Здравей Гост

не знам какво би означавало..

• 35 Отговора
  • 6965 Прегледи
*

lin

« -: Ноември 10, 2004, 09:03:01 pm »
Въпрос към нашите астролози тук.

Какво биха означавали едновременните съвпади на тр.Венера с нат. сев.Възел в 5-ти дом и тр.сев.Възел с нат Венера в 11-ти дом.

Или му отдавам прекалено значение?!?! :blink:  

*

lin

« Отговор #1 -: Ноември 10, 2004, 09:05:14 pm »
за да сме точни...

и 2-те Венери съответно са в опозиция с Южните Възли тогава

звучи ми като нещо мноооого кармично :ph34r:

/или като да търсиш под вола теле :D  :D  :D  :D  :D /
« Последна редакция: Ноември 10, 2004, 09:08:14 pm от lin »

*

Guest_Ирина

« Отговор #2 -: Ноември 10, 2004, 11:12:59 pm »
Тези транзити са като воал падащ от "лицето" на засегнатата планета, като още една поникнала ни ръка(сещаш ли се за онази статуя с многото ръце), подарена ни още една маска/роля/идея ... често не го знаем, често ни е нужно време за да повярваме/признаем че можем нещо ново, че "знаем" още нещо ... понякога пък сме го усетили вече (в зависимост от слънцето и луната и темите които те налагат в живота ни) ... това са обикновено невидими "дарове" на "съдбата"
или пък нейни наказания - тогава констатираме че вече никога няма да имаме вазможност за едно или друго, можем се депресираме, да се чувстваме ощетени ... реални събития няма обикновено

но под вола всякак има нещо   :)  

*

lin

« Отговор #3 -: Ноември 11, 2004, 09:25:36 am »
благодаря ти Ирина!

това ти обяснение лесно мога да го вържа с моята си реалност, защото прибавяйки и Сатурновата революция при мен, съвсем няма как да очаквам реални събития, а само такива - вътрешни осъзнавания и констатации..

*

АН

« Отговор #4 -: Ноември 11, 2004, 10:18:20 am »
Цитат
но под вола всякак има нещо   :)
каза ми едно Близначе, че сте поговорили преди няколко дена :)

По него време в хороскопа на една Дева тр.Марс беше над Плутон в трети дом, а тр.Сатурн на куспидата на 12-ти дом - можеш да си представиш как ми беше подействало едно среднощно обаждане по телефона, че Девата ще се прибере скоро в Бг, ако не остане в някой затвор някъде на хиляди км от тук, заради една катастрофа - шегуваше се, но ти става ясно аз какво си мислех :) - вече всъщност всичко е наред :)  

*

Guest_Ирина

« Отговор #5 -: Ноември 12, 2004, 01:18:06 am »
Цитат
каза ми едно Близначе, че сте поговорили преди няколко дена :)
пак е послъгало малко ;)  незнайно защо мълчат Близнаците около мен ... поздравихме се само любезно и изобщо не пролича разочарованието му, че съм аз, а не дъщеря ми :ph34r:  :D

Цитат
вече всъщност всичко е наред :)

да - Марс вече е във владенията си ... ного е кофти като се води по гайдата на Венера във Везни и забравя себе си - сега ще се рецепцират :ph34r: ... ама тоя Марс на твой език сигурно значи пасти и торти - ми искам и аз :angry:  

*

Guest_Ирина

« Отговор #6 -: Ноември 12, 2004, 01:28:31 am »
Цитат
защото прибавяйки и Сатурновата революция при мен, съвсем няма как да очаквам реални събития
Ооо, ама при тази революция си длъжна да очакваш събития :P
lin, аз всъщност нямам данните ти
но Сатурн всякак се грижи да ни дръпне в реалната, че и социална реалност - закачливец си пада малко май ... тук си измисляме начин за укриване на собствената реалност, той и такива усилия уважава като преди това ги проверява, стискам ви и аз палци(нали не си сама тук така ;) )  

*

АН

« Отговор #7 -: Ноември 12, 2004, 07:23:45 am »
Цитат
[пак е послъгало малко ;)  незнайно защо мълчат Близнаците около мен ... поздравихме се само любезно и изобщо не пролича разочарованието му, че съм аз, а не дъщеря ми :ph34r:  :D

