Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Сънищата между Бъдни вечер и Коледа  (Прочетена 18351 пъти)

zikovu

• Редовен участник
  • Публикации: 2311
    • Блог на Линда
Re: Сънищата между Бъдни вечер и Коледа
« Отговор #80 -: Декември 28, 2013, 09:23:58 am »

Сънувах,че съм отвлечена в омагьосана гора.Там лежеше смъртно ранен Дракон.Аз се качих в/у него и се изпиках в/у главата му,за да загася огнения му дъх.После му плюх в устичката ;D ;D ;D

Перверзничка ;D ;D ;D Не те е срам, бедното драконче...
Активен
"Любовни антагонизми- all day, every day"

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #81 -: Декември 28, 2013, 09:47:34 pm »

да, вероятно си права.....ами лошото е, че не помня съня в детайли, за да поразмишляваме, но го сънувах човека цяла вечер- сигурно ме е измъчвал или аз него (щото заспах и с такъв филм- но имаше някакви сцени и от филма, че и филма ме впечатли).... спомням си, че се събудих с едно кофти чувство от такъв негативизъм в този сън и то точно на КОЛЕДА. :-\

Ами според мен сънят просто пресъздава впечатленията ти подсъзнателни или не, от реалността, понеже казваш че си му ядосана. Очевидно таиш ненавист и си обидена, ядосана.. няма страшно, просто подсъзнанието ти така реагира на нещата които те тормозят по настоящем в реала.. но според мен няма нужда да се ядосваш, понеже то си е само за теб. Представи си следната ситуация, ти си бясна и се измъчваш от такива негативни емоции, които ти вредят, а той човека в това време се забавлява и хич си няма и представа.. просто не си заслужава, гледай себе си  :blink:
Активен

zikovu

• Редовен участник
  • Публикации: 2311
    • Блог на Линда
« Отговор #82 -: Декември 29, 2013, 06:29:49 pm »

да, вероятно си права.....ами лошото е, че не помня съня в детайли, за да поразмишляваме, но го сънувах човека цяла вечер- сигурно ме е измъчвал или аз него (щото заспах и с такъв филм- но имаше някакви сцени и от филма, че и филма ме впечатли).... спомням си, че се събудих с едно кофти чувство от такъв негативизъм в този сън и то точно на КОЛЕДА. :-\

Ами според мен сънят просто пресъздава впечатленията ти подсъзнателни или не, от реалността, понеже казваш че си му ядосана. Очевидно таиш ненавист и си обидена, ядосана.. няма страшно, просто подсъзнанието ти така реагира на нещата които те тормозят по настоящем в реала.. но според мен няма нужда да се ядосваш, понеже то си е само за теб. Представи си следната ситуация, ти си бясна и се измъчваш от такива негативни емоции, които ти вредят, а той човека в това време се забавлява и хич си няма и представа.. просто не си заслужава, гледай себе си  :blink:

Разбира се!  ;) Фрея, ще погледнеш ли един мой сън на предпоследната страница на разтълкуването на сън
Активен
"Любовни антагонизми- all day, every day"

3apa

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 829
  • Няма истина, която да боли повече от лъжата...
« Отговор #83 -: Януари 07, 2014, 09:45:36 am »

Акрукс беше писала някъде, че за нея Коледа е на 6 срещу 7 януари. Правилно ли съм запомнила? Не й намирам публикацията... Дали тези сънища са пророчески?
Активен