Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: синастрия  (Прочетена 421760 пъти)

toroni

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 561
Re: синастрия
« Отговор #5180 -: Февруари 24, 2014, 05:15:53 pm »

Мисля, че съм на път да се впусна във връзка с колегата по синастрията, която съм качила.За съжаление нямам негов точен час на раждане и затова съм изтрила неговите домове.
Най-силно ми прави впечатление  точния съвпад на неговия  Сатурн с моя СЛВ и  се страхувам да не бъда наранена по някакъв начин
Имаме и следните интераспекти:
-мой Нептун съвпад с негов Меркурий
 мой Меркурий тригон с негов Нептун

-мой Марс опоз. с негов Сатурн
 мой Сатурн опоз. с негов Марс

-мой Плутон секстил с негов Меркурий
 мой Меркурий секстил с негов Плутон

-мой Уран секстил негово Слънце
 мое Слънце секстил негов Уран

Ще бъда благодарна, ако ми кажете мнението си ;D
Активен
Слънце ,Венера, Сатурн и Асц. в Близнаци,Луна в Дева, Меркурий и Марс в Рак

Smarta

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 575
« Отговор #5181 -: Февруари 24, 2014, 08:38:12 pm »

Торони, тази връзка ще бъде трудна, ако се развие. Трудните аспекти преоблавават над хармоничните. Двойната опозиция на Марсове и Сатурни води до студенина, отчуждение и борби за надмощие. Има и една опозиция Слънце/Сатурн, която ще води до тежести. Неговият Марс на твоя ДЦ ще те дразни. Слънца и Луни са в квадрати, което спъва разбирателството и пречи на отпускането във връзката. Луните ви са в един знак, но много близо до чуждия Плутон, страстите ще са големи, ще ескалират ревности и страхове, може да има опити за обсебване, за манипулации с много критикарство и тревожност в знака на Дева. Твоята Луна е в неприятна позиция като връх на тао квадратите и в съвпад с Плутона му, ти ще бъдеш оттечка на емоционалното напрежение и може да избухваш в драми. Северният възел ти е в Козирог и както имаш съвпад с неговия Сатурн, той ще те подтикне към развитието на сатурновите качества, но може да не ти хареса. Но ако сте в едно обкръжение, от него можеш да научиш много за сатурновата природа. Имате добра сексуална химия, но това не е достатъчно, когато няма психологически комфорт. Нека и други се изкажат, че моят прочит не е много окуражителен.
Активен
:sun::pi:  :moo::aq:  :mer::aq:  :ven::cp:  :mar::li:  :jup::sc:  :sat::li:  :ura::sa:  :nep::sa:  :plu::li:   :vlu::ca:  ас :vi: mc :ge:

:sun::kva::ura: / :tri::plu: / :tri::jup:
 :moo::soe::mer::sec::ura: / :kva::jup:
 :mar::soe::sat::soe::plu::kva::ven:

Kler

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 576
« Отговор #5182 -: Февруари 25, 2014, 07:38:04 am »

този пост го поправям не знам колко пъти, не мога да изразя правилно това, което искам  :-\
иска ми се да прочета някъде за това какви хора ни привличат, в зависимост от определи аспекти в картата ни. по-конкретно за сатурн се интересувам, но при мен той е и господар на хороскопа, така че може и за господарят на хороскопа като цяло.
например забелязвам, че ме привличат мъже, чийто плутон е в по-тесен съвпад със сатурн или АЦ то ми. въпреки че в синастрия се счита за кофти аспект. сатурн натално ми е на 3 градуса от АЦ. в по-широк съвпад е с юпитер. ако си падах по младежи, плутонът им би трябвало да е в съвпад с венерата ми, би трябвало да дава страст. обаче мен не ме кефят. явно ми е по-гот да ми е активиран сатурна. също доста ме привличат хора, чийто сатурн е върху МЦ-то ми, съответно прави квадрат с наталния и стелиума в 1ви дом. или сатурн е съвпад с марса ми, или пък луната ми...тези аспекти в синастрия определено не са ми донесли никакви дивиденти, но ми се ще да разбера от къде тоз мазохизъм у мен.
Активен

toroni

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 561
« Отговор #5183 -: Февруари 25, 2014, 07:50:42 am »

