигарите миришели лошо, а случайно да сте се возили в такси дето не се пуши в него и шофьорът така да се изпърди, че околните дървета да увяхнат а   >:(  >:(  >:(   - ми честно казано предпочитам да ми мирише на тютюн пък  8)

Вещичка

;D
 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  
« Последна редакция: Август 17, 2009, 01:12:23 pm от Helo »

« Отговор #16 -: Август 17, 2009, 01:29:37 pm »
Е , ся кво ?
Нова тенденция из форума!
На вместо всеки да си пише нормално ,забелявам творчески напъни да се серат бисери .  ???

*

Mia21

• 2502
« Отговор #17 -: Август 17, 2009, 01:40:02 pm »
"Ми примерно питам ще срещна ли голямата си любов и ми се отговаря - Па или ще я срещнеш, или нема. :P "
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Зема се прехвърля в клуб Магия що ми писна се надам на звездите. "
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"На мен ми се изчака чакалото, некои чакат края на годината ,други чакат края на света, а живота е това, което ни се случва, докато ние чакаме на астрологията да и дойде ищаха."
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ма ти си завършен песимист бе, от кой аспект ти е тва? :o
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

и много други.... ;D

За мен Кайли тук е в челните редици.Тя ми е любимка.Със сълзи съм се смяла с нея. :P ;D

*

Mims

• **
  • 772
« Отговор #18 -: Август 17, 2009, 01:55:50 pm »
VAN HELSING ако е същата 'звезда ' от Дир-а,да вземе да ръсне и тук някое велико умозаключение,щото там като го чета,се смея и рева от кеф.. ;D ;D ;DДо истерия ме докарва с постовете му,просто отвътре му иде.. ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #19 -: Август 17, 2009, 01:57:52 pm »
Моля ти се, да не вземе да цъфне и тук, че е извън всякаква конкуренция.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.