Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: USA when?  (Прочетена 5113 пъти)

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
Re: USA when?
« Отговор #20 -: Февруари 24, 2014, 10:34:25 pm »

На 9 април 2014 -та Марс ще се доближи неприлично блзизко до Земята. :-\ Според древните Марс олицетворява войната...
Затъмненията в знака на Овен, телец и скорпион носят инфо за ндоволство и бунт..поява на нови лидери...мъдри хора..откриватели нужни за оцеляване на човечеството.... Овен...В телец иде реч за пари ,финанси...,борси...Скорпион- въоражаване напрежения,бунтове...войни и трориристични актове...Огромна опасност за високопоставните хора.
Ще има "прочистване" на кръвта казваш...
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #21 -: Февруари 25, 2014, 12:41:54 pm »

Не е прочистване...а уроккойто трябва да научим....
Активен

DENEB ADIGE

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 130
« Отговор #22 -: Февруари 25, 2014, 12:44:52 pm »

Не е прочистване...а уроккойто трябва да научим....
Или го учим или рестарт...
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #23 -: Февруари 28, 2014, 09:20:19 am »

На 9 април 2014 -та Марс ще се доближи неприлично блзизко до Земята. :-\ Според древните Марс олицетворява войната...
Затъмненията в знака на Овен, телец и скорпион носят инфо за ндоволство и бунт..поява на нови лидери...мъдри хора..откриватели нужни за оцеляване на човечеството.... Овен...В телец иде реч за пари ,финанси...,борси...Скорпион- въоражаване напрежения,бунтове...войни и трориристични актове...Огромна опасност за високопоставните хора.
Марая според теб, на 9 април...какво би се случило в САЩ и тяхната икономика?
Много хубаво си описала и разчела събитиийната им карта, но по скоро те са по важна държава за света от една Украйна, за която само се говори.Освен Лили друг няма да страда...е и аз ако дойдат бежанки украйнки...ама да са на възраст между 20 26 години 170 и 55 кг..;)
Нямам против..;)
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

rat

• Новак
  • Публикации: 13
« Отговор #24 -: Март 02, 2014, 09:56:11 pm »

НО, САЩ също са в технически фалит с дълг 18трилиона долара при БВП 10 трилиона...
Има ли астрологични данни, дали техническият фалит ще бъде спасен там. Защото дълга на щатите се държи от Китай(2рата по големина икономика в света) и Русия...

Ама те, ако щатите фалират, значи Китай и Русия също ще фалират, щото са инвестирали в американски дългови книжа. ;D

Т.е. като инвеститори те са преценили, че американските дългови книжа са добра инвестиция, щото носят добра възвръщаемост.  :mellow:

Така че ти не бери грижа за САЩ., щом като руснаците и китайците са им гласували такова голямо доверие.  ;D

АКо Китай им продават дълга е страшно и лошо...

Не, просто дълговите книжа са като акциите. Всяка държава емитира такива, но човек трябва да е елементарно финансово образован за тия неща.
« Последна редакция: Март 02, 2014, 10:16:51 pm от rat »
Активен

vanilla

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1578
« Отговор #25 -: Март 02, 2014, 10:14:31 pm »

извинявам се, че малко ще разбутам темата, но все пак засяга САЩ пак...
как смятате ще се отрази ретро Марса на цялата ситуация около Украйна, все пак там са замесени щатите и Русия...?
картинката за съжаление май ще стане доста грозна...
на 23 април Марс ще активира тау-квадратурата(или по-точно големия квадрат) Плутон, Уран, Юпитер каква е вашата прогноза или мнение?
всъщност мен най-много ме интерсува ще спрат ли щатите скоро с техните набези по целия свят...
Активен

rat

• Новак
  • Публикации: 13
« Отговор #26 -: Март 02, 2014, 10:19:36 pm »

всъщност мен най-много ме интерсува ще спрат ли щатите скоро с техните набези по целия свят...

Едва ли скоро ще спрат "набезите" при тоя годишен военен бюджет от почти 600 милиарда долара. То направо си е грехота да спреш при тая цифромания. Все едно да влезеш в мола с 10 бона и нищо да не си купиш. ;D

Активен

neo

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 72
« Отговор #27 -: Март 03, 2014, 05:36:10 pm »

За Щатите нумерология не трябва, там дори простата математика говори сама за себе си. Това което става в Украйна е важно, защото могат да решат да провокират Русия, та да си спретнат една ядрена война и измият ръцете с нея... Аз се надявам да не е това де... Принцпно големите сили се стремят към глобално правителство като използват  IMF. Така че те не искат големи сътресения, а бавно и постепенно обедняване на индивидуалните държави. Не мисля че те искат война, но в крайна сметка най-голямата сила на планетата е тълпата и глупостта...
Активен

neo

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 72
« Отговор #28 -: Март 03, 2014, 05:42:27 pm »

Не ги мисли Китай, и те не са вчеращни. Що мислиш миналата година цената на златото се срина, а Китай го източва? Що JP Morgan им продадоха главния си щаб до самият ФЕД за 30% от стойността й? Китайците си вземат обратно парите и то със сериозни темпове. В политиката няма доверие, тия които могат да определят условията са се подсигурили, другите като дойде време ще издухат супата... Така е било винаги.

НО, САЩ също са в технически фалит с дълг 18трилиона долара при БВП 10 трилиона...
Има ли астрологични данни, дали техническият фалит ще бъде спасен там. Защото дълга на щатите се държи от Китай(2рата по големина икономика в света) и Русия...

Ама те, ако щатите фалират, значи Китай и Русия също ще фалират, щото са инвестирали в американски дългови книжа. ;D

Т.е. като инвеститори те са преценили, че американските дългови книжа са добра инвестиция, щото носят добра възвръщаемост.  :mellow:

Така че ти не бери грижа за САЩ., щом като руснаците и китайците са им гласували такова голямо доверие.  ;D

АКо Китай им продават дълга е страшно и лошо...

Не, просто дълговите книжа са като акциите. Всяка държава емитира такива, но човек трябва да е елементарно финансово образован за тия неща.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #29 -: Март 04, 2014, 10:48:45 am »

Нео от матрицата, какво става с САЩ казваш..;)
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28272
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Yaya

• Редовен участник
  • Публикации: 2265
« Отговор #31 -: Март 27, 2014, 08:56:04 am »

Марая, не се притеснявай - 2015г. трябва да приключи строежа на Южен поток. Ако се забързат, есента на тази година може и да го направят  ;D А ако АБВ се активизират при евентуални предсрочни избори, то Русия нас без газ няма да ни остави  ;D Първанов рязко ще приближи Путин.
Преди го мислих за абсурдно, но във връзка с тази статия http://alterinformation.wordpress.com/2014/03/24/09491856068912/ започвам да нямам особено против руското влияние в България...  :angry:

Колкото до долара и САЩ - аз залагам на БРИКС, въпреки медийното затъмнение у нас. Ако САЩ фалират, най-много Китай да им станат основен доставчик, като основен кредитор в момента. Според мен това е и целта на Китай.
Активен
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

Oceanborn

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1312
« Отговор #32 -: Април 25, 2014, 05:50:11 pm »

А може ли някой да ми каже какви са шансовете 2015 цената на златото да се вдигне? Като толкоз ги разбирате акциите и дълговете. Щото ако гледаме реално, в момента златото трябва да е над 10 000 лв за 100 гр., а цената е една 6100 лева. Мен лично ме интересува пряко.

Активен