Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Сънищата между Бъдни вечер и Коледа  (Прочетена 18398 пъти)

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
Re: Сънищата между Бъдни вечер и Коледа
« Отговор #20 -: Декември 30, 2008, 04:16:13 pm »

Lillie съня ти "Замръзнали сълзи" беше като филм докато го четох,направо трябва да се заснеме!  ;D

Прилича на малката кибритопродавачка(на който плаках като малък),само че твоя изглежда още по-тъжен заради реакцията на учудване и сълзите  :'( Бе да не е някой спомен от минал живот или паралелна инкарнация? ???
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #21 -: Декември 30, 2008, 04:26:18 pm »

Да, много тъжен и странен сън, и мен ме разтърси...

Но поне Скарлет успя да ме развесели.  ::)

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
« Отговор #22 -: Декември 30, 2008, 06:29:50 pm »

Да кажа ,че и аз сънувах,колкото и невероятно да ми се струва ;D.
Сънувах се в нещо средно между болница и университет. Виждах стъпалата , етажите и хората, които преминаваха ,а аз се бях спрял пред една врата и чаках един лекар да ми каже резултатите от изследвания. Въпросният доктор като ме видя се спря само за минутка и се измъкна под предтекст ,че има много работа,което на мен ми се стори съмнително. Реших да се смъкна в мазетата на института и там налетях на нелегална лаборатория ,в която правеха експерименти с някакви вещества. Видях и част от моите преподаватели ,но и те успяха да ме мернат. Започна страхотно преследване из цялата сграда ,което продължи до оградата на въпросното заведение ,а там ме чакаха мои приятели ,които се опитваха да ме прехвърлят през високата каменна зидария. Преследвачите бяха въоръжени с някакви странни оръжия и когато ме простреляха се оказа ,че вместо да ме ранят ,аз се разтеглих като гума.
Успяхме да се измъкнем от тези ,които ни преследваха и се скрихме в малка горичка. Докато се притаявахме в храстите ,всички споделиха ,че са с някакви по-специални способности.
Е, след това се събудих   ;D ;D ;D
Активен

Skarlet

• Гост
« Отговор #23 -: Декември 30, 2008, 06:40:19 pm »

Да, много тъжен и странен сън, и мен ме разтърси...

Но поне Скарлет успя да ме развесели.  ::)

Радвам се,че съм те развеселила. ;D Аз и когато съм тъжна,през сълзи пак ще кажа нещо смешно.И така,ставам като Баба Марта.Смях-през сълзи и сълзи-през смях. ;D
Активен

Aurora Borealis

• Пристрастен
  • Публикации: 7514
« Отговор #24 -: Декември 30, 2008, 07:02:55 pm »

Преследвачите бяха въоръжени с някакви странни оръжия и когато ме простреляха се оказа ,че вместо да ме ранят ,аз се разтеглих като гума. Успяхме да се измъкнем от тези ,които ни преследваха и се скрихме в малка горичка. Докато се притаявахме в храстите ,всички споделиха ,че са с някакви по-специални способности.
Е, след това се събудих   ;D ;D ;D
Звучи като извадено от Heroes или 4400  ;D :P
Активен
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

Nebesna

• Гост
« Отговор #25 -: Януари 01, 2009, 06:57:00 pm »

Но тази нощ го сънувах.Сънувах как го срещам на улицата,той се усмихна и ми каза:"Ако знаеш как ми липсваш,колко се радвам,че те виждам" и ме прегърна силно.А усещането от прегръдката бе незабравимо,истинско,момент в който разбираш любовта на човека.
Тове бе част от целия сън,която си спомням.

Какво мислите?
Ето изповядах се.

