Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Упражненията на Норбеков  (Прочетена 10395 пъти)

Nebesna

• Гост
Упражненията на Норбеков
« -: Май 07, 2009, 08:24:32 pm »

Упражненията на Норбеков можете да намерите на тази интернет страница. Особено интересни са 3 D моделите за масажиране на чувствителните точки по тялото и упражненията на ставите.

http://www.prakash.hit.bg/Pages/fun.html#Norbekov
Активен

Kali

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1411
Re:Упражненията на Норбеков
« Отговор #1 -: Май 08, 2009, 03:47:26 pm »

Книгата на Норбеков, за която беше питала в "Говорилня"-та е хубава, вземи я, няма да съжаляваш. Чела съм повечето му книги и упражненията правех за един кратък период от време. Много добре ми влияеха. Последните дни даже се чудех как да си ги спомня и като ти видях темата и линка направо скочих до тавана  ;D.
Активен
Ние можем да бъдем промяната, която искаме да видим в света.

Nebesna

• Гост
« Отговор #2 -: Май 09, 2009, 12:32:36 am »

Радвам се, че съм ти помогнала.
Активен

Last_Kiss

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1900
« Отговор #3 -: Януари 24, 2011, 09:04:50 pm »

По случайност попаднах на темата и тъй като линка по-горе не работи,ще дам линк към сайт,в който подробно е обеснено всичко относно упражненията и системата на Норбеков сисемата на Норбеков
Активен

Veselin

• Редовен участник
  • Публикации: 2737
Re: Упражненията на Норбеков
« Отговор #4 -: Януари 02, 2014, 12:51:39 pm »

Някой правил ли е упражненията на Норбеков за очи и ако да, имаше ли ефект? Правил си преди, но при мен поне ефект никакъв (но вероятно не съм правил всичко както трябва).
Вярвате ли в това, което казва и че може да се излекува зрението напълно и без операция?
Чудя се също за още едно нещо: той казва, че трябва да носим очила с по-малък диоптър (аз имам 2 чифта и единият е с по-малък диоптър и се чудя кои да нося). А на очен лекар не знам дали има смисъл да ходя, понеже те сигурно ще кажат, че няма смисъл от тези упражнения, ще кажат, че очилата с по-големия диоптър е по-добре да нося, а и сигурно ще ми искат и немалко пари.
Активен

ivola

• Новак
  • Публикации: 41
« Отговор #5 -: Януари 02, 2014, 05:04:14 pm »

Някой правил ли е упражненията на Норбеков за очи и ако да, имаше ли ефект? Правил си преди, но при мен поне ефект никакъв (но вероятно не съм правил всичко както трябва).
Вярвате ли в това, което казва и че може да се излекува зрението напълно и без операция?
Чудя се също за още едно нещо: той казва, че трябва да носим очила с по-малък диоптър (аз имам 2 чифта и единият е с по-малък диоптър и се чудя кои да нося). А на очен лекар не знам дали има смисъл да ходя, понеже те сигурно ще кажат, че няма смисъл от тези упражнения, ще кажат, че очилата с по-големия диоптър е по-добре да нося, а и сигурно ще ми искат и немалко пари.

Моя позната преди години ходи в П-див на беседите/лекциите на Норбеков.След това продължи с упражненията от книгите  в къщи.Махна очилата. Можеш да опиташ.Успех ти пожелавам.
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #6 -: Януари 02, 2014, 05:24:09 pm »

Благодаря!
Активен

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1324
« Отговор #7 -: Януари 02, 2014, 07:57:18 pm »

И аз те съветвам да пробваш с очилата по-малък дипотър. Зрението на човек се приспособява. Аз сигурно сега щях да бъда 390583908349058039 диоптър, ако бях сложила очила, когато ми бяха казали, още бях дете. Отначало виждах мъгливо и се пулех за някои неща надалеч, но с времето се изчисти, иначе си имам астигматизъм.
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #8 -: Януари 02, 2014, 08:03:01 pm »

Благодаря много, Тъндър!
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #9 -: Януари 02, 2014, 08:04:40 pm »

Майка ми е свалила диоптър и половина, но е ходила на курсовете на Норбеков, както и някакви аудио уроци е следвала..
Активен

shrioder

• Новак
  • Публикации: 36
« Отговор #10 -: Януари 16, 2014, 04:22:40 pm »

Веско,и аз съм чул добри отзиви относно въпросния Норбеков.Има две известни книги,в които са описани упражненията!
Активен
Съдбата има пръст навсякъде и в повечето случаи е среден!