Здравей Гост

!пълноводна река с риби

• 3 Отговора
  • 2317 Прегледи
*

надежда

!пълноводна река с риби
« -: Септември 18, 2004, 09:48:28 am »
разхождах се из Банско..никога не съм била там..или не съм била там от времето когато този град беше известен само като родно място на Вапцаров....та разхождам се аз из Банско...всичко беше толкова красиво и ново...имах усещането че тази красота не се намира в България...защото стройтелството беше едно такова футуристично...разхождахме се покрай реката...някой ни каза , че се нарича Банска Бистрица..реката беше пълноводна, но не придошла...от брега на който ние бяхме се виждаше красив голям мост...реката беше с много чисти, прозрачни води..в нея плуваха големи / но не хищни риби/ даже спорихме дали са пъстърви или шарани....рибите бяха толкова много , като в развъдник за риби...това е тези риби ме тревожат ..много ли е лош сънят ми

*

АН

!пълноводна река с риби
« Отговор #1 -: Септември 18, 2004, 06:25:45 pm »
символите позволяват на духа да прекрачи границите на крайния свят

сънят прилича на "голямо съновидение" - има красота и животни, които символизират инстинкти и дълбоки вътрешни жизнени сили... - предстои период на просветление..- така както разказваш съня, според съновниците е на успехи, печалби и пр :)  

*

Demia

• *
  • 140
Река
« Отговор #2 -: Януари 17, 2013, 10:44:33 pm »
Здравейте!

Снощи сънувах сън с река, който ми се струва че и друг път съм го сънувала. Но не съм много сигурна. Та, към съня. Сънувах, че ходя в бързо течаща река, не дълбока защото водата ми не стигаше коленете. Ходех по посока обратна на течението, а гледката отстрани беше много красива, жалко че не си я спомням много добре но ще се опитам да я опиша. Имаше много красиви дървета, не мога да определя пролетни или есенни  :unsure: . Но бяха с много листа и многоцветни, абе много шарена картина  ;D .

*

Uran

• 6041
Re: Река
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2013, 04:32:12 pm »
Здравейте!

Снощи сънувах сън с река, който ми се струва че и друг път съм го сънувала. Но не съм много сигурна. Та, към съня. Сънувах, че ходя в бързо течаща река, не дълбока защото водата ми не стигаше коленете. Ходех по посока обратна на течението, а гледката отстрани беше много красива, жалко че не си я спомням много добре но ще се опитам да я опиша. Имаше много красиви дървета, не мога да определя пролетни или есенни  :unsure: . Но бяха с много листа и многоцветни, абе много шарена картина  ;D .

Ще ти се наложи мобилизация- върене с/у течението, което ще те отдалечи от удоволствията- красивите гледки.