Здравей Гост

ЧРД!

• 2958 Отговора
  • 378810 Прегледи
*

veshti4ka

Re: ЧРД!
« Отговор #300 -: Март 03, 2009, 03:49:17 pm »
Благодаря и на теб Док! Нямам думи да изразя чувството което ме обхвана когато влязох във форума и видях всички тези пожелания отправени към мен! Четях и плаках  :-[  ... Много отдавна не се бях чувствала така щастлива! Благодаря ви! :-* :-* :-*

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #301 -: Март 03, 2009, 04:15:48 pm »
Чак и мен ме просълзи Sinyhe. :) Кой каза,че Козирозите били сухари? Ся,да не кажеш пак Sinyhe,че съм манипулаторка? Страхотен си!  :-[ ;D

Аааа,няма!  :-[ 

Слънце и Венера в Козирог са горещи,но в дълбокото,не в плиткото  ;) :P Наскоро и Maraj се оплака,че наричали Венерата и в Козирог студена,пък не била такава-просто нашите Венерки са за ценители!!! ;D :)

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #302 -: Март 03, 2009, 04:25:51 pm »

Аааа,няма!  :-[ 

Слънце и Венера в Козирог са горещи,но в дълбокото,не в плиткото  ;) :P Наскоро и Maraj се оплака,че наричали Венерата и в Козирог студена,пък не била такава-просто нашите Венерки са за ценители!!! ;D :)
[/quote]
може ли да допълня....,венера в козирог дава сероизния подход , тя не обича шаренииките нито в отношенията,нито в живота.лоялни и постоянни,но сме антики ;D , все по-малко деца се раждат с венера в козирог.

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Инти

• 2068
« Отговор #303 -: Март 03, 2009, 04:50:55 pm »
Ч.Р.Д.  ВЕЩИЧКЕ

Пожелавам ти Ладията на живота плавно и спокойно да те отведе на брега, където ще откриеш дарът на  спокойната "Вода" обляла и пречистила твоята Душа, от всички предишни вълнения.

Не се оглеждай дълго в отражението, Твойта красота не е видима, а е скрита светлина

пътуваща към градината на щастието нека избуят най-красивите цветя!

*

Skarlet

« Отговор #304 -: Март 03, 2009, 05:56:22 pm »
Аааа,няма!  :-[  Слънце и Венера в Козирог са горещи,но в дълбокото,не в плиткото  ;) :P Наскоро и Maraj се оплака,че наричали Венерата и в Козирог студена,пък не била такава-просто нашите Венерки са за ценители!!! ;D :)

Вещичке,извини ме,мило,за офтопика.  :-[ Студени са на баба им фурките.Просто Венера в Козирог не е за всеки.Познавам жена с Марс в Козирог/присъстващите правят изключение  ;D/,която е толкова гореща,че чак е похотлива.Но това се случва само с хора,с които се чувства дълбоко емоционално свързана.  ::)

*

Марая

• 28282
« Отговор #305 -: Март 03, 2009, 06:10:31 pm »
Аааа,няма!  :-[  Слънце и Венера в Козирог са горещи,но в дълбокото,не в плиткото  ;) :P Наскоро и Maraj се оплака,че наричали Венерата и в Козирог студена,пък не била такава-просто нашите Венерки са за ценители!!! ;D :)

Вещичке,извини ме,мило,за офтопика.  :-[ Студени са на баба им фурките.Просто Венера в Козирог не е за всеки.Познавам жена с Марс в Козирог/присъстващите правят изключение  ;D/,която е толкова гореща,че чак е похотлива.Но това се случва само с хора,с които се чувства дълбоко емоционално свързана.  ::)
;D ;D ;D , ще ти скъсам ушите!ей бонбон!кой ако не ти ,?кой?опасна кримка си и затова много те обичам!
ти написа ли вече домашното , че да не ревеш пак със сила мъжка ;D , :P :-* :-* :-*

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Nebesna

« Отговор #306 -: Март 03, 2009, 06:14:18 pm »
Похотливи са Козирожките Венери, но не са извратени - мъжът ми имаше Венера в Козирог.

*

Марая

• 28282
« Отговор #307 -: Март 03, 2009, 08:20:03 pm »
Похотливи са Козирожките Венери, но не са извратени - мъжът ми имаше Венера в Козирог.
еее, не сме !синухето каза ЦЕНИТЕЛИ сме!то може ли да не оцениш красотата?още повече венера не се чувства толкова зле в земен знак.прилича на изявата на венера в телец!

