Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: ???  (Прочетена 4624 пъти)

123

• Гост
???
« -: Април 27, 2007, 03:53:42 pm »

Здравейте,

Моя приятелка сънува как отивам при нея в офиса и споделям, че ще се омъжвам. И искам от нея одобрение, като й доведа бъдещият съпруг за мнение. Нейната реакция е: 1. Как така бързо го реши? и 2. Не е необходимо което и да е мнение, щом ти си го решила...

На сутринта, събуждайки се, мислела че наистина се е случило....чувството от съня е било приятно...Какво означава
Активен

123

• Гост
???
« Отговор #1 -: Април 27, 2007, 06:50:54 pm »

толкова ли е страшно тълкуванието :o
защо никой не споделя мнение  :(  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
???
« Отговор #2 -: Април 27, 2007, 07:02:16 pm »

Неяснота в сърдечните дела ,но повече от това не мога да кажа нищо .
Липсват ми подробности като ; познат ли е кандидат съпруга,това ли е бил целия разговор защото всяка подробност променя значението на съня ;)  
Активен

123

• Гост
???
« Отговор #3 -: Април 27, 2007, 08:24:11 pm »

Цитат
Неяснота в сърдечните дела ,но повече от това не мога да кажа нищо .
Липсват ми подробности като ; познат ли е кандидат съпруга,това ли е бил целия разговор защото всяка подробност променя значението на съня ;)
 :) Много ти благодаря за отговора. Позволявам си да говоря на "ти", защото така възприемам формата на форума. Харесвам комбинацията от познания с интуиция и логично мислене, за това очаквах точно ти да ми отговориш. Знам какво пише по всички съновници, но май в случая не ми върши работа..
Прав си - имам неяснота в сърдечните дела. Ще се опитам да съм максимално истинска, макар че ми е трудно в ........ефира..Нямам сериозна връзка, но харесвам двама съвсем различни/по природа мъже/, които също проявяват по- специално отношение към мен, но аз се колебая и респективно и резултата е вариращ. Не съм влюбена, претеглям нещата от чисто практична гледна точка, но явно при мен не така се получават нещата и май съм на път да се откажа... :blink:  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
???
« Отговор #4 -: Април 27, 2007, 10:41:15 pm »

Много неща показват неяснотата ,но това ,че се вълнуваш от сън в който представяш ухажор на приятелка и я питаш за нейното мнение ми се стори най- важното  ;) .

Ако имаш сън в който има намек за дилемата ти можеш да го споделиш ,но ако искаш съвет от един заклет ерген ......късмета ти е там някъде и чака да го откриеш ,разума не е най-добрия съветник в сърдечните дела......когато не си в състояние да мислиш за себе си си го открила.

ПОЖЕЛАВАМ ТИ НАЙ -ВЕЛИКОТО ЩАСТИЕ В ЛЮБОВТА, УСЕЩАНЕТО ,ЧЕ ЛЕТИШ!
Активен

123

• Гост
???
« Отговор #5 -: Април 28, 2007, 01:17:41 pm »

Много добре казано :rolleyes:

Сънувам доста напоследък, но сякаш  касаят работата ми - шофиране на кола, пътуване във влак, изкачване по стълби, изкачване на планина до някакъв връх и т.н.

По принцип се впечатлявам, когато някой друг ме е сънувал и сънят е ясен, изчистен от абстрактни чудовища, които летят и какви ли не други свръхестествени качества притежават :D  А, и сърдечните дела са ми слабата тема.

Много ти благодаря за пожеланието, особено в частта с "летенето", ама сред такова летене като паднеш после прекарваш 1 година в кома и още 1 в реанимацията :D  Така, че реших да приключа с летенето, явно не ми е писано по този начин в този живот. И реших разумно да подхождам, не че до сега имам успех, но кой знае. Напоследък съм възприела философията на хората от третата възраст - бабите и дядовците ми: свързваш се с някого по "разумни" причини, пък току виж любовта се появила след това :D  :D  :D

Написано, това последното, и на мен ми прозвуча глупаво и смешно, но какво да се прави, като не се получава започваш да търсиш алтернативни начини, поне да знаеш, че всичко си опитал :rolleyes:  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
???
« Отговор #6 -: Април 29, 2007, 01:06:14 am »

Цитат
Много добре казано :rolleyes:

Сънувам доста напоследък, но сякаш  касаят работата ми - шофиране на кола, пътуване във влак, изкачване по стълби, изкачване на планина до някакъв връх и т.н.

