Здравей Гост

Ретро Сатурн - действие ?

• 54 Отговора
  • 9002 Прегледи
*

edna

• **
  • 541
« -: Ноември 09, 2004, 11:50:49 am »
Вече Сатурн е в ретроградно движение, и се питам как ще ни подейства това ?
На мен ми S(D) в  наталната карта  :D нито е ретро, нито е директно <_<, а и предполагам , че има значение как е поставен в натала ти ? :ph34r:  

*

Guest_Ирина

« Отговор #1 -: Ноември 09, 2004, 04:10:16 pm »
Цитат
На мен ми S(D) в  наталната карта  :D нито е ретро, нито е директно <_<, а и предполагам , че има значение как е поставен в натала ти ? :ph34r:
Би ли опитала още веднъж малко по-ясничко? :ph34r:  

*

edna

• **
  • 541
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2004, 05:02:39 pm »
Цитат
Цитат
На мен ми S(D) в  наталната карта  :D нито е ретро, нито е директно <_<, а и предполагам , че има значение как е поставен в натала ти ? :ph34r:
Би ли опитала още веднъж малко по-ясничко? :ph34r:
Kazvam samo, che Saturn ot vchera veche e retrograden , obarna si dvijenieto...I se pitah tova kak shte ni podeistva i kolko razlichno shte e pri vseki ?!? zashtoto pri niakoi v  natalnata im krata Saturn e retrograden, pri drugi e direkten, a pri men e stacionarno-direkten :D  

*

АН

« Отговор #3 -: Ноември 09, 2004, 05:12:41 pm »
днес на практика усещам как ретроградният Сатурн допълнително забавя плановете и действията по дома, в който попада :ph34r:  

*

lin

« Отговор #4 -: Ноември 09, 2004, 06:03:03 pm »
... и така до март месец другата година...  :ph34r:  :blink:  

*

АН

« Отговор #5 -: Ноември 10, 2004, 08:28:54 am »
Цитат
... и така до март месец другата година...  :ph34r:  :blink:
ами има периоди, в които особено не го обичам тоя Сатурн :ph34r:

предпочитах в предишните домове и знаци :ph34r: - всичко по аналогиите на дома му сега се обърква, отлага, бави, не се урежда и така :ph34r: - всеки ден го усещам :ph34r: - то  бяха коли, бяха телефони, бяха компютри,  бяха разговори,  бяха пътувания :ph34r:  

*

edna

• **
  • 541
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2004, 09:13:42 am »
Цитат
Цитат
... и така до март месец другата година...  :ph34r:  :blink:
ами има периоди, в които особено не го обичам тоя Сатурн :ph34r:

предпочитах в предишните домове и знаци :ph34r: - всичко по аналогиите на дома му сега се обърква, отлага, бави, не се урежда и така :ph34r: - всеки ден го усещам :ph34r: - то  бяха коли, бяха телефони, бяха компютри,  бяха разговори,  бяха пътувания :ph34r:
Tova po doma v koito se namira Saturn v tranzita ili po doma, koito upravliava v natala ?

*

АН

« Отговор #7 -: Ноември 10, 2004, 12:40:14 pm »
Цитат
Tova po doma v koito se namira Saturn v tranzita ili po doma, koito upravliava v natala ?
транзитиращият Сатурн и транзитирания дом :ph34r:

и понеже говоря за трети дом, а той е и на обученията, ти какво направи с обучението? - нали имаше някакви планове... :)  

*

edna

• **
  • 541
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2004, 01:27:34 pm »
Цитат
Цитат

и понеже говоря за трети дом, а той е и на обученията, ти какво направи с обучението? - нали имаше някакви планове... :)
Mi sega se machja da vzema knijka za kola...a uchilishteto chak druata godina ...no nsehto kakvoto i da pravia ili zapochna stava mnogo bavno i machno... :ph34r: Taka che do niakade se radvam, che ne se hvanah sega da ucha :ph34r:  

*

лилид

« Отговор #9 -: Ноември 10, 2004, 03:04:10 pm »
Здравейте,
тъкмо се чудех с какво да си обясня все по-странните ми напоследък взаимоотношения, а то май ретро-сатурнчо в мой седми иска нещо да ми каже - какво ли? Интересува ме всъщност откога трябва да е започнало да се проявява ретро-влиянието му и какво е специфичното в седми/първи дом?

*

lin

« Отговор #10 -: Ноември 10, 2004, 03:12:41 pm »
edna, при теб тр.Сатрун е в I-ви дом, нали?
Както при мен.
Освен това сме революционерки с теб!  ;)  /визирам Сатурновата революция/

Та, защо да не ти се удава сега ученето?
Нали точно Сатурн в момента иска много работа във всяко отношение... много вложения в учене, в работата, с която си изкарваме хляба, в самите себе си...