Цитат
вече всъщност всичко е наред :)
да - Марс вече е във владенията си ... ного е кофти като се води по гайдата на Венера във Везни и забравя себе си - сега ще се рецепцират :ph34r: ... ама тоя Марс на твой език сигурно значи пасти и торти - ми искам и аз :angry:
вярно :) - ако не лъжат, може да си премълчат :ph34r: - в главите на някои са колички и игрички, а момиченцата май остават на заден план :ph34r:

а за Марс - напомни ми и днес го уважих с една червена риза :ph34r:

а пастите :ph34r: - ако Сатурн позволи, т.е. ако довечера зъболекарят си е свършил добре работата :ph34r:

друго нещо си е сега Сатурн за теб :ph34r: - свършил си е работата или ти си си я свършила и те остави на мира, надявам се :ph34r:

превантивно Уран ще мислиш :ph34r: - в дома на работата и приготвящ се за прегръдки със Сатурн :ph34r:  - ще кажеш с каква нагласа си - да ги командваш, предполагам :ph34r:  

*

lin

« Отговор #8 -: Ноември 12, 2004, 09:09:30 am »
Цитат
Цитат
защото прибавяйки и Сатурновата революция при мен, съвсем няма как да очаквам реални събития
Ооо, ама при тази революция си длъжна да очакваш събития :P
lin, аз всъщност нямам данните ти
но Сатурн всякак се грижи да ни дръпне в реалната, че и социална реалност - закачливец си пада малко май ... тук си измисляме начин за укриване на собствената реалност, той и такива усилия уважава като преди това ги проверява, стискам ви и аз палци(нали не си сама тук така ;) )
Привет Ирина! ;)

Права си за Сатурн - аз съм даже много доволна от проявленията му, що се касае до реалната страна на нещата....
За социалната - явно ще има още какво да се види...

Моите данни - ето ги - 03.05.1976 - Стара Загора - 09:30ч.
Аз си 'колекционирам' данни, защото е много по-лесно да се учиш в ретроспекция...
Поне това успявам да правя за момента.
Иначе - питам - по-знаещите от мен.  ;)

А тук е прекрасно човек да се подвизава. /във форума де... ;) /
Аз не знам вече колко време пребивавам, но като резултатност от това, определено мога да го оприлича като един виртуален санаториум... :D  :D  :D

*

Guest

« Отговор #9 -: Ноември 12, 2004, 10:30:40 am »
Цитат

Какво биха означавали едновременните съвпади на тр.Венера с нат. сев.Възел в 5-ти дом и тр.сев.Възел с нат Венера в 11-ти дом.

Ima zashto da mu otdavash znachenie...no Venerata ne ti li e v 10dom ? <_<  

*

lin

« Отговор #10 -: Ноември 12, 2004, 10:56:56 am »
Цитат
Цитат

Ima zashto da mu otdavash znachenie...no Venerata ne ti li e v 10dom ? <_<
Даааа - извинявам се за неволната грешка!
Това с планетите е по-сложно и от времето, когато трябваше да науча наизуст ЕГН-то си  :D  :D  :D
За това ми трябваше повече от година, предвид, че не ми е било необходимо да го цитирам всеки ден... :D

Та, нат. ми Венера си е в X-ти дом... Телец
А другата - транзитната ще е в V-ти дом - Скорпион...

И защо според теб Guest, ще имат особено значение за мен тези съвпади?

*

edna

• **
  • 541
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2004, 11:41:38 am »

Eh gesta sam az :D
Ta za tvoite tranziti ;)
Ne ia gledai Tranzitnata Venera s vazela ti, tia barzo shte mine prez nego i niama da ia usetish...Az lichno tranzitite na barzite planeti hich ne gi zachitam, no tranzit na tejka planeta kam barza natalna  eeeee tova e drugo neshto...Ta za vtoria tranzit na vazela s Venerata....Mi tova si dharma :D i to vajna i kato gledam taia Venera v 10dom i vazela ti v 5dom -  mi izkustvoto i tvorchetsvo realizacia Hmmmmm shte se razvivash profesionalno, a moje i niakav nov proekt da zapochnesh, koito shte e vajen za tvoeto badeshte i vsichko tova e svarzano s mnogo grupi hora....Shte promenish neshto i v domati  <_< koi znae kakvo shte e ;) No tova koeto shte pravish sega pod natiska na tozi tranzit shte ti promeni jivota za dalgo  :rolleyes:  Napred v tvorcheskata kariera :D  

*

lin

« Отговор #12 -: Ноември 12, 2004, 02:50:36 pm »
edna, благодаря ти за интерпретацията по моя въпрос! :)

Ще разкажа, когато това стане действителност.
Много ми се ще да изляза от рутината, в която понякога попадам задълго в работа си и подобно нещо ще ми дойде много добре.

