Здравей Гост

не знам какво би означавало..

• 35 Отговора
  • 6966 Прегледи
*

АН

« Отговор #20 -: Ноември 14, 2004, 04:45:58 pm »
Цитат
Do An:Kakvo stava s devata sys saturn v 12 i pluton v 3-ti? I men mnogo me vylnuva,okolo IC ima li neshto? Tranzitniq mars prez uran tam mi donese nqkolko razrushitelni sybitiq i sega pak sym bezdomnik :D

При транзита на Марс над нат.Плутон в 3-ти, Девата катастрофира...

Обади се за да каже, че скоро ще си дойде, стига да не остане в някой затвор на Щатите - съвсем му отиваше на тр.Сатурн на куспидата на 12-ти....И се обади най-вече да пита, свършило ли е лошото звездно влияние :ph34r: , че да продължи фиестите с автомобили из Италия - тоя път надделя здравият разум и тя се отказа от разходките, за разлика от преди, когато непосредствено преди екскурзията, не пожела да чуе, че е по-удачно да се качва на самолета и да идва да си гледа тук задълженията...

Нали ни е ясно, че със Сатурн в 12-ти, е по-добре човек да се разхожда из вътрешния си свят, отколкото сред външния...

А за твоя дом...- вземи го реши тоя въпрос радикално...- всичките ни шансове са маскирани като проблеми

*

Ирина

« Отговор #21 -: Ноември 14, 2004, 08:30:52 pm »
--

« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 03:05:50 am от Ирина »

*

Ирина

« Отговор #22 -: Ноември 14, 2004, 08:37:33 pm »
--
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 03:06:03 am от Ирина »

*

Guest_DDD

« Отговор #23 -: Ноември 14, 2004, 09:24:16 pm »
Цитат
Цитат
Do An:Kakvo stava s devata sys saturn v 12 i pluton v 3-ti? I men mnogo me vylnuva,okolo IC ima li neshto? Tranzitniq mars prez uran tam mi donese nqkolko razrushitelni sybitiq i sega pak sym bezdomnik :D

При транзита на Марс над нат.Плутон в 3-ти, Девата катастрофира...

Обади се за да каже, че скоро ще си дойде, стига да не остане в някой затвор на Щатите - съвсем му отиваше на тр.Сатурн на куспидата на 12-ти....И се обади най-вече да пита, свършило ли е лошото звездно влияние :ph34r: , че да продължи фиестите с автомобили из Италия - тоя път надделя здравият разум и тя се отказа от разходките, за разлика от преди, когато непосредствено преди екскурзията, не пожела да чуе, че е по-удачно да се качва на самолета и да идва да си гледа тук задълженията...

Нали ни е ясно, че със Сатурн в 12-ти, е по-добре човек да се разхожда из вътрешния си свят, отколкото сред външния...

А за твоя дом...- вземи го реши тоя въпрос радикално...- всичките ни шансове са маскирани като проблеми
Pri tranzita na mars vyrhu pluton v 3 ti pri men ima6e podobna situaciq( i opoziciq mars pluton)Bqhme pili malko alkohol s ribata i kato se pribirahme kym bloka az trygnah kym edin magazin, a tq mi drypna rqzko volana nalqvo.To4no tam stroqt hotel i sa izkopali edna qma za osnovite. Ako karah malko po-byrzo shtqhme da padnem v osnovite. Prez tozi den bqh 4el za syvpada(pyk i nali si govorihme v otdelna tema) i bqh mnogo vnimatelen.  

Dali astrologiqta mi e pomognala ili prosto sydba? Ima li to4en otgovor?Mai ne

*

АН

« Отговор #24 -: Ноември 15, 2004, 08:19:19 am »
Цитат
:D  :D  :D хей АН, последната "млада дама", която разчиташе на удоволствието да бъде поглезена тук беше на 47 :ph34r:

и кво сега - ще се гледаме по ЕГН-та ли :ph34r:

не ми създавай комплекси де :ph34r:

да си се върнем на думата - не бягай от сериозните въпроси :ph34r:

имам двама добри познати художници и една добра позната - поетеса..Никой от тях не пропуска думата "изложба" :ph34r: или пък представяне на книгата... :ph34r:

да нямаме някой проблем с мечтите и целите? :ph34r: - или аз не разбирам добре движещите сили на изкуството..... :) - игнорираш ли го тоя въпрос от съзнанието си?

*

АН

« Отговор #25 -: Ноември 15, 2004, 08:22:20 am »
Цитат
Dali astrologiqta mi e pomognala ili prosto sydba? Ima li to4en otgovor?Mai ne
получаваме предостатъчно информация непрекъснато и за всичко....

лошото е, че не винаги успяваме навреме да я осъзнаем и да се възползваме от нея....

*

lin

« Отговор #26 -: Ноември 15, 2004, 09:27:11 am »
Цитат
Интересно ще ми е личното ти впечатление за преминаването на Плутон от един в друг дом ... възможно е да сте го обсъждали и да съм пропуснала, как се държи след "прехода" - шести дом нали е ежедневието ни.
Хм!

Трябваше доста да върна лентата за да определя разликата на Плутон в 5-ти и Плутон в 6-ти дом.

Най-общо мога да отбележа, че докато е бил в 5-ти дом, животът ми беше по-разнообразен и наситен с хора и събития.

Откакто е в 6-ти, работата ми е станала много, много повече.... по-отговорна и неспирна.
А личният живот е много затворен и ограничен, но това е по-скоро от Сатурн.
Всъщност животът ми е моята работа и не защото така ми се иска, а защото това е, което мога да правя.

