Здравей Гост

Бивш приятел

• 34 Отговора
  • 7423 Прегледи
Бивш приятел
« Отговор #20 -: Февруари 10, 2007, 11:12:55 pm »
А сигурно ли е, че като срещна някой от тези старите ще ме познае? А, дали ще ме игнорира или ще иска да говори с мен или в сънищата ми няма символи. Само да вметна, че сънувах и двамата си съученици на тогавашната възраст -11-12 години. И гласовете им бяха старите. Само помня, че за втория сън, като Митко ми каза, че Светлин се е изгърбил и аз си го представих Светльо в предната част на тролей. Става въпрос за тези Икарусите, които са най-чести. той беше в предната част, прав, гледаше по посока на стъклата от страната на вратите. Нали се сещате - предната част, в близост до шофьорската кабина. Това може ли да има отношение в тълкуването? И при двете сънища бях много щастлив насън.

Да допълня: във първия сън говорих само и единствено със Светлин. Нямаше други освен мен и него. Стаята беше малко мрачна, като застинала във времето и пространството. Във втория сън бяхме в двора на училището и аз говорех само с Димитър, а Светлин го наблюдавах седнал на двора на училището на една желязна тръба, която много приличаше на успоредките, на които седяхме и се премятахме веднъж. Не съм говорил с приятеля ми в сън 2.
« Последна редакция: Февруари 10, 2007, 11:20:02 pm от eliano »

Бивш приятел
« Отговор #21 -: Февруари 10, 2007, 11:28:15 pm »
Родното училище символизира тъгата по отминалите времена.Кабинета по рисуване или трудово е свързан с бъдещи планове.Гърбицата е свързана с големи печалби,а това че виждаш в съня си приятеля си изгърбен може да означава,че ще извлечеш голяма полза от него при непредвидени за теб обстоятелства.
« Последна редакция: Февруари 10, 2007, 11:28:34 pm от ЗЪБОЛЕКАР »

Бивш приятел
« Отговор #22 -: Февруари 10, 2007, 11:29:17 pm »
Съжалявам, че пиша по 100 мнения, но само искам да вметна, че чувствам силна тъга и мъка по тогавашния си клас. В случай, че не сте го разбрали. Но, как няма да ми е мъчно, като там нямаше интриги и долно говорене зад гърба... Но както и да е. Сега, цели 6-7 години по-късно аз все още мисля за тях, и ме е страх от мисълта, че мога да ги забравя. Примерно на едно момиче не мога да се сетя за името, въпросният Димитър и още едно момче ги бях забравил, че са съществували, но скоро се сетих за тях. И не на последно място - защо в България е прието да държиш връзка с тези, с които завършваш, като тези, с които си бил през първите години на формирането ти като личност може да са заслужавали повече от тях? С по-прости думи: Защо няма срещи на випуски от малки класове. Пример: 6 клас за випуск 2001. Тоест 6 клас през учебната 2000-2001 година.

Бивш приятел
« Отговор #23 -: Февруари 10, 2007, 11:39:46 pm »
Цитат
Съжалявам, че пиша по 100 мнения, но само искам да вметна, че чувствам силна тъга и мъка по тогавашния си клас. В случай, че не сте го разбрали. Но, как няма да ми е мъчно, като там нямаше интриги и долно говорене зад гърба... Но както и да е. Сега, цели 6-7 години по-късно аз все още мисля за тях, и ме е страх от мисълта, че мога да ги забравя. Примерно на едно момиче не мога да се сетя за името, въпросният Димитър и още едно момче ги бях забравил, че са съществували, но скоро се сетих за тях. И не на последно място - защо в България е прието да държиш връзка с тези, с които завършваш, като тези, с които си бил през първите години на формирането ти като личност може да са заслужавали повече от тях? С по-прости думи: Защо няма срещи на випуски от малки класове. Пример: 6 клас за випуск 2001. Тоест 6 клас през учебната 2000-2001 година.
Най -лесно ще си дадеш отговори като ги откриеш.
С моите съученици се събираме на всеки четири години,а и повечето все още живеем в квартала,но с всички ,които заминаха в други градове и по чужбина държим връзка.
В училищата се пазят дневниците и можеш да откриеш адресите на твоите съученици . Всичко е въпрос на желание и свободно време :) .

Бивш приятел
« Отговор #24 -: Февруари 10, 2007, 11:53:53 pm »
Цитат
Цитат
С моите съученици се събираме на всеки четири години,а и повечето все още живеем в квартала,но с всички ,които заминаха в други градове и по чужбина държим връзка.
В училищата се пазят дневниците и можеш да откриеш адресите на твоите съученици . Всичко е въпрос на желание и свободно време :) .
Нали в училищата не допускат чужди лица?

Бивш приятел
« Отговор #25 -: Февруари 10, 2007, 11:56:37 pm »
Цитат
Цитат
Цитат
Нали в училищата не допускат чужди лица?
Ти си бил възпитаник на това училище и можеш да вземеш разрешение за справка. За първата ни среща на випуска процедирахме по този начин.

