Здравей Гост

Сънищата между Бъдни вечер и Коледа

• 83 Отговора
  • 21876 Прегледи
Re: Сънищата между Бъдни вечер и Коледа
« Отговор #60 -: Януари 02, 2013, 05:11:46 pm »
здравейте
Весела коледа на всички:)
аз не си спомням почти никога какво сънувам ,но точно на сутринта на 25-ти се събудих от студ-завивката ми беше омотана около врата и беше смъкната на земята.
Веднага след като си отворех очите започнах да мисля за човек,с когото нито съм се чувала,нито съм се виждала от месеци,и съм му казала да не ме търси никога повече....
Странното е че години наред бяхме много близки приятели,чувахме се непрекъснато изведнъж след едно прибиране от чужбина се разведи със жена си ,заряза си детето заради някаква студентка.Отдалечихме се защото аз бях твърде против това котето правеше.Не се бяхме чували повече от година той ми звънна за един рожден ден-беше разбрал от общи приятели че съм се омъжила.Видяхме се и почна да ми сеоплаква как не бъл щастлив с това момиче кка държал на мен и куп глупости и 100 пъти ме пита защо съм се омъжила....
Много дълго стана моето обяснение,та с две думи какво означава това че съм го сънувала,след като вече всеки си има собствен живот?!
хей някой ще помогне ли?Какво значи този сън?

« Отговор #61 -: Декември 25, 2013, 08:02:00 am »
 :rolleyes:

*

sladurkata

• **
  • 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #62 -: Декември 25, 2013, 08:49:13 am »
Сънувах, че мъжът ми ми подарява малко кученце. И аз какво да правя - грижа се за него макар хич да не съм по домашните животни.

*

mail

• *
  • 233
« Отговор #63 -: Декември 25, 2013, 10:27:51 am »
И аз сънувах сън,който още ме държи емоцията. В съня най - голямата ми любов замина да живее в друга държава, аз като разбрах ми стана много мъчно и  аз заминах... Но се повтаряше едно и също някак си се връщах в изходна позиция на самото заминаване, а той в съня ми май се и беше оженил в другата държава...но аз пак исках да замина да съм около него.... И тоя сън направо ми разбърка пак емоциите, последния път като се видях с него и до днес си имах приятелски чувства, но сега пак ми е едно носталгично и мъчно и искам да го видя, но и съня ми показва че няма смисъл каквото и да правя се връщам в изходна позиция.
:sun: :sa::moo: :ta:  :mer: :sa: :ven:  :sa: :mar:  :ge: :jup: :le: :sat: :cp: :plu: :sc: :ura: :cp: :nep: :cp: :chi: :ca:

*

venerra

• **
  • 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #64 -: Декември 25, 2013, 11:09:52 am »
Сънувах, че мъжът ми ми подарява малко кученце. И аз какво да правя - грижа се за него макар хич да не съм по домашните животни.
мисля, че това символизира  емоционална подчиненост. има нужда да го обгрижваш емоционално. от теб зависи как ще се чувства той. може би ти така ги чувстваш нещата.

друго тълкувание може да е, че очакваш от него да бъде изцяло отдаден само на теб, във всяко отношение, да ти бъде верен и предан.
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

« Отговор #65 -: Декември 25, 2013, 05:01:57 pm »
Ахахаха лелее, ако знаете, спуках се да сънувам, но помня само два - сигурно от 20 сънища.  ;D ;D ;D Отдавна ен ми се беше случвало нещо такова

