Здравей Гост

Aх, какъв страшен сън

• 5 Отговора
  • 1252 Прегледи
*

iris_n

• *
  • 208
Aх, какъв страшен сън
« -: Август 08, 2009, 08:55:50 pm »
Снощи сънувах много страшен сън. Бях като че ли на панаир, някакво момче си купи нещо и си забрави рестото. Аз реших, че трябва да го догоня и да му дам стотинките. И така започнах да тичам,за да го догоня. Тъкмо вече го настигах, когато пред очите ми се разкри ужасяваща гледка. Около една сергия имаше някаква тел, а по нея е имало ток. Разбрах, че е ударил гръм и тези хора, които някакси са се били качили на телта бяха овъглени. Говореше се, че са загинали няколко деца. Видях 2 трупа на овъглени хора на самите жици. Малко преди аз да отида на мястото, се е било случило това, макар че не бях чула никакъв гръм, докато наближавах мястото. Тогава се събудих.

Какво ли може да означава този сън???

*

iris_n

• *
  • 208
Re:Aх, какъв страшен сън
« Отговор #1 -: Август 09, 2009, 09:56:52 am »
Някой има ли идеи?

??? Или съня нищо не показва? ??? :-\

*

Helo

« Отговор #2 -: Август 09, 2009, 10:59:47 am »
Някой има ли идеи?

??? Или съня нищо не показва? ??? :-\

Според мен този сън не означава нищо. Ти лично не го ли свързваш с нищо, отнасящо се твоя живот и сега актуалните за теб ситуации?

*

iris_n

• *
  • 208
« Отговор #3 -: Август 09, 2009, 11:21:36 am »
Честнo казано не се сещам за нищо, с което да го свържа. Може би означава загуба на някакъв човек(познат или близък приятел), но нямам предвид смърт, а раздяла поради някаква причина. И все пак няма нищо такова за момента в живота ми, може би предстои...
« Последна редакция: Август 09, 2009, 01:28:18 pm от iris_n »

« Отговор #4 -: Август 09, 2009, 01:42:32 pm »
Според мен има отношение към чувството за притежание /рестото/. Може да се чувстваш виновна, че имаш нещо, което не заслужаваш или как биха се чувствали другите, ако им го отнемеш.
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

iris_n

• *
  • 208
« Отговор #5 -: Август 10, 2009, 06:18:17 pm »
Логично звучи, Аурора. За сега обаче не изпитвам подобни чувства!