По принцип се впечатлявам, когато някой друг ме е сънувал и сънят е ясен, изчистен от абстрактни чудовища, които летят и какви ли не други свръхестествени качества притежават :D  А, и сърдечните дела са ми слабата тема.

Много ти благодаря за пожеланието, особено в частта с "летенето", ама сред такова летене като паднеш после прекарваш 1 година в кома и още 1 в реанимацията :D  Така, че реших да приключа с летенето, явно не ми е писано по този начин в този живот. И реших разумно да подхождам, не че до сега имам успех, но кой знае. Напоследък съм възприела философията на хората от третата възраст - бабите и дядовците ми: свързваш се с някого по "разумни" причини, пък току виж любовта се появила след това :D  :D  :D

Написано, това последното, и на мен ми прозвуча глупаво и смешно, но какво да се прави, като не се получава започваш да търсиш алтернативни начини, поне да знаеш, че всичко си опитал :rolleyes:
 :D Влака е свързан с документи ,нова работа ,гости,раздяла и с упреци от началството.
Колата-мечта,пътуване,помощ,зависимост.
Стълбата -труд,пари, а и все неща свързани с труда ;) .
Планината я описах преди няколко дни,но и там нещата са подобни  B) .

Ако веднъж си летял ,чувството да си стоиш здраво на земята не е много присърце ;) ,предпочитам комата ,реанимацията и шанса отново да полетя.На неподходяща почва нищо не никне,та думата ми е ,че когато си като сухо цвете ,колкото и да поливат няма да има цвят,а само може да загние.Привързаност ,приятелска обич и разбиране не ти дават щастие,дребните неща ,които в началото се приемат като особеност ,по-късно стават камъчето,което обръща колата.Нашите баби са живели в по- консервативно и  по-затворено общество ,което трудно може да се впише в днешния ден и тяхната примиреност може да се е вписвала като "любов след брак" :huh:  :P  :D  
Активен

123

• Гост
???
« Отговор #7 -: Април 29, 2007, 05:35:07 pm »

прав си, разбира се, но все си оставам с едно НО :D  :D  :rolleyes:  
Активен

123

• Гост
???
« Отговор #8 -: Май 13, 2007, 06:40:22 pm »

Здравей Зъболекар,

ако може пак да споделя и да попитам :)

Първо да кажа, че част от съня за който ще стане дума по същество се припокрива с други два или три преди време, които явно са отражение на емоционалната и/или психологична нагласа, тъй като за толкова време не са предсказали някакви събития. Частичното общо е следното:

1. Снощи сънувах, че имам интимни отношения с мъж/ в реалността колега/, които никак не ми бяха по вкуса. Преди сънищата са били интимни отношения /с друг колега/ или брак с колега /по-конктретно с началнника ми в момента/, пак не по вкуса ми :blink:

различното /и малко странно/ в този сън е:

2. Кон, с който си говорим /и той отговаря на човешки език/ за предстоящо пътуване. Уговорката е да му спестя дългия път, като от време на време използвма и колата :blink:

3. Куче, за което обаче нямам спомен в каква точна светлина сънувах

п.с. Впечатли ме коня, сякаш си говорех с приятел :)  :)  :)  :)  
Активен

SANIELI

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 205
    • http://
???
« Отговор #9 -: Май 13, 2007, 06:49:40 pm »

:P Преди два  месеца сънувах че едно агне ми говори, почувствах се много странно сутринта.
Тълкуването беше свързано с приятни събития. Дано и при теб да е така.
Повтарянето на сънища аз го тълкувам че има нещо в тях, което още не си осъзнала.

