Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: .  (Прочетена 11264 пъти)

kaily

• Пристрастен
  • Публикации: 5145
    • http://www.kaily.dir.bg
Re:Децата Индиго
« Отговор #40 -: Май 27, 2010, 08:18:35 pm »

Кой е рекъл, че гледането на аура е основна и неотменна характеристика на напредналите?
Човек требе мирно и кротко да си копа градинката там, да се осъзнава, най-важното е себеосъзнаването и будността, останалото може да дойде като странични ефекти, а може и да не се прояви.

Единственото важно нещо за идните времена е будността.
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 470
« Отговор #41 -: Май 27, 2010, 08:56:27 pm »

Вещичке, единственият път към светлината е в заедността. както искаш го разбирай, всичко е едно цяло, не можеш да се измъкнеш сама.
Ръката може цял живот да си мисли, че върви на север, когато тялото върви на юг, но все някога ще разбере, че през цялото време е вървяла на юг.
Просто няма как частта да върви сама без цялото.

Според мен ние не е нужно да се притесняваме дали вървим с цялото, защото щем - не щем си вървим с него. Разбира се че сме част от цялото, но и ние сме едно цяло, както обичам да казвам всичко е взаимно свързано :)
Активен
„Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.“
„Да действаш, значи да бъдеш.“
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

BlackBetty

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 470
« Отговор #42 -: Май 27, 2010, 09:02:22 pm »

Значи, като чета и ми иде да се застрелям... пак разчекнахте "индигото". Защо всеки път обръщате нещата на по- по- най-???? Не е ли нормално един човек да иска да знае каква му е аурата, била тя с индигово или не... И след като аурата е някакво отражение на душевността на индивида, защо да не искаш да знаеш какви цветове има в нея  :-\

аурата ти се мени с всяко твое различно душевно състояние. има си хора дето я виждат и можеш да отидеш при такъв човек да ти каже. обаче ми кажи за чеп ти е тази информация - какво от това като си знаеш аурата. нима искаш да вървиш сред приятели и да казваш: пък моята аура е еди каква си! и кво от туй? ми голям праз  ;)

никой не обръща нещата на по по най. не го разбирай погрешно. има информация, която можеш да ползваш и такава, която не можеш - за личната ти аура инфото е от втория тип. ако си сензитивна и знаеш какво да правиш като видиш цвят на аура - да съгласна съм да искаш да знаеш, но тогава ти самата ще можеш да виждаш! безмислено е да искаш нещо, което не можеш да ползваш!

не се заяждам!!! просто ти обяснявам нещата от моята гледна точка  :blink:

е не, не го приемам като заяждане  :blink: А по-начало съм изключително любопитна и никоя информация не ми е излишна, особено ако представлява интерес за мен, дори и по необясними причини. Даже в последно време отново съм си натоварила мозъка с всевъзможна информация, често ми се случва да изпитвам капацитета му  :97:
Активен
„Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.“
„Да действаш, значи да бъдеш.“
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #43 -: Май 27, 2010, 09:35:28 pm »

.
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 05:44:14 am от Синухе »
Активен

kaily

• Пристрастен
  • Публикации: 5145
    • http://www.kaily.dir.bg
« Отговор #44 -: Май 28, 2010, 11:18:25 am »

Бе не е така...когато си в ума си, не си едно с цялото и нерядко вървиш срещу него.
А често си въобразяваш и че го влачиш след себе си.
Когато нещата ти се получават, си едно с цялото, когато нищо не върви, явно си се отделил и пробваш да плуваш срещу течението.
Активен

Uran

• Пристрастен
  • Публикации: 6041
« Отговор #45 -: Май 28, 2010, 11:24:52 am »

Туй то. И аз така мисля: като си здрав, вършиш това, което искаш и го правиш с цялата си любов, обичните ти хора са наред, финансовите проблеми са мираж, красив си и добре приеман, ами как няма да си цялостен. ;D ;D Толкова си цялостен, че имаш и за раздаване.
Активен

Vision

• Редовен участник
  • Публикации: 3523
« Отговор #46 -: Май 30, 2010, 08:27:07 am »

.
« Последна редакция: Юни 11, 2011, 12:37:16 am от Vision »
Активен

Не се излагай!! Провери си правописа!! Точно ТУК!!
''Не знам'' се пише отделно /за разлика от ''Неграмотен''/..

