Здравей Гост

Док, моля те за мнение

• 8 Отговора
  • 1792 Прегледи
*

123

Док, моля те за мнение
« -: Септември 21, 2008, 10:01:39 am »
Привет!  :)

Три пъти в няколко поредни седмици сънувам сънища еднакви по същността си. Първите два не обърнах внимание, но когато се случи за 3-ти път /от снощи/, реших че не е за пренебрегване. Ако изключим детайлите общото  в сънищата е появата на ново гадже, открояваща се целувка/и, преобладаващите положителни емоции и вълнение и започване на любовна връзка по "класическия сценарий", прекъсване на съня в незавършен етап от събуждане; мъжете са различни - не са познати от реалността; приятно усещане след съня. От първия, за съжаление вече не помня подробности, от втория помня външността на мъжа: приятен, симпатичен с руса коса. При последния от снощи: мъжът беше по-скоро мургав и с тъмна коса, приятел и/или съученик на брат ми. Бяхме на нещо като "лагер", където се запознахме и харесахме. Имам смътен спомен за преспиване на земята....Уговорихме се да се срещнем на другия ден в тях. Тръгнах натам с колата, но нещо обърках посоката /често ми се случва в реалността, забележително съм неорентирана/, .........моите и неговите родители бяха разбрали и изглеждаха доволни, смътно си помням квартала, неговото блокче, градината отпред, пейки....и се събудих.
Всички съновници са еднозначни при тълкуванието - нова работа, но...моля те, помогни с комбинирано странично мнение :)

Re: Док, моля те за мнение
« Отговор #1 -: Септември 21, 2008, 10:06:10 am »
Привет!  :)

Три пъти в няколко поредни седмици сънувам сънища еднакви по същността си. Първите два не обърнах внимание, но когато се случи за 3-ти път /от снощи/, реших че не е за пренебрегване. Ако изключим детайлите общото  в сънищата е появата на ново гадже, открояваща се целувка/и, преобладаващите положителни емоции и вълнение и започване на любовна връзка по "класическия сценарий", прекъсване на съня в незавършен етап от събуждане; мъжете са различни - не са познати от реалността; приятно усещане след съня. От първия, за съжаление вече не помня подробности, от втория помня външността на мъжа: приятен, симпатичен с руса коса. При последния от снощи: мъжът беше по-скоро мургав и с тъмна коса, приятел и/или съученик на брат ми. Бяхме на нещо като "лагер", където се запознахме и харесахме. Имам смътен спомен за преспиване на земята....Уговорихме се да се срещнем на другия ден в тях. Тръгнах натам с колата, но нещо обърках посоката /често ми се случва в реалността, забележително съм неорентирана/, .........моите и неговите родители бяха разбрали и изглеждаха доволни, смътно си помням квартала, неговото блокче, градината отпред, пейки....и се събудих.
Всички съновници са еднозначни при тълкуванието - нова работа, но...моля те, помогни с комбинирано странично мнение :)
Според мен се намираш в етап ,когато имаш нужда от нови емоции ,които да оцветят ежедневието ти. В такава особена нагласа си ,че е много вероятно действително в живота ти да се появи нов мъж.

*

123

« Отговор #2 -: Септември 21, 2008, 10:11:51 am »
Много благодаря!
Притесних се, че сънищата се отнасят до работата ми..  ::)

*

123

« Отговор #3 -: Октомври 06, 2008, 09:40:57 am »
Привет!

Отново имам нужда от помощта ти. Отдавна не бях сънувала неприятен като този сън: първата част е много бедна на детайли, единствено си спомням, че имаше война....без други подробности; втората част сънувах, че трябва да водя майка ми на лекар, във връзка с което заедно с баща ми пътуваха към мен /живеем на разстояние едни от други/. По този повод търсих по телефона и моя приятелка, за да я питам дали ще приеме майка ми....?!...да й "пророкува" или нещо такова /в реалността приятелката ми не се занимава  нищо подобно/. След това се оказах в някакво складово помещение с много разхвърляни бутилки, някои от които пълни с течност и/или вода и...накрая си дадох сметка, че съм бременна в третия месец и въпреки, че не съм омъжена и не харесвам "таткото" нямам избор, освен да оставя и родя детето...събудих се със страх от първата и края на втората част от съня.
Какво мислиш? :)

« Отговор #4 -: Октомври 08, 2008, 01:12:13 pm »
Родителите се свързват със защитата и сигурността ,която имаш ,а в случая показва ,че е нестабилна и се чувстваш уязвима.Приятелката се свързва с определени нейни качества ,които на теб ти липсват и търсиш начин да ги придобиеш . Склада се свързва с планове и начина по който ги осъществяваш . В случая разпиляно и непоследователно ,което е представено от разхвърляните бутилки ,но от друга страна ,това ,че те са пълни с прозрачна течност показва ,че успяваш и по този начин да постигнеш определен резултат.
Бременността се свързва с чувството за обремененост и натоварване с неща ,които са ти непривични . Въпреки цялото това психическо натоварване ,което показва сънят ти си твърдо решена ,дори и без подкрепа и сигурност да се справиш с определен проблем.

*

123

« Отговор #5 -: Октомври 08, 2008, 05:31:41 pm »
Родителите се свързват със защитата и сигурността ,която имаш ,а в случая показва ,че е нестабилна и се чувстваш уязвима.Приятелката се свързва с определени нейни качества ,които на теб ти липсват и търсиш начин да ги придобиеш . Склада се свързва с планове и начина по който ги осъществяваш . В случая разпиляно и непоследователно ,което е представено от разхвърляните бутилки ,но от друга страна ,това ,че те са пълни с прозрачна течност показва ,че успяваш и по този начин да постигнеш определен резултат.
Бременността се свързва с чувството за обремененост и натоварване с неща ,които са ти непривични . Въпреки цялото това психическо натоварване ,което показва сънят ти си твърдо решена ,дори и без подкрепа и сигурност да се справиш с определен проблем.

Числото три /тримесечната бременност/ не носи ли някакъв предсказателен елемент или сънят отново отразява единствено вътрешното ми състояние по определена тема?

Благодаря ти  ::) :)

« Отговор #6 -: Октомври 08, 2008, 09:02:53 pm »
тройката се тълкува като връзка между минало ,настояще и бъдеще  ( как ще я свържеш с тълкуването ти прецени)

« Отговор #7 -: Ноември 29, 2008, 02:41:19 pm »
123 може сънищата ти да са от миналите ти животи и може да сте били заедно с майка ти и баща ти и тези приятели заедно в минали животи. Ако искаш може да попитам за това моят
духовен учител Иеова.

« Отговор #8 -: Декември 10, 2008, 10:56:31 pm »
А аз сънувах,че вследствие на недоразумение съм наказана с отстраняване от работа,но колежка ми казва,че всъщност си търсят жертва-кой да бъде съкратен.Аз възроптах,че има по-млада колежка,дошла след мен(реално лице от работата ми).Отговорът беше,че решили да й простят грешките,защото всички ги допускали на младини.В съня разбрах,че хората,с които работя, били настроени срещу мен,а също така получих съвет да разговарям с шефката и да й обясня мойта позиция(или това,че колегите не са прави).Жената,която ми даваше съвети ,е личност,която в реалната ми работа обича да драматизира нещата,сама създава проблеми и сплетничи.Но и се чува думата.
Въпросът ми е-това предупреждение ли е за съкращение,защото има такава тенденция в работата ми,но това би се случило догодина ,септември месец.А аз сънувах съня точно на 15.09. тази година.Значи с една год. по-рано.