Здравей Гост

ЧРД!

• 2958 Отговора
  • 377788 Прегледи
*

Skarlet

Re:ЧРД!
« Отговор #400 -: Април 16, 2009, 11:27:36 am »

С доброто настроение ,което се заредих вчера от форума ,снощи с добре почерпена глава насмалко да се оженя ;D ;D ;D

Хихихихи,с новия соларен асцендент  в 7 дом и транзитиращия там Сатурн,както и с Внера,Марс и Уран в соларен 7 дом,връзките ще имат голямо значение и развитие през годината.Кофти,че Венера е ретро,но може пък да има нова стара връзка,с неочаквано и внезапно развитие.Може да има и съвместно съжителство,защото Луната в 4 дом може да раздвижи и промените в дома.Знае ли човек? Желая ти щастлива соларна година.  ;)  ;D

*

Emma

• *
  • 321
« Отговор #401 -: Април 16, 2009, 01:41:23 pm »
С доброто настроение ,което се заредих вчера от форума ,снощи с добре почерпена глава насмалко да се оженя ;D ;D ;D

Че то това лошо ли е?  8) Явно ударният позитивизъм и пожелания за любов са те застигнали много ненадейно.  ;D

О'Хара, не знам добре или зле е, но ако бях срещнала детенцето ти и не е в прокурорска възраст, сигурно щях да се влюбя в него като ученичка. Просто защото няма мъж със силно присъствие на Лъв, който да е минал покрай мен и аз да не съм налапала въдицата. Голям нюх имам към тези Лъвове. Уж не си ги търся такива тенденциозно, но любовния ми радар се самоактивира при среща с такива.  :-[
Овен с Асцендент Лъв и Марс в Лъв много прилича на Близнаци с АС, Луна и Марс в Лъв.  :-[ Бедната Везница явно си е мазохистка.  :-[

*

Londa

• **
  • 561
« Отговор #402 -: Април 16, 2009, 01:59:55 pm »
Док, честит рожден ден, на патерица! :-*
Много здраве , щастие , любов......продължението от теб!

*

Skarlet

« Отговор #403 -: Април 16, 2009, 06:42:08 pm »

О'Хара, не знам добре или зле е, но ако бях срещнала детенцето ти и не е в прокурорска възраст, сигурно щях да се влюбя в него като ученичка.   :-[

Хихихихи.....няма лошо,ама "детенцето" е цял мъж на 29 години.Така че,приемам снахи......които имат съвместимост със свекърва като мен.  ;D Шегувам се.Ще направя всичко възможно да уредя и тримата сина с домове.Имам мая,но трябва да се задействат транзитите тези две години,за да успея да довърша един дом,да продам друг и да ги устроя поединично.27 години живях със свекърва....от "любимата ви зодия Рак".Та,и аз съм сърбала попарата на представители от зодията,която така ревностно защитавам.И точно поради тази причина считам,че всичко е строго индивидуално.  ;D ;D ;D Аз съм с асцендент Везни,пък ти-Везни.Давай,взимам те за снаха.  ;D И без това вече рива за нов живот в къщи,пък вече се нараждах,а и ми мина времето.  ;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #404 -: Април 16, 2009, 08:52:43 pm »
А какички вземаш ли за снахи?  :P  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Skarlet

« Отговор #405 -: Април 16, 2009, 10:20:15 pm »
А какички вземаш ли за снахи?  :P  ;D

Естествено.Ако пък става въпрос за теб,съвсем няма проблем.  ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #406 -: Април 16, 2009, 10:41:49 pm »
Понеже предпочитам по-млади партньори  :P, ако още не съм ви казала  :-[.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Nebesna

« Отговор #407 -: Юли 14, 2009, 12:45:18 am »
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА СКАРЛЕТ!

Желая ти желязно здраве, приятели верни до гроб, море от любов и бряг, на които винаги да те чака някой любим човек.

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #408 -: Юли 14, 2009, 12:59:29 am »
ЧРД СКАРЛЕТ !  :)

Остани си вечно млада Душа,отворена за живота в Мирозданието ...