*

Xalia

• *
  • 164
Бивш приятел
« Отговор #26 -: Февруари 11, 2007, 08:05:58 am »
Цитат
Цитат
В природата на Лъвовете, или поне типичните представители на знака, е да искат повече /отколкото.../ и веднага. И често го правят с една царствена великодушна усмивка така, че не можеш или ти е неудобно да им откажеш  :D казвам го на база многобройни наблюдения на лъвски слънца, луни и асценденти  :lol: реши ли да търси внимание, отърване няма... но и изключения също има, да  :P  :rolleyes:
Да, но аз не искам анализ на мен и на зодията ми, а на сънищата ми.
пс. Съжалявам, ако звуча грубо.
Ти ако знаеше, че в хороскопа ти може да се види много по-точно, отколкото в съня какви събития във връзка с приятелството са актуални или ти предстоят, може би нямаше да си против.

Както казва ЗЪБОЛЕКАР, трябва да опиташ и да действаш. И ако си намериш приятелите, те няма да са те забравили, а ще се радват да те видят, както и ти. Търсенето може да трае известно време. но вярвам, че ще успееш! Аз също успях по случайност след години да обновя връзка с първата си приятелка от детската градина, въпреки, че живеем в две различни от България страни. И сега приятелството ни е толкова сърдечно и близко, като че ли не сме се разделили на 13-годишна възраст.
 :rolleyes:  

Бивш приятел
« Отговор #27 -: Февруари 11, 2007, 12:15:42 pm »
Цитат
Цитат
Цитат
В природата на Лъвовете, или поне типичните представители на знака, е да искат повече /отколкото.../ и веднага. И често го правят с една царствена великодушна усмивка така, че не можеш или ти е неудобно да им откажеш  :D казвам го на база многобройни наблюдения на лъвски слънца, луни и асценденти  :lol: реши ли да търси внимание, отърване няма... но и изключения също има, да  :P  :rolleyes:
Да, но аз не искам анализ на мен и на зодията ми, а на сънищата ми.
пс. Съжалявам, ако звуча грубо.
Ти ако знаеше, че в хороскопа ти може да се види много по-точно, отколкото в съня какви събития във връзка с приятелството са актуални или ти предстоят, може би нямаше да си против.

Както казва ЗЪБОЛЕКАР, трябва да опиташ и да действаш. И ако си намериш приятелите, те няма да са те забравили, а ще се радват да те видят, както и ти. Търсенето може да трае известно време. но вярвам, че ще успееш! Аз също успях по случайност след години да обновя връзка с първата си приятелка от детската градина, въпреки, че живеем в две различни от България страни. И сега приятелството ни е толкова сърдечно и близко, като че ли не сме се разделили на 13-годишна възраст.
 :rolleyes:
 ;) Мерси за хубавите думи. Просто съм на тръни вече 5 години. Надявам се наистина да ги открия. Не, че си нямаха и те лоши черти, но не бяха перфектни, а най-добрите възможни! Странно, че вчера вечерта видях едно момиче от 3 и 4 клас. Беше ми супер да я видя. Днес видях две съученички от 7 клас, но тях не искам да ги виждам повече никога. Просто имам неприятни моменти с тях и тогавашния клас, а в сънищата ми става въпрос за класовете до 6.

Бивш приятел
« Отговор #28 -: Февруари 12, 2007, 08:10:24 pm »
Може да звуча нахално, но ако сте готови с анализа на първите две сънища, можете да се опитвате да ми обясните останалите какво означават. Май доста време ще ви е необходимо. Благодаря предварително!

Бивш приятел
« Отговор #29 -: Февруари 12, 2007, 10:00:56 pm »
Сън 7 номер. Обувки-подсказка ,че за вашите проблеми съществува решение.
Боядисани обувки- показва,че вас ще ви измамят,а този който ги е боядисал е източника на измамата.
Кравешките изпражнения по обувките символизират чувство на неудобство,нещо в разрез с общественото мнение,унизителни упреци.
Локвичката е символ на душевни терзания.
« Последна редакция: Февруари 12, 2007, 10:02:43 pm от ЗЪБОЛЕКАР »

Бивш приятел
« Отговор #30 -: Февруари 12, 2007, 10:14:13 pm »
Цитат
2. Какво означават уличните лампи и фенери в съня?

Прекалено разнобразие от интереси.

Бивш приятел
« Отговор #31 -: Февруари 12, 2007, 10:17:33 pm »
Цитат
3. Какво означава двуглава малка змия, която те захапва за лявата ръка в банята?

Сексуална енергия.ухапването означава,че се чувстваш предаден в любовта.

Бивш приятел
« Отговор #32 -: Февруари 12, 2007, 10:21:42 pm »
Цитат
4. Какво означава да сънуваш как си с приятели и в далечината в небето виждаш конусовиден космически кораб?

Очаквай посещение на приятелите,с които си бил,когато си видял космическия кораб.

Бивш приятел
« Отговор #33 -: Февруари 12, 2007, 10:28:00 pm »
Цитат
5. А какво е да говориш с анимирана акула на сън във водата? Тя е добра и усмихната?

Фалшив имидж с цел да заблудиш някого.

*

celebrity

Re: Бивш приятел
« Отговор #34 -: Февруари 28, 2009, 01:13:47 am »
:P
« Последна редакция: Февруари 28, 2009, 10:35:42 pm от celebrity »