Вещичка

• Пристрастен
  • Публикации: 5943
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
« Отговор #47 -: Май 30, 2010, 09:14:24 am »

абе вие хубо, че не виждате аури и енергийни тела щото можете истински да се уплашите... и това ви го казвам съвсем сериозно.
аз успявам да се предпазя, но зад енергийните ми защити виждам какви твари се разнасят... обикновено има едно черни и смучещи. представляват нещо като сперматозоиди или попови лъжички - голяма кръгла глава и опашка и отпред на тиквата смукала. тия гадове смучат енергетиката ни по всякакви начини. успявам обикновено да ги разгоня, но зад енергийната мрежа са с хиляди и милиони... брррр голяма гнус е....
Активен

- Бабо, да си барала хапчетата ми, с надпис "LSD" ?
 - Майната им на хапчетата. Иди да видиш к'ви дракони има в кухнята!

http://podaraciunikati.alle.bg/  http://darovenaprirodata.alle.bg/

elfidka

• Редовен участник
  • Публикации: 3129
« Отговор #48 -: Юни 02, 2010, 02:50:52 pm »

абе вие хубо, че не виждате аури и енергийни тела щото можете истински да се уплашите... и това ви го казвам съвсем сериозно.
аз успявам да се предпазя, но зад енергийните ми защити виждам какви твари се разнасят... обикновено има едно черни и смучещи. представляват нещо като сперматозоиди или попови лъжички - голяма кръгла глава и опашка и отпред на тиквата смукала. тия гадове смучат енергетиката ни по всякакви начини. успявам обикновено да ги разгоня, но зад енергийната мрежа са с хиляди и милиони... брррр голяма гнус е....
А бе човеко, как живееш с тия образи .....
Активен
Слънце - Везни
Луна – Близнаци
Асц. - Лъв
Венера – Лъв
Марс - Дева

Животът не е поемал към нас задължение да осъществява мечтите ни. Трябва да вземем каквото ни предлага и да сме благодарни, защото и по-лошо би могло да бъде !!!

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #49 -: Юни 03, 2010, 07:28:12 am »

А бе човеко, как живееш с тия образи .....

мчи научила съм се да ги виждам само тогава когато пожелая и в останалото време просто не ги виждам и точка... това си е тренинг на ума като всичко останало  :blink:
Активен

tool

• Гост
« Отговор #50 -: Юли 14, 2010, 08:58:52 pm »

- Индиговите деца
- Децата на настоящето
- 2012 г. през погледа на децата

http://www.yogainside.info/omsuznavane/Deteto.pdf
Активен

holanda

• Гост
« Отговор #51 -: Юли 14, 2010, 11:16:09 pm »

- Индиговите деца
- Децата на настоящето

страхотно четиво.Почти към края съм..

историята за момичето със специално сърце,което видяло красотата на цветето и го направило това,което е ..ме докосна и вдъхнови да направя една скица...

« Последна редакция: Юли 14, 2010, 11:50:42 pm от жълтолилава »
Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #52 -: Юли 15, 2010, 07:11:40 am »

- Индиговите деца
- Децата на настоящето

страхотно четиво.Почти към края съм..

историята за момичето със специално сърце,което видяло красотата на цветето и го направило това,което е ..ме докосна и вдъхнови да направя една скица...

Лилафке, не се възнасяй толкова на четивото  :P

чета, чета, чета и за пореден път се изумявам на диващината на хората  :o  спешъл били, нам кви си били... да индиговите се появяват на Земята, за да донесат индиговата енергия на планетата - хората са като проводници на напрежение/енергия. дори и да не го осъзнават повечето, то те са такива - проводници на Божествена енергия. индиговите просто донасят новата енергия, която е необходима за еволюцията на тази планета, което обаче не означава, че непременно са осъзнати индивиди...