Не съм Док, но се надявам поне малко да съм ти помогнала. :rolleyes:  B)
« Последна редакция: Май 13, 2007, 06:50:10 pm от SANIELI »
Активен
"Сърцето има доводи, които разумът не познава"  Паскал

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
???
« Отговор #10 -: Май 13, 2007, 07:29:49 pm »

Цитат
Здравей Зъболекар,

ако може пак да споделя и да попитам :)

Първо да кажа, че част от съня за който ще стане дума по същество се припокрива с други два или три преди време, които явно са отражение на емоционалната и/или психологична нагласа, тъй като за толкова време не са предсказали някакви събития. Частичното общо е следното:

1. Снощи сънувах, че имам интимни отношения с мъж/ в реалността колега/, които никак не ми бяха по вкуса. Преди сънищата са били интимни отношения /с друг колега/ или брак с колега /по-конктретно с началнника ми в момента/, пак не по вкуса ми :blink:

различното /и малко странно/ в този сън е:

2. Кон, с който си говорим /и той отговаря на човешки език/ за предстоящо пътуване. Уговорката е да му спестя дългия път, като от време на време използвма и колата :blink:

3. Куче, за което обаче нямам спомен в каква точна светлина сънувах

п.с. Впечатли ме коня, сякаш си говорех с приятел :)  :)  :)  :)
За мен най-съществената част от съня ти е коня,който символизира чувствените стремежи и прилив на жизнена енергия.
Имам въпрос към теб -Предстои ли ти служебно пътуване?

Ако има нещо подобно ,то може да завъртиш някой служебен роман ,но като финал ще спечелиш голямо приятелство и нищо повече.

Ако нямаш подобно предстоящо пътуване ми дай нишан за да се пробвам да го тълкувам по обичайния начин (Все за служебни неща и т.н. ;)  :D )
Активен

123

• Гост
???
« Отговор #11 -: Май 13, 2007, 09:37:08 pm »

Цитат
:P Преди два  месеца сънувах че едно агне ми говори, почувствах се много странно сутринта.
Тълкуването беше свързано с приятни събития. Дано и при теб да е така.
Повтарянето на сънища аз го тълкувам че има нещо в тях, което още не си осъзнала.

Не съм Док, но се надявам поне малко да съм ти помогнала. :rolleyes:  B)
Благодаря ти, SANIELI!

Много се надявам да е благоприятен резултатът от съня :)

Честно казано при мен безотказно "работят" бизнес сънищата - от рода на изкачване или слизане по стълби; изкачване или слизане с асансьор и т.н. - все служебни теми :ph34r:  :ph34r:

Истината е, че напоследък по една или друга причина, по ме вълнуват личните сънища, тях някакси не успявам да уловя или пък не мога да ги разгадая :(  
Активен

SANIELI

• Нов участник
  • *
???
« Отговор #12 -: Май 13, 2007, 09:50:01 pm »

:P Съня с коня ти е свързан с работа или пътуване, не мисля че има нещо общо с личния ти живот.

Неразбрах дали в съня си недоволна от отношенията си с тези мъже или когато се сетиш за съня не ти се нравят тези отношение.

Ако в реалноста имаш връзка се замисли за нея. Може да показва неудоволетвореност в личните ви взаимоотношения.

Това са само насоки, които мога да ти дам. :P  
Активен

123

• Гост
???
« Отговор #13 -: Май 13, 2007, 09:55:16 pm »

Цитат
Имам въпрос към теб -Предстои ли ти служебно пътуване?

Ако има нещо подобно ,то може да завъртиш някой служебен роман ,но като финал ще спечелиш голямо приятелство и нищо повече.

