Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: раждах  (Прочетена 1896 пъти)

звезда

• Гост
раждах
« -: Ноември 20, 2004, 10:15:21 pm »

Сънувах баба ми, майка ми, аз и моето неродено дете. Раждах и се напъвах и дишах учестено, направо като в реала (да уточня нямам дете само на филм знам как става)и исках мъжа ми да е с мен. Бяхме в баба ми и аз реших да го извикам по телефона. Обаче набирам стария домашен номер на родителите ми. Този номер не функционира от две години. И след много безуспешни опита да набера шайбата на някакъв стар телефон изведнъж се свързах. Отсреща ми отговори един познат, който съм виждала служебно само няколко пъти, добър човек съименник на мъжа ми и ми говореше нещо докато му казвах че раждам и да идва веднага, но не го чух или не помня. Беше много странен сън и накрая сънувах как разказвам на мъжа си какво абсурдно нещо съм сънувала. Помогнете писна ми от филмови сериали посред нощ...какво ли означава този сън или е просто нищо

Баба ми, майка ми, аз, и бебе...четири поколения заедно. Това ли е ключовия момент в съня? Нищо не разбирам ...помогнете ми в тълкуването.

Активен

lin

• Гост
раждах
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2004, 02:51:13 pm »

Ето какво казват в един от съновниците за сън с раждане:

Раждане - сънуваш ли раждането си или че се раждаш отново или изобщо раждане - означава че ще разрешиш скоро някой стар проблем и грижа. Ако омъжена жена сънува раждане - успех в брачните й отношения и изглаждане на всички конфликти. Ако несемейната жена сънува раждане - сигнал да се погрижи за здравето си.

Раждане(П.Р.Славейков)
- ако някоя жена, без да е бременна, види насън как ражда момченце - добър резултат в работата й, ако е мома, очакват я веселие, сватба, пиршества, но и малко скръб и тъга.

:)  ;)  
Активен

АН

• Гост
раждах
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2004, 08:53:22 am »

на мен ми прави впечатление, че тия няколко нощи сънищата ми много си асоциират със събията на следващия ден...

не знам как е при вас, но ако е така, то бебето може скоро да излезе на дневен ред :)

пък и близките жени - силна подкрепа- морална, психическа, всякаква...- като насочване на енергията в една посока :)  
Активен

lin

• Гост
раждах
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2004, 09:16:36 am »

Ами като стана въпрос за близки жени...

Аз имам сънища от 2 поредни нощи, които много ме притесниха.
По принцип никога не сънувам едно и също нещо в последователни вечери, но сега случаят е такъв и чак не смея да разкажа... :(  :(  :ph34r:

Сънувах 1-та вечер, че майка ми е починала.
Но някак си преди това да се случи, тя успя да ми го каже и двете много плакахме.
По късно същата нощ сънувах, че баща ми е починал, но него само знаех, че го няма.
И всъщност целият сън представляваше моите чувства и усещания, за липсата и болката....

Тази нощ - сънувам как разбирам, че майка ми е смъртно болна /пак тя ми го каза/ и й остават още 3-4 месеца. Не беше на легло. /имам бегъл спомен, че ставаше въпрос за рак/
И отново много плаках от предстоящата раздяла. Не мога точно да опиша всичко, но огромна тъга пропиваше целия ми сън.
Освен това някаква невероятна топлота и обич м-ду мен и нея...

Не смея да предполагам какво може да е...
Много пъти съм сънувала смърт на някой от близките ми, но не по този начин като че ли...
Активен

АН

• Гост
раждах
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2004, 11:04:24 am »

Цитат

Не смея да предполагам какво може да е...
Много пъти съм сънувала смърт на някой от близките ми, но не по този начин като че ли...
телефонът....

при мен нещата си асоциираха, но не се случваха според сънищата...- днес не е ясно още...
Активен

lin

• Гост
раждах
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2004, 11:13:28 am »

Ами снощи се чух със семейството...
И брат ми е при тях...

Това е като параноята със зъбите, която ме беше обхванала през лятото, ако си спомняш АН.
Но тези са много по-дълбоки и емоционални сънища.
Онези бяха просто зрелищни.

Пиши и при теб как се случват събитията...
Активен

АН

• Гост
раждах
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2004, 01:35:29 pm »

смъртта в сънищата често е подготовка за преминаване в друго състояние :) - когато е на хубаво, може да се поразделим с нещо, с което сме си свикнали, но ще освободим място за ново :)  
Активен

lin

• Гост
раждах
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2004, 03:32:19 pm »

Цитат
подготовка за преминаване в друго състояние

това мога да си го тълкувам по много начини ;)

и сега сериозно - довечeра мисля да спя в друга стая - на друго легло, за да видя колко настоятелен ще е този сън
« Последна редакция: Ноември 22, 2004, 03:32:39 pm от lin »
Активен

звезда

• Гост
раждах
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2004, 09:47:43 pm »

На следващата нощ, сънувах отново странен сън. Родих вече, момче. И докато се опитвах да го държа правилно и да го храня, играех една игра. Тази игра беше с едно метално топче. Трябваше да го вкарам в една дупчица. Беше голяма колкото една човешка длан, и хем гледах топчето да влезе в дупката хем се хилех на бебето което съм родила.
Е това е вече сън с история...бебешки цикъл!
Какво ли означава, благодаря ви за тълкуванията на първия ми сън.

Активен

АН

• Гост
раждах
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2004, 09:05:12 am »

Цитат
Цитат
подготовка за преминаване в друго състояние

това мога да си го тълкувам по много начини ;)

и сега сериозно - довечeра мисля да спя в друга стая - на друго легло, за да видя колко настоятелен ще е този сън
интересно дали са се променили сънищата...

и аз май сега сънувам сънища от един и същ сериал  :ph34r:  
Активен

АН

• Гост
раждах
« Отговор #10 -: Ноември 23, 2004, 09:11:51 am »

Цитат
На следващата нощ, сънувах отново странен сън. Родих вече, момче. И докато се опитвах да го държа правилно и да го храня, играех една игра. Тази игра беше с едно метално топче. Трябваше да го вкарам в една дупчица. Беше голяма колкото една човешка длан, и хем гледах топчето да влезе в дупката хем се хилех на бебето което съм родила.
Е това е вече сън с история...бебешки цикъл!
Какво ли означава, благодаря ви за тълкуванията на първия ми сън.
ти как си тълкуваш сънищата - изглеждат като персонални символи :)  

ние само ти създаваме нагласа :)  
Активен