И много вярно прочетох по-горе за Сатурн какво си написала:
Цитат
... и все така си ме провокира(живота просто си тече) и колкото пъти взема отношение нещата се влошават(малко драматизирам), ако съумея да не ги пипам - получават се чудесно
Ето това е.

*

Ирина

« Отговор #27 -: Ноември 16, 2004, 01:02:14 am »
--
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 03:07:05 am от Ирина »

*

Ирина

« Отговор #28 -: Ноември 16, 2004, 01:20:26 am »
--
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 03:07:21 am от Ирина »

*

lin

« Отговор #29 -: Ноември 16, 2004, 10:21:25 am »
Цитат
предстои ти да ескпериментираш и констатираш, че си прекалено строга до безмилостна със себе си и партниращите ти персони, по-скоро ти предстои да констатираш какво се случва когато/ако не си такава ... сега вече си в един цикъл на опозицията Венера/Уран, сигурно има връзка и с транзита на нодалната ос -  неща, които винаги сме "знаели", но не сме се осмелявали да повярваме :)
За прекалено и строга със себе си съм склонна да се съглася  ;)
И че от тази прекалена строгост не смея да се отпусна и да не бъда такава също е вярно...

Другото явно ще трябва да си проличи тепърва...

Извини моето незнание - какво е нодална ос?  :D

Кажи ми при теб за Плутон!
Преминал ли е вече в 6-ия ти дом и какви впечателния имаш?

*

АН

« Отговор #30 -: Ноември 16, 2004, 02:41:29 pm »
Цитат
всичко се случи точно за един час - видях обява, обадих се, поканиха ме любезно, дори старите драсканици (дето инак все не намирам по шкафовете) се оказаха в ръцете ми като отивах там час по-късно
нали ни е ясно, кога нещата се случват така :ph34r:

не искам да те манипулирам :ph34r: , но още преди доста години или ти си ми казала нещичко, или аз съм те разбрала някак си, но "чух" и "видях", че се занимаваш с рисуване :)

отстрани нещата с изложбите изглеждат закономерни :ph34r:

при теб явно ще чакаме да се случат за "един час" :ph34r:

дали да не видим Юпитер кога ще е на ИС :) - или те засилвам и манипулирам :ph34r:

или да гледаме Сатурн :ph34r:

не споменавам нищо за изкуство, защото си е в теб :ph34r: - въпросът е за белия свят :ph34r:  

*

Ирина

« Отговор #31 -: Ноември 16, 2004, 06:58:18 pm »
--
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 03:04:56 am от Ирина »

*

АН

« Отговор #32 -: Ноември 16, 2004, 08:08:19 pm »
Цитат
[така манипулирам АН да ме манипулира  - виж само колко "без да иска" го прави :D  :D  ...
няма го лебеда :ph34r:

питай администратора как става номера :ph34r: - и без това е все зает :ph34r:  

*

lin

« Отговор #33 -: Ноември 17, 2004, 09:44:18 am »
Цитат
Плутон надали ще доближи много шестия ми дом в тоя живот, сега транзитира 4, а в шести - излиза Уран, влиза Нептун ... каквото и да значи, не обичам да си гледам хороскопа, така манипулирам АН да ме манипулира  - виж само колко "без да иска" го прави :D  :D  ... изв. за нещо друго съм мислела като съм те питала за него.
Е, да!
Сатурн ме научи да отстоявам себе си и да разбера точно какво искам от живота си.
От там следва и да отстоявам онова, което желая :)

А на теб Нептун в 5-ти дом трябва добре да ти се е отразил! :D
Поне при мен беше така :D
« Последна редакция: Ноември 17, 2004, 09:44:47 am от lin »

*

Ирина

« Отговор #34 -: Ноември 21, 2004, 12:29:37 pm »
--

« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 03:04:34 am от Ирина »

*

lin

« Отговор #35 -: Ноември 21, 2004, 02:42:32 pm »
Цитат
Цитат
А на теб Нептун в 5-ти дом трябва добре да ти се е отразил! :D
Поне при мен беше така :D
lin, не ти вярвам :D  :D  той е бил ва върха на 6 при раждането ти май, в 5 ще ти се отразява в някой друг живот, нали  :)
И с право не ми вярваш!

Какви небивалици пиша напоследък.... :D  :D  :D
По-скоро не мога да синхронизирам мислите си с изказа им.. :ph34r:

Цитат
Разкажи за транзита му през 7, прехода му от 6 в 7 занимава сега мнозина ... можеш да го погледнеш от дистанция, а и речника ти е по санаториален ;)  :)

Сега ще опитам да не пиша повече глупости, а да отговоря сериозно ;)
При мен попадането на Нептун на Dsc бележи началото на преломен период от живота ми.
Предполагам, че не само благодарение на Нептун де...
Но точно тогава се преместих в друг град и започнах да живея самостоятелно.
Тогава започнаха студентските ми години и учех на 3 места.
През цялото му подвизаване из 7-ми ми дом се развивах доста прогресивно и в учене и в работа. /смених поне 5 фирми, което си е в реда на нещата според мен/

Като лични връзки мога да кажа, че тогава съм създала онези взаимоотношения, които трайно са останали и до сега в живота ми.
Мисля, че Нептун дава много силни стремежи за стабилност и дом.
Поне при мен това беше една от целите.

И пак за връзките - като че ли Нептун не дава възможност да живеем реално с нещата, които имаме в момента и да ги оценяваме също така реално.
Все търсиш и искаш нещо повече и все нещо не ти достига.
По този случай нито една от връзките ми не оцеля :(  :ph34r: