Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Сънищата между Бъдни вечер и Коледа  (Прочетена 18350 пъти)

mamma_mia

• Гост
Сънищата между Бъдни вечер и Коледа
« -: Декември 25, 2008, 09:19:25 am »

Здравейте,
знаете ли нещо повече за сънищата между 24 и 25ти декември(т.е снощи).
Те пророчески ли се водят или нямат значение.
Аз сънувах нещо доста важно за мен и се чудя дали е пророчески или нищо не значи.
Та ако знаете нещо по въпроса моля споделете :)
На всички желая здраве,щастие  и повече радост през новата година!!! :) :) :)
Активен

Aurora Borealis

• Пристрастен
  • Публикации: 7514
Re: Сънищата между Бъдни вечер и Коледа
« Отговор #1 -: Декември 25, 2008, 09:47:14 am »

Казват, че са пророчески. Ти си запиши твоя сън. Аз своите си ги записвам всичките. Така в последствие като се случи нещо ще видиш,че си го сънувала преди 2-3 и повече месеца. Провай. Много е забавно.
Активен
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

mamma_mia

• Гост
« Отговор #2 -: Декември 25, 2008, 09:52:26 am »

Мерси Аурора,
аз много искам да ви го разкажа.
А има ли нещо вярно че като се разкаже няма да се сбъдне и обратното?
Активен

Aurora Borealis

• Пристрастен
« Отговор #3 -: Декември 25, 2008, 09:55:00 am »

А ми не знам. Изчакай да мине 12 часа и тогава ни го разкажи  ;)
Активен

mamma_mia

• Гост
« Отговор #4 -: Декември 25, 2008, 09:57:38 am »

А ми не знам. Изчакай да мине 12 часа и тогава ни го разкажи  ;)
Може така да направя :)Да!
Тъкмо ще се включите с повече тълкувания :)
Активен

Uran

• Пристрастен
  • Публикации: 6041
« Отговор #5 -: Декември 25, 2008, 12:24:24 pm »

Казват, че са пророчески. Ти си запиши твоя сън. Аз своите си ги записвам всичките. Така в последствие като се случи нещо ще видиш,че си го сънувала преди 2-3 и повече месеца. Провай. Много е забавно.
Може да "видиш" бъдещия си съпруг/а.
Активен

mamma_mia

• Гост
« Отговор #6 -: Декември 25, 2008, 01:14:43 pm »

Еми аз имам мъж,но не сме подписвали. 8)
Активен

Aurora Borealis

• Пристрастен
« Отговор #7 -: Декември 25, 2008, 01:18:21 pm »

То от много не боли глава  ;D
Активен

Uran

• Пристрастен
  • Публикации: 6041
« Отговор #8 -: Декември 25, 2008, 01:19:24 pm »

Няма вечни неща.
Активен

mamma_mia

• Гост
« Отговор #9 -: Декември 25, 2008, 02:29:54 pm »

Еми айде да го разкажа,че само на вас мога 8)
Та в работата където работя от 4 години(сега съм по майчинство)се влюбих в един колега.
Беше 2 години платонично,само за него мислех,въпреки че си имах връзки.Знаех че не е реално,никой не знаеше разбира се.Той може и да се е досещал ,а може и не,защото все пак нали имам сатурн в съвпад с луна,та мога добре да прикривам чувствата си.Много страдах,че не можем да сме заедно.Той си има съпруга,тогава 1 дете,а по късно и второ.Оставах си само с гледането и с вътрешните си изживявания за него.Пък и сме колеги,много уважавах цялата фирма и подобно разкриване щеше да доведе до неприятни последици.Но вече година и половина съм по майчинство и не ходя на работа.Даже вече и не мисля за него,имам си собствения семеен живот и дете за което да мисля.
Но тази нощ го сънувах.Сънувах как го срещам на улицата,той се усмихна и ми каза:"Ако знаеш как ми липсваш,колко се радвам,че те виждам" и ме прегърна силно.А усещането от прегръдката бе незабравимо,истинско,момент в който разбираш любовта на човека.
Тове бе част от целия сън,която си спомням.

Какво мислите?
Ето изповядах се.
Активен

holanda

• Гост
« Отговор #10 -: Декември 25, 2008, 02:31:38 pm »

:lol:
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 12:30:41 am от жълтолилава »
Активен

holanda

• Гост
« Отговор #11 -: Декември 25, 2008, 02:44:51 pm »

;D
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 12:29:32 am от жълтолилава »
Активен

holanda

• Гост
« Отговор #12 -: Декември 25, 2008, 02:52:28 pm »

:-[
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 12:30:18 am от жълтолилава »
Активен

mamma_mia

• Гост
« Отговор #13 -: Декември 25, 2008, 04:00:04 pm »

Знае ли човек? ;)
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
« Отговор #14 -: Декември 25, 2008, 07:27:32 pm »

Явно има нещо вярно в тези пророчески сънища ,защото систъра сънува черна котка ,а зетя си счупи монитора на лаптопа и формата на петното върху монитора е сформата на черен котешки отпечатък от лапа ??? ;D (да не говорим че им се наложи днес да ходят да вземат нов и се изръсиха с 1800лв не съвсем навреме за нов).
Сега тя се ппритеснява ,защото не беше сънувала доста време ,а вече от два дена сънува само кошмари :(.
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #15 -: Декември 25, 2008, 07:47:54 pm »

Ох, да ви споделя, че напоследък все по-често сънувам мъртви или сънища, в които присъства (директо или индиректно) смърт и деградация... Донякъде си го обяснявам със започналия транзит на Плутон в опозиция към натална Луна в 8 дом...