Ето аз от днес пак съм ученичка :D
Ще ми идва страшно нанагоре, но предпочитам да е така...

*

lin

« Отговор #11 -: Ноември 10, 2004, 03:17:27 pm »
Цитат
Цитат
АН, аз си мислех, че Сатрун повлиява и дома, на който е управител...

Изключително и само транзитиращия дом ли е?

*

edna

• **
  • 541
« Отговор #12 -: Ноември 10, 2004, 03:25:27 pm »
Цитат
edna, при теб тр.Сатрун е в I-ви дом, нали?
Както при мен.
Освен това сме революционерки с теб!  ;)  /визирам Сатурновата революция/

Та, защо да не ти се удава сега ученето?
Нали точно Сатурн в момента иска много работа във всяко отношение... много вложения в учене, в работата, с която си изкарваме хляба, в самите себе си...

Ето аз от днес пак съм ученичка :D
Ще ми идва страшно нанагоре, но предпочитам да е така...
:D Zdravei lin :)
Da no pri men Saturn opravliava 7dom <_<  i neshto ne znam zashto hich ne mi varvi naposledak ne iskam da se oplakvam, ama si e taka...Vsichko stava bavno i machno i s mnogo nervi i sili...Pozdraviavam te, che si zapochnala da uchish  :D tova e mnogo hubavo no na men kato mi potanat gemiite hich ne mi e do tova  <_< I az predpochitam da sam zaeta i s angajimenti , no kogato neshtat se vlacahat i stavat trudno hich ne ti e veselo i intereno i priatno....Samo se nadiavam kogato tova chudo premine a to shte e dosta dalgo da sa mi ostanali sili da se poradvam na neshto hubavo :)

*

lin

« Отговор #13 -: Ноември 10, 2004, 04:03:17 pm »
И аз съм в твоето положение.
Сатурн ми управлява VII-ми дом в Козирог.

И преди месец бях в подобно на твоето настроение.
Процесът на преминаването му е бавен и са нужни усилия, разбира се.

Казваш си: "не стига, че нищо хубаво не ми се случва и всичко е сиво и пусто около мен, ами трябва и да работя и да влагам извънредни усилия"...

Ами така е, но пък от нас самите зависи дали ще се чувстваме добре или не.
Аз в момента работя много повече от преди - 7 дни в седмицата.
И все си повтарям следната мисъл: "Непрестанно роптаех, че нямам обувки, докато не видях човек без крака".

« Отговор #14 -: Ноември 10, 2004, 04:37:09 pm »
Цитат
Kazvam samo, che Saturn ot vchera veche e retrograden , obarna si dvijenieto...I se pitah tova kak shte ni podeistva i kolko razlichno shte e pri vseki ?!?
Извинявам се за може би наивния въпрос, но как една планета до вчера ще е била директна, а от следващия ден - ретроградна?

При мен в натала ми Сатурн управлява втори дом и е в Скорпион и директен - както и всички останали планети.

*

lin

« Отговор #15 -: Ноември 10, 2004, 04:58:53 pm »
Цитат
При мен в натала ми Сатурн управлява втори дом и е в Скорпион и директен - както и всички останали планети.
Като лаик на лаик ще опитам да ти обясня :D

Нали планетите се движат.... и когато се движат нормално се казва, че са директни.
По някое време обаче те обръщат своя ход в обратна посока и тогава ги наричаме ретроградни.
Темата е мнооого дълга, защото е от голямо значение дали в наталната ти карта дадена планета е ретро или не.
Обикновено ретро-планетите искат от нас да усвоим разни уроци.
И от тук следва, че когато транзитните планети станат ретро... настава някакво такова по-трудно и изискващо усилия и внимание време.
Но пак казвам - всичко е много относително и с безброй зависимости ;)  

*

gostenka

« Отговор #16 -: Ноември 10, 2004, 06:28:01 pm »
pyk moq po rojdenie si e retro-gaden,streletz-4-ti dom
i sega e takyv retro...?ima li znachenie?
sega li az trqbva da se chuvstvam normalno,a vie ne ,poneje pri vas e direkten? :)  

*

lin

« Отговор #17 -: Ноември 10, 2004, 07:05:03 pm »
сега къде ти се намира транзитния Сатурн?

*

gostenka

« Отговор #18 -: Ноември 10, 2004, 07:06:31 pm »
mai v 12-ti . :)  

*

lin

« Отговор #19 -: Ноември 10, 2004, 07:09:51 pm »
maj?

12-ti dom e na skritite neshta... tajnite... tam, kydeto si samo ti... ;)