Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: целувка от починал  (Прочетена 13243 пъти)

Demia

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 140
целувка от починал
« -: Ноември 13, 2007, 11:20:31 am »

:unsure: Здравейте пак от мен. Много сънувам и най вероятно всеки ден ще ви пиша  :) Да ви разкажа и днешния ми сън. Сънувах баба ми която почина. Аз седях на една пейка с майка ми и леля ми и минаваха много хора, и между тях видях баба ми да се усмихва и тъкмо щеше да ме подмине аз й казах - здравей бабо. Тя се спря но не си спомням дали ми каза нещо и ме целуна след това видя майка ми и каза чакай да те целуна и теб, и я целуна обаче по устата. Майка се разплака, според мен защото не се разбираха много. А това всъщност е нейна свекърва. Като се събудих и на мен ми се плачеше. Ще ми помогнете ли в разтълкуването. БЛАГОДАРЯ  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
целувка от починал
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2007, 07:45:33 pm »

Цитат
:unsure: Здравейте пак от мен. Много сънувам и най вероятно всеки ден ще ви пиша  :) Да ви разкажа и днешния ми сън. Сънувах баба ми която почина. Аз седях на една пейка с майка ми и леля ми и минаваха много хора, и между тях видях баба ми да се усмихва и тъкмо щеше да ме подмине аз й казах - здравей бабо. Тя се спря но не си спомням дали ми каза нещо и ме целуна след това видя майка ми и каза чакай да те целуна и теб, и я целуна обаче по устата. Майка се разплака, според мен защото не се разбираха много. А това всъщност е нейна свекърва. Като се събудих и на мен ми се плачеше. Ще ми помогнете ли в разтълкуването. БЛАГОДАРЯ
Много песимизъм и много тъга . Целувката означава примирение ,отразава нашето емоционално състояние.Целувката от мъртъв човек е свързана с тайни ,болест  дори смърт.
Започвам да се тревожа за твоето емоционално състояние  :huh: ,нямам никаква идея какво ти се случва в настоящето ,но си събрала много горчилка и си се оставила на течението.

Надявам се тук в този сайт да успеем да те поразведрим ,защото всички с течение на времето сме заприличали на едно голямо семейство. Позволявам си да ти кажа едно Добре дошла! от името на всички  :D  
Активен

Demia

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 140
целувка от починал
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2007, 10:38:50 pm »

Пак ти благодаря ЗЪБОЛЕКАР. Радвам се за разбирането и топлия прием във вашето голямо семейство. По принцип не съм песимистка, старая се да приемам живота от хубавата му страна въпреки трудностите. А във връзка със съня в първия момен и аз си помислих че означава нещо лошо, смърт ми мина и на мен през ума. Дано не е така, силно се надявам.  :D И ще продължавам да се стремя да бъда оптимист въпреки всичко. След дъжда винаги изгрява слънце, нали. Нищо че понякога малко по-дълго вали.
Активен

ralica_sk

• Новак
  • Публикации: 25
целувка от починал
« Отговор #3 -: Ноември 16, 2007, 04:45:21 pm »

Помощ
« Последна редакция: Ноември 16, 2007, 04:55:04 pm от ralica_sk »
Активен

ralica_sk

• Новак
целувка от починал
« Отговор #4 -: Ноември 16, 2007, 04:54:15 pm »

Зъболекар, и аз искам помощ за подобен сън :rolleyes:
Една моя близка почина скоро много млада.Беше голям шок.Снощи за пръв път я сънувах,но я виждах като дух в съня си,а не като човек.Не си спомням дали говорих нещо с нея,само леля и,която също беше в съня ми,ми каза:"не се плаши,тя постоянно си идва".И си спомням,че се хванахме за ръце с духът на момичето.
В този сън имаше много смесени чувства.Едновременно се страхувах и се радвах, че я виждам.
Незнам защо,но все вярвам,че като сънувам близък човек,който е починал,значи иска да ми каже нещо.
Активен

ralica_sk

• Новак
целувка от починал
« Отговор #5 -: Ноември 16, 2007, 04:57:17 pm »

Ако някой друг също има мнение,моля споделете!
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
целувка от починал
« Отговор #6 -: Ноември 16, 2007, 08:23:47 pm »

