Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: KНИГИ  (Прочетена 58182 пъти)

Инти

• Редовен участник
  • Публикации: 2068
Re:KНИГИ
« Отговор #20 -: Август 19, 2009, 02:54:38 pm »

Най-много ме е яд за книгата на Джефри Грийн "Плутон". Не си я купих , защото бях още в началото на астрологичната стълбица, а сега вече никъдя я няма.

Преди няколко месеца все още я имаше по книжарниците, но може наистина да се е изчерпала и да я няма в наличност. Ще проверя дали все още някъде се намира.
Инти, нали си чела тази книга? Мислех, че я имаш. Сещам се, че ми я беше препоръчвала горещо.  :)

Взех я от назаем да я чета, ама искам да си имам моя книжка.  Много е стойността книгата.

Благодаря ти за загрижеността ;) ;D
Активен

Инти

• Редовен участник
« Отговор #21 -: Август 19, 2009, 03:00:38 pm »

Инти, ей оттук може да прочетеш на английски една част от книгата "Плутон: Еволюционното пътуване на душата" на Джефри Грийн.

В Googlebooks предоставят части от книги за четене, но не целите, заради авторските права.

http://books.google.bg/books?id=d3N1VnSVsV8C&dq=green+pluto+The+Evolutionary+Journey+of+the+Soul&printsec=frontcover&source=bl&ots=lnCN-1YbUN&sig=wUsk11rDnh5G9rw6AxwOAQCx6v0&hl=bg&ei=KqyLSs-rBsaJsAbevO3XDg&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=1#v=onepage&q=&f=false

Да, още преди да излезе на българския пазар на книжен носител, астро-кабалистичната книга "Космически навигатор" преди месеци, аз я свалих на английски език , но не цялата.

Благодаря ти за линка, може и да си сваля инфото на компа.
Активен

mamma_mia

• Гост
« Отговор #22 -: Август 20, 2009, 08:37:05 am »

От няколко дни не съм влизала в този подфорум.
Но да споделя за Астрология на Люмиер 1 том.
Много хубава книга,много подробна.Но нали астрологията е сложна наука,та някои неща за мен са сложни.Например някои почти математически изчисления,за дирекции(зе месец,за ден),за прогнозиране на дати като събития.
Но аз нали съм с меркурий в овен,та много не задълбавам в вякои неща,когато ми се видят сложни ;Dа ги чета малко транзитно ;D
Но други които са ми по-ясни ги чета задълбочено.
Друго което е според мен,малко по-трагично са представени тълкуванията.Много често се говори за смърт,за болести.Погледнато е в повече от трагичната,лоша страна на аспекти,на предсказването в астрологията.
Много е добра,задълбочена книгата,но тези тревожни неща ме възпират да и се отдам изцяло ;)
Купих я от София,книжарница в магазин Фамилия на Стамболийски. :)
Активен

Mari

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 494
« Отговор #23 -: Август 28, 2009, 07:18:15 pm »

http://www.oculus.ru/zip/tul.zip
Ноэль Тил
Астрологическое предсказание опасных болезней
Книгата, според мен, ще е много полезна за желаещите да се занимават с медицинска астрология.

« Последна редакция: Август 29, 2009, 07:31:57 pm от Mari »
Активен

Nebesna

• Гост
« Отговор #24 -: Август 29, 2009, 08:04:06 am »

Оттук можете да изтеглите книги по Медицинска астрология на руски:

http://astrology.at.ua/load/2

"Астрология и здоровье человека" Кашенина Е.К. (Часть2)

"Астрология и здоровье человека" Кашенина Е.К. (Часть1)

"Лунные ритмы у человека. Краткий очерк по Селеномедицине" Дубров А.

"Я б в астрологи пошел... Медицинская астрология" Назарова Л.

"Астрологическое суждение о болезнях посредством Декумбитуры" Николас Кульпепер

"Звездная медицина" Новоселова Г. М.

"Астрологический психоанализ и психотерапия" Федоров В.М.