Първо, сънувах че отивам при някакъв професор по право, но не беше никой от моите преподаватели и не знам как му беше дошло на главата, че теябва да ни учи на народни танци, но не ни учеше той, а беше поканил някакъв свой колега, също професор по право, койуто много го бива в народните танци. И аз бях не особено въудушевена - защото и в реалния живот, и в съня ми, изобщо не мога да запомням движения на танци и става много бавно, първото, което е, и второто, което е, забравям ги изключително бързо. И започваме с този там да танцуваме - т.е той да ме учи, аз си викам - абе последно време моторната ми памет се е подобрила (което и в реалния живот е вярно), но въпреки всичко, както и очаквах, не беше достатъчно подобрено, просто да се различи лошото от трагичното. И той ми каза, че правя много излишни движения и не правя някои нужи - и аз му викам ами да, така е, но аз не мога да танцувам народни танци. И той ми вика - ами тогава какво можеш? И аз му викам - да уча право. И той много се смя, но се съгласи и аз много се смях с него и ни беше много забавно.  ;D ;D ;D

Втория ми сън беше, че си купувам някакъв лотариен билет, от едната страна беше като тези от Национална лотария и търкам всички полета, няма нищо. Но от другата страна също има за търкане и е едно поле, от което можеш да спечелиш апартамент. И аз си викам наум - надали. Обаче започвам да търкам и отдолу излиза някакво червено поле и викам боже, то полето, на което пише ДА, попринцип е червено (а като пишеше да, значеше, че печелиш), и наистина 0 изтърквам и пише ДА! (с удивителния накрая). И се чудех къде да го знаеса този билет ли нещо такова, някой се опитваше да ми говори, че нямало много смисъл и че апартамента, който съм спечелила бил много малък и мизерен, но аз много се радвах, тъкмо това ми трябваше, че да не пътувам всеки ден.  ;D ;D Да пускам ли лотарийния билет при първа възможност?  ;D ;D ;D ;D

*

3apa

• **
  • 829
  • Няма истина, която да боли повече от лъжата...
« Отговор #66 -: Декември 25, 2013, 07:12:47 pm »
Аз пък сънувах, че стягам багажа за чужбина и нещо не мога да се вместя в куфарите :)

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #67 -: Декември 25, 2013, 09:15:57 pm »
Ахахаха лелее, ако знаете, спуках се да сънувам, но помня само два - сигурно от 20 сънища.  ;D ;D ;D Отдавна ен ми се беше случвало нещо такова

Първо, сънувах че отивам при някакъв професор по право, но не беше никой от моите преподаватели и не знам как му беше дошло на главата, че теябва да ни учи на народни танци, но не ни учеше той, а беше поканил някакъв свой колега, също професор по право, койуто много го бива в народните танци. И аз бях не особено въудушевена - защото и в реалния живот, и в съня ми, изобщо не мога да запомням движения на танци и става много бавно, първото, което е, и второто, което е, забравям ги изключително бързо. И започваме с този там да танцуваме - т.е той да ме учи, аз си викам - абе последно време моторната ми памет се е подобрила (което и в реалния живот е вярно), но въпреки всичко, както и очаквах, не беше достатъчно подобрено, просто да се различи лошото от трагичното. И той ми каза, че правя много излишни движения и не правя някои нужи - и аз му викам ами да, така е, но аз не мога да танцувам народни танци. И той ми вика - ами тогава какво можеш? И аз му викам - да уча право. И той много се смя, но се съгласи и аз много се смях с него и ни беше много забавно.  ;D ;D ;D

Втория ми сън беше, че си купувам някакъв лотариен билет, от едната страна беше като тези от Национална лотария и търкам всички полета, няма нищо. Но от другата страна също има за търкане и е едно поле, от което можеш да спечелиш апартамент. И аз си викам наум - надали. Обаче започвам да търкам и отдолу излиза някакво червено поле и викам боже, то полето, на което пише ДА, попринцип е червено (а като пишеше да, значеше, че печелиш), и наистина 0 изтърквам и пише ДА! (с удивителния накрая). И се чудех къде да го знаеса този билет ли нещо такова, някой се опитваше да ми говори, че нямало много смисъл и че апартамента, който съм спечелила бил много малък и мизерен, но аз много се радвах, тъкмо това ми трябваше, че да не пътувам всеки ден.  ;D ;D Да пускам ли лотарийния билет при първа възможност?  ;D ;D ;D ;D

Първият сън говори за нов етап от живота ти
Има някои стари навици/поведение или начин на мислене от които ще трябва да се отървеш и вече са ти ненужни. И нови, които трябва да научиш/възприемеш. Има още какво да учиш в тази насока, може би да се научиш да бъдеш по-фриволна, свободна за да постигнеш щастие.

