Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Катастрофа  (Прочетена 1215 пъти)

Aisha

• Новак
  • Публикации: 13
Катастрофа
« -: Април 10, 2008, 09:49:46 pm »

Здравейте :)
Има един сън, който сънувах преди сравнително доста време, но още ме тревожи. И още си го спомням в детайли.
В кола сме четирима човека - аз и още едно момиче сме отзад, 2 момчета са на предните седалки, едното шофира. Не си спомням кои бяха, не си спомням лицата им.
Но в съня чувствах, че сме приятели, близки приятели. Смеехме се, говорихме докато в един момент момчето, което шофираше не можа да вземе завоя, колата излезе от пътя и пропадна в пропаст. В момента,  в който започна да пада, се събудих.
Не знам дали си внушавам или не, но припомняйки си съня имам чувството,  че бях по-голяма,  не на годините, които съм сега. Но пак отбелязвам, че това може да е просто внушение.

Предварително благодаря ако някой отдели от времето си, за да ми помогне :)
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
Катастрофа
« Отговор #1 -: Април 11, 2008, 03:02:04 pm »

Промяна в живота ти ,която няма да ти окаже голямо влияние .Свързана е с любовните отношения ,но показва връзка с момче , което не харесваш и си с него само заради обществено мнение или определена компания.

Активен

Aisha

• Новак
  • Публикации: 13
Катастрофа
« Отговор #2 -: Април 11, 2008, 08:27:15 pm »

Мерси много :))))
Активен

Нинмах

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 54
    • http://
Катастрофа
« Отговор #3 -: Април 11, 2008, 11:11:31 pm »

Зъболекар, как винаги си толкова точен...направо :))(bow)
Сам ли си се учил , някаква литература ,съновници?( те повече май объркват де аз четох един...)То който си има дарбата си я има ^_^
(извинявай за въпроса все пак може би прозвуча малко нагло...:С
Активен
О hark, let us not think of the morrow
Cherish this moment, far from sorrow
Life is a temporal gift that we borrow
Whether dead for ages, or leave tomorrow

Нинмах

• Нов участник
  • *
Катастрофа
« Отговор #4 -: Април 11, 2008, 11:22:06 pm »

Оо...зъболекар сега си спомних един мн стар сън...
Единственият, който отдавна помня и съм сънувала няколко пъти ,но през годините.
Много ще се радвам ако може да ми кажеш какво мислиш.Та значи сюжета е горе-долу такъв:качвам се по някакво стълбище, доколкото си спомням,и накрая стигам края на сградата и после не зная как ,но започвам да падам и сякаш летя и чувството беше едновременно страхотно и малко страшно...Най ясно помня частта,когато летя надолу и накрая падам ,но всъщност падам в леглото си или в тялото си и се събуждам ии...Фактически не виждам в съня къде съм паднала.Или това трябва да му е продължението?!... :huh:
 :) ух... мерси предварително
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Катастрофа
« Отговор #5 -: Април 11, 2008, 11:32:42 pm »

Ха, ха .......чак пък безгрешен  :blink:  :blink:  :blink:  :D

Честно, нямам представа колко са правилни тълкуванията  :D  :D  :D ,но обикновено сънищата сами дават отговорите .Например в гореспоменатия  сън .
Кола -социален статус ,пътуваш в колата с други хора -което ме навежда на компания .Равен брой момчета и момичета ,което подсказва връзка ,но лицата не са важни за теб ,защото в съня си не ги виждаш (все ти е тая ,но въпреки това си включена в тази група ). Катастрофа промяна ,ти се събуждаш промяната не те травмира  ...и т.н.
« Последна редакция: Април 12, 2008, 10:13:49 pm от ЗЪБОЛЕКАР »
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Катастрофа
« Отговор #6 -: Април 11, 2008, 11:34:32 pm »

Цитат
Оо...зъболекар сега си спомних един мн стар сън...
Единственият, който отдавна помня и съм сънувала няколко пъти ,но през годините.
Много ще се радвам ако може да ми кажеш какво мислиш.Та значи сюжета е горе-долу такъв:качвам се по някакво стълбище, доколкото си спомням,и накрая стигам края на сградата и после не зная как ,но започвам да падам и сякаш летя и чувството беше едновременно страхотно и малко страшно...Най ясно помня частта,когато летя надолу и накрая падам ,но всъщност падам в леглото си или в тялото си и се събуждам ии...Фактически не виждам в съня къде съм паднала.Или това трябва да му е продължението?!... :huh:
 :) ух... мерси предварително
По същото време да си си взела важни за теб изпити  :D ?
Активен

Нинмах

• Нов участник
  • *
Катастрофа
« Отговор #7 -: Април 11, 2008, 11:37:18 pm »

Не помня точно дали съвпадат като време ,но принципно последните ми изпити си ги издържах успешно :)
Казваш това е смисълът?: )
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Катастрофа
« Отговор #8 -: Април 11, 2008, 11:56:17 pm »

Катеренето по стълбища показва напредък ,труден  ,но продължаваш да го преодоляваш .Това ,че достигаш края на сграда ме отвява на приключване за теб важен период .Сградите се свързват с вътрешния ни свят ,това което чувстваме ,това ,че излизаш от сградата със страх и летене показва ,че приключваш значителен за теб опит .

Божжжееееее , по лесно ще ти напиша какво е значението отколкото как стигам до него  :blink:  :ph34r:  :(  :P  :D  
Активен

Нинмах

• Нов участник
  • *
Катастрофа
« Отговор #9 -: Април 12, 2008, 12:06:53 am »

Звучи мн логично...честно казано сама се досещах за съвсем различни неща ,но сега виждам че това е най -истинско. :D
Благодаря ,Зъболекар!
Ако случайно пак ми се случи да го сънувам същото ще пиша :)
 :P хубу обясняваш аз те разбрах
Активен