Здравей Гост

нова тема на сънуване

• 34 Отговора
  • 6736 Прегледи
*

lin

нова тема на сънуване
« -: Ноември 08, 2004, 02:47:21 pm »
Знам, че сънищата, които се повтарят със сигурност имат голямо значение за нас.

При мен не се повтарят картините, но сюжетът все е подобен.
А именно - страхотна, невъобразима кавга с жена, която е от реала.
Грандиозен скандал!
Както съм казвала и преди, подобно поведение и реакция за мен биха били крайно неестествени.  :ph34r:

Жените винаги са различни и досега единственото, което ги свързва е че присъстват като слънчев знак или като Аsc Близнаците.
Но не това е ключът към тълкуванието.

Друго, което присъства задължително е дом.
В единият случай трябваше да сменя дома си с по-голям, но трябваше да правя големи ремонти и се криех от някого в същото време.

В снощния ми съм жената ми викаше да се махна от фамилната ни къща.
Не ме искаше там.

И вобще символите са разярени, каращи се жени и дом. :)

Понеже съм споделяла с АН за мои чудения относно темата с жилищата... ще вметна само, че тази тема все още си стои така. Няма никакво развитие и аз умишлено изчаквам.

Някои има ли предположния?

*

АН

нова тема на сънуване
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2004, 04:55:38 pm »
за жилищата от астрологична гледна точка - в четвърти дом са Юпитер, Венера :) - нещата трябва да стават по добрия за теб начин :) - освен това тр.Сатурн е в апликиращ секстил с господаря на 4-ти дом и тепърва да се надяваме, че възможността за добро развитие на ситуацията ще се прояви и то сама, защото ще е между въздух и огън :) - спокойно можеш да чакаш, като внимаваш да не допускаш възможните логически грешки, свързани с квадратурата между тр.Уран и господаря на 4-ти дом :)

а сънищата с грандиозни скандали :ph34r: - а как е в будния живот? - имаш ли поводи да се дразниш от нещо? - да не би всичко да е така тихо и кротко :ph34r: , че чак да ти се вижда съмнително спокойно?

Разни енергии търсят начин да се материализират...- може и да са важни и да са ни много необходими, дори на пръв поглед да изглежда, че никак не са ни нужни скандали...Нали не сме съвършени...Та дори и боговете вероятно търсят начини да се материализират, ако приемем, че всеки от нас носи нещо Божествено....Може би е добре, че си дала живот на ония войнствени :ph34r:  енергии поне в сънищата си...- може би е важно да изявяваме и доброто и лошото по някакъв начин...

*

lin

нова тема на сънуване
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2004, 11:52:28 am »
Цитат
а сънищата с грандиозни скандали ph34r.gif - а как е в будния живот? - имаш ли поводи да се дразниш от нещо? - да не би всичко да е така тихо и кротко ph34r.gif , че чак да ти се вижда съмнително спокойно?

В будния живот не съм ядосана никому.
Нито в работен, нито в личен план.
Около мен е нормално тихо... не от онази сковаваща тишина, в която времето е спряло.
Просто се пренастроих и нещата си вървят, но без особени събития /да кажем по-точно - никакви събития:) /

Може би все пак има нещо знаменателно в тия сънища и ще го разбера съвсем скоро.
При мен механизмът на знаменателните сънища е такъв, че нещата се случват скоро след като съм сънувала по темата.. :)
Нямам опит със сън, сънуван преди 1-2 години и видиш ли изведнъж да стане това, което ми се е присънило тогава..

При теб как е АН?

Кажи за колите!
Случи ли се нещо необичайно?
Или сънят те беше подготвил в какво да си имаш едно на ум?!

*

АН

нова тема на сънуване
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2004, 05:25:47 pm »
за колите :) - май и преди пак стана въпрос- нещо продължава ту да ми изчезва връзката, ту да се появява :ph34r: - нищо кой знае какво не става :) - но би могло да се каже, че по традиционните аналогии на превозни средства си има по-голямо раздвижване :ph34r:

оставяш ли си вратички за доразбиране на сънищата, ако не си разтълкуваш веднага?

*

lin

нова тема на сънуване
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2004, 06:14:44 pm »
Цитат
оставяш ли си вратички за доразбиране на сънищата, ако не си разтълкуваш веднага?

Да - особено, ако са такива - настойчиви и повтарящи се сънища.

Още ми стои един такъв сън на дневен ред /чака своето разгадаване:)/
Съзрях на крака си малка жаба, която ме ухапа. Видях как мястотосе зачерви и поду. Притесних се и хванах вредителя.
Т.е. освен, че хванах жабата /а тя не беше обикновена, а някаква странна разновидност - като малките светло зелени жабки, които са отровни/ и я убих, като я стиснах в ръката си.