« Отговор #308 -: Март 03, 2009, 08:22:04 pm »
Вие как дружно си защититавате Венерите сякаш някой в нещо ги е обвинил. Е, вижте го - Бритнито и то с Венера в козирог.
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

Nebesna

« Отговор #309 -: Март 03, 2009, 08:31:58 pm »
И аз ги защитавам Козирожките Венери-нали живях с един такъв 15 години. Да кажа и аз нещо хубаво, все пак. Нищо, че сме разделени, ама си имаше и положителните моменти. Последователни са в любовната игра, никога не пристъпват веднага към главното меню. Винаги съм се изумявала от способността му да предсказва победителката във всеки световен конкурс за красота.

« Отговор #310 -: Март 03, 2009, 08:36:13 pm »
Винаги съм се изумявала от способността му да предсказва победителката във всеки световен конкурс за красота.
Сигурно е залагал на мис Венецуела. Винаги е в тройката.  ;D
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

Марая

• 28282
« Отговор #311 -: Март 03, 2009, 08:40:14 pm »
И аз ги защитавам Козирожките Венери-нали живях с един такъв 15 години. Да кажа и аз нещо хубаво, все пак. Нищо, че сме разделени, ама си имаше и положителните моменти. Последователни са в любовната игра, никога не пристъпват веднага към главното меню. Винаги съм се изумявала от способността му да предсказва победителката във всеки световен конкурс за красота.
:-* :-* :-* :-*,много ми пораснаха ушите!много съм горда с тая венера!

*

Skarlet

« Отговор #312 -: Март 03, 2009, 10:49:20 pm »
;D ;D ;D , ще ти скъсам ушите!ей бонбон!кой ако не ти ,?кой?опасна кримка си и затова много те обичам!
ти написа ли вече домашното , че да не ревеш пак със сила мъжка ;D , :P :-* :-* :-*

От 3 часа и повече нета ми прави номера.Тъкмо ти отговорих на поста и не можах да го изпратя.И се изнервих. ;D Пиша си аз домашните-едно по едно,че край нямат.  8)
 По повод на Венерките искам да ви припомня/защото съм убедена,че няма човек,който да не го знае/-Всеки знак има положителни и отрицателни качества.Ако всеки положи усилие и потиска негативните си мисли и чувства,стреми се да върши повече добри дела и да бъде по-полезен с нещо на хората,може да развие предимно положителните черти на характера.И това важи за всяка планета и техните проявления.Зная,че е химера да вярвам,че света ще се напълни само с ангели,но ми се иска да живея в малко по-добър свят,с по-духовно чисти хора и без злобата,която срещам ежедневно.

*

Nebesna

« Отговор #313 -: Март 19, 2009, 06:53:09 pm »
Честит рожден ден, mamma_mia !

Пожелавам ти здраве, любов и усмивки и нека звездите закрилят теб и твоите близки през Новата ти соларна година. 

*

Uran

• 6041
« Отговор #314 -: Март 19, 2009, 07:51:34 pm »
Честит Рожден Ден!
Нека през новият солар се почувстваш умиротворена и щастлива. :)

http://www.youtube.com/watch?v=WY57jGNCN8Q

*

kaily

• 5145
    • http://www.kaily.dir.bg
« Отговор #315 -: Март 19, 2009, 08:21:19 pm »
Честит рожден ден, Мама Миа!

Весела,  щастлива и пъстра  нова.

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #316 -: Март 19, 2009, 08:26:47 pm »
ЧРД, Мама Мия ! :)

Бъди жизнерадостна и щастлива,истинска и неповторима!

*

veshti4ka

« Отговор #317 -: Март 19, 2009, 08:40:00 pm »
ЧРД mamma_mia!!! Много, много щастие, късмет и любов през новата ти соларна година!!! ;D

*

Kali

• **
  • 1411
« Отговор #318 -: Март 19, 2009, 08:47:53 pm »

Честит Рожден Ден,  Мама Миа!
Нека новата соларна година сбъдне големите ти мечти!
Ние можем да бъдем промяната, която искаме да видим в света.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #319 -: Март 19, 2009, 09:04:46 pm »
Честит Рожден Ден и от мен!  :)
Много здраве, щастие, усмивки и ведро настроение!

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.