А при теб как е в това отношение?

*

edna

• **
  • 541
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2004, 03:54:04 pm »
Цитат
edna, благодаря ти за интерпретацията по моя въпрос! :)

Ще разкажа, когато това стане действителност.
Много ми се ще да изляза от рутината, в която понякога попадам задълго в работа си и подобно нещо ще ми дойде много добре.

А при теб как е в това отношение?
Mi pri men e dobre kakvo da ti kaja :D
Az si imam tranzit na severen vazel v savpad s Jupiter-natalen v 10dom pak toi mi upravliava 6dom na rabotata i pak neshto kato pri teb...no go dopalva i tova, che imam progresivna Venera v savpad pak s natalen Jupiter v 10dom....I ot kakto se sluchiha tia raboti napravih edin proekt tvorcheski - porachaha mi edna kartina i mi platiha dobre, a kartinata stana mnogo hubava :D i premia v rabotat mi dadoha, za tova che bili dovolni ot men i takiva raboti ...Losho e samo, che imam poveche razhodi ot obiknovenno s toai Jupiter, no nali padat povechko parichki pokrai Venerakata ta neshtat se namestvat v polojitelnata strana.... :D  

*

lin

« Отговор #14 -: Ноември 12, 2004, 04:41:18 pm »
Ето това е много добра звездна компенсация! ;)

В такива случаи казвам - дай Боже всекиму!

При мен няма такива проявления за жалост. :(  

*

Ирина

« Отговор #15 -: Ноември 13, 2004, 12:40:20 pm »
--
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 03:01:49 am от Ирина »

*

Ирина

« Отговор #16 -: Ноември 13, 2004, 12:57:53 pm »
--
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 03:05:27 am от Ирина »

*

АН

« Отговор #17 -: Ноември 13, 2004, 01:42:49 pm »
Цитат
Санаториалното сравнение е супер подходящо :D  :D
Аз съм си отколешна критикарка на АН за някои неща,
приятно ми е да общувам с млади хора ли ?:ph34r: - не ги карам да помагат, да чистят, да работят :ph34r: - приятно ми е да ги глезя :D - нали трябва да сме различни :ph34r:  

*

АН

« Отговор #18 -: Ноември 13, 2004, 01:54:13 pm »
Цитат
С Уран е малко по инак, но ще говоря след завъртането му ... за мен сега той е като леда който щипка лицето в зимно утро :) - приятно е понякога, понякога никак

ентусиазмът сега към рисуването от къде дойде? :ph34r:

дали по управителя на 5-ти дом или пък по една опозиция с широк орбис на тр.Плутон :ph34r:

нещо все пак въздейства на ония натални планети в 10-ти дом :ph34r:

а ти уж мързелуваш :ph34r:

има време да се усети силата на опозицията на Плутон към наталната Венера, но ще е чудесно да я ознаменуваш с една твоя изложба :)  

*

Guest_DDD

« Отговор #19 -: Ноември 13, 2004, 09:05:57 pm »
Цитат

Аз си 'колекционирам' данни, защото е много по-лесно да се учиш в ретроспекция...
Поне това успявам да правя за момента.
Иначе - питам - по-знаещите от мен.  ;)

А тук е прекрасно човек да се подвизава. /във форума де... ;) /
Аз не знам вече колко време пребивавам, но като резултатност от това, определено мога да го оприлича като един виртуален санаториум... :D  :D  :D
to4no si e wirtualen sanatorium tuk :D Vmesto da si gledame kefa v reala sedim tuk i si pravim psihoanalizi))

Do An:Kakvo stava s devata sys saturn v 12 i pluton v 3-ti? I men mnogo me vylnuva,okolo IC ima li neshto? Tranzitniq mars prez uran tam mi donese nqkolko razrushitelni sybitiq i sega pak sym bezdomnik :D

Tq Irina da vzeme da izprati i na men pasta i 4etka za zybi v bukvalniq smisyl 4e ne uspqh da si gi vzema kato iz4eznah ot ky6ti :D

Izvinqvam se za latinecata no v tozi Inet klub-nqma