Здравей Гост

:(

• 25 Отговора
  • 4688 Прегледи
*

edelw

• 11
« -: Януари 31, 2007, 05:59:03 pm »
Сънувах , че ми е отрязана лявата ръка..почти до рамото
По принцип рядко помня сънищата си, но от този ми стана адски гадно и се чудех какво би могло да значи ..

*

Xalia

• *
  • 164
« Отговор #1 -: Януари 31, 2007, 07:04:37 pm »
Цитат
По принцип рядко помня сънищата си, но от този ми стана адски гадно и се чудех какво би могло да значи ..
Възможно е сънят ти да означава ограничаване на полето на действие, в преносен смисъл са ти "вързани ръцете" в някаква област.

« Отговор #2 -: Януари 31, 2007, 07:16:19 pm »
Цитат
Има няколко значения; лява ръка е свързана с жените -Може да загубиш някоя твоя скъпа жена, но също така лявата ръка се свързва с придобитото в живота,а отсичането означава загуби.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #3 -: Януари 31, 2007, 07:23:54 pm »
цудесно, Докторе, цудесно   :P  :D

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #4 -: Януари 31, 2007, 07:25:52 pm »
Цитат
цудесно, Докторе, цудесно   :P  :D

11200-калории  ;)  :P  :D

това няма връзка с темата!
Моля за извинение!

*

Lillie

• 30532
« Отговор #5 -: Януари 31, 2007, 07:32:20 pm »
Цитат
Цитат
цудесно, Докторе, цудесно   :P  :D

11200-калории  ;)  :P  :D

това няма връзка с темата!
Моля за извинение!
Ако щеш и 11201 да са  :lol:

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Xalia

• *
  • 164
« Отговор #6 -: Януари 31, 2007, 08:21:29 pm »
Цитат
Сетих се за още едно възможно значение: може да ти се отнеме РЪКОВОДСТВОТО на нещо. Наблюдавай в области, в които даваш насока - лично или професионално.

*

edelw

• 11
« Отговор #7 -: Януари 31, 2007, 08:40:07 pm »
оки , благодаря ви за отговорите :)
ако ми се случи нещо което бих свъзрзала с отговорите ще дойда да докладвам :)
Незнам дали има значение това , че се гледах в огледало..
Всъщност..незнам..сънища.. не им отдавам кой знае какво значение , освен когато някой не се набие в съзнанието ми и после през деня си мисля за това..
Спомням си , че седмица преди да почине баща ми го сънувах с дълга коса и някак си по млад и по хубав. Дълго си мислех за този сън , прочетох в няколко съновника , че да сънуваш някого с дълга коса е хубаво , а след това се случи това...
Оттогава невярвам на съновници и търся някакво по нетрадиционно тълкование на сънищата си.
Хареса ми начина по които вие ги анализирате :)

« Отговор #8 -: Януари 31, 2007, 09:00:14 pm »
Цитат
Всъщност..незнам..сънища.. не им отдавам кой знае какво значение , освен когато някой не се набие в съзнанието ми и после през деня си мисля за това..
Спомням си , че седмица преди да почине баща ми го сънувах с дълга коса и някак си по млад и по хубав. Дълго си мислех за този сън , прочетох в няколко съновника , че да сънуваш някого с дълга коса е хубаво , а след това се случи това...
Оттогава невярвам на съновници и търся някакво по нетрадиционно тълкование на сънищата си.
Огледалото отразява вашата същност,боите се за това как ще ви възприемат околните.Оглеждането в огледалото и виждането на образ различен от реалния,означава промяна ,а каква ще бъде промяната ,зависи от образа ,който е отразен.
В някои случаи е свързано със сватба.За тези ,които имат брак ,означава измяна.
« Последна редакция: Януари 31, 2007, 09:04:25 pm от ЗЪБОЛЕКАР »

*

Xalia

• *
  • 164
« Отговор #9 -: Януари 31, 2007, 09:05:55 pm »
Цитат
Когато почине някой, не се знае дали му се случва нещо лошо. На нас, останалите близки се случва лошото - болка от загубата и невъзвратимостта. А за починалия може да е хубаво - например преминаване в ново измерение, освобождаване, нови шансове за развитие. Все не мога да повярвам, че със смърта духът на човека изчезва.  

« Отговор #10 -: Януари 31, 2007, 09:07:54 pm »
Цитат
Все не мога да повярвам, че със смърта духът на човека изчезва.
Нищо не се губи,а само преминава в друга форма ;)  :D  :P  

*

edelw

• 11
« Отговор #11 -: Януари 31, 2007, 09:29:51 pm »
Цитат

Когато почине някой, не се знае дали му се случва нещо лошо. На нас, останалите близки се случва лошото - болка от загубата и невъзвратимостта. А за починалия може да е хубаво - например преминаване в ново измерение, освобождаване, нови шансове за развитие. Все не мога да повярвам, че със смърта духът на човека изчезва.
Ммдаа , погледнато от този ъгъл има резон в това, явно не е трябвало  толкова буквално да търся тълкование..
За него може би е било хубаво..един вид някакво освобождаване /беше болен/

*

edelw

• 11
« Отговор #12 -: Януари 31, 2007, 09:32:45 pm »
Цитат

Огледалото отразява вашата същност,боите се за това как ще ви възприемат околните.Оглеждането в огледалото и виждането на образ различен от реалния,означава промяна ,а каква ще бъде промяната ,зависи от образа ,който е отразен.
Ихаа , начи на сватба ще ви каня скоро  :P
Отивам да си търся младоженец  :rolleyes:  

« Отговор #13 -: Януари 31, 2007, 09:35:16 pm »
Цитат
Цитат

Ихаа , начи на сватба ще ви каня скоро  :P
Отивам да си търся младоженец  :rolleyes:
Язък,че са разминахме :( ,аз си търсих булка,но ся сърцето ми е заело Лилието :wub:  :wub:  :wub:  

*

edelw

• 11
« Отговор #14 -: Януари 31, 2007, 09:41:11 pm »
Цитат
Язък,че са разминахме :( ,аз си търсих булка,но ся сърцето ми е заело Лилието :wub:  :wub:  :wub:
въх! Изтървах та начи   :huh:
нищо , аз ще си продължа търсенето, все ще се намери някой дето да не са ми го взели разни Лилита:P :)

« Отговор #15 -: Януари 31, 2007, 09:49:20 pm »
Цитат
Цитат
Язък,че са разминахме :( ,аз си търсих булка,но ся сърцето ми е заело Лилието :wub:  :wub:  :wub:
нищо , аз ще си продължа търсенето, все ще се намери някой дето да не са ми го взели разни Лилита:P :)
Успех начи ти желая ;)  :D

*

Xalia

• *
  • 164
« Отговор #16 -: Януари 31, 2007, 09:51:03 pm »
Ето извадка за огледало от съновника на Pamela Ball:

Общо значение: ...показва загрижеността на сънуващия за репутацията му. Той се тревожи за това, което другите биха мислили за него и затова трябва да се провери дали отразява външно автентичното. Възможно е и това да символизира страх от възраста или страх за здравето.

Психологично: ако сънуващият гледа в огледало, то може би той се опитва да разпознае какво става зад гърба му, без другите да забележат.

Спиритуално: на това ниво огледалото показва това себепознание, което базира на мъдрост.

*

edelw

• 11
« Отговор #17 -: Февруари 01, 2007, 06:29:01 pm »
Цитат
Цитат
Цитат
Язък,че са разминахме :( ,аз си търсих булка,но ся сърцето ми е заело Лилието :wub:  :wub:  :wub:
Успех начи ти желая ;)  :D
Мерси начи  :)
После мож да ви каня с Лилието за кумове ;)  :rolleyes:  

*

Lillie

• 30532
« Отговор #18 -: Февруари 01, 2007, 06:40:08 pm »
Ох, толкова много юпитерови изживявания, откакто Юпитер ми мина през Асц и тръгна да ми се разхожда из първи дом, ще ми дойдат в повечко  :P  :lol:

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #19 -: Февруари 01, 2007, 06:53:06 pm »
Цитат
Ох, толкова много юпитерови изживявания, откакто Юпитер ми мина през Асц и тръгна да ми се разхожда из първи дом, ще ми дойдат в повечко  :P  :lol:
Хайде ,хайде стига се жалва :D  :P .