*

lin

нова тема на сънуване
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2004, 06:16:09 pm »
т.е. под 'доразбиране' на съня, аз разбирам да наблюдавам случващото се около мен и да правя съпоставка

*

АН

нова тема на сънуване
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2004, 12:35:49 pm »
Цитат
Цитат

Да - особено, ако са такива - настойчиви и повтарящи се сънища.

Още ми стои един такъв сън на дневен ред /чака своето разгадаване:)/
Съзрях на крака си малка жаба, която ме ухапа. Видях как мястотосе зачерви и поду. Притесних се и хванах вредителя.
Т.е. освен, че хванах жабата /а тя не беше обикновена, а някаква странна разновидност - като малките светло зелени жабки, които са отровни/ и я убих, като я стиснах в ръката си.
вие с Jeni май сънувате синхронно....

аз скоро не съм сънувала животни.... - така или иначе те символизират архетипните енергии....

препрочитам последните месеци всяка вечер преди да заспя едни дебееели романи - фентъзи :ph34r: - за реални и магически светове - там така интимно са преплетени реалност и абстрактност и фантазия и въображение... - после сънищата ми сякаш доразвиват сценария... :ph34r:

*

lin

нова тема на сънуване
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2004, 03:14:36 pm »
това е страхотно АН!

кое ти е любимото фентъзи?
аз скоро започнах да препрочитам Галактическия стопаджия, но за жалост нямам нужното време да се отдам на четене...

*

gostenka

нова тема на сънуване
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2004, 06:55:36 pm »
:rolleyes: i vie kato men si padate po knijkite ...
az cheta "shtastliviq milioner" mnogo priqtna knijka ,
po-skoro q preprochitam.. :)  

*

АН

нова тема на сънуване
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2004, 11:06:04 am »
Цитат
това е страхотно АН!

кое ти е любимото фентъзи?
аз скоро започнах да препрочитам Галактическия стопаджия, но за жалост нямам нужното време да се отдам на четене...
Галактическия стопаджия си е класическа фантастика на това фона на тия романи- фентъзи, които сега препрочитам :ph34r:

аз чета преди да заспя :) - като опит да прекратя блуждаенето на мислите по ежедневните дребни нещица :ph34r: - много помага :)

а любима фантастика... - ами май все чета хубава, т.е. всичките книги и автори харесвам, защото все попадам на най-добрата за мен в конкретния момент :ph34r:

ти винаги ли с книга заспиваш?

*

АН

нова тема на сънуване
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2004, 11:08:03 am »
Цитат
:rolleyes: i vie kato men si padate po knijkite ...
az cheta "shtastliviq milioner" mnogo priqtna knijka ,
po-skoro q preprochitam.. :)
Jeni,

коя е тая книжка? - какво ти харесва в нея? :)  

*

lin

нова тема на сънуване
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2004, 03:36:59 pm »
Цитат
ти винаги ли с книга заспиваш?

Преди - винаги.
И то защото беше единственото време, когато можех да чета и също като теб се откъсвах от блуждаещите мисли...

Сега съм толкова уморена вечер, че на 2-та хаотична мисъл, Сънчо вече ме е отвел... :D  :D  :D  

*

gostenka

нова тема на сънуване
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2004, 03:47:33 pm »
Цитат

коя е тая книжка? - какво ти харесва в нея? :)
knigata e na Mark Fisher ot seriqta "opoznai sebe si ",
vsyshtnost tova e edna mnogo priqtna pritcha za mydrostta i bogatstvoto,spisana po dosta interesen i uvlekatelen nachin ...V neq ne se govori tolkova za natrupvaneto na nqkakvo golqmo bogatstvo ,kolkoto ,za tova, che e vajna vqrata ,i presledvaneto na  qsnata cel...Po pincip ne ponasqm razgovori za pari ,i takiva neshta ,za tezi neshta ,ne govorq ,a mislq ,no nikoga ne gi i prenebregvam,zashtoto sa vajni donqkyde ,no..samata kniga e spisana po tolkova interesen nachin ,che s lekota mi stana lubima.. :rolleyes:  

*

АН

нова тема на сънуване
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2004, 05:10:32 pm »
Цитат
[
Сега съм толкова уморена вечер, че на 2-та хаотична мисъл, Сънчо вече ме е отвел... :D  :D  :D
приятно ли си уморена? :)

бързите транзити са в 4-ти дом и можеше да уреждаш жилищните въпроси, при това тр. Юпитер е в съвпад с наталния Плутон - а казваш, че няма развитие по въпроса с недвижимите имоти :)

е, не се тревожи и изнервяй, защото това ще рече, да се подчиниш на опозицията на тр.Плутон към наталната Луна :) - трябва да сме мъдри и да търсим това, което ни радва, защото животът и без това е кратък и не си струва да си разваляме настроението заради бавенето и протакането на нещо си- ще разчитаме, че докато Юпитер е в 4-ти дом, това, което се случва по отношение на жилището, е правилно и добро :)  