Ако нямаш подобно предстоящо пътуване ми дай нишан за да се пробвам да го тълкувам по обичайния начин (Все за служебни неща и т.н. ;)  :D )

Хм, служебно пътуване :blink:  напоследък не знам какво точно ми предстои, имайки предвид непрекъснато сменящите се обстоятелства около работата ми  :rolleyes:
по принцип тя/работата ми/ не е свързана с командировки, но в никакъв случай не са изключени, но за момента нямам планирана такава

ех :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :( много се надявах сънят да засяга Любовта, но пак работа..не че преди два дни не понесох сериозен удар "под кръста" по отношение на работата /такъв не бях го понасяла от две години/, е съдба :rolleyes:  :rolleyes: кариера и ..пак кариера

между другото, така се подразних, че ми минават едни мисли за смяна на месторабота, но в същото време /въпреки емоцията/ осъзнавам, че не това е най-разумното решение, поне за сега :ph34r:

какво трябва да сънувам за щастлива случайност в интимния живот, ха-ха-ха :D  :D  :D  :D  :D  /е, това беше шега..но не съвсем :P /
Активен

123

• Гост
???
« Отговор #14 -: Май 13, 2007, 10:02:53 pm »

Цитат
:P Съня с коня ти е свързан с работа или пътуване, не мисля че има нещо общо с личния ти живот.

Неразбрах дали в съня си недоволна от отношенията си с тези мъже или когато се сетиш за съня не ти се нравят тези отношение.

щом е работа, работа B)

в съня си съм недоволна от тези отношения с точно тези мъже :ph34r:

когато се сетя за тези мъже отношението ми е по-скоро безразлично, но със сигурност не бих искала да имам каквато и да било връзка с тях в реалния живот :lol:  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
???
« Отговор #15 -: Май 13, 2007, 10:02:53 pm »

Цитат

какво трябва да сънувам за щастлива случайност в интимния живот, ха-ха-ха :D  :D  :D  :D  :D  /е, това беше шега..но не съвсем :P /
Пръстени,цветя,ключове и такива ми работи  :P  :D .
Много е възможно да се появи нещо на хоризонта ,което да те накара да се почувстваш живнала ;) ,но пък и ти вземи се разшавай извън работата .
Активен

123

• Гост
???
« Отговор #16 -: Май 13, 2007, 10:21:02 pm »

Цитат
Пръстени,цветя,ключове и такива ми работи  :P  :D .
Много е възможно да се появи нещо на хоризонта ,което да те накара да се почувстваш живнала ;) ,но пък и ти вземи се разшавай извън работата .
както казах на SANIELI при мен безотказно работят "служебните" сънища :unsure:

сънувала съм и цветя, и ключове, и то съвсем ясно и категорично изразени в съня..но нищо в реалността :(  :(

Е, както и да е, ако говорим за работа какво според теб е тълкуванието :huh:  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
???
« Отговор #17 -: Май 13, 2007, 10:30:25 pm »

Ами ще е на изпитание твоята издържливост и работоспособност
Активен

SANIELI

• Нов участник
  • *
???
« Отговор #18 -: Май 13, 2007, 10:35:56 pm »

:D За съжеление нещата не се получават винаги каkто желаем.
Равновесието в личния живот  и професионалния не е лесно да се постигне.
Понякога имаш едното, после другото, но рядко и двете в балансирано количество.

Док ключовете небяха ли свързани с тайни?

И аз съм сънувала цветя ама нищо.
Ще го караме на работа :lol:  :lol:  :lol:
« Последна редакция: Май 14, 2007, 07:03:00 pm от SANIELI »
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
???
« Отговор #19 -: Май 13, 2007, 10:45:48 pm »

Цитат
:D За съжеление нещата не се получават винаги като желаем.
Равновесието в личния живот  и професионалния не е лесно да се постигне.
Понякога имаш едното, после другото, но рядко и двете в балансрано количество.

Док ключовете небяха ли свързани с тайни?

И аз съм сънувала цветя ама нищо.
Ще го караме на работа :lol:  :lol:  :lol:
Ключовете си имат своите значения
-ако годържиш в ръка -щастлив шанс,запознанство
-изгубен ключ-неуспехи в любовта ,разочарование
-връзка ключове -отговорна длъжност
-намерен ключ- ще успеете да разрешите важен проблем
-да заключваш врата-брак
-полуизваден ключ в патронника -нов любовник
-счупен ключ-предвестие за раздяла

с цветята е същото иматси своето значение от вида ,какъв цвят са ит.н. :D  
Активен