Торони, тази връзка ще бъде трудна, ако се развие. Трудните аспекти преоблавават над хармоничните. Двойната опозиция на Марсове и Сатурни води до студенина, отчуждение и борби за надмощие. Има и една опозиция Слънце/Сатурн, която ще води до тежести. Неговият Марс на твоя ДЦ ще те дразни. Слънца и Луни са в квадрати, което спъва разбирателството и пречи на отпускането във връзката. Луните ви са в един знак, но много близо до чуждия Плутон, страстите ще са големи, ще ескалират ревности и страхове, може да има опити за обсебване, за манипулации с много критикарство и тревожност в знака на Дева. Твоята Луна е в неприятна позиция като връх на тао квадратите и в съвпад с Плутона му, ти ще бъдеш оттечка на емоционалното напрежение и може да избухваш в драми. Северният възел ти е в Козирог и както имаш съвпад с неговия Сатурн, той ще те подтикне към развитието на сатурновите качества, но може да не ти хареса. Но ако сте в едно обкръжение, от него можеш да научиш много за сатурновата природа. Имате добра сексуална химия, но това не е достатъчно, когато няма психологически комфорт. Нека и други се изкажат, че моят прочит не е много окуражителен.

Благодаря много Смарта за мнението.И аз ги виждах трудни нещата, но...ще видим дали и как ще се развият събитията ;D
Активен
Слънце ,Венера, Сатурн и Асц. в Близнаци,Луна в Дева, Меркурий и Марс в Рак

Milkyway

• Редовен участник
  • Публикации: 3770
« Отговор #5184 -: Март 13, 2014, 07:52:50 am »

Добрутро :blink:
Имате ли идея, как биха се разбирали жена с венера в телец и мъж с венера във везни?
Активен

марсин

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 628
« Отговор #5185 -: Март 16, 2014, 11:38:47 am »

Добрутро :blink:
Имате ли идея, как биха се разбирали жена с венера в телец и мъж с венера във везни?

..преценено само от позицията на Венерите- да ,има много естетика в харесванията им,но са по различен начин изразени - Венера в телец/ и аз съм тук/ е земна и по-практична ,по- пасивна /излъчваща повече ин,сякаш / и харесва неща, приложими в ежедневието, изключително добронамерена е , избягва напрежениетот в общуванията си  ...Венера в Везни е въздушна ,по- активна,   по- интелектуална, тя си пада по обмяната на идеи, контактуване/при мъж  с такава позиция си е чисто Донжуанстване ;)/,обичат вниманието към себе си , стремят  се и умеят да поддържат  хармония в отношенията ,както и умеят да заглаждат оформящите се проблемни нюанси в отношенията/ако искат,обаче /, по- разностранни и по- притегателни за околните са от Венерите в телец...... двечките  тия Венери се усещат много лесно и е меко общуването им/все пак са  си тронови  :blink: /,стига други неблагоприятни аспекти  да не им пречат на изявата и взаимодействието ,обачи.....по мои наблюдения 
:blink:
« Последна редакция: Март 16, 2014, 12:01:07 pm от марсин »
Активен
Обичам красотата и хармонията...особено в междуличностните отношения....:)

Milkyway

• Редовен участник
  • Публикации: 3770
« Отговор #5186 -: Март 16, 2014, 04:54:11 pm »

Много ти благодаря Марсин,
чудесно обяснение :blink:
Активен

марсин

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 628
« Отговор #5187 -: Март 16, 2014, 04:57:28 pm »

..моля ,Милки  :blink:...дано ти бях полезна , макар и само по Венерите..
Активен
Обичам красотата и хармонията...особено в междуличностните отношения....:)

Rafaeo83

• Новак
  • Публикации: 27
« Отговор #5188 -: Юни 30, 2017, 09:58:27 am »

Здравейте, космически пътешественици :)!
Имам взаимоотношения с жена, които отиват на зле.
Не че искам да спасявам ситуацията, може би е безнадеждна, а може би не знам.
Все тая, приел съм го, каквото и да се случи. Но би ми се щяло да разбера, дали нещо не ми отбягва.
В един момент сме супер заедно, в следващия не знам какво става. Усещам, че постоянно нещо има недоизказано.
Не й знам асцендента само. Иначе тя е
Слънце в Рак,
Луна в Скорпион,
Меркурий в Лъв,
Венера в РАк,
Марс в скорпион,
Юпитер в Козирог
Сатурн в Скорпион
Уран в Стрелец
Нептун в Стрелец
Плутон във Везни,

АЗ съм:
 АСЦ - ДЕВА

Слънце в Телец
Луна в Скорпион
Меркурий в Телец
Венера в Близнаци
Марс в Телец
Юпитер в Стрелец
Сатурн в Скорпион
Уран в Стрелец
Нептун в Стрелец
Плутон във Везни

БлагодарЯ!

Хубаво Лято и много Любов и смирение на всички!
Активен