Тия дни често сънувам починалия ми дядо и едно отдавна забравено (и изоставено) място, където никога няма да се върна вече... Дядо беше много тъжен, водеше ме някъде, но мълчеше, не казваше нищо... Повечето дървета в някогашната красива градина бяха изсъхнали, всичко бе порутено, сякаш бяха минали не 15, а цели 100 години... Лъхаше на влага и студ...

Буквално преди два дни сънувах друг сън, по-скоро интересен бе само един негов пасаж. Дори щях да пиша в Съновника и да кръстя съня "Замръзнали сълзи".
Та сънувах младо момиче, но от друго време... Приличаше на момиче от простолюдието от епохата на късното средновековие... Беше студена снежна зима, момичето бе измръзнало и гладно. Стоеше пред някаква къща и гледаше тъжно, но никой не я пусна да влезе вътре, макар че пред там влязоха други няколко души. Вратата се затръшна под носа й. Тя остана навън в снега и бавно измръзваше, докато не почина. В предсмъртния миг на лицето й бе изписано... учудване. Учудване от човешкото безразличие. Защото всъщност бе заобиколена от хора, също от простолюдието. Дори имаше някаква кръчма наблизо... всички се веселяха вътре, беше шумно и се чуваха смях и музика...
Най-запомнящото се нещо от съня бе, че в сетния си миг момичето проплаква и от очите й се стичат две сълзи, които се превръщат в ледени кристали и замръзват завинаги върху лицето й... А хората, излизащи от кръчмата, се смеят и я сочат с пръст. Колко смешна била в нелепата си смърт.
Събудих се от това, че плачех със сълзи.
При мен това се случва извънредно рядко - някой сън така да ме трогне, че да се събудя разплакана...

В съня от снощи, т.е. в нощта срещу Коледа, също имаше смърт...
Сънувах някаква двойка влюбени. Всъщност девойката бях аз. Някои фрагменти от съня ми се губят, но се сещам, че накрая сънувам, че момчето е починало. Ковчегът стоеше в стаята и бях сама с него, смрачаваше се, беше страшно...
После сънувам погребение. Но най-интересният момент бе, че преди да го погребат, трябваше да целуна починалия. Много се страхувах, но го направих. Лицето му бе студено като камък... Следващите моменти ми се губят. Но после той изведнъж се пробужда (като в приказката за Спящата красавица), сякаш изобщо не бе умрял... Какво се случва след това не помня. Паметта ми като че ли бе затрита. Но мисля, че това бе човекът, с който наскоро се разделих...

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
« Отговор #16 -: Декември 25, 2008, 08:09:10 pm »

Да допълня списъка със злополучни събития.Баща ми се прибра преди 5 минути и се е разминал на косъм от сблъсък с колата,въртял се е на пътя като пумпал.
Активен

Mims

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 772
« Отговор #17 -: Декември 26, 2008, 01:13:26 pm »

Еееееее,всички ли все гадории сме сънували на Коледа??!!!??? :P
Аз пак се сънувах в училище и един от моите "любимци" беше успял да ми потроши екрана на новия ми телефон,обаче пукнатината беше направо "красива"-като отпечатък от краче на врабче... ;D
Много яд и агресия имаше в съня ми,наяве не си позволявам толкова тормоз за счупени вещи..
Активен

Skarlet

• Гост
« Отговор #18 -: Декември 30, 2008, 02:59:15 pm »

Еееееее,всички ли все гадории сме сънували на Коледа??!!!??? :P
  Да се включа и аз с гадориите.Точно на Бъдни вечер срещу Коледа сънувах моя бивша колежка,вече покойница.Дойде при мен и с присъщия си тон ми каза:"Я виж,Марго,тия обеци са за продаване/4 чифта чудни златни обеци/.Ако можеш продай ги.Остави ги на масата до мен и изчезна.Снощи сънувах починалата ми свекърва.Слава Богу,само надникна от една врата и изчезна.Сигурно съм я погледнала много лошо,след 27 годишен тормоз.
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #19 -: Декември 30, 2008, 03:23:56 pm »

Снощи сънувах починалата ми свекърва.Слава Богу,само надникна от една врата и изчезна.Сигурно съм я погледнала много лошо,след 27 годишен тормоз.

Хихи, страхотно чувство за хумор имаш  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.