Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Може ли да се усети негативната енергия и как?  (Прочетена 16618 пъти)

malina

• Гост
Re:Може ли да се усети негативната енергия и как?
« Отговор #40 -: Юни 19, 2009, 11:07:58 am »

След докторите идва ред и на баячките  ;D
Лекарите още не могат да разберат защо имам тези температурни аномалии , макар да ме побъркаха от прегледи ..

Жалко, че си нямаме един д-р Хаус в БГ..  :P  

Аз лично с висока температура, не бих се доверила на баячка. Миналата година имах подобен проблем, докторите ме мотаха 2 седмици и накрая се оказа, че имам синузит /сама си го установих!/. Ще взема накрая да завърша една медицина, че да имам по-големи шансове за оцеляване в живота..  :P

Ако си изключил всички възможни локализации на възпалителен п-с, може да си изследваш щитовидната жлеза за хиперфункция.
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
« Отговор #41 -: Юни 19, 2009, 01:15:03 pm »

;D Бил съм на 3 години и задника ми е бил перфориран от инжекции пеницилин ,без да даде ефект ,но след бабата температурата изчезнла яко дим.

От опит глава не боли  ;D
Активен

malina

• Гост
« Отговор #42 -: Юни 19, 2009, 01:49:30 pm »

Ако някой знае защита от подобни неща моля да сподели-аз работя с много хора и постоянно съм потънала в истории и оплаквания,а предполагам и прикрита завист

Когато ми се налага да прекарвам известно време сред вражеска атмосфера, визуализирам около себе си екраниращ слой с огледална повърхност, насочена навън .. и немам грижи ..   Е, познавам и велики магьосници, които не ми признават много много защитата, но добрата новина е че са ми приятели ..  :P

;D Бил съм на 3 години и задника ми е бил перфориран от инжекции пеницилин ,без да даде ефект ,но след бабата температурата изчезнла яко дим.

Аз горе долу на същата възраст съм правила фебрилен гърч и малко оставало да ритна камбанката, но някакъв добър чичо д-р се намесил на време, та ми спасил живота .. Междувпрочем имаш ли някакви халюцинации от високата температура ?!   :-\ 

И успех с бабата!  :)
Активен

Mari

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 494
« Отговор #43 -: Юни 19, 2009, 01:57:41 pm »

То  с нашите доктори може повече да се разболееш от притеснения.   Сега се сещам за един мой познат, който така го размотаваха по болници и щеше да си отиде  , ако не го бяха питали дали е консумирал домашно краве мляко.  Беше се разболял от ку-треска.  При нея симптомите са с висока температура . Също така и едно детенце, което беше седмици наред с висока температура - причината беше забит кърлеж в главата.   Та сериозно трябва да внимаваш за симптоми свързани с "екзотични" болести. 
Активен

AH

• Редовен участник
  • Публикации: 2201
« Отговор #44 -: Юни 19, 2009, 02:02:07 pm »

Няма как да знаем какво могат баячките- тяхното е дарба:)
От преди си спомням, че беше изявен Сатурн, но не като за хронично заболяване. Значи действаш, както той иска- отговорно и последователно, докато решиш задачата:)
Активен

Mari

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 494
« Отговор #45 -: Юни 19, 2009, 02:09:21 pm »

За негативната енергия. Сега се сещам. Преди известно време бяхме извикали един майстор да боядисва в къщи. Живеем наблизко, както се казва почти в една махала. Този майстор идваше три дена подред. И нали знаете след работа мъжете се черпят.  Първия ден  като говорих с този човек много ме заболя главата, но помислих ,че нещо съм се преуморила. На втория ден същото главоболие. Разбрах че е от него и спрях да говоря с него. Дори и след това като съм го срещала изобщо не го поглеждах в очите, от страх , че ще ме заболи главата отново. Минаха две три години оттогава и разбрах, че същият този човек жестоко е пребил и умъртвил свой възрастен комшия за пари. Сега е в затвора.  Сега си мисля , че към онзи  момент може да съм усещала  неговата негативна енергия или пък главоболието да ме предпазило никога  и по никакъв повод да контактувам повече с този човек. 
Активен

Aurora Borealis

• Пристрастен
  • Публикации: 7514
« Отговор #46 -: Юни 19, 2009, 06:44:41 pm »