това си е еволюция и тя се нуждае от нова енергия /като всяка една еволюция/ или все едно са батериите за движението на Земята напред - ама една батерия знае ли, че е батерия а  ;)  много малко от тях са осъзнати, па да не говоря като пораснат колко остават осъзнати.

еееей как ми е писнало от простотии начи! според тези писарушки на статии трябва да чакаме да додат Манчо и Петкан да ни оправят а  :-\  па ние пак нема си мърдаме мозъка да направим нещо... идеята според мен изобщо не е такава. смятам, че индиговите идват да донесат просто един тласък на съзнанието напред, но не само те, а да тласнат масовото съзнание към една определена точка. да то е вече тласнато, ма колко от хората са дръпнали напред към духовното - то се вижда. и в това число да се дръпне напред говоря и за самите индигови!

едно парче проводник знае ли, че е такова а! не знае - то просто провежда определена енергия и точка!!! ми честно казано ние всички като човешки единици сме проводници - всеки с различна аура, защото единственото се ражда от различията. ама това, че не всички сме Далай Лама или Ошо не значи, че не провеждаме енергията - хората много малко знаят за истинските заложби на човешкото тяло! и решението си е наше дали ще бъдем духовни или не - така е и при индиговите - те също са проводници, но са неосъзнати проводници. аз не виждам нищо хубаво в самогъзието им, пиянските им оргии, сексуалните им извращения и тем подобни. да - познавам много индигота, които имат доста интересни усещания и специфика на възприятието на външния свят... и квоооооооооооо - това не им пречи да се държат като боклуци  :-X :-X :-X

не искам да ви обиждам /всички вас които чакате някой да ви оправи/, обаче по-добре започнете промяната сами в себе си, а индиговите ги оставете първо да се осъзнаят като духовни личности и чак тогава им целувайте задниците или нозете /според желанието на целуващия/. лично за мен ко ще и небеснокафява аура да е, докато не ми докаже, че става като ЧОВЕК и ДУХОВНА ЛИЧНОСТ не признавам нито цвят на аурата, нито пък умения в боравенето с материята  ;)
Активен

holanda

• Гост
« Отговор #53 -: Юли 15, 2010, 11:49:01 am »

Лилафке, не се възнасяй толкова на четивото  :P

не искам да ви обиждам /всички вас които чакате някой да ви оправи/, обаче по-добре започнете промяната сами в себе си, а индиговите ги оставете първо да се осъзнаят като духовни личности и чак тогава им целувайте задниците или нозете /според желанието на целуващия/. лично за мен ко ще и небеснокафява аура да е, докато не ми докаже, че става като ЧОВЕК и ДУХОВНА ЛИЧНОСТ не признавам нито цвят на аурата, нито пък умения в боравенето с материята  ;)

аз не се възнасям на четивото,а на историята за цветенцето и малкото момиче със специално сърце...Защото само то виждаше красотата в цветето и вярваше в него.По този начин цвтето повярва в себе си и започна да излъчва своята красота по видим за околните начин.Това много ме вдъхнови,но скицата не я направих ,защото се замислих над едни неща и то време не остана.. ;D

а за другото,което си написала-мисля,че се съгласявам,но не знам все още.Обмислям го и ще ти кажа след време ;D.Не знам как е с другите,но аз не споделям идеята за супер-power спешъли и нз какви предвестници на Новото време.Така че,не съм седнала да чакам някой да ме оправи.Особено след като мога и сама :P.Ако се оставя на идеята,че Индиговите са в повечето случаи асоциални,дръпнати,замислени и изобщо..каквото е писано..излиза,че съм такава,защото проявявам всички симптоми на спешълството.Ама да ти кажа честно-не съм се забързала да оправям първотипните проводници на low -battery. :mellow:Оставям привилегията на някои по-революционно настроен колега.