Цитат
Зъболекар, и аз искам помощ за подобен сън :rolleyes:
Една моя близка почина скоро много млада.Беше голям шок.Снощи за пръв път я сънувах,но я виждах като дух в съня си,а не като човек.Не си спомням дали говорих нещо с нея,само леля и,която също беше в съня ми,ми каза:"не се плаши,тя постоянно си идва".И си спомням,че се хванахме за ръце с духът на момичето.
В този сън имаше много смесени чувства.Едновременно се страхувах и се радвах, че я виждам.
Незнам защо,но все вярвам,че като сънувам близък човек,който е починал,значи иска да ми каже нещо.
Млад дух ,който е оставил след себе си нещо ,за което да се връща.

Не винаги това ,което ти се казва от мъртъв човек по време на сън трябва да се приема буквално.
Активен

azined

• Новак
  • Публикации: 6
    • http://
целувка от починал
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2007, 04:00:08 pm »

Здравейте!
За първи път съм във вашият саит,за това ще бъда кратка с
въпроса си.Сънувах,че бягам в страх от преследвача ми,защото съм
сигурна че ще ме убие,а до мен е сина ми.Изкачих се по една стълба и се
обърнах..нямаше никои.И още един въпрос,какво означават сънищата
свързани с изкуство,по точно с картини/живописни платна/рамки,ателие.
В последно време сънувам именно такива./По принцип се занимавам с
рисуване,но не така често,както би ми се искало./ ;)  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
целувка от починал
« Отговор #8 -: Ноември 20, 2007, 12:07:55 am »

Цитат
Здравейте!
За първи път съм във вашият саит,за това ще бъда кратка с
въпроса си.Сънувах,че бягам в страх от преследвача ми,защото съм
сигурна че ще ме убие,а до мен е сина ми.Изкачих се по една стълба и се
обърнах..нямаше никои.И още един въпрос,какво означават сънищата
свързани с изкуство,по точно с картини/живописни платна/рамки,ателие.
В последно време сънувам именно такива./По принцип се занимавам с
Притеснения свързани със сина ти ,как ще се развива животът му и т.н. Правиш съпоставка на собствения си живот и реализация с това ,което желаеш за него.
Стъпалата се свързват със социалния статус,гонитбата -притесненията, сина ......е, той си е той.
На втората част от въпроса си даваш отговора сама-/По принцип се занимавам с

Нямам какво да допълня :D  
Активен

azined

• Новак
  • Публикации: 6
    • http://
целувка от починал
« Отговор #9 -: Ноември 20, 2007, 10:47:07 am »

Здравейте!
 Благодаря за изчерпателния и точен отговор,напълно отговаря на
 състоянието в което се намирам!
 Поздрави! :)  
Активен

Aurora

• Новак
  • Публикации: 1
целувка от починал
« Отговор #10 -: Ноември 28, 2007, 09:57:20 pm »

Здравейте,

Постовете ви ме подтикнаха да се включа и аз :)

Преди около година и аз сънувах покойната си баба. Бяхме в една стая с майка ми и леля ми. Баба ми я сънувам как уж е мъртва, а изжеднъж се съживява.На майка ми и леля ми и дума не каза.Мен ме извика, целуна ме по устните и ми каза, че утре ще умра."Ще те блъсне кола и ще умреш" ми каза. Аз понечих да кажа на майка ми, а баба ме хвана за крака.
Събудих се....и някак усещах допира на ръката и върху крака ми.
Не ме питайте как съм пресичала улиците на другия ден. Изплаших се. А може би е искала да ми каже нещо.

Преди седмица сънувах, че съм в отвъдното...Беше тъмно, не виждах лица, чувах само гласове.Неспирно повтарях, че искам да се върна обратно, защото ще ме търсят, ще се тревожат за мен. Но никой не ме чуваше. После един глас се извиси над всички останали и ми каза:"Добре, ще си идеш. Ще те приберат до вас" И после сънувам как съм се качила на една каруца, теглена от един мъж. хванала съм се здраво за крилата на каруцата и се прибирам....
 Не знам..какво беше това. Имам някакви периоди в които сънувам такива много странни сънища.
Сега като си чета написаното..хм някак налудничаво изглежда.
Вие как си обяснявате тези сънища?
Извинете ме за предългия пост :unsure:

Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
целувка от починал
« Отговор #11 -: Ноември 28, 2007, 10:04:21 pm »

Не виждам нищо страшно и отчайващо.
Всеки от нас - някои по-често, други по-рядко - периодично може да сънува такива "срещи" с отвъдното, с по-фините светове. В повечето случаи сънищата са символични, рядко съдържанието им може да се тълкува буквално или се въплъщава в реалността едно към едно.
 :)

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
целувка от починал
« Отговор #12 -: Ноември 29, 2007, 12:17:09 am »

И ако трябва да се тълкува сънят ти буквално ; мъртвите роднини се свързват с радостни събития ,а разговорите с тях означават щастливи предстоящи събития. Когато човек сънува мъртъв родственик ,който го заплашва означава ,че получава неодобрение за постъпките му от починалия.Целувката от близък мъртвец се свързва с тайните във вашия живот.

Вероятното тълкуване означава ,че си получила критика от своята баба,която не одобрява твое тайно занимание.

За втория сън .
Гласовете на мъртви ,ангели ,стари хора означават,че ще получите мъдро и справедливо отношение в живота в зависимост от собствените ви дела.Тъмнината говори за депресии и подтиснато настроение.Каруцата -за вложени пари в съмнителни сделки.

От това ,което ми подсказва сънят ти си вадя изводите ,че вероятно се занимаваш с частен бизнес и се притесняваш от възможните последствия.

Ами , това е буквалното тълкуване на сънищата ти :( .
Активен

nadejda5

• Новак
  • Публикации: 7
целувка от починал
« Отговор #13 -: Декември 08, 2007, 08:38:43 am »

Здравейте , много рядко сънувам но за 5 дни двапъти и то странни неща. Първия път виждах последния етаж на висок блок с плосък покрив на единия краи на които имаше стаи изведнъж се запали огън които бързо стана много буен в желанието си да викна даго гасят се събудих. Втория сънувах починал близък приятел които ме прегръща но аз виждам само главата му кръгла с голяма бемка на десния му клепач но окото му е отворено не си спомням връзката но пак имаше и огън
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
целувка от починал
« Отговор #14 -: Декември 08, 2007, 05:03:31 pm »

Огънят символизира енергията на страстта ( Пречистване ,унищожение ,любов.Стихийният огън показва пречистване ,промяна в съдбата.
Активен

nadejda5

• Новак
целувка от починал
« Отговор #15 -: Декември 09, 2007, 04:10:51 pm »

Цитат
Огънят символизира енергията на страстта ( Пречистване ,унищожение ,любов.Стихийният огън показва пречистване ,промяна в съдбата.
Благодаря ти , но не коментираш втория ми сън май там не би бил обнадеждаващ  коментара
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
целувка от починал
« Отговор #16 -: Декември 09, 2007, 05:34:12 pm »

Втората част от съня ти показва недоверчивост,която ти е пречила за определения период от време.Получила си предупреждение да не се отнасяш мнително с хората. Най-вероятно по същото време си наблюдавала хора ,към които си имала подозрения ,че действат в твоя вреда.
Това е значението на втората част от сънищата ти.  
Активен

nadejda5

• Новак
целувка от починал
« Отговор #17 -: Декември 10, 2007, 11:36:35 pm »

Цитат
Втората част от съня ти показва недоверчивост,която ти е пречила за определения период от време.Получила си предупреждение да не се отнасяш мнително с хората. Най-вероятно по същото време си наблюдавала хора ,към които си имала подозрения ,че действат в твоя вреда.
Това е значението на втората част от сънищата ти.
МНОГО  ти благодаря наистина съм в подтиснато и малко  объркано състояние с доста напрежение в момента  , но това ми вдъхва кураж     а когато сънувам  винаги е имало накаква  връзка с  предстоящото. Още веднъж  благодаря  
Активен

san

• Новак
  • Публикации: 1
Re: целувка от починал
« Отговор #18 -: Септември 18, 2013, 09:41:19 am »

здравейте,много сам притеснена сънувам един и същи сан вече три пъти....сънят е че,мои роднина които е починал го сънувам как се целуваме по устата сънувам че си говорим и от време на време се целуваме...МОЛЯ помогнете мии с разгадаването
Активен