Докторе, а в какъв часови диапазон качваш температурата? Занм, че според китайската медициня органите се управляват от определени часови зони и ако качваш температура в определен час е засегнат даденият орган, който го управлява.
Активен
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
« Отговор #47 -: Юни 19, 2009, 07:05:40 pm »

Докторе, а в какъв часови диапазон качваш температурата? Занм, че според китайската медициня органите се управляват от определени часови зони и ако качваш температура в определен час е засегнат даденият орган, който го управлява.
няма определено време. Спада било за ден или час и отново гони 39 грауса.
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 956
  • небесни прашинки
« Отговор #48 -: Юни 20, 2009, 11:16:22 am »

Проверявал ли си се за някои от споменатите проблеми? Пълни изследвания? Можеш ли да забележиш някакъв сценарий, около който се покачва температурата?
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
Re: Може ли да се усети негативната енергия и как?
« Отговор #49 -: Юни 20, 2013, 04:29:56 pm »

Чудя се какво значи да мислиш за някой,но това те кара да се чувстваш дискомфортно. Сякаш тези мисли не са твои,сякаш са натрапени...
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

BlackBetty

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 470
« Отговор #50 -: Юли 25, 2013, 01:51:48 pm »

Чудя се какво значи да мислиш за някой,но това те кара да се чувстваш дискомфортно. Сякаш тези мисли не са твои,сякаш са натрапени...

И това го има, но зависи какъв човек си. От една страна има хора свръх чувствителни на енергийно ниво, които обаче нямат изградени защити и въпреки това защитите не гарантират, че няма да залепиш някоя гнус, защото трябва постоянно и съзнателно да определяш правото на достъп на чуждите енергии. Това твоето ми прилича на емпатия и те разбирам напълно!
Активен
„Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.“
„Да действаш, значи да бъдеш.“
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #51 -: Юли 30, 2013, 05:44:38 pm »

Искаш да кажеш,че ако искаш можеш да отрежеш достъпа на някой,стига желанието ти да е ясно и осъзнато. Следователно не можеш да мислиш и за някой току така,ако нямаш и минимална емпатия към него? Правилно ли разбрах?
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #52 -: Юли 30, 2013, 06:10:48 pm »

Да
Активен
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #53 -: Юли 30, 2013, 06:53:02 pm »

Значи любовните магии са абсолютно безполезни. Не можеш да запалиш огън там където няма искра...
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #54 -: Август 01, 2013, 06:34:52 pm »

Да, единственото което се създава е една много силна енергийна зависимост, която ако не се осъществи или се прекъсне може да "даде на късо" и един от двамата да си отиде от този свят.
Активен

Ropotamo

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 753
« Отговор #55 -: Септември 15, 2013, 09:28:50 pm »

Невинаги става въпрос за негативни енергии. Просто за едни хора едно е приятно или непоносимо, за други - друго. Това което е приятно за едни е наказание боже за друг. Един се дразни от прекалено говорене, друг от прекалено мълчане. Един не приема лъжата, за друг малко лъжа освежава света, за трети мрънкането е начин на общуване и два мрънкалника се събират често да се оплакват заедно от останалите и и да критикуват света, но взаимно иначе много си се харесват и се имат за сродни души. Шарен свят. Просто трябва да познаваме себе си и винаги да имаме предвид, че някои от нашите качествар колкото и да ни се виждат възхитителни, непременно ще дразнят  други хора.
Активен

марсин

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 628
« Отговор #56 -: Септември 16, 2013, 07:12:00 pm »

..ама,че точно в десятката на моите изживявания е тази тема ама...много скоро и за пръв път усетих това нещо - преди 4 дни....умора,главоболие, колитни оплаквания, разстройство и мнооого обилно потене/ама потене да видиш /....аспектите,които имах тогава бяха тр Мерк разходящ съвпад с Плутон,тр Венера опозиция на Меркурий и Венера, Луната опонирала Венера и Сатурн....Ама то  неприятна работа това  и главата ме цепи-ужас.....преди малко се върнах от едно място,дето"ме чистиха"/наистина ме чистиха-с едни масажи  и дълбоко дишане....всъщност на мен проблемът ми е не толкова ,че съм изживяла това,ами не знам как да ес държа с тази моя колежка,иначе толкова мила и обичаща ме :-X....учудвам се как може да се побере толкова много злост в един човешки мозък/Меркурий и Слънце в риби , Луна в овен.... а нейната Луна е в точен съвпад с моето Слънце и би трябвало да ме усеща добре...принципно /...това,да желаеш злото на някой си е бая низост....
Активен
Обичам красотата и хармонията...особено в междуличностните отношения....:)

марсин

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #57 -: Септември 27, 2013, 08:20:27 pm »

..много скоро и за пръв път усетих това нещо - преди 4 дни....умора,главоболие, колитни оплаквания, разстройство и мнооого обилно потене/ама потене да видиш /....