"Астрологическая теория болезни" Илясов И.А.
« Последна редакция: Август 29, 2009, 08:19:58 am от Небесна »
Активен

ga3l

• Гост
Активен

Nebesna

• Гост
« Отговор #26 -: Август 31, 2009, 05:02:55 pm »

Много богата колекция от книги на езотерична, философска, астрологична тематика и много други рубрики, на руски и английски език.

http://www.globalfolio.net/main/index.php?module=CMpro&func=listpages&subid=3&newlang=rus
Активен

тъжен

• Гост
« Отговор #27 -: Септември 06, 2009, 07:35:43 pm »

Ето една много ценна и полезна книга               

Фьoдoр Грузинoв мoже дa cе cмятa зa ocнoвaтел нa трaдициoннaтa acтрoлoгия в Бългaрия, тъй кaтo книгите му ca пocветени ocнoвнo нa изcледвaне нa древните aвтoри и нa теxниките, oпиcaни в прoизведениятa им. През живoтa cи пътувa мнoгo, oбикaля Eврoпa, пocещaвa и Непaл, Tибет и Индия. Притежaвaл е oгрoмнa библиoтекa c acтрoлoгичнa и oкултнa литерaтурa, пo думите нa oчевидци - нaй-гoлямaтa в cтрaнaтa. B гoдините преди 1989-a негoвите трудoве cе рaзпрocтрaнявaт oт ръкa нa ръкa и cтaвaт нacтoлни зa мнoгo бългaрcки acтрoлoзи.
B тaзи книгa Ф. Грузинoв тълкувa и предcтaвя нa cъвременния чoвек един oт нaй-ценните трудoве нa aрaбcкaтa acтрoлoгия. Cтъпкa пo cтъпкa ca излoжени нaй-вaжните acтрoлoгични aкcиoми и cпецифични метoди зa тълкувaне нa acпектите и пoлoжениятa нa плaнетите в рoждения xoрocкoп. Детaйлнo ca рaзгледaни ocнoвните въпрocи, нa кoйтo търcим oтгoвoри в acтрoлoгичнaтa кaртa – тези зa брaкa, здрaветo, прoдължителнocттa нa живoтa и cъдбaтa нa рoдения. Книгaтa е нaпиcaнa нa дocтъпен език и е преднaзнaченa зa вcички, кoитo иcкaт дa уcъвършенcтвaт cвoите пoзнaния в oблacттa нa acтрoлoгията.
Активен

veshti4ka

• Гост
« Отговор #28 -: Септември 06, 2009, 08:33:03 pm »

Ето една много ценна и полезна книга               

Фьoдoр Грузинoв мoже дa cе cмятa зa ocнoвaтел нa трaдициoннaтa acтрoлoгия в Бългaрия, тъй кaтo книгите му ca пocветени ocнoвнo нa изcледвaне нa древните aвтoри и нa теxниките, oпиcaни в прoизведениятa им. През живoтa cи пътувa мнoгo, oбикaля Eврoпa, пocещaвa и Непaл, Tибет и Индия. Притежaвaл е oгрoмнa библиoтекa c acтрoлoгичнa и oкултнa литерaтурa, пo думите нa oчевидци - нaй-гoлямaтa в cтрaнaтa. B гoдините преди 1989-a негoвите трудoве cе рaзпрocтрaнявaт oт ръкa нa ръкa и cтaвaт нacтoлни зa мнoгo бългaрcки acтрoлoзи.
B тaзи книгa Ф. Грузинoв тълкувa и предcтaвя нa cъвременния чoвек един oт нaй-ценните трудoве нa aрaбcкaтa acтрoлoгия. Cтъпкa пo cтъпкa ca излoжени нaй-вaжните acтрoлoгични aкcиoми и cпецифични метoди зa тълкувaне нa acпектите и пoлoжениятa нa плaнетите в рoждения xoрocкoп. Детaйлнo ca рaзгледaни ocнoвните въпрocи, нa кoйтo търcим oтгoвoри в acтрoлoгичнaтa кaртa – тези зa брaкa, здрaветo, прoдължителнocттa нa живoтa и cъдбaтa нa рoдения. Книгaтa е нaпиcaнa нa дocтъпен език и е преднaзнaченa зa вcички, кoитo иcкaт дa уcъвършенcтвaт cвoите пoзнaния в oблacттa нa acтрoлoгията.

ааааааааа тая книга е уникална  ;D ;D ;D  точно в нея пишеше, че когато соларният АС е във везни, можеш да умреш от преяждане  ;D ;D ;D ;D  ееееееее Бога ми направо се пукнах от смях... да не казвам, че май тая година солрният ми АС е точно там /мисля че така беше ама ся ма мързи да ровя/ - мииииииии аз пък станах вегетарианка и някак немам шанс да гътна от преяждане  ;D ;D ;D   аааааа и да не говорим че за позицията на Сатурна ми - отново според нея - аз е трябвало да умра на 7 ден от раждането си  :-X  е дааааааа - почти съм умряла, ама още мърдам бре  :P 

тая арабска астрология ми звучи точно като дъртите циганки с тарото от средновековието  ;D ;D ;D
Активен

Инти

• Редовен участник
« Отговор #29 -: Септември 07, 2009, 11:36:40 am »

Аурата на бъдещето
(предстоящо издание)
ISBN: 9789548477888
Автор: Юлия Пелехова
Издател: НСМ Медиа
Размери: 31.00x20.00
Брой страници: 232
Корица: Мекa
Език: Български
Цена: 12.00 лв. Нова     -цена 10.20 лв. -книжарница Пингвини

Децата индиго – медицинска диагноза или нов етап в еволюцията на човека

Индигово-квантовите хора светят с аурата на пророците
Казват, че Ернст Мулдашев и Вадим Зеланд са хора с мисия

Индиговите деца винаги знаят какво и как да направят, но не винаги са способни да обяснят откъде и защо го знаят. Що за феномен са тези малки мъдреци, които ви гледат с очите на възрастен? Шокът окончателно ви поразява, когато ви заявят, че са дошли на земята с конкретна мисия. Да, понякога трудно я намират. И тогава стават неконтролируеми. Според официалната медицина те и физиологически са по-различни - при тях доминира дясното мозъчно полукълбо, а нашият свят е съграден от хора, при които доминира лявото.

Юлия Пелехова е журналистка, която работи в най-известния московски център за "индиговчета". Тя разказва за нестандартните деца, за конкретните научни методи, използвани в центъра. Пред вас е първата книга на български език, която на практика би могла да помогне на възпитателите и родителите на тези наистина трудни деца.

И все пак кои са те? Ето ви едно от възможните обяснения. За обикновените хора постулатите в квантовата физика звучат абсурдно. За "индиговчетата" те са в реда на нещата. Както гласи класическата максима, изводите остават за вас.

Активен

Nebesna

• Гост
« Отговор #30 -: Септември 11, 2009, 04:19:01 pm »

Слагам тук книгата на Ебертин "Интерпретация мидпойнтов"

Активен

kaily

• Пристрастен
  • Публикации: 5145
    • http://www.kaily.dir.bg
« Отговор #31 -: Септември 11, 2009, 04:42:22 pm »

"Слънчева революция" - Марион Марч (на руски)
Активен

Инти

• Редовен участник
« Отговор #32 -: Септември 13, 2009, 03:22:21 pm »

Благодаря за книжките, на МакЕвърс и Ебъртийн, сега ако ме светнете и как ги прикачвате  :P ;D ;)
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 03:46:35 pm от Инти »
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #33 -: Септември 13, 2009, 08:11:35 pm »

Натискаш "Отговор" и вляво ще видиш "Допълнителни опции". Като го натиснеш, ще видиш опция "Прикачи" --> "Разглеждане" за качване на файлове директно от компютъра.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Инти

• Редовен участник
« Отговор #34 -: Септември 13, 2009, 09:34:01 pm »