Ах, този съвпад на Венера с Нептун във Водолей. Способен е да изплете такива любовни блянове за идеалния възлюбен. На 31 сутринта сънувах, че срещам първата си ученическа любов, разбира се "платоническа". Бяхме млади и красиви, а сега сме само красиви (шегичка)  ;)

Той в момента живее и работи в Гърция със семейството си. В съня ми ме прегърна и целуна по устата с много нежност и сърдечно чувство. Почувствах топлина и сигурност, както и огромно доверие в този човек. може би за подобни отношения копнея. Дали са пророчески сънищата на прага на Новата година (и около Коледа), аз не зная. Зная само, че отдавна не бях сънувала подобни сънища. При мен сънищата са много показателни за душевната ми нагласа. А това е нещо красиво.
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re:Сънищата между Бъдни вечер и Коледа
« Отговор #26 -: Декември 24, 2010, 03:49:28 am »

АКТУАЛНА ТЕМА....Бутам я напред.... ;D ;)
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Milkyway

• Редовен участник
  • Публикации: 3770
« Отговор #27 -: Декември 24, 2010, 04:00:30 pm »

Супер :blink:
Да си настроим "сънувалника" ;D  за тази вечер.
Ще се сложите ли парче от питката под възглавницата?

Навремето си слагах,казват ,че ще сънуваш бъдещият си мъж :rolleyes:
Но сега имам,та може да сложа все пак ,да видим какво ще сънувам.
То дано изобщо се появи някакъв сън ;D

Че сутрин как ме е яд,като нищо не си спомням :P
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #28 -: Декември 25, 2010, 07:28:10 am »

Отивам да спинКАМ..., настроивам се да ми се появи 4-ката....спатия....Искам сини очи , сребърни коси и още нещо....мирис на море! ;D ;)
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Aurora Borealis

• Пристрастен
  • Публикации: 7514
« Отговор #29 -: Декември 25, 2010, 04:47:35 pm »

Аз сънувах някакъв много дълъг сън с криминални елементи, но не си го спомням като разказ. Сопмням си го само като визия  :unsure: Странно. Част от него се развиваше в някъде склоновете на заснежена планина, друга част се развиваше в града...
Активен
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

Марая

• Маниак
« Отговор #30 -: Декември 25, 2010, 06:24:36 pm »

Аз също много сънувах....В 5:00 се излюпих от доста силната емоция на съня.... :blink: , след което пак съм отнесла плувката... ;D сънувах числа....,градуси и няколко мъже.... :-[ ;D ,камина и огън в гората...
Активен

daisyline

• Редовен участник
  • Публикации: 3075
« Отговор #31 -: Декември 26, 2010, 04:45:53 pm »

Аз също сънувах - но помня само фрагменти. Пак бях в движение, на път, спомням си че бяхме група и посетихме някви исторически места в Турция, после минавайки с автобуса покрай морето, над мост в плитчините видях огромни риби, първо - завиках вижте акули, после се сетих, че в това море акули няма и ми светна, че това са делфини. В един миг се озовах до един делфин /телепортирах се/, поплувах мъничко и после пак се върнах някак си в автобуса. Картинката с морето се превърна в няква вадичка отстрани на пътя, а в нея пълно с костенурки. Ту каменни, ту истински, с гърнета и разни аранжировки във вадата....После не помня как се озовах във вътрешността на няква огромна каменна зала и се катерех с още някой върху купа, но като стена от жито и пръст. Драпах с ръцете си, а под краката ми всичко изчезваше и увисвах в пространството, трябваше да се измъкна, щото някакъв враг ме е гонел. Тази картина се смени и се озовах катереща се по отвесни скали, невисоки в няква гора, с групичка и те са снимали филми....
Активен

sladurkata

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #32 -: Декември 27, 2010, 12:17:31 am »

това за бъдещия съпруг и аз съм го чувала с парчето питка под възглавницата. правих го като бях 13-14 годишна, сънувах един рус мъж на когото не видях лицето и много бях разочарована щото тогава покрай мен нямаше руси мъже, нито пък харесвах такива. :P

е срещнах го този рус мъж, 20 години по-късно.

сега на бъдни вечер го сънувам, отивам в квартала му, като вървя през някакви празни пространства, разкопани като за нови строежи. по едно време някой изля вода върху мен, но аз си продължих. гледам го тича с кучето си, ама като приближи виждам че не е той. а кучето едно голямо и с голямо синьо око с червена зеница ме гледа.

