Здравей Гост

???

• 26 Отговора
  • 4859 Прегледи
*

123

???
« Отговор #20 -: Май 18, 2007, 09:11:16 am »
Сънувах, че шофирам чисто нова голяма, хубава ярко червена кола и много й се радвах. Реших, че трябва да пожертвам повече разходи само и само да я имам. Нали е на хубаво? :rolleyes:

п.с. За съжаление възможно е да е свързано подсъзнателно с предстоящата /в реалността/ покупка на нова кола?! :ph34r:  

???
« Отговор #21 -: Май 18, 2007, 11:19:51 am »
Цитат
Сънувах, че шофирам чисто нова голяма, хубава ярко червена кола и много й се радвах. Реших, че трябва да пожертвам повече разходи само и само да я имам. Нали е на хубаво? :rolleyes:

п.с. За съжаление възможно е да е свързано подсъзнателно с предстоящата /в реалността/ покупка на нова кола?! :ph34r:
За предпочитане е да е свързано с реалното ти решение да си купиш нова кола ;) .
за автомобилите вече съм писал ,но сега ще пусна за значението на цветовете.
-Бял цвят-чисти и невинни отношения
-Черен-мъка ,раздяла
-Червен-някаква заплаха
-Жълт-имате способност да си отгатнете бъдещи събития
-Зелен -голяма преумора ,нужда от почивка
-Син-опасност

Ако трябва да ти го тълкувам ,бих казал ,че си взела някакво решение за социалния си живот ,което не ти е много по вкуса.

*

123

???
« Отговор #22 -: Май 18, 2007, 11:43:37 am »
Цитат
Ако трябва да ти го тълкувам ,бих казал ,че си взела някакво решение за социалния си живот ,което не ти е много по вкуса.
харесвам тълкуванията ти..реални са и очевидно по-правилни, от тези които аз си правя, четейки съновниците. За шофиране на кола във всички тях пише хубави неща :lol:  :rolleyes:

избрала съм линия на поведение в работна среда, която не ми е много по вкуса, което е май същото

*

123

???
« Отговор #23 -: Юни 04, 2007, 10:39:46 am »
стори ми се интересен сън от снощи, който не смея да тълкува сама:

сънувам, че имам авантюра с един от големите ми началници, чужденец /което няма нищо общо с истината в реалността/; в следващ епизод чувам как ме вика, за да ми каже нещо, но аз бързам да отида до тоалетна; излизайки от там виждам написано върху блузата ми на чужд език "скъсвам с теб", а отдолу бяха изписани няколко телефонни номера, от които ясно си спомням само числото 204; учудих се, че някой който къса с теб си оставя телефоните за контакт..., почувсвах се някакси облекчена;  в следващия момент изведнъж се озовах на плажа с мои приятелки?? :blink:  

???
« Отговор #24 -: Юни 04, 2007, 06:07:59 pm »
Цитат

сънувам, че имам авантюра с един от големите ми началници, чужденец /което няма нищо общо с истината в реалността/; в следващ епизод чувам как ме вика, за да ми каже нещо, но аз бързам да отида до тоалетна; излизайки от там виждам написано върху блузата ми на чужд език "скъсвам с теб", а отдолу бяха изписани няколко телефонни номера, от които ясно си спомням само числото 204; учудих се, че някой който къса с теб си оставя телефоните за контакт..., почувсвах се някакси облекчена;  в следващия момент изведнъж се озовах на плажа с мои приятелки?? :blink:
Сексуална неудовлетвореност  ;)  :P  :D

Число нула -неуспехи
2 -сплетни по ваш адрес
4-напразни усилия
« Последна редакция: Юни 04, 2007, 06:20:14 pm от ЗЪБОЛЕКАР »

*

123

???
« Отговор #25 -: Юни 04, 2007, 08:55:35 pm »
Цитат
Цитат

сънувам, че имам авантюра с един от големите ми началници, чужденец /което няма нищо общо с истината в реалността/; в следващ епизод чувам как ме вика, за да ми каже нещо, но аз бързам да отида до тоалетна; излизайки от там виждам написано върху блузата ми на чужд език "скъсвам с теб", а отдолу бяха изписани няколко телефонни номера, от които ясно си спомням само числото 204; учудих се, че някой който къса с теб си оставя телефоните за контакт..., почувсвах се някакси облекчена;  в следващия момент изведнъж се озовах на плажа с мои приятелки?? :blink:
Сексуална неудовлетвореност  ;)  :P  :D

Число нула -неуспехи
2 -сплетни по ваш адрес
4-напразни усилия
за пореден път, благодаря! B)  

*

123

???
« Отговор #26 -: Юни 04, 2007, 09:00:09 pm »
пропуснах да кажа, че имаш дарба :D  :blink: и я раздаваш, повярвай ми, това все някога се възнаграждава..е, не винаги от там, където или каквото очакваш :rolleyes:  :ph34r: