Здравей Гост

"непрестанно бягане"

• 3 Отговора
  • 1331 Прегледи
"непрестанно бягане"
« -: Януари 27, 2008, 08:48:45 am »
От няколко години сънувам все един и същ сюжет,но с различни участници с изкючение на мен.Сънят ми се изразява в преследване,като всеки път хората или съответно съществата са различни и почти при всички случаи,достигам до обежище,но не успявам,да заключа нито една врата,колкото и да се опитвам,понеже ключовете превъртат безрезултатно в ключалката.Понякога тези сънища се появяват всяка нощ и е адски изморително,защото ги възприемам,като кошмар :ph34r: Според вас на какво могат,да се дължат и как бих могла,да ги "изритам" от нощите си?Благодаря предварително за отговорите:)

*

Lillie

• 30532
"непрестанно бягане"
« Отговор #1 -: Януари 27, 2008, 11:58:51 am »
Хм... като малка сънувах често такива сънища, почти всяка нощ, още си го спомням ясно. В съня имаш чувството, че те преследват и тичаш срещу вятъра сякаш, опитваш се да се скриеш, да заключиш или залостиш "вратата", но не успяваш - или ключът превърта в ключалката или вратата по някакъв странен начин "провисва", не може да се затвори...
Да не би и тоя тип сънища са от тъй наречените от jinom "енергийни"?  :huh:

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
"непрестанно бягане"
« Отговор #2 -: Януари 27, 2008, 12:39:13 pm »
Повтарянето на една и съща информация в съня може и вероятно има нещо общо с подсъзнанието или кармичната памет  :rolleyes:

Отделно е добре точно заради тези сънища да се изследват Марс(всякакви преследвания и борби,тичането отделно си е с марсов характер) и Хирон (вратата и ключа).Възможно е да показват според мястото и аспектите си в картата опитности от минал живот в които ситуациите са били сложни и напреганти и все още не е осъществено нужното равновесие.Също така може и психологическите аспекти на тяхното влияние да не се канализират адекватно и за това това да се извършва от подсъзнанието. B)  

"непрестанно бягане"
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2008, 12:10:18 am »
Цитат
От няколко години сънувам все един и същ сюжет,но с различни участници с изкючение на мен.Сънят ми се изразява в преследване,като всеки път хората или съответно съществата са различни и почти при всички случаи,достигам до обежище,но не успявам,да заключа нито една врата,колкото и да се опитвам,понеже ключовете превъртат безрезултатно в ключалката.Понякога тези сънища се появяват всяка нощ и е адски изморително,защото ги възприемам,като кошмар :ph34r: Според вас на какво могат,да се дължат и как бих могла,да ги "изритам" от нощите си?Благодаря предварително за отговорите:)
ами сигурно си от типа хора ...ако няма за какво да се притеснява ,сама ще си създаде проблеми ;)  :P  :D