Животът ти нека е прекрасна гора,изпълнена с най-завладяващите аромати!

И да не забравя-Раците не са хора,те са къде повече от просто това ! ;) :P ;D
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 06:50:52 am от Синухе »

*

aiia

« Отговор #409 -: Юли 14, 2009, 02:21:54 am »
Честит Рожден Ден, Скарлет!!!
Пожелавам много здраве, любов и семейно щастие! Нека всички твои мечти се превърнат в реалност!!!
 :-* :D

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Асла
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 05:04:37 am от Asla »

*

Skarlet

« Отговор #410 -: Юли 14, 2009, 07:18:26 am »
А,леле, ма малееее!!! Благодаря ви!  :-*  ;D От вашите устни, в Божиите уши. Много целувки на всички.  ;) ;D

*

aiia

« Отговор #411 -: Юли 14, 2009, 07:31:00 am »
И да ти е здрава гърбината с 3 снахи!!!  ;D
Пожелавам ти 6 внука, 12 правнука и 24 праправнука да дочакаш!!!!  :P ;D ;D ;D

*

malina

« Отговор #412 -: Юли 14, 2009, 07:53:27 am »
Ч.Р.Д, Скарлет! Да си жива и здрава, много щастлива и най-обичаната!     :-*

*

Skarlet

« Отговор #413 -: Юли 14, 2009, 08:10:49 am »
И да ти е здрава гърбината с 3 снахи!!!  ;D
Пожелавам ти 6 внука, 12 правнука и 24 праправнука да дочакаш!!!!  :P ;D ;D ;D

Хахаха,за две снахи може и да дочакам,ама за третата??? С нетърпение чакам вече внуци,че ми липсва бебешката гальовност.Умирам за бебета.Ама големия син само се събира и разделя с неговата вече година и половина.Работата куца там.Ще видим. ;D  ;)

*

freebird

• *
  • 278
  • Requiem
« Отговор #414 -: Юли 14, 2009, 08:36:29 am »
Честит Рожден Ден, Скарлет!
Много здраве, щастие и късмет за теб и цялото ти семейство! Благодарности за присъствието ти във форума, защото учим много от теб! Пожелавам ти да продължаваш да блестиш!

http://www.youtube.com/watch?v=BLKiMbC6s2k

:)
The Tea Party
Jeff Martin
"Колкото и силно да стискаш портокала, няма да получиш от него сливов сок. Не можеш да реагираш с омраза, ако в теб има само любов."

*

Kali

• **
  • 1411
« Отговор #415 -: Юли 14, 2009, 08:59:09 am »
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СКАРЛЕТ!
Ние можем да бъдем промяната, която искаме да видим в света.

« Отговор #416 -: Юли 14, 2009, 09:03:33 am »
  Честит Рожден ден Скарлет ! Пожелавам ти много здраве, нестихваща енергия, с която да преследваш мечтите си и любов, която да изпълва живота ти със смисъл !!!

:)

« Отговор #417 -: Юли 14, 2009, 09:05:05 am »
 :P ЧРД!

Надявам се ,че няма да ми ступаш овенския з.....к  ;D, но те  мернах в образа на ангелче , като татуировка върху Бекъм  :P,а и като Мона Лиза ми се хилиш :o ,пък каква фигура си избарала  ???.

*

Skarlet

« Отговор #418 -: Юли 14, 2009, 09:16:45 am »
Хахахаха,ти ме уби! Ма,как ше ти пукам з.....ка? Ще те заболи.  ;) Благодаря ти,Док! Как ги измайстори така? Особено татуировката на Бекъм на коремчето е уникална.Я,каква съм била млада! И последната фигура си я докарал като на младини. ;D Сега остана само усмивката от това време,ама и това не е малко.  ;D

« Отговор #419 -: Юли 14, 2009, 09:22:13 am »
Направо си късметлийка ,че не съм си на компа в нас  ;D .
Тия ги връткам в нета , а с фотошопа какви щях да ги сътворя  ;D :P