Активен

Вещичка

• Пристрастен
  • Виждам те!
« Отговор #54 -: Юли 15, 2010, 11:56:30 am »

приказката е хубава и поучителна - това е да се научиш да виждаш Божествената Искра във всяко създание и да я обичаш! не трябва да се съди човека, а само неговите постъпки  ;)

относно другото - ми доста време съм прекарала в размисли и съм застанала със цялата си същност зад този извод. всеки е специален, защото е част от Божественото сътворение, а едно такова превъзнасяне на определени хора/деца си граничи с пословичният човешки мерак да си създава божества различни от Абсолюта, защото все чака някой друг да му оправи дереджето... да ама не! всеки се спасява поединично колкото и да се тръби, че един ако тръгне да се дави и повлича останалите. хората ще могат да действат задружно само тогава, когато се ОСЪЗНАЯТ, а до тогава пътя е много самотен  :blink:
Активен

tool

• Гост
« Отговор #55 -: Август 13, 2010, 12:02:00 pm »

Индиговосините степени на ученето

От гледна точка на духовното всеки човек се намира на определена степен на учене. Ние можем да добием представа за отделните степени посредством символичното им отражение в ученията и енергийните характеристики, съответстващи на различните космически светлинни лъчи*. Във всеки свой живот ние работим с един цветен лъч, като с течение на времето непрекъснато биваме провокирани да му се противопоставим и да го сменим.
За да ви изясня и другите качества на индиговосиния цвят, ви предлагам списък с индиговосините степени на ученето.

Положителни:

1. Свобода и простота. Нежелание да се усложняват нещата, все по-голяма разкрепостеност в мисленето; независимост, естественост; спокойствие.
2. Миролюбив. Усет за космическите закони; стремеж към изчистена от оценки любов, независимо от ситуацията.
3. Представни възможности, визуализация. Способност за виждане на картини с вътрешното зрение; възприемане на недоловими за другите неща, анализаторски качества.
4. Универсална любов. Безрезервна, безкористна дружелюбност; доброжелателно излъчване и провокирането му у другите.
5. Посреднически умения. Способност да влияеш на другите и да ги вдъхновяваш; тактично съобразяване с тях.
6. Нежно и отзивчиво приятелство към другия пол.
7. Общуване. Способност за споделяне на дълбоки чувства и идеи, за изразяване на по-високи идеали.

Отрицателни:

1. Хаос и несигурност. Обърканост по отношение на собствената позиция в различните житейски ситуации и на собственото знание; колебливост; неспособност за вземане на решения; безпорядък; недостатъчна яснота; неспособност за възприемане на нови идеи и разпознаване на истината.
2. Осъждане. Дискриминиране на другите; възприемане в негативен план; изолация. 3. Самомнителност. Оценяване и мислене посредством степенуване (по-висок/по-нисък, по-добър/по-лош, и т.н.); липса на мярка; егоизъм; тесногръдие; склонност да се оправдава; тъмната страна на Юпитер.
4. Непреклонност. Тя е резултат от справедливо самоосъждане; прекомерни очаквания от себе си и от другите; невъзможност да се правят компромиси; репресивно поведение.

Индигото и неговите съответствия на другите нива
Цветовете се свързват също така с различни архетипове начини на поведение, органи или части на физическото тяло, скъпоценни камъни, растения, минерали, животни и прочее. Всеки елемент си има свой цвят и съответстваща му характерна вибрация или честота; доминиращата цветова вибрация на кислорода, например, е синьото. Следователно, липсващите елементи могат да се внесат в тялото под формата на цвят, което по принцип е един от най-простите и същевременно най-точните терапевтични методи, открити някога от хората - името му е хромотерапия. За да обясня възможно най-многостранно защо новите деца се наричат индигови, бих искала да вмъкна още един малък списък с най-важните съответствия между цвета и другите нива:

* Енергиен център: 6-та чакра*, наречена още трето око или център на Христовото съзнание
* Звук: ОМ
* Сила: електрическа и телепатична
* Архетип: жрица и жрец
* Жлези и органи: хипофиза, епифиза, мозък и уши
* Скъпоценни камъни: лазурит, диамант, азурит, флуорит, индиговосин сапфир.
* Химикали и метали: бисмут, бром, хлорхидрат, хром, мед, желязо, олово, калиева основа, стронций, титан."

http://2012-bg.com/indigovi-hora/90-kachestva-indigov-cvqt
Активен