Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Знаете ли със сигурност кога сте живели, предишния си живот!  (Прочетена 252 пъти)

osman_pazvantoglu

• Новак
  • Публикации: 1

;D  Аз мисля ,че  знам.Още  от много малък едно  име  ми се върти в главата.Това  е  Осман Пазвантоглу,бях 3-4 годишен,когато за  пръв път  започнах да си спомням. Живял  СЪМ по  онова  време мисля,за това и ника ми е такъв.
Винаги съм бил стратег.Разбрах го  играейки стратегически  игри  онлайн,знаех как да се  преструвам на слаб,а в същото време да съм адски  силен,кой да  ми  е съюзник и кой не,как да спечелвам хора.Винаги съм побеждавал,когато и с който да съм играл,каквото и да съм играл,без да съм прекарвал много време пред  компютъра.Просто  съм  адски добър  стратег  и дипломат.Имал съм сънища,как съм някакъв облечен в странни военни дрехи човек  ,минавам през някакви села и всички ме поздравяват,знам че всички са ми приятели.Мисля ,че съм  живял в онези смутни времена  на  кърджалии и  анархия.Не съм бил Пазвантоглу,просто съм  съществувал по онова време.
Та в темата ви питам,има ли хора  ,който подобно на мен на базата на сънища,дори спомени ,знаят нещо повече за предишния си живот или поне смятат така.
Поздрави!
« Последна редакция: Април 05, 2017, 04:45:16 pm от osman_pazvantoglu »
Активен