За втория сън - скептично настроена си, не вярваш достатъчно в себе си или се съмняваш, че заслужаваш хубави неща да ти се случват. Но вероятно трябва да оставиш разрешаването на някакъв въпрос на съдбата. И по двата сънища - да се научиш да оставиш нещата да се случват, да оставиш на съдбата да поеме курса. Също, говори за желанието ти да си материално обезпечена и осигурена. Новия апартамент, който печелиш - твоето ново амплоа/емоционално/финансово състояние, за което дори и да имаш някакви съмнения, си щастлива.
Весела Коледа!!
« Последна редакция: Декември 25, 2013, 09:23:48 pm от Freya »

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #68 -: Декември 25, 2013, 09:23:23 pm »
Аз пък сънувах, че стягам багажа за чужбина и нещо не мога да се вместя в куфарите :)

Куфара символизира многото ти желания/тревоги, отговорности, нужди, изисквания, които те дърпат надолу, дори не можеш да ги побереш.. Поставяш натиск върху себе си, поемаш прекалено голям товар, а там където искаш да отидеш и това, което искаш да постигнеш ще стане, ако изоставиш част от тези товари, които сама си си помъкнала. Искаш да промениш живота си, и щом се усмихваш, вероятно идеята за пътуването от съня ти допада, вероятно си готова за промяна, но трябва да оставиш миналото назад.
Весела Коледа!

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #69 -: Декември 25, 2013, 09:33:50 pm »
Много готини сънища имаш ти. ;D Аз пак сънувах, че съм на войната тази нощ (може да съм бил някакъв жесток агресор в минал живот ;D ) Не помня подрбоности, обаче съм сигурен, че убих някакъв човек. ;D ...

Наличие на вътрешен конфликт, емоционална борба, може и да имаш някаква подтисната агресия и гняв към себе си или някого, да. Може би да си в период на депресия?  В крайна сметка, ще премахнеш и ще се освободиш от някакъв вероятно вече нежелан и ненужен аспект от теб, навик, начин на мислене и стар начин на живот или твоя характеристика. И вероятно това е хубаво, защото този аспект е бил по-скоро твой враг.
Весели Празници!

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #70 -: Декември 25, 2013, 09:40:54 pm »
И аз сънувах сън,който още ме държи емоцията. В съня най - голямата ми любов замина да живее в друга държава, аз като разбрах ми стана много мъчно и  аз заминах... Но се повтаряше едно и също някак си се връщах в изходна позиция на самото заминаване, а той в съня ми май се и беше оженил в другата държава...но аз пак исках да замина да съм около него.... И тоя сън направо ми разбърка пак емоциите, последния път като се видях с него и до днес си имах приятелски чувства, но сега пак ми е едно носталгично и мъчно и искам да го видя, но и съня ми показва че няма смисъл каквото и да правя се връщам в изходна позиция.

Съня показва, че този човек вече е променил начина си на живот, като е оставил миналото назад и е зает с други нови неща, на друго "място" се намира и ти се опитваш да направиш такава промяна - но следвайки го. Липсва ти, но трябва да го пуснеш! За да можеш и ти да бъдеш свободна и да си щастлива. И аз съм в подобно положение като теб в момента, но нали знаеш.. дали е за теб или не - за теб е по-добре да го пуснеш. А ако сте един за друг той ще се върне, ако е било писано... Успех и честита Коледа!
« Последна редакция: Декември 25, 2013, 09:45:38 pm от Freya »

« Отговор #71 -: Декември 25, 2013, 10:46:05 pm »
Фрея благодаря ти много за тълкуванията, права си попринцип - но със Сатурн в 5 най-трудно е да се забавляваш другото е лесно и ми идва отвътре.  ;D ;D ;D

