Здравей Гост

тичане

• 8 Отговора
  • 1754 Прегледи
тичане
« -: Март 01, 2009, 07:22:47 pm »
сънувах че е тъмна нощ и аз тичам насън обиколих една сграда 2-3 пъти и не се уморих

*

jinom

• **
  • 1753
Re: тичане
« Отговор #1 -: Март 02, 2009, 12:27:56 am »
Е, как ще се умориш като тичаш насън?  ;D

« Отговор #2 -: Март 02, 2009, 12:44:21 am »
Е, как ще се умориш като тичаш насън?  ;D
;D ;D ;D

*

Nebesna

« Отговор #3 -: Март 02, 2009, 02:26:08 am »
 ;D ;D ;D ;D ;D

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #4 -: Март 05, 2009, 03:00:50 pm »
 ;D ;D ;D

Като малък брат ми го носиха седнал веднъж на раменете на един чичко и след 10-15 мин вика " Хайде,стига толкова-уморих се!"  ;D С АСЦ Лъв е  ;)

*

Nebesna

« Отговор #5 -: Март 06, 2009, 01:47:48 am »
;D ;D ;D

Като малък брат ми го носиха седнал веднъж на раменете на един чичко и след 10-15 мин вика " Хайде,стига толкова-уморих се!"  ;D С АСЦ Лъв е  ;)

Сигурно детето е искало да каже, че му е омръзнало, а може и да се е уморило от положителни емоции.

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #6 -: Март 06, 2009, 01:32:37 pm »
Да,беше му омръзнало,но начина по който го каза и думите които използва,бяха точно по царски характерно за Лъва- все едно някой да ти лъска обувките и да му кажеш-"Спри,че се изморих!",все едно ти си изхабил енергия за действието  ;D

Като деца всички сигурно сме си проявявали наклонности заложени в картата,по доста забавни и не до там забавни начини (с моя АСЦ Дева не съм искал да се храня и съм бил голям каприз,но ми намериха астрологично цаката без да знаят-постоянно викаха една съседка със Слънце в Близнаци върху моята Луна и само тя е можела да ме нахрани,това е било 2-3 години някъде;отделно една година е трябвало на майка ми да ме научи да спя през нощта,а да съм буден през деня и през този период е  луднала,защото не само че не съм спял,но и съм ревал-така е като имам Луна на МЦ в квадрат с АСЦ,нощта е моята стихия   ;D).

*

Kali

• **
  • 1411
« Отговор #7 -: Март 06, 2009, 02:03:42 pm »
Моят брат Лъв беше много малък, когато поиска да носят портрета му на манифестация, до този на Тодор Живков, а когато го питаха какъв иска да стане като порасне голям, отговаряше - "Директор".  ;D
Лъвовете са големи образи, могат да бъдат и много щедри, благородни.
Ние можем да бъдем промяната, която искаме да видим в света.

*

lolitta

« Отговор #8 -: Март 06, 2009, 02:14:26 pm »
Моят брат Лъв беше много малък, когато поиска да носят портрета му на манифестация, до този на Тодор Живков, а когато го питаха какъв иска да стане като порасне голям, отговаряше - "Директор".  ;D
Лъвовете са големи образи, могат да бъдат и много щедри, благородни.

еми да, така си е :) ама пък аз съм скорпионка с асцедент лъв и благодарение на този асцедент съм по-благородна, по-приятелски настроена и по-позитивна....иначе аз не се виждам като друго, освен акто шефка някой ден  :-[ 
а майка ми е със слънце в близнаци и асцедент рак милата женица и откак съм се родила все ми слугува, обслужва ме по най-добрия начин и ме "ухажва"... затова съвместимостта ни е много добра - тя има нужда да се грижи за някои - асцедент рак, а а имам нужда от "обгрижване"...  ::)     8)