отидох пред блока му и зачаках асансьора за да се качвам нагоре. беше пълно с народ и аз се оглеждах и си мислех дали ми харесва квартала за да живея там ;D
Активен

gal

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 351
« Отговор #33 -: Декември 27, 2010, 09:45:14 pm »

Аз сънувах сова, или по-скоро бухал - беше доста едра птица, с дълги 'уши' .. малко странна - с черна глава и бяло тяло ..  :rolleyes:  А питка забравих да сложа под възглавницата .. ох, всъщност аз спя без възглавница бе .. :P
Активен
Only the open mind can be ready to listen to something that goes against it. The closed mind can listen only to that which supports it.

Марая

• Маниак
« Отговор #34 -: Декември 27, 2010, 09:56:32 pm »

Аз сънувах сова, или по-скоро бухал - беше доста едра птица, с дълги 'уши' .. малко странна - с черна глава и бяло тяло ..  :rolleyes:  А питка забравих да сложа под възглавницата .. ох, всъщност аз спя без възглавница бе .. :P

Перфектно....Мъдрост и свободна воля...вещае съня....Освободи мислите , дай  воля на желанията.... ;D , не чуваш много ,много какво ти се приказва.....Очаквай в скоро време добра новина... ;) ;D
Възможна бременност...
Активен

gal

• Нов участник
  • *
« Отговор #35 -: Декември 27, 2010, 11:02:13 pm »

А че хубаво тълкуване, мерси много Марая!     :wub:  А това за сова ли се отнася или за бухал?! Понеже совата нали и с Лилит и Инана я свързват ..  :rolleyes:  та си мислех съня ми да не би да показва, че съм изтласкала дълбоко в подсъзнанието някакви страсти и перверзии ..   :-[ :P  Не, не .. абсурд! Като се замисля си беше чист бухал .. т.е избирам мъдрост, свободна воля, а другото си е Божа работа .. ;)  :P  Благодаря!
Активен
Only the open mind can be ready to listen to something that goes against it. The closed mind can listen only to that which supports it.

Feia

• Гост
« Отговор #36 -: Декември 27, 2010, 11:12:40 pm »

Понеже совата нали и с Лилит и Инана я свързват ..  :rolleyes:  та си мислех съня ми да не би да показва, че съм изтласкала дълбоко в подсъзнанието някакви страсти и перверзии ..   :-[ :P  Не, не .. абсурд!

Е, щом е била с дълги уши! И с черна глава и бяло тяло.

:-\

:29:

Активен

sladurkata

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #37 -: Декември 28, 2010, 12:42:02 am »

хубава работа, писап писах пък никой не ми го разтълкува. нищо аз като го написах сама му разбрах значението ;)
Активен

gal

• Нов участник
  • *
« Отговор #38 -: Декември 28, 2010, 04:29:40 am »

Е, щом е била с дълги уши! И с черна глава и бяло тяло.

:-\

Абе аз намерих една тропическа, много прилича на моята .. ама е без уши ..  :rolleyes:  :P

Хело, малко материал и за теб - покрай съня си научих за бог, изобразяван като сова - Молох, на който се кланяли масоните. Събирали се редовно за сатанински ритуали, пред някаква статуя на сова, наречена Великата Сова на Бохемия ..  :rolleyes: :P  Ама защо  точно като сова го изобразяват така и не ми стана ясно ..  :-\
Активен

Feia

• Гост
« Отговор #39 -: Декември 28, 2010, 04:28:51 pm »

Хело, малко материал и за теб - покрай съня си научих за бог, изобразяван като сова - Молох, на който се кланяли масоните. Събирали се редовно за сатанински ритуали, пред някаква статуя на сова, наречена Великата Сова на Бохемия ..  :rolleyes: :P  Ама защо  точно като сова го изобразяват така и не ми стана ясно ..  :-\

Аз пък знам, че Молох е бил с глава на бик и едно време са му принасяли в жертва деца, които са изгаряли в пещта, която е била в основата на статуята му. Даже в Библията е оплют заради това. Разбира се, по-късно християните не оплюват сами себе си заради това, че и те изгарят на клада хора.

Активен