Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Луната и козметиката  (Прочетена 16788 пъти)

Londa

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 561
Re: Луната и козметиката
« Отговор #60 -: Ноември 01, 2013, 08:39:22 am »

Хора, много съм се навила да се подстригвам, но ме притеснява ретро мерка, а и искам промяна на прическата да правя.За средата на месеца няма да мога да я оставя, защото ще сме на почивка за 2 дена.Ако оставя за края на месеца може и да ми мине мерака.....
Споделете  моля дали сте се подстригвали при ретро Мерк?!) ;D

Londa

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #61 -: Ноември 01, 2013, 08:53:47 am »

Akruks, супер си, имах нужда някой да ме навие! ;D

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
« Отговор #62 -: Ноември 30, 2013, 05:28:54 pm »

Ще се подстригвам другата седмица в петък в 9 сутринта.Луната ще бъде във Водолей  :angry: Но поне тъкмо се е разделила от съвпад с Венера и е в секстил с Меркурий и в тригон с Марс. Родена съм в петък и най-добре ми действат разкрасителни процедури в този ден. Пък може да отробатя Луната като си измисля по-модерна или изчанчена прическа  :P
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

remedeos

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1038
« Отговор #63 -: Ноември 30, 2013, 06:04:25 pm »

Когато се подстригвам,гледам лунния ден.Ако е неблагоприятен и ще си навлека нежелани ефекти,не ходя.Обикновено  избирам 13 или 14 лунен ден.Около новолуние повечето са кофти за целта.
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #64 -: Декември 06, 2013, 12:53:27 pm »

Ще се подстригвам другата седмица в петък в 9 сутринта.Луната ще бъде във Водолей  :angry: Но поне тъкмо се е разделила от съвпад с Венера и е в секстил с Меркурий и в тригон с Марс. Родена съм в петък и най-добре ми действат разкрасителни процедури в този ден. Пък може да отробатя Луната като си измисля по-модерна или изчанчена прическа  :P
Да ви се похваля! Супер доволна останах от подстригването.Фризъорката ми проверяваше всичко по 3 пъти,всеки косъм си знае мястото и ме изсуши много интересно.Право с извити навън краища.Тя винаги ми оформя някаква прическа към самото подстригване и не иска пари за нея...Учудена съм,че въпреки,че Луната е във Водолей косата ми е много добре оформена и няма неприятни Уранови изненади  ;D Но Уран си е такъв де-очаквах изненади,затова няма изненади  ;D
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #65 -: Декември 06, 2013, 01:12:37 pm »

И аз съм много доволна от последното подстригване и забелязах, че когато се подстригвам непосредствено преди пълнолуние, косата става много жизнена, по-плътна и здрава, израства по-бързо. Сега има и изразена асиметрия вече, а предния път се получи като кошница и косата стана много непослушна, стърчеше много странно – Луната беше в Рак в деня на първото подстригване, намаляваща. Сега е много добре – достатъчно е да измиеш и да оставиш да изсъхне по естествен начин  и вече има прическа без да е необходимо да се ползва сешоар, специални четки и ролки. Но моята коса си е такава, след измиване изглежда, сякаш излизам от фризьор, а това пести доста време за оформяне на прически.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #66 -: Декември 06, 2013, 01:27:31 pm »

И аз съм много доволна от последното подстригване и забелязах, че когато се подстригвам непосредствено преди пълнолуние, косата става много жизнена, по-плътна и здрава, израства по-бързо. Сега има и изразена асиметрия вече, а предния път се получи като кошница и косата стана много непослушна, стърчеше много странно – Луната беше в Рак в деня на първото подстригване, намаляваща. Сега е много добре – достатъчно е да измиеш и да оставиш да изсъхне по естествен начин  и вече има прическа без да е необходимо да се ползва сешоар, специални четки и ролки. Но моята коса си е такава, след измиване изглежда, сякаш излизам от фризьор, а това пести доста време за оформяне на прически.
И аз не съм доволна от Луна в Рак за подстригване-косата ми наистина се омазняваше повече и беше абсолютно непослушна  :angry:
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #67 -: Декември 06, 2013, 01:28:27 pm »

Блажено ти завиждам!  :P
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #68 -: Декември 06, 2013, 01:36:25 pm »

Кой каквото няма, за това мечтае –  бих искала да имам дълга, права и гъста коса вместо тази кошница на главата. Хората се къдрят, аз я изправям. Но поне няма нужда от издухване, след всяко измиване сама се надига.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #69 -: Декември 06, 2013, 01:40:45 pm »

Може да си я изправиш химически.Едно време мечтаех за това,понеже моята е чуплива,но несъразмерно чуплива...Знаеш ли,че едно време като измислили къдрина за сефте първоначално го използвали за изправяне  :lol:
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #70 -: Декември 06, 2013, 01:47:28 pm »

За тънък косъм това не е особено добро решение, при мен обемът е за сметка на чупливостта.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

shrioder

• Новак
  • Публикации: 36
« Отговор #71 -: Декември 06, 2013, 05:29:04 pm »

хаха,така е,но нали знаеш за  лафа..,че и най-добрия фризьор не може да направи прическата,която се получава по време на секс :blink:
Активен
Съдбата има пръст навсякъде и в повечето случаи е среден!

Lillie

• Маниак
« Отговор #72 -: Декември 08, 2013, 11:10:04 am »

Вчера козметичката ми предложи да си направя перманентен грим на вежди, аз преди време нали за това мислех. Но след като се оказа, че тези пигменти се татуират и може да има странични ефекти, се отказах.
А тя се учуди защо толкова протестирам, обясних й с какъв леден душ са ме поляли във форума след задаване на въпроса.  ;D

Цитат
хаха,така е,но нали знаеш за  лафа..,че и най-добрия фризьор не може да направи прическата,която се получава по време на секс

Шурик, неслучайно най-добрите коафьори са мъже.  :P ;D

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Londa

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #73 -: Декември 11, 2013, 09:31:15 am »

Преди 2 седмици на Луна в Скорпи смених тотално визията.Направих си плътен бретон и съм супер доволна. :-[