Азазеле, много ти е изгоряла коледната шапка върху тоя демон  ;D ;D ;D

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #72 -: Декември 25, 2013, 11:21:24 pm »
Фрея благодаря ти много за тълкуванията, права си попринцип - но със Сатурн в 5 най-трудно е да се забавляваш другото е лесно и ми идва отвътре.  ;D ;D ;D

Азазеле, много ти е изгоряла коледната шапка върху тоя демон  ;D ;D ;D
леле с тоя аватар още не мога да те възприема, понеже предния беше много детски, лек и игрив... а този пълна противоположност, иначе си много хубава, ама много сериозно гледаш на тази снимка!  ;D нещо тежко и Плутоново има май..може би на Асц или Сатурна.. а май беше на трон в Козирог...

« Отговор #73 -: Декември 26, 2013, 02:04:14 am »
Хахах, Фрея, не се учудвай, аз съм човек на противоположностите, ходя от едната крайност в другата за разнообразие, гледам и от време на време да поседя по средата, че да ми е мирно и на душата.  :P Иначе специално тези няколко снимки, една от които е и аватара ми, ги правих, както за кеф, така и за самоопознаване - целта на практическото обучение беше да извадя нещо Плутоново. Та явно е станало, много хора ги определят като Скорпионски и Плутонови тези снимки, чак се ненадявах, мислех Плутон за по-срамежлив.  ;D Иначе Сатурна си ми е на трон, но във Водолей,хахаха. Ииии благодарско за комплимента!  :P

*

mail

• *
  • 233
« Отговор #74 -: Декември 26, 2013, 02:38:10 am »

Съня показва, че този човек вече е променил начина си на живот, като е оставил миналото назад и е зает с други нови неща, на друго "място" се намира и ти се опитваш да направиш такава промяна - но следвайки го. Липсва ти, но трябва да го пуснеш! За да можеш и ти да бъдеш свободна и да си щастлива. И аз съм в подобно положение като теб в момента, но нали знаеш.. дали е за теб или не - за теб е по-добре да го пуснеш. А ако сте един за друг той ще се върне, ако е било писано... Успех и честита Коледа!
Благодаря ти Фрея :)
И аз мисля че това ми показва и съм продължила,но забравям и в един момент един сън е способен да породи забравена емоция.Продължаваме напред нямаме контрол над случващите ни се неща в живота...затова просто живеем и чакаме принца :)
« Последна редакция: Декември 27, 2013, 08:32:48 am от mail »
:sun: :sa::moo: :ta:  :mer: :sa: :ven:  :sa: :mar:  :ge: :jup: :le: :sat: :cp: :plu: :sc: :ura: :cp: :nep: :cp: :chi: :ca:

*

3apa

• **
  • 829
  • Няма истина, която да боли повече от лъжата...
« Отговор #75 -: Декември 26, 2013, 10:15:00 am »

Куфара символизира многото ти желания/тревоги, отговорности, нужди, изисквания, които те дърпат надолу, дори не можеш да ги побереш.. Поставяш натиск върху себе си, поемаш прекалено голям товар, а там където искаш да отидеш и това, което искаш да постигнеш ще стане, ако изоставиш част от тези товари, които сама си си помъкнала. Искаш да промениш живота си, и щом се усмихваш, вероятно идеята за пътуването от съня ти допада, вероятно си готова за промяна, но трябва да оставиш миналото назад.
Весела Коледа!

Благодаря за тълкуването! Весела Коледа и на теб!
Дано да дойде така чаканата промяна!