*

АН

нова тема на сънуване
« Отговор #14 -: Ноември 11, 2004, 05:23:12 pm »
Цитат
...V neq ne se govori tolkova za natrupvaneto na nqkakvo golqmo bogatstvo ,kolkoto ,za tova, che e vajna vqrata ,i presledvaneto na  qsnata cel...Po pincip ne ponasqm razgovori za pari ,i takiva neshta ,za tezi neshta ,ne govorq ,a mislq ,no nikoga ne gi i prenebregvam,zashtoto sa vajni donqkyde ,no..samata kniga e spisana po tolkova interesen nachin ,che s lekota mi stana lubima.. :rolleyes:
чудесно :)

но не се смущавай, че много от книгите са насочени към благосъстоянието :) - то включва и материално благосъстояние освен душевно :) - просто парите понякога се явяват ясен мерител на нещо си :) - идеята обикновено е да постигаме, каквото желаем - всичко можем да си желаем :)  

*

lin

нова тема на сънуване
« Отговор #15 -: Ноември 12, 2004, 08:49:15 am »
Цитат
бързите транзити са в 4-ти дом и можеше да уреждаш жилищните въпроси, при това тр. Юпитер е в съвпад с наталния Плутон - а казваш, че няма развитие по въпроса с недвижимите имоти :)

е, не се тревожи и изнервяй, защото това ще рече, да се подчиниш на опозицията на тр.Плутон към наталната Луна :) - трябва да сме мъдри и да търсим това, което ни радва, защото животът и без това е кратък и не си струва да си разваляме настроението заради бавенето и протакането на нещо си- ще разчитаме, че докато Юпитер е в 4-ти дом, това, което се случва по отношение на жилището, е правилно и добро :)
Вечер умората е приятна...
защото знам, че денят ми е бил запълнен със смислени неща.

Но сутрин ми е ужасно трудно.
Ходя недоспала, а и това ми се отразява на външния вид естествено :(
И сега съм в чудене какво мога да направя по въпроса...

А за жилищните въпроси.
Аз съм доволна, че в момента нищо не се инициира, защото аз самата все още не знам на 100% какво точно искам.
Опитът ми ме е научил, когато не съм убедена в нещо, да не правя нищо.
И освен това знам, че отговорът сам ще си дойде ;)
« Последна редакция: Ноември 12, 2004, 08:49:39 am от lin »

*

АН

нова тема на сънуване
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2004, 09:17:17 am »
Цитат
Ходя недоспала, а и това ми се отразява на външния вид естествено :(

външният вид...- недей така, ще обидим Венера :ph34r:

измисли си някоя жертвоприношение за нея за почивните дни и го сподели - освен да се наспиш естествено :) - тъкмо ще ме ентусиазираш :)  

*

lin

нова тема на сънуване
« Отговор #17 -: Ноември 12, 2004, 10:49:06 am »
Жертвоприношение.... хм!

Аз от доста време пак съм на вълна етерични масла, хранителни добавки на красотата  ;)  и здравословно хранене...

Оказва се обаче, че сънят е основния източник на красота.
Поне при мен.

AH, по колко часа сън ти се събират на денонощие?

*

lin

нова тема на сънуване
« Отговор #18 -: Ноември 12, 2004, 11:08:38 am »
Забравих да напиша днес за съня си от снощи...

АН, има някаква приемственост тук във форума... :D
Или може да си ми подействала с темите за превозните средства...  :D
Снощи карах кола на сън ...
Не бях много уверена, но се справях все пак.
И поради тази ми неувереност в шофирането изпитвах нежелание да карам - т.е. беше натоварващо за мен... но продължих.

Е, аз нямам съмнение за тълкуването на съня.
При мен не е знаменателен, а просто отразява действителността.
Връчиха ми да работя по много отговорен проект и осъзнавайки колко е сериозна задачата, вдъхновението ми  леко се вцепени, но знам че ще се справя! ;)  

*

АН

нова тема на сънуване
« Отговор #19 -: Ноември 12, 2004, 11:40:59 am »
Цитат
Връчиха ми да работя по много отговорен проект и осъзнавайки колко е сериозна задачата, вдъхновението ми  леко се вцепени, но знам че ще се справя! ;)
ами чудесно :) - от най-добрите проявления на колите в будния живот :ph34r:

аз сънувах някакви ключодържателчета :ph34r:

обикновено спя по 8-9часа, а по изключение по 1-2 часа :ph34r: - и сънувам :) - нощите, в които не си спомням сънищата, сякаш са ми ограбени :ph34r:

а за Венера...- иска ми се още нещо, освен спането, но ще видим... :ph34r: - ревностно трябва да възжелаем да я почетем :ph34r: