Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Молба  (Прочетена 2471 пъти)

123

• Гост
Молба
« -: Декември 17, 2007, 11:37:36 am »

За пореден път, с предварително извинение, но пак не можах да се справя сама с тълкуванието на съня, а ми изглежда не особено благоприятен:

не помня детайли, а само няколко съществени момента - намирам се някъде на доста високо място, на последния етаж на сграда, може би, някакъв /не конкретен/ мъж ми говори нещо. После незнайно защо и как съм на ръба на "сградата", по цялата дължина на която стои нещо като огромен четвъртит черен стълб и аз внезапно и смело решавам да скоча. След скока се почувствах доста добре, самоуверено и без преследващите ме страхове, т.е. доказах си, че мога......в спомените ми има още един скок, но само толкова

можеш ли да помогнеш :)  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
Молба
« Отговор #1 -: Декември 17, 2007, 12:19:44 pm »

otchaqnie . 6te  pi6a posle,no tova e smisala na sanq.
Активен

Fragrance

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 51
Молба
« Отговор #2 -: Декември 17, 2007, 12:24:21 pm »

Не смея да твърдя , че разбирам много от сънища . Но ще напиша моето тълкуване , като очаквам всякакви корекций ,  с цел най-добро тълкуване :
Това , че си нависоко показва сегашното ти положение, което съдейки по съня би трябвало да е по-добро като усещане от преди...
Мъжът , червения стълб и сока ти , според мен са свързани с  някакво рисковано начинание което може би ще  обмисляш да напрвиш  след намесата на човек , който ще те  подтикне към това.
Приятното усещане за "победа" над страховете е нещо , с което ще съумееш да се справиш.
Стискам палци сънят да се трансформира като нещо добро в живота ти!
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Молба
« Отговор #3 -: Декември 17, 2007, 12:35:34 pm »

много добре Fragrance :D ,всичко е добре рзтълкувно ,но стълба е черен, затова подсказва отчаяна ситуация с непремерен риск,но ако беше червен значението щеше да се покрие с твоето тълкуване . ,И въпреки това , направо съм очарован от тълкуването :rolleyes:
« Последна редакция: Декември 17, 2007, 12:49:43 pm от ЗЪБОЛЕКАР »
Активен

123

• Гост
Молба
« Отговор #4 -: Декември 17, 2007, 12:52:54 pm »

много благодаря за отговорите :D
може ли, обаче по-конкретно, че аз иначе се обърквам и не разбирам
за положителен изход от някаква ситуация ли става дума или за неблагоприятен, вследствие "предприето рисково начинание"
и още - сънят не се ли отнася по-скоро за работата?
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Молба
« Отговор #5 -: Декември 17, 2007, 01:00:58 pm »

Моето лично мнение е да не рискуваш в дадения момент в каквато и да е сфера ,но явно ще я сътвориш тая. Нямам идея къде ще рискуваш ,но те засяга лично.
Активен

123

• Гост
Молба
« Отговор #6 -: Декември 17, 2007, 01:02:03 pm »

пропуснах да спомена, че в работата съм се заела с една сложна и трудна сделка, от която ако се измъкна суха ще трябва много да почерпя

личния ми живот е доста объркан и отчаян, но това вече е перманентно състояние отпреди 7-8 месеца и макар, че усилено го търся, не го намирам :huh:  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Молба
« Отговор #7 -: Декември 17, 2007, 01:09:49 pm »

,Явно непремерения риск е вече в действие с тази сделка  :D . Приеми ,че всичко ще свърши добре, а положителната настройка ще ти помогне за всичко .
Активен

123

• Гост
Молба
« Отговор #8 -: Декември 17, 2007, 01:18:51 pm »

Цитат
Моето лично мнение е да не рискуваш в дадения момент в каквато и да е сфера ,но явно ще я сътвориш тая. Нямам идея къде ще рискуваш ,но те засяга лично.
ако рискувам ще загубя, така ли??
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Молба
« Отговор #9 -: Декември 17, 2007, 04:12:02 pm »

Рискувай ,каквото и да ти струва.,Живота без да опиташ да направиш това, което искаш е тъпотия. Зарежи тия щуротии какво ти показва съня или какво не ти показва.
 :D  :D  :D  :D
Пожелавам ти да успееш с каквото и да се захванеш!
Активен

vahir

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 69
    • http://
Молба
« Отговор #10 -: Декември 17, 2007, 05:53:05 pm »

И АЗ СЪМ С  МОЛБА КЪМ ЗЪБОЛЕКАР :)
СЪНУВАХ ЧЕ ЛЕКУВАМ ЕДНО КУЧЕ . МНГО МИЛИЧКО ЕДНО ТАКОВА БЕЗ ПОРОДА , АМА С ЕДНИ МИЛИ ОЧИЧКИ .... БЕЛИЧКО С МАЛКО СИВО И КАФЯВО. ИЗЛЕКУВАХ ГО И ЗАПОЧНАХ ДА ГО ИЗВЕЖДАМ, НО САМО НА КАИШКА И ТО СЪВСЕМ ТЪНИЧКА , КАТО КОНЕЦ.ПОСЛЕ НЕ ЗНАМ КАК , НО СЕ ВИДЯХ ЧЕ БЪРЗАМ ЗА РАБОТА И СЕ ЧУДЯ С КОЛАТА ЛИ ДА ТРЪГНА , А ПО РЪЦЕТЕ МИ МНОГО ПРЪСТЕНИ, АМА ПО НЯКОЛКО НА ПРЪСТ. ВЗЕХ СИ КЛЮЧОВЕТЕ НА КОЛАТА , А МАЙКА МИ САМ ПОВТАРЯ ДА ТРЪГНА С МАРШРУТКАТА. ТОВА Е   :unsure:  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Молба
« Отговор #11 -: Декември 17, 2007, 07:08:53 pm »

кучето на каишка ,показва ,че периода на ораничения в живота ти е към края си.Пръстените показват нови и успешни начинания.
Активен

123

• Гост
Молба
« Отговор #12 -: Декември 18, 2007, 04:48:55 pm »

Цитат
Рискувай ,каквото и да ти струва.,Живота без да опиташ да направиш това, което искаш е тъпотия. Зарежи тия щуротии какво ти показва съня или какво не ти показва.
 :D  :D  :D  :D
Пожелавам ти да успееш с каквото и да се захванеш!
Благодаря ти ЗЪБОЛЕКАР! Но да разкажа:

Днес участвах в ПТП, доста засегната беше моята кола, и на фона на напрегнатото ежедневие точно преди празниците наред с другите ангажименти това определено ще ми създаде трудности, да оставим настрана колко ми е дискомфортно като става  дума за проблеми с колата, сигурно ще прозвучи твърде странно,  но това наистина би могло да ме извади извън релси, всеки си има слабости B)

Правилно - не трябваше да рискувам или по-скоро да внимавам повече и по-спокойно... Не знам защо, но свързвам съня с последвалата я неприятна случка :ph34r:  
Активен

Fragrance

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 51
Молба
« Отговор #13 -: Декември 19, 2007, 10:46:02 am »

:lol: Бързата работа срам за майстора, останах с впечатление че стълба е червен :lol:

Активен

123

• Гост
Молба
« Отговор #14 -: Декември 20, 2007, 12:53:43 pm »

Цитат
:lol: Бързата работа срам за майстора, останах с впечатление че стълба е червен :lol:
нищо, благодаря ти за положените усилия:D
аз знаех, че сънят не е хубав и е събитиен, обикновенно го улавям някакси, чисто като усещане и не на всеки сън обръщам внимание и разглеждам по този начин :rolleyes:  
Активен