Здравей Гост

Слънчеви и Лунни затъмнения

• 141 Отговора
  • 23932 Прегледи
*

Yaya

• 2265
Re:Слънчеви и Лунни затъмнения
« Отговор #80 -: Юли 02, 2011, 05:27:44 pm »
Иска ми се да си поговорим за сватбите по затъмнение.... Ето, днес се жени принц Албер II.
Казано е, че на затъмнение, било то Лунно или Слънчево, не е добре да се започва нещо ново, а да се довършва.

Аз се омъжих на Лунно затъмнение и бракът ми приключи скоропостижно. Родителите ми също са се женили 3 дни след Лунно затъмнение, а бракът им е по-здрав и от корабни въжета.
Днес мои приятели се женят - и на двамата затъмнението им аспектира Юпитера, тригонира Уран и квадратира на единия Венерата, а при другия съвпада. Е? Как ще  е при тях, според вас?  :blink:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Asol

• 4140
« Отговор #81 -: Юли 02, 2011, 06:18:51 pm »
Ако искаш сложи картите - твоята и на приятелите ти към датата на сключване на брака.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #82 -: Юли 02, 2011, 06:40:17 pm »
Ето, слагам моята карта с брак на 03,03,2007 - Лунно
слагам на приятелката ми картата за днес, а пир мъжа й знам, че затъмнението е в 10 дом и е на 5гр от Юпитер, който му е У7, а Нептун му е на ИЦ.
Слагам и картата на баща ми с брак на 09,09,1979 - 3 дни след Лунно затъмнение. Не слагам картата на майка ми, че ще станат много...

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Yaya

• 2265
« Отговор #83 -: Юли 02, 2011, 07:03:59 pm »
Такааааа мен ме изключваме от коментара - затъмнение, обрат на осите и съвпад с Уран, рожден квадрат на У7 и Уран, транзитен У7 на ИЦ... ретро Меркурий и др. такива....  ;D
Да видим баща ми - съвпад на управителите на 7 дом. Съвпад на Слънце, Венера и Сатурн с Раху в 1 дом - факт, такъв е и в брака човекът. Съвпад на У4 с натален и транзитен У1 на АЦ.... и не знам защо съм задала транзити за 03,09,1979, като е за 09,09,1979  :P, а Лунното затъмнение тогава е било на 06 септември ....

А Шопенхауер

*

Lillie

• 30532
« Отговор #84 -: Юли 02, 2011, 07:04:46 pm »
Ето, слагам моята карта с брак на 03,03,2007 - Лунно

Твоята сватбена карта е интересна наистина.
Лунното затъмнение е било с уранов заряд - Уран е в съвпад със Слънцето, а на теб ти попада върху наталната опозиция между Меркурий и Юпитер, управляващи 3 и 9 дом. Освен това бракът се сключва официално по ретрограден Меркурий, който по същото време ръчка наталната квадратура между Марс и Уран, в радикса Марс е в съвпад със Северния възел.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Asol

• 4140
« Отговор #85 -: Юли 02, 2011, 07:45:31 pm »
Яя, по твоята карта. От  предходното слънчево затъмнение на 22.09.2006 ти е зададена тема с акцент на взаимотношенията в т.число по-сериозни връзки, които могат да стигнат и до сключване на брак.
Иначе сключването на брак по това време го има и в дирекциите, вероятно вече си била бременна и 2008 си родила. След около две годишен брак - 2009, си се развела или поне тогава сте решили да разтрогнете брака.
« Последна редакция: Януари 03, 2012, 10:58:20 am от Asol »

*

Yaya

• 2265
« Отговор #86 -: Юли 03, 2011, 07:15:29 pm »
Здрасти, Лили, Асол, мерси за включването. Аз вчера, по разбираеми причини (сватбата) не можах да се включа  :-[
Права си за затъмнението от септември 2006, но то аспектира У10 и У3, Сатурн и Слънце.
Иначе, да - тогава започнахме да бебеправим, после се оженихме, но родих 2007. Ти дирекциите на Слънце и прогресивна Луна ли гледаш за раждането?
Разделихме се още 2007, а развода го започнахме 2008 и стана факт 2009. Как съдиш, че 2009 сме се развели?  :-\ не бях разглеждала развода си така в прогресия през годините.... но не съм и толкова напреднала  :-[
Досега си мислех, че главна причина за развода има мъжът ми, а то да не се окаже, че е в мен...  :o

А Шопенхауер

*

Lillie

• 30532
« Отговор #87 -: Юли 03, 2011, 08:35:58 pm »
На мен пък, да ви кажа, покрай това затъмнение (последното) все странни неща взеха да се случват.
Първо беше онова с водопроводчика, но пък се радвам, че ВиК проблемът е временно решен, вчера бях ударена като с мокър парцал от държането на един колега (новолунието му попадна върху Слънцето), от който най-малко очаквах такова поведение - все пак не се познаваме от вчера, а сме приятели от няколко години вече. То не е много за разправяне, но тотално ме хвърли в оркестъра тоя човек, какви са тия избуяли мераци, не знам...  :-\
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Uran

• 6041
« Отговор #88 -: Юли 03, 2011, 08:37:16 pm »
Осмодомна случка? ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #89 -: Юли 03, 2011, 08:38:32 pm »
До случка не се стигна, но се чувствам много тъпо. Тоя човек е тотално изтрещял, струва ми се.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Uran

• 6041
« Отговор #90 -: Юли 03, 2011, 08:41:45 pm »
Твоят ракурс сигурно с право е такъв, но е интересно да задълбаеш в неговия мотив.
Мераците м/у близки не са спонтанни, а си се отглеждат. Та той вероятно го е хранил, торил, поливал и вчера...хоп..събрал е смелост. :blink:

*

Lillie

• 30532
« Отговор #91 -: Юли 03, 2011, 08:44:16 pm »
Та той вероятно го е хранил, торил, поливал и вчера...хоп..събрал е смелост. :blink:

Предполагам, но е избрал възможно най-неподходящия момент... когато бях в еуфория след друго събитие от тия дни. А с него сме другарчета и си споделяме това-онова, затова мотивът наистина е странен, трудно го разбирам.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #92 -: Юли 03, 2011, 10:04:00 pm »
Осмодомно ли? ;D :rolleyes:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #93 -: Юли 03, 2011, 10:24:37 pm »
Дано и други, по-приятни осмодомни аналогии да проработят, да ги отключи затъмнението. Имам едни хонорари да вземам, които се трупат вече няколко месеца и ми ги изплащат на час по лъжичка.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #94 -: Юли 03, 2011, 10:27:09 pm »
Щом закача 8-ми , хвърля светлина на 2-ри...Нещо ретро няма ли там....
Оооо. Лили не ти ли беше нептуна във втори? :rolleyes:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #95 -: Юли 03, 2011, 10:30:11 pm »
В края на първи дом, на 3 гр. от К2, но е в Стрелец, затъмнението не го докосва.
Проблемът с плащанията при мен е перманентен, все някой нещо ми дължи (или има да ми връща) и се прави на разсеян.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Stella

• 7765
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения
« Отговор #96 -: Декември 28, 2011, 10:11:24 pm »
Някой да има лунациите за 2012 година?  :blink:
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

abroad

• 2187
« Отговор #97 -: Декември 28, 2011, 10:51:39 pm »
Solar Eclipse:   20 May 2012   00Gem20
Lunar Eclipse:   4 Jun 2012   14Sag13
Solar Eclipse:   13 Nov 2012   21Sco56
Lunar Eclipse:   28 Nov 2012   06Gem46

копирано от 1 стр.

*

Stella

• 7765
« Отговор #98 -: Декември 28, 2011, 10:58:06 pm »
Solar Eclipse:   20 May 2012   00Gem20
Lunar Eclipse:   4 Jun 2012   14Sag13
Solar Eclipse:   13 Nov 2012   21Sco56
Lunar Eclipse:   28 Nov 2012   06Gem46

копирано от 1 стр.

Тенкю!  :confuse3:

затъмнението на 0гр.  Близнаци е на 21 май.
« Последна редакция: Декември 28, 2011, 11:02:44 pm от Stella »
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Stella

• 7765
« Отговор #99 -: Декември 28, 2011, 11:56:29 pm »
На този линк ги има всичките до 2015 г.

http://www.moongiant.com/Lunar_Eclipse_Calendar.php