*

zikovu

• 2311
    • Блог на Линда
« Отговор #76 -: Декември 27, 2013, 11:23:36 am »
Ами дано да не са съвсем пророчески сънищата, че цяла вечер сънувах гадории- насилие, агресия и нерви с конкретен човек- мъж, на който принципно съм бясна и в реала.
Но аз пък и бях изгледала един филм на ужасите преди това :rolleyes: (коледарско, а? ;)) и съм убедена, че съзнанието ми е повлияно до някъде и е понакъдрило реалните ми емоции.Понякога обаче емоциите, които човек изживява на сън имат обратно изражение в реала. Например целувката е предателство или разочарование, сълзите са радост и т.н... така, че не знам....
Не мога аз да се сетя за сън Коледен, който да ми се е случил....аз много сънувам, но пък и много често на този ден НЕ съм сънувала...което е странно
"Любовни антагонизми- all day, every day"

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #77 -: Декември 27, 2013, 11:22:15 pm »
Ами дано да не са съвсем пророчески сънищата, че цяла вечер сънувах гадории- насилие, агресия и нерви с конкретен човек- мъж, на който принципно съм бясна и в реала.
Но аз пък и бях изгледала един филм на ужасите преди това :rolleyes: (коледарско, а? ;)) и съм убедена, че съзнанието ми е повлияно до някъде и е понакъдрило реалните ми емоции.Понякога обаче емоциите, които човек изживява на сън имат обратно изражение в реала. Например целувката е предателство или разочарование, сълзите са радост и т.н... така, че не знам....
Не мога аз да се сетя за сън Коледен, който да ми се е случил....аз много сънувам, но пък и много често на този ден НЕ съм сънувала...което е странно

Символите не трябва да се тълкуват извън контекста и почти винаги се тълкуват по различен начин. При определени обстоятелства ще означават едно, при други - друго. Това с предателството е от някой глупав съновник с готови тълкувания, които даже не са символи а "гадания" от сорта на сънуваш въшки - ще се разболееш, сънуваш пари - пусни тото. Няма готово значение.. Целувка на сън може да се срещне при много хора - при много различни обстоятелства и ще означава съвсем различни неща. Също така би могла да означава хармония, любов, романтика. Зависи кой кого целува, ако целувам гаджето си ще е едно, ако целувам най-големия си враг друго. Ако съм на 13, вероятно ще е копнеж за първата ми целувка..

В случая с твоя сън вероятно пресъздават ситуацията, така както е, но това зависи от съня и детайлите по него, няма как да се каже по кратко описание.

*

zikovu

• 2311
    • Блог на Линда
« Отговор #78 -: Декември 28, 2013, 01:06:52 am »

Символите не трябва да се тълкуват извън контекста и почти винаги се тълкуват по различен начин. При определени обстоятелства ще означават едно, при други - друго. Това с предателството е от някой глупав съновник с готови тълкувания, които даже не са символи а "гадания" от сорта на сънуваш въшки - ще се разболееш, сънуваш пари - пусни тото. Няма готово значение.. Целувка на сън може да се срещне при много хора - при много различни обстоятелства и ще означава съвсем различни неща. Също така би могла да означава хармония, любов, романтика. Зависи кой кого целува, ако целувам гаджето си ще е едно, ако целувам най-големия си враг друго. Ако съм на 13, вероятно ще е копнеж за първата ми целувка..

В случая с твоя сън вероятно пресъздават ситуацията, така както е, но това зависи от съня и детайлите по него, няма как да се каже по кратко описание.

да, вероятно си права.....ами лошото е, че не помня съня в детайли, за да поразмишляваме, но го сънувах човека цяла вечер- сигурно ме е измъчвал или аз него (щото заспах и с такъв филм- но имаше някакви сцени и от филма, че и филма ме впечатли).... спомням си, че се събудих с едно кофти чувство от такъв негативизъм в този сън и то точно на КОЛЕДА. :-\
"Любовни антагонизми- all day, every day"

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #79 -: Декември 28, 2013, 01:27:47 am »
Сънувах,че съм отвлечена в омагьосана гора.Там лежеше смъртно ранен Дракон.Аз се качих в/у него и се изпиках в/у главата му,за да загася огнения му дъх.После му плюх в устичката ;D ;D ;D