..хванах му цаката на "това нещо" с минерали ,които абсорбират и трансформират негативната енергия в пространството,така ,че споко-има лек проблема... :blink:
Активен

Milkyway

• Редовен участник
  • Публикации: 3770
« Отговор #58 -: Септември 27, 2013, 08:36:25 pm »

Силно усещам  негативната енергия на хората.
В понеделник този който мина,силно усетих злобата на една колежка,но то не беше прикрито от нейна страна.Но за жалост " не се бях заключила" и това ме обсеби.Почувствах се тъжна/въпреки че трябваше да ликувам/.После усетих,че започнаха силите ми да намаляват,просто без причина.
А с тази колежка работим в една стая.

На следващата сутрин пък си помислих за една друга жена в квартала,която знам че не ме обича.Просто си помислих за нея,в следствие злобата на тази колежка от работата. И даже наум се засмях.Помислих си "Ей сега ако за капак, срещна тази на спирката" ;Dи се засмях.
Отивам на спираката ,тръгвайки за работа....и тя там ;D Вече не можах да сдържа смеха си и си казах "Ллеелеее,значи усещам енергията й в пространството" ;D
Да,ето понякога имам ясновидски усещания.

Активен

марсин

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #59 -: Септември 28, 2013, 05:32:24 pm »

Силно усещам  негативната енергия на хората.
В понеделник този който мина,силно усетих злобата на една колежка,но то не беше прикрито от нейна страна.Но за жалост " не се бях заключила" и това ме обсеби.Почувствах се тъжна/въпреки че трябваше да ликувам/.После усетих,че започнаха силите ми да намаляват,просто без причина.
А с тази колежка работим в една стая.

На следващата сутрин пък си помислих за една друга жена в квартала,която знам че не ме обича.Просто си помислих за нея,в следствие злобата на тази колежка от работата. И даже наум се засмях.Помислих си "Ей сега ако за капак, срещна тази на спирката" ;Dи се засмях.
Отивам на спираката ,тръгвайки за работа....и тя там ;D Вече не можах да сдържа смеха си и си казах "Ллеелеее,значи усещам енергията й в пространството" ;D
Да,ето понякога имам ясновидски усещания.

..за съжаление и аз...усещам я като грубост и злобеене някакво...и аз имам такъв проблем,Милки..лекарката,с която работя ..кълне,когато нещо не й е угодно /и мен кой знае колко ме е кълнала/ и в резултат се изморявам постоянно,когато съм ан работа..не ме мори работата, а контакта ми с нея,явно....това осъзнах съвсем скоро, когато тя прокълна шефа за едни пари  :blink:....а ти как се "заключваш"..аз си слагам огледалце в джоба/господи какви глупости ми се налага да правя/ и си намерих  необработено парче планински кристал....но не знам как да се отнасям към нея след този случай...като чух тези думи,о н е м я х   от възмущение и после  казах" това е най-низкото ,което някой жив човек може да направи на друг човек "  :'( ....след това тя беше по-ниска от тревата,но за малко,естествено,щото тя си е груб човек/слънце в овен,Луна в съвпад със Сатурн в козирог /
    Според моя позната,която е духовно доста осъзнато  същество, колкото по-усъвършенства духовността си някой и се качва нагоре,толкова с повече негативизъм се спречква в ежедневието си....докато не надрасне този негативизъм и спре да го приема като такъв ..кофти... :blink:.....Цитирам и  Мартин Шулман в "кармична астрология" в частта за Кармата сега "  Ако един индивид се опита да издигне своето съзнание посредством медитация,съзерцание или друга форма на езотерично учение,той автоматично ще се конфронтира с всички световни сили,които ес опитват да принизят неговото съзнание.Когато индивидът започне да вибрира по посока на по-позитивни енергии,той автоматично става по-чувствителен и трябва да се изправи срещу негативните енергии,които представляват равно противодействие на неговите действия" ....
« Последна редакция: Септември 28, 2013, 06:57:44 pm от марсин »
Активен